Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj konsultant chciał mi wepchnąć VOD Canal+ do dwóch miesięcy za darmo :D . Po pierwsze mam to w ofercie ale u nich w systemie nie widać :shock: A po drugie uświadomcie mnie bo się nie dopytałem to ile za to można płacić :mrgreen: Myślałem że to za darmo jest do Premium film dawane.

Spokojnie mi wciskali przy przedłużeniu umowy Filmboxy, History, Sundance, mimo, że je miałem to konsultant się upierał, że to nowości :D

Ja na początku miałem Premium film i miałem do tego VOD więc nie trzeba mieć całej paczki.

Ja obstawiam że Canal+VOD jest dawany do Premium Film, tak samo jak aplikacja związaną, ze sportem do Canal+Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

umowa kończy się w tym miesiącu, wypowiedzenie wysłane.

Dostałem dziś telefon z +12 294 78 79 na przedłużenie umowy: Comfort+Extra+ multiroom + HBO (6 miesięcy) za 44,90. Zbyłem na szybko konsultanta, bo nie byłem na bieżąco z ofertami, powiedziałem, żeby jutro zadzwonił. Zależy mi na Lidze Mistrzów (i Bundeslidze, ale to tylko ES2 więc nie problem), HBO nie potrzebuję. Jak rozumiem kanały C+ na których leci LM chowają się pod nazwą Premium Sport? Jak tak to czy uda mi się w tej (lub niewiele większej) cenie utargować jeszcze LM do tego co zaproponowano czy raczej niechętnie dodają te kanały w niższych cenach?

 

Druga sprawa to kwestia multiroomu, być może dość nietypowa, bo dotychczasowa umowa to jeszcze z cyfry sprzed fuzji :lol: . Mam dwa dekodery, stary dekoder Cyfra+ Sagem SD oraz DSI87, przy cyfrze wystarczyło tylko mieć oba dekodery podłączone do instalacji sat., czy przedłużając umowę już w nc+ multiroom będzie działał tak samo jak w starej cyfrze, czy muszę mieć tak jak na stronie nc+ dekoder główny i podrzędny podłączony do niego po lanie? Bo w takiej sytuacji byłby problem, wymiany dekoderów pewnie, itd. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby kogoś interesowała skromniejsza oferta,

 

Matula ma tv kineskopowy. Jakiś stary dekoder. Najpierw wysłała wypowiedzenie i dziś przedłużyła umowę:

pakiet Comfort+ na15mc, 6mc po 0zł i 9mc po 24,9zł co daje średnio 15mc po 14,90zł. Ktoś wie czemu oni robią te łamańce i utrudniają życie ludziom?

 

Edit: Rozmowa oczywiście z DUK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czterech dni dzwonią do mnie i wmawiają mi ze nie da sue zrabatowac mediaBOX+ z 20 zł za najem i któryś z rzędu konsultant przedstawia mi maks co mogę dostać to media + Comfort + Extra + Multi + HBO za 59 zł. Jak myślicie rzeczywiście nie da sie go zrabatowac?

 

Jeli ma się MR to Mbox(w najmie) będzie za 20/m. Można to uznać za nowość ivna 99% nie przeskoczy się tego :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ircios, no i poniekąd miałeś rację z tym, że oni w zaparte będą chcieli 20zł za drugi Pace. Teraz mam już tak dużo telefonów i jedni konsultanci mówią, że mi policzą 20zł za multiroom na cały okres a inni, że zamiennie 20zł za drugi Pace ale to w sumie na jedno wychodzi ;/. Wszyscy konsultanci w sumie jakby jednomyślnie oferują ponownie 69zł z jakimiś tam małymi różnicami. Co by zrobić? Oddać jednego Pace i mordować ich o 49zł/msc? - bo tak w sumie sugerują konsultanci, że wtedy mógłbyś mieć tą cenę (oczywiście przy zostawieniu dotychczasowej oferty programowej)? Ale boję się odnieść Pace do salonu bo a jak zrobią mnie w bambuko i nie dadzą mi tej ceny... to będzie zonk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem

 

Comfort+

Extra+

6 x Canal+

Za 53,26zł na 15m.

 

Wymieniłem jeszcze dekoder z mydelniczki na MediaBoxa.

A niby takie braki z Mediaboxem a wybranym dają.

 

Nie dają ale znalazłem w punkcie jedną szt. więc przy rozmowie pogadałem z kobietą i ona zadzwoniła do punktu dokonała rezerwacji i wtedy to przeszło.

Nie wiem czy warto było w tego MediaBoxa+ brać. Cichy to on nie jest, HDD słychać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę mam do końca lutego. Wypowiedzenie wysłane, dotarło do nich ok 25 stycznia. Do czasu wysłania wypowiedzenia kilka telefonów dziennie. Od czasu otrzymania wypowiedzenia tylko jeden telefon kilka dni temu , którego zresztą nie odebrałem bo byłem w pracy. Dzwonić do nich? Czy sami się odezwą? Jakby nie patrzeć do końca lutego zostało 7 dni roboczych. Proszę o porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny telefon:

 

Comfort+

Extra+

Multi+

HBO

 

49 PLN na 15 mcy.

 

Podziękowałem, wciąż celuję w 39 PLN i chyba będę pierwszym, który nie przedłuży ;)

 

Udało się, mam to co chciałem ;-)

 

Comfort+

Extra+

Multi+

HBO

 

39 PLN na 15 mcy.

 

Moje spostrzeżenia: rozmawiać grzecznie i miło, cały czas mówić co i za ile chcemy, nie zmieniać zdania, dodatkowo parę razy nie odebrałem w pracy a dziś Pani zapytała co mnie interesuje by z nimi zostać. Powiedziałem kolejny raz o co mi chodzi. Rozmowa z przełożonym, 10 minut czekania i jest efekt.

 

dziękujemy za skorzystanie z oferty/usługi:

 

COMFORT+ 59zł

Multi+ 15zł

HBO 25zł

EXTRA+ 30zł

NAJEM HD 20zł

 

Będą na nie przysługiwały poniższe promocje:

 

Comfort+ 29,90 zl 15 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 10 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r

 

I tu mam jeszcze pytanie, bo Pani mówiła, że nie dotyczy mnie najem HD bo za niego nie płaciłem, ale w ofercie z linkiem jest. Ktoś z Was miał taką sytuację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest standardowa cena. Ciebie interesuje ta dolna pozycja. Natomiast o konsultntki teraz zależy, czy w bije w system za 0. Będziesz to dopiero widział 1 marca w ica. Jeśli będzie opłata, to reklamacja.

 

Dzwoniłem na numer z którego do mnie dzwonili. Inna Pani potwierdziła, że będzie 0 złotych, a w razie czego mam się powoływać na zapis rozmów, więc myślę, że będzie dobrze.

 

Zadzwoniłem jeszcze raz bo miałem wątpliwości. Okazało się, że poszedł babol i miałbym 20 PLN za wynajem dekodera, a umawiałem się inaczej. Poproszono mnie o odrzucenie oferty i czekam jutro na tą samą ale bez błędów. W maili powinien być rabat na najem HD.

 

EDIT: Tak, cały czas zapominam edytować ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...