Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam Universe + canal+ x6 za 59zł mediabox 500gb umowa do końca Sierpnia .

Po paru nie ciekawych ofertach wysłałem wypowiedzenie .

Wczoraj telefon z DUK 122947879

Proponują:

Comfort+ , Extra+,multi+ 6xcanal+,sport&film+,canal vod, 4mies HBO gratis( mówię żeby dał na cały okres umowy powiedział że jak podwyższe abonament to da a przy obniżeniu ceny nie da rady) . Multiroom 5x 0zł 10x 10zł łamaniec 5x 0zł 10x 79.90zł. Co mogę jeszcze ugrać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj, i odmawiaj. Jak już ich troche przetrzymasz to podpowiesz im tą propozycje w/w, i że sie na nią ostatecznie możesz zgodzić, ale dodasz że chcesz HBO na pełen okres umowy , i możesz podpisać aneks choćby zaraz. Powinno dać rade . A jeśli już to możesz pohandlować tym C+ VOD na rzecz HBO, no chyba że zależy Ci mocno na tych Vod?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem przedwczoraj umowę. Dzisiaj w końcu pojawiły się nowe warunki na ICA. Chciałbym się upewnić, czy jest to wszystko co miało być w ofercie. Nie znam się na tych nowych oznaczeniach. Proszę o rozszyfrowanie.

 

Twoja oferta:

PAKIET

COMFORT+

OPCJE DODATKOWE:

NAJEM ULTRABOX+

HISTORY HD

MULTI+

PREMIUM SPORT &FILM

HBO

EXTRA+ HB ITI

 

Czy MULTI+ to multiroom? Mam tylko 1 tv, więc tu mi się nie zgadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem przedwczoraj umowę. Dzisiaj w końcu pojawiły się nowe warunki na ICA. Chciałbym się upewnić, czy jest to wszystko co miało być w ofercie. Nie znam się na tych nowych oznaczeniach. Proszę o rozszyfrowanie.

 

Twoja oferta:

PAKIET

COMFORT+

OPCJE DODATKOWE:

NAJEM ULTRABOX+

HISTORY HD

MULTI+

PREMIUM SPORT &FILM

HBO

EXTRA+ HB ITI

 

Ile będziesz za to płacił ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy mi się w sierpniu,obecnie mam CANAL+ SILVER, KANAŁY CANAL+ FILM I PREMIERE PVR PACE całość za 69zł

Pierwsza propozycja z numeru krakowskiego w tym tygodniu 79zł. Dziś kolejna propozycja za 69 zawierała pakiet sport i film czyli 6XC+, dodatkowo Extra+, oraz 6 miesięcy HBO + Film BOX, PVR PACE za 0zł. Czyli to samo co mam +dodatkowo HBO na 6 miesięcy. Powiedziałem, że jeszcze się zastanowię. Wypowiedzenie wysłane ale NC+ jeszcze poleconego nie odebrało i nie wprowadziło do systemu. Podobno po rejestracji w systemie abonent znika z krakowskiej bazy danych obsługi abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam Universe + 6xC+ za 64zł/mc stała cena. Jestem już po kilku rozmowach z konsultantami i właściwie wynegocjowałem prawie to co chciałem (umowa do końca czerwca, wypowiedzenie już dawno złożone), czyli:

Comfort+Extra+Multi+ 6xC+ + 3xHBO + C+VOD, całość na 15 mies za 5 x 0zł i 10 x 79,90 (oferte dostałem na maila i wszystko się zgadza), czyli średnia 53,26zł. Jutro mam ostatecznie potwierdzić czy przedłużam czy nie.

Generalnie wg mnie b.dobra oferta, tylko że jeszcze chcę wymienić dekoder na Media Boxa (mam nboxa). Proponuja mi za 10zł/mc i aktywacja 49zł i ani grosza mniej i twierdzą, że się nie da za mniej (już trzeci konsultant z kolei mi to mówi). Czy faktycznie nie da się go dostać gratis albo chociaż za 5zl/mc? Aktywacji też twierdzą że nie ma szans nie płacić? Ściemniają mnie czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Póki co mam platinum za 109 /m z 2 kartami. Umowa do września. Dzwoniłem kilka razy i cały czas propozycja za 109,90 z HBO. Po wysłaniu wypowiedzenia całkiem inna rozmowa.

Wczoraj propozycja na 24m. 2 karty zostają, prawdopodobnie wymiana jednego z dekoderów na Pace, oprócz kanałów z platinum dochodzi HBO, Cinemaxy i Filmboxy wszystko na 24 m do tego history na 9m. Wszystko za 99,90 miesięcznie. Jest to to chyba tzw. Superpremium.

 

Kombinować coś jeszcze ? ( nie zależy mi na tych filmowych ale najbardziej na C+)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda inny pakiet wziąłem ale dostałem za 5/mc. Przedłużałem bez wypowiedzenia 31 marca, a dekoder odebrałem 1 kwietnia w punkcie. Facet miał trochę problemów z wydaniem mediaboxa, bo były problemy z systemem, ale powiedziałem że chcę zapłacić aktywację, a on się zapytał czy może być za 0. Teraz mam Comfort+ Multi+ Extra+ za 54,90 + 5/mc za mediabox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

COMFORT+

EXTRA+

MULTI+

OPCJE DODATKOWE:

PREMIUM SPORT & FILM

HBO 15msc

NAJEM ULTRABOX+ (Pace 500)

MULTIROOM

 

4x0 + 11x79,9 czyli 58,60PLN/msc

 

Przedłużone na 4 dni przed końcem umowy, oczywiście po wypowiedzeniu. Co oznacza, że warto czekać do końca.

Nie chciało mi się już walczyć o 5x0/10x79 - przedłużałem po pijaku (nie róbcie tak!!!) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

COMFORT+

EXTRA+

MULTI+

OPCJE DODATKOWE:

PREMIUM SPORT & FILM

HBO 15msc

NAJEM ULTRABOX+ (Pace 500)

MULTIROOM

 

4x0 + 11x79,9 czyli 58,60PLN/msc

 

Przedłużone na 4 dni przed końcem umowy, oczywiście po wypowiedzeniu. Co oznacza, że warto czekać do końca.

Nie chciało mi się już walczyć o 5x0/10x79 - przedłużałem po pijaku (nie róbcie tak!!!) :)

 

 

No właśnie ja chce takie cudo z tym że bez MR i bez nowego dekod a dziś dostałem znowu od bezczelnej konsulki jakies g.wno

Umowa na 24 m-ce:

Comfort, 6xC+ Extra na 5 m-cy a potem za 10 zł za 69 a potem ewent za 79 zł (!!!)

Potem jak jej powiedziałem ze jako użytkownik Plusa Hbo moge miec taniej w CP i umowa na 24 mnie nie interesuje to obniżyła do 15 m-cy i dołożyła HBO na 5 m-cy.

Na koniec jak jej powiedziałem czego oczekuje to powiedziała żebym umowę wypowiedział do połowy lipca bo ta wygasa pod koniec sierpnia.

 

Bardzo podobnie miałem z CP i tez dopiero wypowiedzenie pomogło czy tu jest szansa żeby wyrwać dobre warunki bez pisania wypowiedzeń ???

Dobre to takie o których pisze powyżej tj: Comfort, Extra, 6xC+, Hbo, 5x0/10x79

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Moja batalia z przedłużeniem umowy właśnie dziś dobiegła końca. Koniec umowy 30.06.

Przedłużenie - Umowa na 24 mce, konsultant chciał mi wcisnąć na 15, ale nie chcę się znów za rok w to samo bawić i negocjować od nowa i być bombardowany bezsensownymi ofertami.

WSZYSTKO RAZEM 99,90 stała cena.

MULTIROOM

2 X PACE PVR 500GB ( konsultant nie chciał zjechać z dzierżawy drugiego PACE PVR - 20zł, ale ostatecznie w tej kwocie abonamentu (99,90) mam dwa dekodery - proponował nawet rezygnację z drugiego dekodera i kupno na allegro innego bez dysku )

COMFORT+ 24mce

EXTRA+ 24mce

HBO 24mce

6 X C+ 24mce

REDLIGHT HD 24mce (miałem możliwość wyboru CINEMAX HD)

Wcześniej płaciłem 114zł za MULTIROOM 2x PACE PVR, UNIVERSE, Canal+ Silver 6xC+, HBO.

Jestem zadowolony z efektu końcowego. 2 lata mam spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...