Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ramirez75

 

ITI Neovision

Skr. pocztowa nr 8, 02-100 Warszawa

 

Data i miejscowość

 

Rezygnacja z umowy o świadczenie usług

 

Niniejszym oświadczam, iż nie zamierzam kontynuować umowy o świadczenie usług nr ............... i wnoszę o jej rozwiązanie wraz z upływem oznaczonego w umowie okresu jej trwania

 

własnoręczny podpis

 

Imię i Nazwisko

Adres

Nr klienta

 

Albo pójść do APS z dowodem osobistym i załatwić sprawę w 5 minut na gotowym druczku wydrukowanym przez pracownika APSu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi telefon z nc+ po wypowiedzeniu. Comfort+ Extra, cały pakiet Canal+ i HBO w cenie 79 zł. Umowa na 12 miesięcy. Propozycja już całkiem niezła w porównaniu do śmiesznej przy pierwszym telefonie od nc+, ale odmówiłem i czekam na jeszcze lepszą propozycję. Chyba dobra decyzja, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili mam pakiet comfort+, hbo, multi+, extra+, premium sport i film, vod+seriale+, canal+vod, netvod + konto podstawowe, multiroom premium i płace za to 109,90 zł. Umowa do końca czerwca. Po złożeniu już drugiego wypowiedzienia telefon z DUK i oferta bez seriali za to z cinemax i 8 c+ za 99,90 zł. Gdy się uparłem na seriale to tylko za 139,90 zł pakiet chyba vip. Podziękowałem i poprosiłem o kontakt gdy będą mieli coś ciekawego dla mnie cenowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@No Chance

 

Dzięki za info czego brakuje w 6C+ względem 8C+

 

Swoją drogą dzwoniono do mnie z numeru 122947880, ale po odebraniu tylko jakaś muzyczka w tle przez 10 sek i się rozłączałem, a później sms z prośbą o kontakt z nc+. Jak już dzwonią to niech się ktoś odezwie po drugiej stronie słuchawki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To 6C+ to w zasadzie 5C+ bo jeden kanał to dubel głównego C+ :)

Dziwi mnie oferowanie umów 12 miesięcznych bo tak naprawdę już po 9 miesiącach zabawa z przedłużeniem zaczyna się od początku a gdyby dali lepsze oferty niejeden abo skusił by się na dłuższą umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Dziwi mnie oferowanie umów 12 miesięcznych bo tak naprawdę już po 9 miesiącach zabawa z przedłużeniem zaczyna się od początku a gdyby dali lepsze oferty niejeden abo skusił by się na dłuższą umowę.

Teraz sami widzicie czemu lepiej było umowy 24 miesięczne zawierać przy uzyskaniu dobrej/bardzo dobrej oferty 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zgodzisz się na ofertę ze strony operatora konsultant czyta formułkę (którą musisz klepnąć "TAK") że wycofujesz wypowiedzenie i wtedy dopiero mogą wysłać ci ofertę na pocztę.Jeśli u ciebie był kontakt tylko telefoniczny (bez wysłania warunków nowej umowy na maila )a nie musisz ponawiać wypowiedzenia.

Widzę że kolega @banita24 mnie ubiegł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie oferowanie umów 12 miesięcznych bo tak naprawdę już po 9 miesiącach zabawa z przedłużeniem zaczyna się od początku a gdyby dali lepsze oferty niejeden abo skusił by się na dłuższą umowę.

Teraz sami widzicie czemu lepiej było umowy 24 miesięczne zawierać przy uzyskaniu dobrej/bardzo dobrej oferty 8)

 

Nie każdy mógł "lepiej" zawrzeć umowę bo nie każdemu po pierwsze wypadał termin przedłużenia a po drugie nie każdy otrzymał ofertę jaka go satysfakcjonowała.Ciesz się że trafiłeś na taki a nie inny moment.Dzisiaj też do końca nie wiadomo co tak naprawdę można ugrać na 12 miesięcy i co będzie za kolejne 12 gdy Ty nadal będziesz związany z umową.Nie ma co gdybać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

.Dzisiaj też do końca nie wiadomo co tak naprawdę można ugrać na 12 miesięcy i co będzie za kolejne 12

 

...niech zgadnę-kolejna podwyżka :lol2:

a teraz co wygrałem :?: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...