Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

 

Obecnie mam pakiet dwie umowy:

1) Optimum+ oraz Canal+ pakiet za 44,99

 

Oraz 

 

2) Extra za 19,99

 

Dekodery za 0 zł. 

 

Umowa wypowiedź ona do końca czerwca 2024,

Oferują utrzymanie pierwszego pakietu za 44,99, a Extra lepiej zrezygnować z wypowiedzenia i przejść na nieokreślony za 24,99. 

 

Czy mogę wywalczyć coś lepszego? Konsultanci twierdzą że niżej się nie da. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie odnośnie przedłużenia jednej z umów, która jest wypowiedziana. Główna umowa na Pakiet Optimum+ za 24,90 i najem dekodera 4K dualBox za 5, dodatkowa umowa Extra+ za 15zł + moduł CI+ za 0. Chciałem zostać przy tych pakietach tylko żeby zejść z najmu dekoder 4K dualBox na 0. Zaproponowali mi to co mam, konsultant powiedział mi, że nie da rady tego dekodera za 0. Natomiast drugą umowę zaproponował zostawić na czas nieokreślony za 19 ponieważ przedłużenie może mi zrobić najtaniej za 25. Czy jest jakaś szansa coś lepiej ugrać ?

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Witam. Jestem abonentem canał+ od wielu lat, jeszcze z czasów n- ki. Otrzymałem sms o takiej treści. "Dzien dobry! Drogi Kliencie, uprzejmie prosimy o kontakt w sprawie przedluzenia Twojej umowy z CANAL+. Zadzwon: 222210501".                      Co ciekawe umowę mam od 1.08.2023 do 30.11.2024. Oczywiste wszelkie umowy trzymam w archiwum na emailu. To po co oni piszą mi o przedłużeniu umowy? Waszym zdaniem mam dobrą umowę? Ostatnio wypowiedziałem umowę i tym samym urwałem za to samo z 49,99 zł na 44.99 zł. Oto treść tej umowy:


 

"Drogi Abonencie,

dziękujemy za ponowne wybranie oferty CANAL+.
Poniżej przedstawiamy szczegóły uzgodnionej telefonicznie oferty.

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługiPakiet Extra+, Najem Dysk, Najem Wifi PremiumBox+ (G5)

Wybrane promocjeExtra+ 44,99 zł 15 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, Najem Dysk PVR 500 GB za 0 zł/m dla Abonentów (11/20), Najem WiFi PremiumBox+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (11/20)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
15 mies.

Początek okresu oznaczonego 01-08-2023

Koniec okresu oznaczonego 30-11-2024

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 44,99  zł."

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Umowa do 30.06.2024 z wysłanym wypowiedzeniem. Obecnie posiadam Optimum z Canal+, MP, Canal+4K, Ultrabox 4K z dyskiem, Multiroom, Viaplay Total. Całość za 79,89/ msc. 

Zależy mi głównie na paczce C+, Lidze Mistrzów i pełnym Viaplay. Czy da się utrzymać powyższe zestawienie lub coś jeszcze dobrać w cenie którą płacę obecnie? Z góry dzięki za odpowiedź.

Edytowane przez zoomie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.06.2024 o 06:49, Martin11 napisał(a):

 Witam. Jestem abonentem canał+ od wielu lat, jeszcze z czasów n- ki. Otrzymałem sms o takiej treści. "Dzien dobry! Drogi Kliencie, uprzejmie prosimy o kontakt w sprawie przedluzenia Twojej umowy z CANAL+. Zadzwon: 222210501".                      Co ciekawe umowę mam od 1.08.2023 do 30.11.2024. Oczywiste wszelkie umowy trzymam w archiwum na emailu. To po co oni piszą mi o przedłużeniu umowy? Waszym zdaniem mam dobrą umowę? Ostatnio wypowiedziałem umowę i tym samym urwałem za to samo z 49,99 zł na 44.99 zł. Oto treść tej umowy:


 

"Drogi Abonencie,

dziękujemy za ponowne wybranie oferty CANAL+.
Poniżej przedstawiamy szczegóły uzgodnionej telefonicznie oferty.

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługiPakiet Extra+, Najem Dysk, Najem Wifi PremiumBox+ (G5)

Wybrane promocjeExtra+ 44,99 zł 15 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, Najem Dysk PVR 500 GB za 0 zł/m dla Abonentów (11/20), Najem WiFi PremiumBox+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (11/20)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
15 mies.

Początek okresu oznaczonego 01-08-2023

Koniec okresu oznaczonego 30-11-2024

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 44,99  zł."

 

 

Też mam do końca listopada i dostałem smsa. Plus 2x już dzwonili, ale dopóki nie wiadomo co z LM, co z Polsat Sport Premium i chcę Ród Smoka obejrzeć w 4k, a póki co daja MAX standard, więc poczekam. 

Edytowane przez darius010
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie nie dzwonili, mnie wystarczy to co mam i to w b. dobrej cenie. Te 44.99 co teraz płacę, to nic lepszego nie ma w tej kwocie. Nie potrzebuję canal+, czy sportu. Oczywiście wypowiem im umowę w Październiku to będziemy inaczej gadać. Tylko trzyma mnie możliwość oglądania canal + online na smartfonie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Aktualnie korzystam z pakietu Nowy Comfort+ za 27,50 zł. Umowa obowiązuje do 31.08.2024

 

Nie zależy mi na żadnych dodatkowych opcjach, najchętniej zostałbym przy tym co mam teraz. Telefony dzwonią średnio co kilka dni, oczywiście straszą podwyżkami i namawiają do podpisania pakietu Optimum+ za 39,99 (pomijam fakt, że na stronie ta oferta wisi za 34,99 zł z uwzględnieniem rabatów)

 

Czy po złożeniu wypowiedzenia jest jakaś szansa na zmianę pakietu na Optimum+ za 24,90 zł? 

 

Z góry dziękuję za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Tomekpl napisał(a):

Witam!

 

Aktualnie korzystam z pakietu Nowy Comfort+ za 27,50 zł. Umowa obowiązuje do 31.08.2024

 

Nie zależy mi na żadnych dodatkowych opcjach, najchętniej zostałbym przy tym co mam teraz. Telefony dzwonią średnio co kilka dni, oczywiście straszą podwyżkami i namawiają do podpisania pakietu Optimum+ za 39,99 (pomijam fakt, że na stronie ta oferta wisi za 34,99 zł z uwzględnieniem rabatów)

 

Czy po złożeniu wypowiedzenia jest jakaś szansa na zmianę pakietu na Optimum+ za 24,90 zł? 

 

Z góry dziękuję za pomoc!

@Tomekpl Jak masz pakiet Nowy Comfort+ za 27,50 zł/m, to po złożonej rezygnacji możesz negocjować o pakiet Optimum+ za 24,99 zł/m lub 29,99 zł/m. Zobaczysz, czy uda Ci się tą najtańszą opcję wynegocjować, czy najniżej będzie to 29,99 zł/m. W przypadku ceny 29,99 zł/m możesz jeszcze negocjować o paczkę CANAL+ Seriale i Filmy za 5 zł/m.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Nowy Entry+       4,99pln

Mistrzowska Piłka           0pln

Eleven Sports                  12pln

Canal+ 4k Ultra HD         5pln

Canal+                             28,01pln

Movies FUN                     0pln

Najem Moduł CAM          0pln

Razem                              50pln

 

Czy można coś wywalczyć w przybliżonej cenie? Nie wiadome co dalej z Ligą Mistrzów i ewentualnie przejście na Relax?

 

Umowa do 31.07.2024, wypowiedzenie wysłane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.03.2024 o 13:51, lukx95 napisał(a):

@prawns Po złożonej rezygnacji ze skutkiem na koniec okresu oznaczonego zarówno na umowie głównej i specjalnej dodatkowej możesz otrzymać takie warunki:

  • Na umowie głównej możesz otrzymać odpowiednik Twojego pakietu, czyli pakiet Optimum+ za 24,99 zł/m + do tego w gratisie na całą umowę kolekcję BBC Player. Ewentualnie jeśli chcesz możesz do tego dostać paczkę CANAL+ Seriale i Filmy z 6xCANAL+ bez sportowych i bez 4K za 5 zł/m na całą umowę. Inna możliwość to nie składanie wypowiedzenia i przejście z umową główną na czas nieoznaczony i wtedy wzrośnie Ci rachunek +4 zł/m za pakiet, czyli 26,50 zł/m łącznie na czasie nieoznaczonym.
  • Natomiast na umowie dodatkowej specjalnej możesz negocjować o pakiet Extra+ za 20 zł/m, bo to teraz najniższa cena + gratisy na cały okres oznaczony umowy, czyli paczka CANAL+ Seriale i Filmy za 0 zł/m i kolekcja BBC Player za 0 zł/m, które przysługują w związku z podwyżką ceny. Inna możliwość to nie składanie wypowiedzenia i przejście na czas nieoznaczony z umową dodatkową i wtedy wzrośnie Ci rachunek +4 zł/m, czyli 19 zł/m łącznie na czasie nieoznaczonym.

Cześć. 

Nie wypowiadałem umów, bo chciałem z nimi przejść na czas nieoznaczony. Dziś konsultant poinformował mnie, że optimum wzrośnie do 26.5zl jak pisałeś, a multihouse do 29zl, a nie 19zl. Czyli coś się zmieniło. Sprawdziłem w strefie i faktycznie prognoza 29 zl za extra. Czy po wysłaniu wypowiedzenia aktualne jest 24.99zl za optimum i 20zl za extra?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam obecnie pakiet:

Extra+ z CANAL+, Adventure TV HD, History HD_H2, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+.

Pakiet Extra+ z CANAL+: 79,99

History HD_H2: 2,99

Adventure TV HD: 1,99

Suma: niecałe 85 PLN

Promocja opisana jest w następujący sposób:

Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Pakiet Extra+ z CANAL+, Adventure TV HD, History HD_H2, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Umowa obowiązuje do końca lipca.

 

Na jaką ofertę można liczyć?

czy w tej cenie możliwe jest viaplay ew. Jakieś pakiety sportowe? Nie mam też c+ 4K.

 

Z góry dziękuję za komentarze

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sytuacja wygląda tak: do tej pory Nowy Comfort+ z całym pakietem C+ i najmem dekodera 4K, opłata 55,40, abo do końca lipca br. Wypowiedzenie wysłane. Po telefonie z działu utrzymania klienta pakiet Optimum+ i reszta bez zmian na kolejne 2 lata. Opłata 47,89.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.06.2024 o 11:41, prawns napisał(a):

Cześć. 

Nie wypowiadałem umów, bo chciałem z nimi przejść na czas nieoznaczony. Dziś konsultant poinformował mnie, że optimum wzrośnie do 26.5zl jak pisałeś, a multihouse do 29zl, a nie 19zl. Czyli coś się zmieniło. Sprawdziłem w strefie i faktycznie prognoza 29 zl za extra. Czy po wysłaniu wypowiedzenia aktualne jest 24.99zl za optimum i 20zl za extra?

@prawns Tak aktualny jest pakiet Optimum+ w cenie 24,99 zł/m w Twoim przypadku. Natomiast co do Twojej dodatkowej umowy MultiHouse, to może masz jakieś opcje dodatkowe aktywne, które podwyższają opłatę o 10 zł więcej i zamiast 19 zł prognozuje się 29 zł na czasie nieokreślonym? Sprawdź w Strefie CANAL+ w zakładce "Moja oferta" i potem rozwiń pasek "Suma Płatności w bieżącym okresie".

 

  

W dniu 16.06.2024 o 19:38, Sined napisał(a):

Pakiet Nowy Entry+       4,99pln

Mistrzowska Piłka           0pln

Eleven Sports                  12pln

Canal+ 4k Ultra HD         5pln

Canal+                             28,01pln

Movies FUN                     0pln

Najem Moduł CAM          0pln

Razem                              50pln

 

Czy można coś wywalczyć w przybliżonej cenie? Nie wiadome co dalej z Ligą Mistrzów i ewentualnie przejście na Relax?

 

Umowa do 31.07.2024, wypowiedzenie wysłane.

@Sined Po złożonej rezygnacji możesz próbować negocjować odtworzenie obecnej oferty. Może się uda, że odtworzą całość za 50 zł/m. Ewentulanie możesz starać się o przedłużenie na bazie pakietu Relax+ np. za 19,99 zł/m lub jak będziesz miał duże szczęście nawet za 14,99 zł/m, ale to ciężko osiągalna cena. Do tego paczka CANAL+ za 19,90 zł/m, CANAL+ 4K Ultra HD za 0 zł/m i kolekcja BBC Player bez opłat. Jednak jeśli chcesz mieć sprawę jasną co do Ligi Mistrzów to poczekaj do lipca jak będą stworzone nowe oferty z zawartą Ligą Mistrzów na nowych kanałach CANAL+.

 

 

16 godzin temu, Alexx napisał(a):

Witam, posiadam obecnie pakiet:

Extra+ z CANAL+, Adventure TV HD, History HD_H2, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+.

Pakiet Extra+ z CANAL+: 79,99

History HD_H2: 2,99

Adventure TV HD: 1,99

Suma: niecałe 85 PLN

Promocja opisana jest w następujący sposób:

Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Pakiet Extra+ z CANAL+, Adventure TV HD, History HD_H2, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Umowa obowiązuje do końca lipca.

 

Na jaką ofertę można liczyć?

czy w tej cenie możliwe jest viaplay ew. Jakieś pakiety sportowe? Nie mam też c+ 4K.

 

Z góry dziękuję za komentarze

 

 

@Alexx Możesz po złożonym wypowiedzeniu negocjować o odtworzenie całości oferty w tej samej cenie + kanał CANAL+ 4K Ultra HD za 0 zł/m i kolekcję BBC Player za 0 zł/m. Co do sportu, to jak chcesz mieć Ligę Mistrzów, to oferty przedłużeniowe w Ligą Mistrzów prawdopodobnie zostaną udostępnione dopiero w lipcu, więc jak na tym Ci zależy to się możesz wstrzymać z przedłużeniem. Natomiast co do Viaplay, to najtaniej to koszt 19 zł/m za plan Medium lub 29 zł/m za plan Total. Mogą też oferować Viaplay za 29 zł/m plan Medium i 39 zł/m plan Total.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.06.2024 o 12:50, MZKS1929 napisał(a):

Zaakceptowana umowa na 15 miesiecy - Grtis 3 miesiace Cinemax : 

Pakiet Extra+ z CANAL - 88,49

HBO I MAX STANDARDOWY - 5,00 zł (do 30.09 Premium)

CANAL+4K ULTRA HD - 0,00 zł

NAJEM 4K ULTRABOX+ - 0,00 zł

NAJEM DYSK - 6,00 zł

MISTRZOWSKA PIŁKA - 0,00 zł

BBC PLAYER - 0,00 zł

 

Razem 99.49

Z wypowiedzeniem, czy bez wypowiedzenia się obeszło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, lukx95 napisał(a):

Natomiast co do Viaplay, to najtaniej to koszt 19 zł/m za plan Medium lub 29 zł/m za plan Total. Mogą też oferować Viaplay za 29 zł/m plan Medium i 39 zł/m plan Total.

Mnie przy przedłużeniu oferowano Viaplay Medium za 15zł lub Total za 25zł. Na stałe. Dodam, że nie miałem wcześniej Viaplay w C+. Podobno to jakaś nowa oferta, która weszła w maju. 

Alternatywnie mogłem dostać Viaplay 6m-cy gratis i później 29zł lub wyłączenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lukx95 napisał(a):

@prawns Tak aktualny jest pakiet Optimum+ w cenie 24,99 zł/m w Twoim przypadku. Natomiast co do Twojej dodatkowej umowy MultiHouse, to może masz jakieś opcje dodatkowe aktywne, które podwyższają opłatę o 10 zł więcej i zamiast 19 zł prognozuje się 29 zł na czasie nieokreślonym? Sprawdź w Strefie CANAL+ w zakładce "Moja oferta" i potem rozwiń pasek "Suma Płatności w bieżącym okresie".

 

@lukx95 Faktycznie, masz rację. 👍

Chyba problem stanowi canal + family:

 

Screen strefa

 

Czy można to wyłączyć? Jeśli tak to w jaki sposób? Infolinia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, k05 napisał(a):

Mnie przy przedłużeniu oferowano Viaplay Medium za 15zł lub Total za 25zł. Na stałe. Dodam, że nie miałem wcześniej Viaplay w C+. Podobno to jakaś nowa oferta, która weszła w maju. 

Alternatywnie mogłem dostać Viaplay 6m-cy gratis i później 29zł lub wyłączenie. 

@k05 Nie wiedziałem o tych ofertach za 15 zł/m i za 25 zł/m. Także @Alexx możesz pytać o te oferty za 15 zł/m na Viaplay Medium i 25 zł/m za Viaplay Total lub w opcji na 6 miesięcy gratis Viaplay.

 

 

 

7 godzin temu, prawns napisał(a):

@lukx95 Faktycznie, masz rację. 👍

Chyba problem stanowi canal + family:

 

Screen strefa

@prawns Kanał CANAL+ Family powinien być za 0 zł/m na czasie nieokreślonym, bo tak reguluje to regulamin promocji z tego co mi się wydaje. Sprawdź umowę i regulamin promocji Twojej dodatkowej umowy MultiHouse co masz w tabeli jakie kwoty na pakiet Extra+ i opcję CANAL+ Family na czasie oznaczonym i po tym czasie.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, maciekmm napisał(a):

 ponieważ od 2022 wchodzi on w skład pakietów.

 

@maciekmm Mimo to jednak nadal CANAL+ wyszczególnia ten kanał jako opcja dodatkowa w regulaminach promocji pakietów.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.06.2024 o 08:32, zoomie napisał(a):

Witam.

Umowa do 30.06.2024 z wysłanym wypowiedzeniem. Obecnie posiadam Optimum z Canal+, MP, Canal+4K, Ultrabox 4K z dyskiem, Multiroom, Viaplay Total. Całość za 79,89/ msc. 

Zależy mi głównie na paczce C+, Lidze Mistrzów i pełnym Viaplay. Czy da się utrzymać powyższe zestawienie lub coś jeszcze dobrać w cenie którą płacę obecnie? Z góry dzięki za odpowiedź.

 
Mam pytanie do wtajemniczonych.
Umowa wygasa j.w.  W postach powyżej napisano że liga mistrzów ma być proponowana od lipca a nie ukrywam, że mi na niej zależy. Czy otrzymanie pakietu Mistrzowskiej Piłki który obecnie posiadam nie będzie równoznaczne z jego udostępnieniem w nowym sezonie? Czy w tej sytuacji należałoby wycofać wypowiedzenie i przejsc na umowe na czas nieokreślony i złożyć  ponownie wypowiedzenie w lipcu i czekać na oferty z LM? 
 

Edytowane przez zoomie
Uzupełnienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, k05 napisał(a):

 

Alternatywnie mogłem dostać Viaplay 6m-cy gratis i później 29zł lub wyłączenie. 

Rozumiem że ta promocja dotyczyła Viaplay Total? Gdybym to dostał to praktycznie przez całe istnienie tej opcji w C+ miałbym za free😂 Ale tym się będę martwił pod koniec Listopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy nie, Viaplay Medium na zasadach z C+, czyli bez wybranych gal KSW i Formuły1. 

Biorąc pod uwagę, że Viaplay wyjdzie z Polski najprawdopodobniej na koniec czerwca 2025 to nawet bardziej opłaca się wziąć tę opcję z 6 miesiącami gratis (0złx6+29złx6)=174zł. W drugiej opcji 15złx12=180zł. 

A myślałem, że taniej byłoby w tej drugiej opcji. 

 

Chociaż w sumie różnica niewielka. Przynajmniej na chwilę obecną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...