Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moje oczekiwania to to co opisałem powyżej +

History HD

Sundance HD

w cenie poniżej 100 zł. to osiągalne czy ktos ma coś takiego poniżej 100 zł.jeli tak to za ile ?

Pozdrawiam

 

Ja mam to wszystko za 109,90 zł /m-c (wraz z Sundance i History). Dodatkowo mam jeszcze aktywną opcję VOD Seriale+ i PictureBox ale akurat z tej części oferty na moim PACE raczej nie skorzystam. Może to być jednak dobra oferta przetargowa przy przedłużaniu umowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj umowa przedłużona na 24 miesiące:

Comfort+

Ekstra+

Multi+

Premium Sport&Film

3xHBO

Canal+ VOD

wymiana dekodera na Mediabox, aktywacja 0zł i dzierżawa 5zł miesięcznie

 

wszystko na cały okres trwania umowy

oferta łamana 6x0zł i 18x79,90 + 24x5zł za Mediabox

 

średnia 64,90zł

 

 

Wcześniej:

Universe+

6xC+

Pace PVR 500GB

 

za 59zł

 

Jestem zadowolony z wynegocjowanej oferty :)

 

Skoro dostałeś multiroom to jaki masz drugi dekoder. Mam podobną sytuację i główkuję na co się zdecydować

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie się zreflektowali i po reklamacji mam takie coś: COMFORT+

OPCJE DODATKOWE:

FILMBOX na 7 miesiecy 0 zł

MULTI+

EXTRA+ HB ITI

VOD+( SERIALE+na 15 miesiecy 0 zł)

PREMIUM SPORT &FILM

w stałej cenie 79,90 zł przez 15 miesięcy dodatkowo mam jeszcze kanały hbo cinemax oraz zwykły kanał History bez znacznika hd(tych trzech rzeczy nie mam w ica wyszczególnionych).Chociaż do seriali + nie mam odpowiedniego dekodera gdyż mam pace.Ale na dekoderze pace mam za to dostęp do serwisu seriale w hbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli faktycznie chodzą u ciebie Seriale HBO to szczęściarz z ciebie. Ja w zeszłym roku bardzo się po migracji zapieniłam (ale nie na tle by złożyć reklamację :crazy:) gdy okazało się, że ich już nie mam. Ciągle mi tej usługi brakuje :( , w odróżnieniu od canal+vod, z których w ogóle nie korzystam. I tylko tak to widzę jak @ircios bo napisałam zapytanie czy coś się zmieniło w sprawie dostępności i dostałam odpowiedź: NIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa na24 mie

PAKIET

COMFORT+

OPCJE DODATKOWE

HBO

NETVOD+ KONTO PODSTAWOWE

NAJEM ULTRABOX+

MULTI+

CINEMAX

EXTRA+ HB ITI

FILMBOX

PREMIUM SPORT &FILM

CANAL+ VOD

VOD+ PICTURE BOX

VOD+ SERIALE+

HISTORY HD

SUNDANCE HD wymiana pace na mediabox +multirom Za programy 99,90 +5zl za mediabox+12m multirom darmo kolajne 10zl W sumie 105 przez rok potem 115 .Miałem przedtem platinium +hbo +pace pvr placilem 90zl.PS wszyskie kanaly na 24m.Mi pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam umowę z nc+ do końca lipca na pakiet "Canal + Silver 79 zł 12 m-cy", w tej cenie jest również 6 Canal + oraz HBO na cały okres umowy - migracja z platformy n. Ostatnio praktycznie codziennie odbieram telefony namawiające mnie do przedłużenia umowy, jednak na gorszych warunkach niż obecne. Najlepsza z tych propozycji to 79,90 zł za pakiet Comfort + Extra na 15 m-cy, w tym 6 Canal + na cały okres oraz 9 m-cy HBO za darmo, następnie opłata 25 zł m-c. Do tego proponują multiroom standard 12 m-cy za 0 zł, potem 10 zł/mc z dekoderem sagemcom lub mediabox (obecnie mam turbordekoder n z dyskiem 500GB z którego jestem zadowolony i chciałbym go zostawić, ze względu na nagrania zgromadzone na dysku). Ponieważ nie zaakceptowałem ich propozycji, a termin się nieuchronnie zbliżał - wysłałem wypowiedzenie (pismo o nieprzedłużeniu umowy po okresie na jaki została zawarta). Wypowiedzenie nie jest jeszcze przez nich zarejestrowane, nie mam też na razie potwierdzenia odbioru.

Teraz pytanie - jakich propozycji mogę się spodziewać od Działu Utrzymania Klienta i o jaką najlepszą Waszym zdaniem w tym momencie ofertę mogę powalczyć na pakiet taki jaki mam obecnie plus Multiroom, poza tym jaki dekoder polecacie? Z góry dziękuję za wszystkie podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś dostać mniej więcej to samo co obecnie masz w podobnej cenie. Jeśli chcesz od nich MR to cena podskoczy, ale tego jesteś świadom chyba. Musiałeś z jakimś barankiem rozmawiać, bo do MR od iti nie dają sagemcoma, bo to jest sprzęt dla byłych cyfrowiczów. Zostań przy sprzęcie co masz. Na mboxa się nie porywaj, bo to przereklamowany sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam prośbę o sugestie na co się ewentualnie zgodzić przy aneksowaniu umowy w sytuacji kiedy aktualnie mam 6xC+ i praktycznie wszystkie dostępne kanały oprócz HBO, Cinemaxów, XXX, History ,Soundance, Filmboxów. Patrząc na pakiety oferowane aktualnie przez NC+ nie jestem w stanie powiedzieć jaki posiadam pakiet a do ICO zapomniałem hasła :-( Jestem starym abonentem Cyfry, korzystam ze swojego dekodera, a "MR" to w moim przypadku dwie karty. Umowa obowiązuje do końca sierpnia'14, ale już teraz dzwonią do mnie z ofertami powyżej 74zł, które płacę na dzień dzisiejszy. Wiadomo, chciałbym płacić mniej, oglądać więcej na swoich dekoderach i z dwoma kartami (warunek nowej umowy to posiadanie minimum tego co aktualnie). Czy przy posiadanych obecnie opcjach mogę zejść z abonamentem poniżej 70zł i zasugerować konsultantowi np. gratisowe udostępnienie na kilka miesięcy HBO? Szukałem w tym wątku wiadomości od abonentów posiadających opcje podobne do moich, ale dynamiczne zmiany ofert, nazw pakietów i sprzętu sprawiają, że nie jestem w stanie znaleźć odpowiedniego porównania. Dlatego będę wdzięczny za wszelkie sugestie i rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów i koleżanki.

W związku z pierwszymi telefonami z ofertą przedłużenia umowy ze strony nc+ rozpoczynam kolejną, coroczną batalię o nowe warunki;)

Umowę mam do końca sierpnia. Wypowiedzenie pójdzie lada chwila.

Obecny pakiet to Universe+, 6xC+, RedLight, Multiroom z 2 dekami (Philips + Pace) + HBO (było przez pół roku za free). Wszystko za stałą cenę 69zł/m-c.

Celuję mniej więcej w to samo.

Ktoś pomoże co w tej chwili i za ile mogę wyszarpać?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...