Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Wypowiedzenie wysłane.

Wypowiedzenie zarejestrowane.

Kolejny tydzień minął, a tu cisza z ich strony. Nie lubie czekać na ostatni dzwonek :-/

Mam nadzieję, że się odezwą jeszcze.

Tak przy okazji pytanie. Z Nc+ dzwonią z numerów ukrytych czy zwykłych, bo na komórce mam zablokowane połączenia przychodzące z numerów ukrytych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona ;) Comfort+, Extra+, Multi+, Canal+ Sport&Film, 3xHBO, Canal+ VOD, Filmbox (6 miesięcy gratis), wymiana dekodera na Mediabox - umowa na 15 miesięcy i łamaniec - 4x0zł i 11x79,90. Nie chciało mi się już kłócić o więcej bo chciałem to mieć już za sobą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny telefon od tego samego konsultanta:

6xC, 3xH, Filbox, netVOD+, seriale+, łamaniec za 68zl

dodatkowo jakby chciał MR STD to 10zł + 49 aktywacji.

 

odrzuciłem, dodatkowo pan mnie zirytował bo zarzucił mi że chce z nimi zostać ale chce wyciągnąć jak najwięcej (można powidzieć ich okraść). Powiedziałem mu że jest w dużym błędzie że konkurancja jest i tęsknić nie będę od razu zmienił ton rozmowy ale z ceny nie zszedł.

Chyba jednak będę się żegnał z zdziercami!!! :evil:

 

dodatkowo @truly puść maila na vincent.stainbach@gmail.com mam pytanie a nie chce zaśmiecać forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@reignman

U mnie też cisza a koniec umowy mam 31 maja. Wypowiedzenie wysłałem pod koniec marca. Było kilka prób połączeń ale głucho było w słuchawce jak odebrałem i jakoś od miesiąca zero kontaktu. Nie wiem już czy mam dzwonić sam czy czekać jeszcze.

Zdecydowanie czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas posiadałem:

CANAL+ Silver

6 x C+

HBO

Cinemax

Redlight HD

MULTIROOM STANDARD (2 karty Cameleon)

Najem ultraBOX+

Płaciłem 88,80 zł

 

Po nie wiem ilu już telefonach w piątek otrzymałem SMSa z potwierdzeniem rozwiązania umowy więc sądziłem, że już mnie skreślili, ale dziś kolejny telefon i dostałem to co chciałem czyli:

Umowa na 15 miesięcy (5 miesięcy za 0 zł, 10 miesięcy za 79,90 zł, Średnio 53,26 zł)

Comfort+

Extra+

6 x C+

HBO na całą umowę za 0 zł

Najem ultraBOX+ za 0 zł

MULTIROOM z dwoma kartami za 0 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca maja - obecnie Universe z paczką C+ i dekoder pace pvr to wszystko za 54PLN. Dziś kolejna propozycja 6 miesięcy 0PLN + 18 miesięcy 79,9PLN wychodzi średnia niewiele ponad 59PLN w tym: Comfort+Extra Sport&Film + HBO (na cały okres umowy). Do tego jeśli bym chciał wymianę na mediaboxa 5PLN miesięcznie - zastanawiam się nad tym, gdyż pace zaczyna mi szwankować, wieszać się. Do jutra mam się zastanowić. Warto? Czy jestem w tej cenie coś więcej ugrać, albo zejść z tej ceny przy zachowaniu tego co powyżej mi konsultant zaoferował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Riddick82 mam ten sam pakiet universe + 6 canal+ i pace pvr za 49zł (w tym miesiącu włączyłem history za 1,99zł). Ja mam umowę do końca czerwca, z tym że jeszcze wypowiedzenia nie wysyłałem. Ja na twoim miejscu walczył bym o stałą cenę. Ja będę próbował. Wypowiedzenie masz oczywiście zarejestrowane? Za ile udało się tu komuś obecnie najtaniej wyrwać universe + 6 canal+ z dekoderem pvr?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego jeśli bym chciał wymianę na mediaboxa 5PLN miesięcznie - zastanawiam się nad tym, gdyż pace zaczyna mi szwankować, wieszać się. Do jutra mam się zastanowić. Warto? Czy jestem w tej cenie coś więcej ugrać, albo zejść z tej ceny przy zachowaniu tego co powyżej mi konsultant zaoferował?

Osobiście bym nie wymieniał dekodera na sprzęt z parowaniem karty,karta kameleon pozwala na dużo więcej swobody, tzn posiadanie własnego sprzętu itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przedluzalem ostatnio umowe i kilkukrotnie pytalem konsultanta czy napewno bede mial wszystkie kanaly bo byla mowa o full pakiecie. Tylko FRANCE mialo nie byc. Pytalem tez i upewnialem sie kilka razy czy napewno nie bede mial mniej kanalow niz na obecnej umowie. A niestety nastepnego dnia kiedy pakiety wszedly w zycie okazalo sie ze zamiast FRANCE brakuje mi pakietu EXTRA + gdzie jest sporo ciekawych kanalow. Zadzwonilem znow na infolinie i powiedzialem co jest grane. TO babka niby zarejestrowala reklamacje i mam czekac 30dni. Czy mozna to jakos przyspieszyc lub inaczej zalatwic ? Czy moge zrezygnowac przedluzenia umowy i wyslac wypowiedzenie jesli mnie tak oszukali ? Czy musze teraz odczekac te 30dni i dopiero potem ewentualnie cos jeszcze moge zdzialac ? Umowe mam do konca czerwca. Tzn niby mialem bo teraz przedluzona o 15miesiecy niby...

Na 100% jestem pewny ze kilkukrotnie sie pytalem czy napewno bede mial wszystko i czy nic mi nie zniknie z dotychczasowej oferty. Jedynie nie jestem pewny tej koncowki rozmowy gdzie szybko konsultant dyktuje po kolei warunki kazdego pakietu i znizki niby jaka na niego mamy czy tam byla mowa o tym EXTRA+ bo teraz tych opcji w sumie mam sporo i juz nie pamietam czy kazda byla wymieniana... Ale dlugo rozmialem z konsultantem i kilkukrotnie wlasnie wczesniej mowilem ze napewno nie moge miec mniej niz teraz mam + History i Redlight chcialem i caly czas to powtarzalem a on tez mowil ze bede mial FULL FULL i tylko FRANCE mial mi odjac zeby zejsc z ceny troche i wychodzi na to ze zamiast FRANCE to EXTRA mi odjol :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry

Mi sie udało przedłuzyć umowe na 15 miesięcy ze średnią 59 PLN tj 4 miechy gratis i 11 po 79.90 PLN.

Wypowiedzenie było zarejestrowane.

Otrzymałem tak mam wpisane w ebok.

Comfort+

Najem PVR (Multiroom)

Najem ultraBOX+

MULTIROOM STANDARD

Multi+

EXTRA+ HB ITI

HBO

Premium Sport &Film

CANAL+ VOD

HBO na 4 miechy gratis probowałem usilnie wyrwać na cały okres ale nie dalo sie.

Extra+

 

Habo na 4 miechy gratis nie udalo sie na cały okres szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przedłużałem umowę 02.05 i zaoferowali mi

Comfort+

Extra+

Premium sport&film

multi+

dekoder Pace 500

multiroom

i do tego mialo być HBO które nie zostało włączone

w cenie 79,90

 

Zgłosiłem reklamację bo byłem pewny że konsultant mówił o HBO przez 15 miesięcy za 0zł

Czekam już ponad 2 tygodnie i cisza.

Wczoraj przyszły mi papiery z nc+ a dzisiaj się pytałem czy mogę odstąpić od umowy i już sie nie da bo jest na to 10 dni od zawarcia.

Ciekawe czy jest szansa dostać od nich tą rozmowę i samemu sobie odsłuchać ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...