Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 14.12.2023 o 12:36, se_b_ek napisał(a):

Hej, u mnie chyba trochę skomplikowana sytuacja. Dwa lata temu przedłużyłem umowę ze starym multiroomem (dwa adresy) dzieląc umowę na dwie.

Pierwsza 64,89zł na miesiąc Okres minimalny do: 29.02.2024 brak wysłanego wypowiedzenia (od kilku miesięcy już męczyli o przedłużenie ale czekałem do świąt)

2 karty Cayman + TYP 4K ULTRABOX+ oraz WiFi Box+
Pakiet Extra+ 44,99 zł
SERIES Fun 0zł
CANAL+ 19,90 zł
Multiroom Standard 0zł
Najem Dysk 0 zł
Najem 4K UltraBox+ 0zł

 

Druga

Pakiet Extra+ z CANAL+ 35,00 zł

SERIES Fun 0zł

MISTRZOWSKA PIŁKA 0zł

MOVIES Fun 0zł
Najem Dysk 5 zł
Najem 4K UltraBox+ 5zł

 

Czy jest opcja przedłużenia na tych samych warunkach?

Ewentualnie mogę zrezygnować w umowie za 64,89 z dekodera z dyskiem bo i tak nic nie nagrywam :P

Dzięki za pomoc :)

 

Umowa jeszcze nie przedłużona. Proponują mi to samo w głównej umowie ale 10zł drożej. Wczoraj złożyłem rezygnację w punkcie. Umowa do końca lutego. Czy jest szansa na te same warunki? 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, obecnie posiadam:

PAKIET NOWY COMFORT+  24,99

DOPEŁNIENIE DO EXTRA+   15,00

MULTI MAN PACK.                15,00

ELEVEN SPORTS.                  10,00

DOP. DO PAKIETU Z NETFLIX 29,00

CANAL+                                    19,00

MULTIROOM STANDARD.        10,00

NAJEM DYSK                             5,00

NAJEM 4K ULTRABOX+.           5,00

Razem.                                      132,99

 

Umowa do końca lutego.

Dostałem wczoraj taką ofertę, brać czy jeszcze coś ugram? Pozdrawiam


 

 

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługiOptimum+, CANAL+, HBO, BBC Player, CANAL+ Family, CANAL+4K ULTRA HD, DOP. DO PAKIETU Z NETFLIX, Eleven Sports, HBO Max, Multi Man Pack, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocjeOptimum+ za 34,99 zł 24 m a po tym okresie za 38,99 zł/m dla Abonentów (02/21) L, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), CANAL+ z Netflix za 48 zł/m dla Abonentów (01/23), HBO + HBO GO 0 zł 1 m 25 zł/m dla Abonentów, Multi Man Pack i Eleven Sports za 25zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard/High Standard 12 zł/m i 20 zł/m + dysk dla Abonentów (04/23) - L, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 5 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

Początek okresu oznaczonego01-03-2024

Koniec okresu oznaczonego28-02-2026

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 129,99  zł
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.01.2024 o 16:34, zetor2 napisał(a):

 

Możesz napisać coś więcej o tej opcji ? normalnie według umowy wskakuje 34 zł po przejściu na nieoznaczony. 

 

Czy ta opcja oznacza powrót na okres oznaczony i jakieś zmiany warunków (baaardzo korzystnej) umowy? Jeśli na oznaczony to jaka jest cena za 2 lata po ponownym przejściu na nieoznaczony?

 

 

 

@zetor2 Jak masz teraz ofertę Extra+ z C+ i MP za 25 zł/m i skorzystasz z oferty przedłużeniowej dodatkowej umowy specjalnej, to oferta Extra+ z CANAL+ i Mistrzowską Piłką oraz CANAL+ 4K Ultra HD i FilmBox Pack przez okres oznaczony umowy będzie kosztować 35 zł/m. Natomiast po przejściu na czas nieoznaczony umowy pakiet główny wzrośnie o 9 zł/m w górę, opcja kanału CANAL+ 4K wzrośnie do 20 zł/m i FilmBox Pack wzrośnie do 15 zł/m.

 

 

 

16 godzin temu, tomzet napisał(a):

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługiOptimum+, CANAL+, HBO, BBC Player, CANAL+ Family, CANAL+4K ULTRA HD, DOP. DO PAKIETU Z NETFLIX, Eleven Sports, HBO Max, Multi Man Pack, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocjeOptimum+ za 34,99 zł 24 m a po tym okresie za 38,99 zł/m dla Abonentów (02/21) L, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), CANAL+ z Netflix za 48 zł/m dla Abonentów (01/23), HBO + HBO GO 0 zł 1 m 25 zł/m dla Abonentów, Multi Man Pack i Eleven Sports za 25zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard/High Standard 12 zł/m i 20 zł/m + dysk dla Abonentów (04/23) - L, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 5 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

Początek okresu oznaczonego01-03-2024

Koniec okresu oznaczonego28-02-2026

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 129,99  zł
 

@tomzet Nie zgadzaj się na pakiet Optimum+ za 34,99 zł/m, bo przysługuje Ci ten pakiet w cenie 24,99 zł/m, jeśli pakiet Nowy Comfort+ masz w tej cenie. Masz złożone wypowiedzenie umowy? Po złożonym wypowiedzeniu umowy powinno Ci się udać bez problemu wynegocjować w dziale utrzymania taką ofertę:

Pakiet Optimum+ za 24,99 zł/m (odpowiednik Twojego Nowy Comfort+)

Multi Man Pack + Eleven Sports za 25 zł/m

CANAL+ z Netflix za 48 zł/m

CANAL+ 4K Ultra HD za 0 zł/m

Kolekcja BBC Player za 0 zł/m

Multiroom Standard za 12 zł/m

Najem 4K UltraBox+ za 5 zł/m

Najem Dysk 1 TB za 5 zł/m

ŁĄCZNIE ABONAMENT W KWOCIE 119,99 zł/m

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, lukx95 napisał(a):

@zetor2

 

 

 

@tomzet Nie zgadzaj się na pakiet Optimum+ za 34,99 zł/m, bo przysługuje Ci ten pakiet w cenie 24,99 zł/m, jeśli pakiet Nowy Comfort+ masz w tej cenie. Masz złożone wypowiedzenie umowy? Po złożonym wypowiedzeniu umowy powinno Ci się udać bez problemu wynegocjować w dziale utrzymania taką ofertę:

Pakiet Optimum+ za 24,99 zł/m (odpowiednik Twojego Nowy Comfort+)

Multi Man Pack + Eleven Sports za 25 zł/m

CANAL+ z Netflix za 48 zł/m

CANAL+ 4K Ultra HD za 0 zł/m

Kolekcja BBC Player za 0 zł/m

Multiroom Standard za 12 zł/m

Najem 4K UltraBox+ za 5 zł/m

Najem Dysk 1 TB za 5 zł/m

ŁĄCZNIE ABONAMENT W KWOCIE 119,99 zł/m

Dziękuję za odpowiedź, 

Tak wypowiedzenie mam złożone ale do poprzedniej umowy, a tą drugą konsultant aktywował automatycznie. Rozumiem, że teraz też muszę napisać rezygnację w przeciągu 14 dni?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomzet Jeśli nową ofertę przedłużeniową zaakceptował Ci automatycznie konsultant, to musisz wysłać odstąpienie od zaakceptowanej oferty w ciągu 14 dni od dnia akceptacji, aby wrócić do ponownych negocjacji oferty na przedłużenie umowy. To potrwa pewnie max 48h, aż przywrócą starą ofertę z poprzednim okresem oznaczonym umowy. Następnie po przywróceniu poprzedniej oferty musisz ponownie złożyć wypowiedzenie ze skutkiem na koniec okresu oznaczonego umowy, aby Twoja umowa wpadła do obsługi przez dział utrzymania klienta. Dlatego najlepiej jak już godzisz się na ofertę, ale nie jesteś do końca pewny oferty, to nie zgadzać się aby konsultant podczas rozmowy akceptował ofertę, tylko żebyś Ty miał taką możliwość poprzez kliknięcie w link akceptuj lub odrzuć ofertę w wiadomości e-mail. Wtedy nie masz zabawy w pisanie odstąpień od oferty i jedynie składa się ponownie wypowiedzenie, gdy się odrzuci ofertę i chce się wrócić do ponownych negocjacji.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, lukx95 napisał(a):

@tomzet Jeśli nową ofertę przedłużeniową zaakceptował Ci automatycznie konsultant, to musisz wysłać odstąpienie od zaakceptowanej oferty w ciągu 14 dni od dnia akceptacji, aby wrócić do ponownych negocjacji oferty na przedłużenie umowy. To potrwa pewnie max 48h, aż przywrócą starą ofertę z poprzednim okresem oznaczonym umowy. Następnie po przywróceniu poprzedniej oferty musisz ponownie złożyć wypowiedzenie ze skutkiem na koniec okresu oznaczonego umowy, aby Twoja umowa wpadła do obsługi przez dział utrzymania klienta.

Zgadza sie zgoda na wysłanie oferty do akceptacji wiąże się z wycofaniem wypowiedzenia i jak jej nie przyjmiemy bo się nam odwidziało czy coś z nią nie tak winniśmy ponownie złożyć wypowiedzenie. Co prawda wydłuża się okres o kolejne 30 dni i kolejny okres płacimy jak na bezterminówce ale nadal my dyktujemy warunki.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, malyszadam napisał(a):

Co prawda wydłuża się okres o kolejne 30 dni i kolejny okres płacimy jak na bezterminówce ale nadal my dyktujemy warunki.

@malyszadam Nie zawsze wydłuża się okres o kolejne 30 dni. W przypadku użytkownika @tomzet jak ma umowę do końca lutego, to spokojnie po odstąpieniu od oferty zdąży jeszcze teraz w styczniu złożyć ponowną rezygnację ze skutkiem na koniec okresu oznaczonego.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, lukx95 napisał(a):

@tomzet Jeśli nową ofertę przedłużeniową zaakceptował Ci automatycznie konsultant, to musisz wysłać odstąpienie od zaakceptowanej oferty w ciągu 14 dni od dnia akceptacji, aby wrócić do ponownych negocjacji oferty na przedłużenie umowy. To potrwa pewnie max 48h, aż przywrócą starą ofertę z poprzednim okresem oznaczonym umowy. Następnie po przywróceniu poprzedniej oferty musisz ponownie złożyć wypowiedzenie ze skutkiem na koniec okresu oznaczonego umowy, aby Twoja umowa wpadła do obsługi przez dział utrzymania klienta. Dlatego najlepiej jak już godzisz się na ofertę, ale nie jesteś do końca pewny oferty, to nie zgadzać się aby konsultant podczas rozmowy akceptował ofertę, tylko żebyś Ty miał taką możliwość poprzez kliknięcie w link akceptuj lub odrzuć ofertę w wiadomości e-mail. Wtedy nie masz zabawy w pisanie odstąpień od oferty i jedynie składa się ponownie wypowiedzenie, gdy się odrzuci ofertę i chce się wrócić do ponownych negocjacji.

Odstąpienie umowy - aneksu zaakceptowanej trwa do 14 dni i tyle ummie trwało od 20 grudnia do 5 stycznia i nic nie mogłem przyspieszyć mimo zgłaszania co drugi dzień kiedy w końcu zostanie przywrócona poprzednia umowa, więc mi przesunęła się umowa o miesiąc, i to nie z mojej winy musiałem odstąpić  tylko konsultanta bo wprowadził błędną umowę niekorzystną dla klienta. 

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim odczytanie pakietów i cen, oraz prośba o wysłanie oferty do akceptacji na maila. Ewentualnie jeśli brakuje jakiegoś pakietu to zadzwonić do DUK i poprosić o małą korektę  (przed akceptacją oferty na mailu). U mnie brakowało c+4k bo konsultant zapomniał... Każdy może się pomylić. ;))

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
11 godzin temu, emarti napisał(a):

Czy można przy przedłużeniu umowy wziąć tylko kanały sportowe rezygnując całkowicie z kanałów filmowych czy nie ma takiej możliwości?

Chodzi o paczkę CANAL+? Jest tak to nie można w czasie przedłużenia zmienić pełnej opcji na opcję Seriale i filmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, _Artek_ napisał(a):

Przede wszystkim odczytanie pakietów i cen, oraz prośba o wysłanie oferty do akceptacji na maila. Ewentualnie jeśli brakuje jakiegoś pakietu to zadzwonić do DUK i poprosić o małą korektę  (przed akceptacją oferty na mailu). U mnie brakowało c+4k bo konsultant zapomniał... Każdy może się pomylić. ;))

Konsultant spaprał umowę i sam ją zaakceptował, dali mi canal+4k za 0zl na całą umowę a paczkę canal+ na 3 miesiące za 0zl i miałem mieć możliwość wyłączenia paczki canal+ którego się nie dało za to że c+4k bylo do końca umowy i miałem płacić 30zl za paczkę canal+ do końca umowy gdzie miałem ten sam pakiet za 19,90zl 

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, tak jak pisałem, dwie umowy na wypowiedzeniu, okres umowy do 31 stycznia.

 

Główna:

 

Optimum+ 24,99 zł

Viaplay 19,99 zł

Mistrzowska Piłka 5 zł

Canal+4K 0 zł

Pełna paczka C+ 19,90 zł

Najem dysk 5 zł

Ultrabox 4k 0 zł

 

Łącznie: 73,89 zł

 

Druga umowa:

 

Pakiet Extra 10 zł

C+Family 0 zł

Wifi-Box 0 zł

 

Propozycja z dzisiaj:

 

Optimum+

Viaplay Medium (bez KSW i F1)

Filmbox

Sundance 

Pełna Paczka C+

Mistrzowska Piłka

Dekoder Ultrabox 4k

 

Całość za 76,88 zł + 20 zł za drugą umowę (pakiet Extra) – bez żadnych dodatków.

 

 

 

Edytowane przez Masters147
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Masters147

  • Do tej propozycji umowy głównej możesz mieć odtworzony za 0 zł/m kanał CANAL+ 4K Ultra HD + kolekcja BBC Player za free na całą umowę.
  • Dodatkową umowę specjalną możesz dostać z pakietem Extra+ za 20 zł/m i do tego w związku z podwyżką gratis na całą umowę paczkę CANAL+ Seriale i Filmy(6xCANAL+ bez sportowych) + kolekcja BBC Player. Także nie zgadzaj się i nie bierz gołego Extra+ za 20 zł/m jak jeszcze możesz dostać na całą umowę te gratisy. Możesz też zostawić tą umowę dodatkową na obecnych warunkach na czasie nieoznaczonym za 14 zł/m po wycofaniu wypowiedzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, lukx95 napisał(a):

@malyszadam Nie zawsze wydłuża się okres o kolejne 30 dni. W przypadku użytkownika @tomzet jak ma umowę do końca lutego, to spokojnie po odstąpieniu od oferty zdąży jeszcze teraz w styczniu złożyć ponowną rezygnację ze skutkiem na koniec okresu oznaczonego.

No jeśli mamy więcej jak 30 dni na wypowiedzenie to owszem nic się nie wydłuży. Bywały przypadki gdzie konsule dawali niby najlepsze oferty w miesiącu zakończenia umowy albo dzień wcześniej i wtedy okres może się wydłużyć. Przepraszam za nieścisłości ale o takie przypadki mi chodziło. W przypadku tomzet i podobnych jeśli wszystko będzie dziać wcześniej jak 30 dni przed końcem to nic się nie wydłuży jeśli zaś będzie zwlekać to wiadomo.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi proszę, czy w punktach stacjonarnych można dostać dobrą ofertę? Wkurza mnie ta ich procedura, wymyślili ją chyba tylko po to, by zdezorientować klienta.

Mam do 30 kwi coś takiego:

ENTRY Z CANAL+ I NETFLIX              50,00 zł

Okres minimalny do: 30.04.2024
NETFLIX 4K           17,00 zł
HBO MAX             0,00 zł
HBO                     20,00 zł
VIAPLAY               19,00 zł
MISTRZOWSKA PIŁKA        0,00 zł
CANAL+4K ULTRA HD        0,00 zł
MOVIES FUN                      0,00 zł

NAJEM MEDIABOX+          0,00

Razem 106 zł.

Męczą już mnie niemożebnie a gdy konsultantka dopadła mnie w trasie, dałem się przekonać i zgodziłem się na dokładnie to samo, za 109zł

Na szczęście miałem na tyle czujności, że zgodziłem się na potwierdzenie mailowe, bo okazało się, że w ofercie brak Netflixa 4k.

Nie chcę się zastanawiać, czy zrobiła to specjalnie, czy z nieuwagi, boję się, że przy następnym podejściu będzie to samo. Stąd chęć podpisania umowy w punkcie, a nie przez telefon.

Nie zależy mi na zwykłych kanałach, nie oglądam TV w ogóle, nienawidzę KSW ale na F1 zerkałem dlatego Viaplay chcę mieć pełny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PROPONOWANE USŁUGI: 

Pakiet Superpremium+ 4K

BBC Player
MISTRZOWSKA PIŁKA
PLAYER (z reklamami)
Najem Dysk
Opłata najem N9 UltraBox+

 

PROPONOWANE PROMOCJE: 

Superpremium+ 4K za 119,99 zł/m oraz za 134,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L


BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22)

Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21)

Multiroom Standard/High Standard 12 zł/m i 20 zł/m + dysk dla Abonentów (04/23) - L

PLAYER (z reklamami) 0 zł 2 m i 10 zł/m dla Abonentów (11/22)

Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

 

CZAS TRWANIA UMOWY:

do 30 czerwca 2026
 OPŁATA ZA PIERWSZY
MIESIĄC USŁUG: 144,99 zł 

 

Po 2 miesiącach 10 zł w górę. 

 

Do tej pory bez Playera i BBC player 129,99 zł. 

Czy te 154,99 zł  za to powyżej to normalna cena? W sumie mam czas jeszcze do czerwca ale czy jest jakaś realna szansa na "coś" mniej jeśli chodzi o kasę?

Edytowane przez Adam-T
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.01.2024 o 22:52, czerstwy napisał(a):

Dostanie  Extra+C+ Viaplay Tolat+Eleven+MR za  ok 106 zł?🤣

 

Czyli nie można liczyć na taką samą cenę? To nie opłaca się w takim razie przedłużać umowy i lepiej zostać na nieokreślonym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

obecnie posiadam:

Pierwsza umowa - 

Pakiet Extra+ z CANAL+  za 79,99

HBO + HBO Max za 20,00 

Viaplay za 19,00 

Mistrzowska Piłka za 0,00

Najem dekodera za 0,00 

Razem - 118,99 zł

 

Druga umowa ( promocyjna po starym Multiroomie C+) -

Pakiet Extra+ z CANAL+  za 35,00

Mistrzowska Piłka za 0,00

Najem dekodera za 0,00 

Razem - 35,00 zł

 

Umowa do końca marca 2024.

 

Nowa propozycja

Pierwsza umowa-

Pakiet Superpremium+, HBO Max, MISTRZOWSKA PIŁKA za 107,99 zł

 

Druga umowa :

Pakiet Extra+ z CANAL+, CANAL+4K ULTRA HD, Filmbox Pack,
MISTRZOWSKA PIŁKA, Najem Dysk, Najem Wifi PremiumBox+ za 45,00

 

Co sądzicie o tej nowej ofercie, czy da się zejść niżej? 

Viaplay nie chciałem więc w zamian zaproponowano mi pakiet Superpremium+ bo niby nie można Extra+ z CANAL+.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, matrek23 napisał(a):

 

 

Co sądzicie o tej nowej ofercie, czy da się zejść niżej? 

Viaplay nie chciałem więc w zamian zaproponowano mi pakiet Superpremium+ bo niby nie można Extra+ z CANAL+.

 

 

Ściema. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, z końcem lutego kończy mi się umowa, bombardują telefonami z ofertą +10zł względem aktualnej, która na dzień dzisiejszy kosztuje 148,99 zł (ze zgodami) i wygląda tak:

 

Pakiet Superpremium+ 4K - 124,99 zł

Viaplay - 19 zł

Mistrzowska Piłka - 0 zł

Najem dysk - 5zł

 

Zależy mi głównie na C+ i MP, Viaplay w tych pieniądzach również mógłby zostać.

 

Da się coś ugrać bez wypowiedzenia, czy nie zastanawiać się i wysyłać póki czas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...