Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W tym wypadku wymiana nic nie da, ten model jest po prostu wolny i często lubi się restartować. Trudno, jakoś przeżyję.

A o jaką cenę mogę się pokusić? Da się coś zbić z obecnych 55 zł czy nie bardzo?

Bez przesady znowu. Mam już taki 2 lata(pace, bo ponoć philów już nie ma po APSach) i nie ma źle. Wolny to tak, ale sagemcom niewiele szybszy. Spróbuj wymienić - mój jest jeszcze "pocyfrowy", chyba wersja ukraińska ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że umowa kończyła mi się dopiero w styczniu już dziś ją przedłużyłem. Miałem Universe+6xCanal+HBO+Cinemax na 6 miesięcy za 69 zł. Od dziś Comfort, Extra, Multi, 6xCanal+, 3xHBO, Cinemax na 6 miesięcy za średnią kwotę 53,26zł. Umowa na 15 miesięcy do II 2016, Cinemax do V 2015. Będę płacił realnie ponad 15 zł mniej- dla mnie rewelacja :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy jest możliwość wynegocjowania 3 karty do multiroomu?? Obecnie mam 2 cameleony. Potrzebuje podłączyć trzeci telewizor. Wymiana na nowe dekodery raczej nie wchodzi w grę bo nie chce ciągać kabli. Przez WiFi też nie bardzo bo mam rozbite na dwie sieci. Dom ma dwa piętra, główny router jest na piętrze i obsługuje pięto. Na parterze mam drugi router. Mam dwie niezależne sieci. Próbowałem podłączyć przez jako acces point w jedną sieć ale co chwilę komputery przełączały pomiędzy routerami, bo zasięg był w miarę ale widocznie są jakieś inne zakłócenia.

 

Czy można ewentualnie dostać dodatkową kartę conax z dekoderem, bo trzeciego cameleona to na pewno nie dadzą.

Bez sensu podpisywać dodatkową umowę i podwójnie płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dostał ktoś telefon z informacją od NC+, że należy mu się drugi dekoder za darmo, z wieczystą gwarancją, tylko trzeba odebrać w punkcie ?

Jako, że nie mogłem rozmawiać nie otrzymałem szczegółów. Niby dekoder HD, z możliwością podpięcia pendrive i dysku (wow ;)).

 

Jak wiadomo NIE MA nic za darmo i dlatego chciałem się spytać czy ktoś też dostał taką propozycję nie do odrzucenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam telefon z DUK Kraków (12 294 78 79) dotychczas pakiet CANAL+ Silver , 6xC+,3xHBO całość 69 zł.Konsul zaproponował mi to samo co mam na 15 miesięcy i dołoży pakiet Filmbox na cały okres umowy za 69 zł bez łamańca ze stałym abonamentem.Wypowiedzenie zarejestrowane umowa do stycznia 2015r.

Jestem umówiony na jutro z rozmową z konsulem.Co wy na to? A może zamiast tych Filmboxów brać Cinemaxy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziś telefon z Krakowa, obecnie mam Comfort+, Multi+, MR i HBO, propozycja za ten pakiet bez HBO 24,90 zł na 15 m-cy, teraz płacę 29 zł.

Zapytałem o pakiet wyższy, plus 6xC+, cena 59,90 na okres 15 m-cy.

Jak uważacie, co z tym zrobić, oczywiście umowę mam do końca lutego 2015 r. i wypowiedzenie wysłane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby zmienili ofertę dzisiaj lub ostatnio? Po chyba milionie telefonów od nich w ostatnich 2 miesiącach dziś telefon z nr zastrzeżonego. Konsultant mówi, że mają kilka ofert, więc ja mu od razu mówię, żeby poszukał Comfort+Extra+6xC+HBO za 15 mcy 5x0, 10x79, a pan grzecznie że jest i mogę ją dostać. Dotychczas dawali HBO bezpłatnie na 5mcy. A teraz zaskoczenie, że tak od razu bez kierownika itp. Obecnie mam wycofane wypowiedzenie, a za kilka godzin ma zadzwonić w celu załatwienia formalności. Gdzie jest haczyk? Umowa do końca listopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...