Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie.

Jakis czas temu ( z miesiac) pisalem ze konsultant mnie zrobil w jajo przy przedluzaniu. Mial byc Full za 149zl (bez france tylko chyba). ale sie okazalo ze jest bez pakietu EXTRA+. miesiac na reklamacje ktora mi uznali i wrocilem do starego pakietu. I juz mialem zlozone w systemie niby wypowiedzenie. Zadzwonilem zeby sie upewnic czy rzeczywiscie jest i zaproponowali mi oferte jak uprzednio czyli full za 149zl z tym ze pakiet NOC i HISTORY CHANNEL na 9 miesiecy. Umowa na 15miesiecy. Pupy nie urywa ale mi pasuje bo 5zl taniej niz poprzednio mam. Takze powoli powoli spadam caly czas z cena. Zobaczymy za 15miesiecy ile sie uda zejsc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie są sadzicie o tych w tym ja co kończy się umowa z końcem lipca bez telefonów od nc po wysłanym wypowiedzeniu. Choc przed złożeniem było telefonów nieraz po kilka dziennie jak myślicie co nc chce przez to osiągnąc?

 

Mam dokładnie tą samą sytuację :D Jak widać próbują nas wyczekać ale w moim przypadku to się nie uda. Będę czekał do końca umowy potem zadzwonię gdzie dekoder oddać i to będzie ich ostatnia szansa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się kończy umowa 30.06. Z konsultantem byłem umówiony na konkretną godzinę wczoraj na rozmowę, no i oczywiście nie zadzwonił. No i nie wiem czy jutro samemu wieczorem zadzwonić, czy czekać dalej. Bo chyba jest tak, że dopóki nie oddam dekodera, to mimo, że umowa się skończy, mogę ją przedłużyć? Macie doświadczenie, po ilu dniach od końca umowy zabierają uprawnienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

po rozmowie propozycja na maila.

 

Przesyłam nową propozycję promocji :

 

· Umowa na 24 miesiące

· Abonament 104,90 zł

· Pakiet Comfort+ Extra+

· Canal+ HD, Canal+Film HD, Canal+Film2 HD, Canal+Family HD, Canal+Family2 HD Canal+Sport HD,

· History HD

· Opcja HBO

· Opcja Filmbox

· Opcja Cinemax

· Kolekcja Canal+VOD

· VOD+ Seriale+ oraz Picture Box za 0 zł na 9 miesięcy

· MultiRoom za 0zł na 12 miesięcy, kolejne 12 miesięcy za 10 zł

 

Poprzednio C+Platinium , History HD , MR Standard , netVOD+ , za 140,99zł.

Proszę o porady brać czy jeszcze negocjować? Wypowiedzenie wysłane , umowa 12 miesięcy do jutra (nowy klient).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1. - musicie sobie sami przed przedłużeniem umowy "zadać trud" i zastanowić jaka oferta w jakiej kwocie was interesuje. Co chcecie wyciągnąć nowego lub ile zejść z abonamentu przy tej samej ofercie. Nikt wam nie powie czy dana oferta jest DLA WAS dobra lub nie. Jeżeli jeden czy drugi, uważacie że Wasze kryteria spełnia pod względem zawartości oraz ceny, to myśle że taka oferta jest dobra.

Po 2. - jeżeli nie znacie stawek co i za ile, to trzeba troszke wcześniej zacząć czytać forum, a nie wpisywać "za pięć dwunasta" postów typu: "dostałem oferte , umowe mam do jutra, jakie warunki wziąc co sądzicie?" bo to troche żenada jest :read:

 

@wAFLU: z HBO na całą umowe i 6xC+ taką propozycje można rozpatrywać.

@Robert69: przedstawiłeś oferte na full, tylko troche okrojoną po upływie paru miesięcy? Jesli dobrze pamietam Koledzy podawali tutaj oferty na ok 100 zł za pełne pakiety, z tym że nie wiem co z serwisami VOD. Jesli ich używasz, to mysle że warto powalczyć o ich dostępność przez całą umowe a nie na kilka miesięcy. A jeśli są mało istotne, to zrezygnować z nich ale wziąć niższą cene. Trzeba by przewertować kto i za ile brał pełny pakiet na aneksie. To że do jutra umowa, jeszcze niczego nie przekreśla. Troche dni wbrew pozorom na negocjacje jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo @Fox :brawo: ! Też zaczynają mnie drażnić nieustające pytania czy to dobra oferta czy nie. Jeśli ci odpowiada to co proponują to dobra, jeśli nie, to zła. Dla jednego dobre będzie to samo za 90 zł, dla innego za 120. Kwestia zasobności portfela i chęci użerania się z konsorcjum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo proszę o pomoc.

Dzisiaj kończy mi się umowa.

Od rana jeszcze nie dzwonili a poprzednie oferty były śmiesznie delikatnie mówiąc.

 

W tej chwili mam:

Universe 59zł

Multiroom 20zł dwa dodatkowe TV.

Na ostatni miesiąc dołożyli mi 5zł niby za multiroom.

C+ 6 Free na cały okres

 

Zawsze płaciłem 79zł a ostatnia faktura 84zł.

 

Chcę to samo, przy tej samej cenie, a myślałem, że powalczę o HBO.

Po 5 negocjacjach... najlepszą ofertę zaproponowali mi średnia 74zł, a ostatnia faktura wynosiła by coś koło 89 lub 99 zł nie pamiętam.

Ciężko się było na to zgodzić.

 

Co mogę ugrać?

Może mam za duże wymagania, aczkolwiek nie sądzę.

Proszę o opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo proszę o pomoc.

Dzisiaj kończy mi się umowa.

Od rana jeszcze nie dzwonili a poprzednie oferty były śmiesznie delikatnie mówiąc.

 

W tej chwili mam:

Universe 59zł

Multiroom 20zł dwa dodatkowe TV.

Na ostatni miesiąc dołożyli mi 5zł niby za multiroom.

C+ 6 Free na cały okres

 

Zawsze płaciłem 79zł a ostatnia faktura 84zł.

 

Chcę to samo, przy tej samej cenie, a myślałem, że powalczę o HBO.

Po 5 negocjacjach... najlepszą ofertę zaproponowali mi średnia 74zł, a ostatnia faktura wynosiła by coś koło 89 lub 99 zł nie pamiętam.

Ciężko się było na to zgodzić.

 

Co mogę ugrać?

Może mam za duże wymagania, aczkolwiek nie sądzę.

Proszę o opinie.

 

Pytanie czysto teoretyczne - wypowiedzenie wysłałes w maju ?.

 

Bo jak nie to od jutra przejdziesz na umowę na czas nieokreslony z pełną opłatą za pakiety ktore masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...