Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na jaki numer aktualnie najlepiej dzwonić jak były abonent C+ ? Obecnie Universe +, Canal, HBO, Cinemax HD, pace PVR, multiroom - 2 karty - wszystko za 99 PLN. Do końca umowy 6 miesięcy.

Widzę, że można za 54!! PLN?

No i umowa przedłuzona na nast.. warunkach:

COMFORT+

EXTRA+

MULTI+

6x CANAL+

HBO 3X

MR STANDART

PACE 500 GB,SAGEMCOM DSI

REDLIGHT HD-6MIES

VOD CANAL+

UMOWA 15 MIES.

STAŁA CENA:54,90 ZŁ

Jestem zadowolony,mysle ze moglem jeszcze ugrac 5 zeta ale naprawdę już mi się nie chciało z nimi gadac.

No tak...54,90 bez Cinemax HD!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być.. Pod jaki numer najlepiej dzwonić? 22 310 47 47 to chyba lipny bo się czeka 5 minut... Konsultant twierdzi, że wypowiedzenie umowy jest 3-miesięczne ale rezygnacja z usług 1-miesięczna. Coś nowego w tym zakresie?

Jak dla mnie za wcześnie na dobre oferty...Zaczynają się od 99 bez MR...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

szukałem taniego pakietu i i dostałem COMFORT+ za 6x0zł+9x24,90zł. Umowa na 15 m-cy. Średnio wychodzi więc 14,94 zł. Wszystko wymagało wypowiedzenia umowy i kilku rozmów z konsultantami. Jasne, że nie ma się czym podniecać ale być może kogoś zainteresuje taka opcja.

wilderun to masz goły COMFORT+ czy może z MULTI+ czyli z kanałami domo+, kuchni+, minimini+, ale kino+ i pozostałymi kanałami z +?

 

No i tu widzisz właśnie dzisiaj wyszedł kwas. Przy przedłużaniu umowy dostałem zapewnienie, że po pierwsze nowe warunki wejdą w życie od 1 stycznia, a po drugie że jest to Comfort + wraz z Multi+ (zależało mi na MiniMini). A dzisiaj rano okazało się, że zostałem już przełączony na Comfort+ bez Multi+. Dosłownie godzinę temu dzwoniłem z krzykiem do BOK i rzekomo wszystko jest już odkręcone. Czekam na powrót kanałów (miało to nastąpić do godziny czasu). W strefie abonenta on-line mam już to co chciałem:

 

26b0356be31e2a34med.jpg

 

Co do samej oferty jeżeli bardzo zatęsknię za pozostałymi kanałami to jest możliwość dokupienia pakietu Extra+ za 20 zł miesięcznie. Wtedy za całość wychodzi 6x20+9x(20+24,90). Średnio za 15 miesięcy daje to 34,94 zł więc chyba też nie najgorzej - choć jak na moje potrzeby i tak jest to za dużo. Pozdrawiam i przepraszam za długi wywód.

W takim razie dostałeś bardzo dobrą oferte bo mi oferowano COMFORT+MULTI+ za 24,90 przez 15 miesięcy a COMFORT+MULTI+EXTRA+ za 39,90 ale jeśli chciałem to wziąć to się okazało 49,90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, właśnie przedłużyłem umowę. Zachowałem to samo co miałem, czyli: Comfort+, Extra+, Multi+, 6xC, pakiet Filmbox, pakiet HBO, pakiet Cinemax, NC Go, dekoder Pace (cyfry) + MR Cameleon, dodatkowy dekoder Sagemcom, pakiet NOC na 9 miesięcy. Wszystko za 70zł, umowa na 24 miesiące. Nie chciało mi się już targować, ani wymieniać dekoderów na te nowe (miałem taką możliwość za opłatą).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, właśnie przedłużyłem umowę. Zachowałem to samo co miałem, czyli: Comfort+, Extra+, Multi+, 6xC, pakiet Filmbox, pakiet HBO, pakiet Cinemax, NC Go, dekoder Pace (cyfry) + MR Cameleon, dodatkowy dekoder Sagemcom, pakiet NOC na 9 miesięcy. Wszystko za 70zł, umowa na 24 miesiące. Nie chciało mi się już targować, ani wymieniać dekoderów na te nowe (miałem taką możliwość za opłatą).

 

Dla mnie rewelacja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, właśnie przedłużyłem umowę. Zachowałem to samo co miałem, czyli: Comfort+, Extra+, Multi+, 6xC, pakiet Filmbox, pakiet HBO, pakiet Cinemax, NC Go, dekoder Pace (cyfry) + MR Cameleon, dodatkowy dekoder Sagemcom, pakiet NOC na 9 miesięcy. Wszystko za 70zł, umowa na 24 miesiące. Nie chciało mi się już targować, ani wymieniać dekoderów na te nowe (miałem taką możliwość za opłatą).

 

Też bym p[beep]rnął taki pakiet :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem pakiet o którym mówisz za który płaciłem 109 zł. wraz z multi standart. przedlużłem umowę , na warunkach.

comfort. multi, ekstra, canal +x 6 , hbo, net vod konto podstawowe, multi standart,canal + vod, na 24 miesiące w cenie 6 x 0 zł i 18 x 79,90. pewnie jakbym się bardziej przyłożył dostałbym starego poczciwego fulla w cenie około 90 zł, ale się trochę poleniłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Umowa kończy mi się 30.12. W tej chwili mam ( od roku - przeszedłem z N ) pakiety COMFORT + Extra + ( odpowiednik nie pamiętam jak się to nazywało rok temu ) , 3x C+, 3 x HBO , dekoder TURBO 1 GB . Płaciłem średnio 85 ( teraz 99 ). Tu widzę że można utargować znacznie więcej ( za to samo + Multiroom ludzie płacą po 59 zł ) Sza[beep]ą mnie tym dekoderem 1 TB bo twierdzą że to wielka rzadkość . Od miesiąca dzwonią prawie codziennie oczywiście propozycja 100 za to samo na 15\24 mieś. Czy mogę liczyć na lepsze warunki z tym dekoderem i czy on ma tu jakieś znaczenie ? W zeszłym mieś dzwonili z Warszawy teraz w kierunkowy to Tarnobrzeg ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tel. z nc Warszawa. Oferta:

Comfort+

Extra+

6xC+

Canal+ VOD

3xHBO

HBO GO

CINEMAX

FILMBOX

Sundance HD

History HD

Red Light HD

nc+ GO

MR Cameleon

2xPejs

Umowa 15 lub 24 m. Do wyboru

Cena 129,90. ;)

Gram dalej. :D

Dyszka mniej i bym miał swój minimalny wymóg, ale to nie znaczy, że bym jeszcze przyjął, bo umowa do końca stycznia ;). Nie było opcji zrabatowania do zera Adventure. Nie mogł też zaproponować H2 razem z History za 0, bo jest okno otwarte i nic nie mogą zrobić w tym miesiącu. Powiedział, że ewentualnie będę mógł sobie kiedyś tam dobrać za zeta ;)

 

@piwalek. Możesz to mieć 59 - 69

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Umowa kończy mi się 30.12. W tej chwili mam ( od roku - przeszedłem z N ) pakiety COMFORT + Extra + ( odpowiednik nie pamiętam jak się to nazywało rok temu ) , 3x C+, 3 x HBO , dekoder TURBO 1 GB . Płaciłem średnio 85 ( teraz 99 ). Tu widzę że można utargować znacznie więcej ( za to samo + Multiroom ludzie płacą po 59 zł ) Sza[beep]ą mnie tym dekoderem 1 TB bo twierdzą że to wielka rzadkość . Od miesiąca dzwonią prawie codziennie oczywiście propozycja 100 za to samo na 15\24 mieś. Czy mogę liczyć na lepsze warunki z tym dekoderem i czy on ma tu jakieś znaczenie ? W zeszłym mieś dzwonili z Warszawy teraz w kierunkowy to Tarnobrzeg ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ircios możesz zdradzić w jaki sposób prze pejsie proponują Ci nc+go ? Przecież od dawna infolinia powtarza ze sie nie da . Ja chciałem nawet zwykle hbo go to tez ze nie da rady technicznie a chciałem nawet za to płacić(mam pakiet hbo). W cyfrze sie dało a w tej nowej technologi podobno nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się bo mam. Warunek: net vod konto podstawowe w pakiecie musisz mieć. W Pejsie tego nie będziesz miał. Tylko smartfon lub tablet.

 

Tylko jak to mieć jak do sprzętu po Cyfrze tego nie chcieli dawać. Mógłbyś opisać jak przy pejsach mieć możliwość korzystania z dodatkowych usług typ nc + go lub hbo go. Kilka osób pewnie by była zainteresowanych bo jak sie okazuje infolinia mocno kręci jak zawsze. Wiem za na pejsie nie pójdzie Ale chciałem na tablet właśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Na początku wielkie dzięki za udzielanie się na tym forum gdzie znalazłem wiele informacji na temat cen,itp, itd.

Umowa była do 31.12.2014, wypowiedziana oczywiście.

Miałem pakiet Silver, 6x Canal+, 2xCinemax, 3xHBO na 6mies za darmo ale zrezygnowałem. Cena: 69zł

Przysłali smsa żeby zadzwonić pod 122947879.

Więc sam zadzwoniłem. Oferta na jaką się zgodziłem to:Comfort+, Multi+, Extra+, 3xHBO, Canal+ VOD, Nc+Go na 24mies za 69.90zł. Wszystko na cały okres.

Można było na 15mies za tą samą cenę albo 59zł/mies bez HBO.

Może i można to wynegocjować za 10zł mniej ale ja jestem zadowolony a to najważniejsze. :-))

Pozdrowienia dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, sprawdziłem ofertę, którą dzisiaj otrzymałem i okazuje się, że mając starego pace oraz MR (sagemcom) na własność sprawa wygląda następująco: Nc+ go działa w pełni na sagemie natomiast na pace działa tylko radio oraz canal+ vod więc Pani wprowadziła mnie w błąd mówiąc, że na paca będę miał wszystko. Super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...