Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Igal dziękuję za informację co do dopełnienia. Złożone mam wypowiedzenie dwóch umów . Dziś telefon z DUK. 

Dotychczas:

1. Umowa podstawowa:

Optimum+ - 24,99

Canal+ - 19,90

Viaplay - 19,00

dopełnienie do extra+ - 10,00

Dekoder dualbox 4K. - 5,00

dysk - 5,00.

Konsultant wogóle nie przedstawił oferty przedłużenia tej umowy. Interesuje mnie taka sama opcja ale bez Viaplay.

2. Umowa dodatkowa po cameleonie:

extra+ - 10

dekoder bez dysku dualbox 4k - 5,00.

Konsultant upiera się, że nie jest możliwe utrzymanie w takiej formie tej umowy. Zaproponował Start za 10, Relaks za 15, Optimum za 24,99, extra za 44,99. Dodatkowo dekoder za 5,00. 

Podziękowałem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, wojmir napisał(a):

Złożone mam wypowiedzenie dwóch umów . Dziś telefon z DUK. 

Dotychczas:

1. Umowa podstawowa:

Optimum+ - 24,99

Canal+ - 19,90

Viaplay - 19,00

dopełnienie do extra+ - 10,00

Dekoder dualbox 4K. - 5,00

dysk - 5,00.

Konsultant wogóle nie przedstawił oferty przedłużenia tej umowy. Interesuje mnie taka sama opcja ale bez Viaplay.

2. Umowa dodatkowa po cameleonie:

extra+ - 10

dekoder bez dysku dualbox 4k - 5,00.

Konsultant upiera się, że nie jest możliwe utrzymanie w takiej formie tej umowy. Zaproponował Start za 10, Relaks za 15, Optimum za 24,99, extra za 44,99. Dodatkowo dekoder za 5,00. 

Podziękowałem.

@wojmir

  • Umowę główną nr 1 możesz utrzymać po złożonej rezygnacji na kolejne przedłużenie z pakietem Optimum+ za 24,99 zł/m + CANAL+ za 19,90 zł/m, Kolekcja BBC Player za 0 zł/m i dekoder 4K z dyskiem za 10 zł/m(5+5). Tu można podpytać, czy dałoby się zrabatować do 0 zł/m dekoder lub dysk. Viaplay nie musisz brać, jak nie potrzebujesz. Natomiast opcję Dopełnienie do Extra+ będziesz mógł negocjować jej włączenie dopiero w kolejnym miesiącu po przedłużeniu umowy, ale to już na zwykłej infolinii obsługi klienta.
  • Natomiast przy umowie specjalnej nr 2 w ramach promocji MultiHouse masz dwie możliwości, czyli możesz zostawić tą umowę na czas nieokreślony za 4 zł/m więcej lub możesz ją przedłużyć z podwyżką i przejściem na pakiet Extra+ za 20 zł/m + gratisy, czyli opcja CANAL+ Seriale i Filmy(6xCANAL+ bez sportu) za 0 zł/m + kolekcja BBC Player za 0 zł/m. Także konsultant tutaj przy tej drugiej specjalnej umowie wprowadził Cię w błąd i chciał Cię pozbawić przysługujących Ci specjalnych rabatów po dawnym niezależnym MR post Cyfra+.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

umowa do 31 marca, ale już mnie męczą od 2 miesięcy telefonami. 

Mam skromny pakiet, bo więcej nie potrzebuję 

Optimum, multiroom, dekoder 4k - łącznie za 29.99pln. 

Dzisiaj w końcu wysłuchałem ich propozycji i oczywiście zaproponowali to samo za 39,99pln.

 

jest opcja utrzymania tej samej ceny w ogóle ?

thx 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lukx95 napisał(a):

@wojmir

  • Natomiast przy umowie specjalnej nr 2 w ramach promocji MultiHouse masz dwie możliwości, czyli możesz zostawić tą umowę na czas nieokreślony za 4 zł/m więcej lub możesz ją przedłużyć z podwyżką i przejściem na pakiet Extra+ za 20 zł/m + gratisy, czyli opcja CANAL+ Seriale i Filmy(6xCANAL+ bez sportu) za 0 zł/m + kolekcja BBC Player za 0 zł/m. Także konsultant tutaj przy tej drugiej specjalnej umowie wprowadził Cię w błąd i chciał Cię pozbawić przysługujących Ci specjalnych rabatów po dawnym niezależnym MR post Cyfra+.

Za 0zł na całą umowę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@k05 Tak przy podwyżce ceny specjalnej dodatkowej umowy MultiHouse z pakietem Extra+ z 10 zł/m na kwotę 20 zł/m, bo to jest najniższy teraz wariant, to w ramach podwyżki dawany jest gratis w formie opcji CANAL+ Seriale i Filmy za 0 zł/m przez cały okres oznaczony umowy. Natomiast klienci co mają dodatkową umowę specjalną w ramach oferty Extra+ z CANAL+ i Mistrzowską Piłką za 25 zł/m, to w związku z podwyżką do 35 zł/m przy przedłużeniu, to otrzymują opcję FilmBox Pack i CANAL+ 4K za 0 zł/m.

Edytowane przez lukx95
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, barcelona1616 napisał(a):

Dla mnie przygotowali taką propozycję:

Pakiet Extra+ z CANAL+ 45 zł

Multiroom z dyskiem  17 zł

Mistrzowska Piłka 0 zł

Filmbox 0 zł

Canal + 4k 0 zł

 

oraz obowiązkową umowę z promocji Multihaouse pakiet Entry za 12,50 zł

 

Co myslicie o takiej ofercie??

@barcelona1616 Oferta Extra+ z CANAL+ za 45 zł/m jest Twoją dodatkową specjalną umową z wysokim rabatem w ramach promocji MultiHouse. Natomiast główną masz tą na bazie Entry+. Do tej pory co masz jaką ofertę w jakiej konkretnie cenie na głównej umowie i tej specjalnej dodatkowej? Złożyłeś wypowiedzenie umowy ze skutkiem na konie okresu oznaczonego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, maciekmm napisał(a):

Extra ze wszystkimi C+ za 45 jak najbardziej spoko. Multiroom za 17 - Tutaj bym coś powalczył. Dlaczego masz obowiązkową umowę z promocji multihouse ? Czy już miałeś taką wcześniej ?

Miałem pakiet SuperPremium 4 k za za ok 140 zł z multiroomem i Extra + z canałami plus za 35 zł w ramach promocji Multihouse. Wypowiedziałem dwie umowy. Zaproponowali mi ofertę extra z canalami + tak jak pisałem i ze względu że te 2 umowy były ze sobą powiązane to musze ją zostawić przynajmniej na najnizszym pakiecie

2 minuty temu, lukx95 napisał(a):

@barcelona1616 Oferta Extra+ z CANAL+ za 45 zł/m jest Twoją dodatkową specjalną umową z wysokim rabatem w ramach promocji MultiHouse. Natomiast główną masz tą na bazie Entry+. Do tej pory co masz jaką ofertę w jakiej konkretnie cenie na głównej umowie i tej specjalnej dodatkowej? 

Miałem pakiet SuperPremium 4 k za za ok 140 zł z multiroomem i Extra + z canałami plus za 35 zł w ramach promocji Multihouse. Wypowiedziałem dwie umowy. Zaproponowali mi ofertę extra z canalami + tak jak pisałem i ze względu że te 2 umowy były ze sobą powiązane to musze ją zostawić przynajmniej na najnizszym pakiecie

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@barcelona1616 Tak główną umowę możesz zmniejszyć pakiet np. do Entry+ i musisz ją mieć by tą drugą dodatkową specjalną z Extra+ z CANAL+ i MP mieć w mocno zrabatowanej cenie. Na tej umowie dodatkowej specjalnej MultiHouse spróbuj jeszcze ponegocjować, czy by się nie dało zostawić np. za 35 zł/m tego co masz lub np. za 40 zł/m z FilmBox i CANAL+ 4K w cenie. Najwyżej weźmiesz tą dodatkową umowę specjalną za 45 zł/m tak jak Ci proponują. Do obu umów możesz dostać jeszcze kolekcję BBC Player bez opłat.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile masz do konca umowy ? Skladales wypowiedzenie ? 

Powinno sie udac zejsc do 24zl za Optimum ale dekodera raczej za darmo nie wywalczysz :( Chociaz mozes sprobowac powolac sie na brak mozliwosci ogladania tresci internetowych na Wifiboxie z powodu wylaczenia wspierania nc+go na tym dekoderze. Mi w ten sposob wymienili wifibox na wifipremium w multiroomie.

Edytowane przez maciekmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, maciekmm napisał(a):

Ile masz do konca umowy ? Skladales wypowiedzenie ? 

Powinno sie udac zejsc do 24zl za Optimum

Jeszcze nie składałem.

Czyli złożyć wypowiedzenie i może dadzą 24,99zł i ewentualnie walczyć o wifipremiumboxa?

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, housemdt napisał(a):

Jeszcze nie składałem.

@housemdt Po złożeniu wypowiedzenia umowy ze skutkiem na koniec okresu oznaczonego powinno się udać dostać w Twoim przypadku pakiet Optimum+ za 24,99 zł/m + kolekcja BBC Player bez opłat. Do tego gdybyś chciał powinno się udać dostać paczkę CANAL+ Seriale i Filmy za 5 zł/m z (6xCANAL+ bez sportowych). Wymiana wifiBoxa+ na WiFi PremiumBoxa+, to musisz już pytać konsultanta jak to będzie wyglądać w przypadku wymiany z powodu wyłączenia nc+ GO TV na wifiBoxie.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

dziś zaakceptowałem takową ofertę.

 

Extra+ 54,99 zł 24 m, a po tym okresie 58,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L,

CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20),

CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21),

Dopełnienie do Pakietu z Netflix 38 zł/m dla Abonentów (02/22),

Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18),

HBO i HBO GO 0 zł 2 m i 25zł/m dla Abonentów (06/19),

Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21),

Multiroom Standard/High Standard 12 zł/m i 20 zł/m + dysk dla Abonentów (04/23) - L,

Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20),

Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

Przez 2 msc. 165,79 zł.

Potem wychodzi na to, że: 185,79 zł. ( Choć telefonicznie mówił coś około 175 zł. Coś z tym multiroom nie halo chyba.\

 

Wydaje mi się, że dość mocna oferta, patrząc na to jakie dawali przed wypowiedzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.12.2023 o 15:43, tomzet napisał(a):

Witam, obecnie posiadam:

PAKIET NOWY COMFORT+  24,99

DOPEŁNIENIE DO EXTRA+   15,00

MULTI MAN PACK.                15,00

ELEVEN SPORTS.                  10,00

DOP. DO PAKIETU Z NETFLIX 29,00

CANAL+                                    19,00

MULTIROOM STANDARD.        10,00

NAJEM DYSK                             5,00

NAJEM 4K ULTRABOX+.           5,00

Razem.                                      132,99

 

Umowa do końca lutego 2024, proszę, powiedźcie co mogę z tego wyciągnąć dodatkowo, ewentualnie czy uda się utrzymać cenę?

Podbijam temat z pytaniem czy dokładając do tego HBO Max jednocześnie obniżając pakiet tv uda mi się to utrzymać za max. 140 pln?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomzet Masz teraz bazowy pakiet Nowy Comfort+, a jego odpowiednikiem jest pakiet Optimum+. Na przedłużenie umowy po złożonej rezygnacji możesz dostać pakiet Optimum+ w cenie 24,99 zł/m, czyli tak jak miałeś pakiet Nowy Comfort+. Resztę opcji dodatkowych powinno Ci się udać odtworzyć w tej samej cenie co masz, oprócz opcji Dopełnienie do Extra+, które ewentualnie negocjuje się za dodatkowe 10 zł/m w kolejnym miesiącu po przedłużeniu umowy. Multiroom w nowej ofercie czeka Cię prawdopodobnie podwyżka z 10 zł/m do 12 zł/m. Możesz coś ponegocjować, czy udało by się zrabatować Ci dekoder główny lub dysk do 0 zł/m. Co do HBO z HBO Max mogą chcieć za niego 25 zł/m, ale spróbuj negocjować cenę 20 zł/m i może się zgodzą.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy do Optimum+ za 24,99zł jest szansa by dostać dopełnienie do extra za 10zl oraz canal+ film i seriale za 5zł ? I jak nie dadzą od razu to kiedy po podpisaniu umowy na optimum+ próbować dostać wyżej pakiety w tych cenach?

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mxv1 Do przedłużenia umowy można dostać paczkę CANAL+ Seriale i Filmy za 5 zł/m, ale pod warunkiem, że nie masz teraz na umowie aktywnej pełnej paczki CANAL+. Aktywna paczka CANAL+ na umowie w większości przypadków uniemożliwia zmianę na paczkę CANAL+ bez sportu. Jeśli masz pełną paczkę CANAL+ na umowie, to jedyna możliwość to przedłużenie umowy bez kanałów CANAL+, jeśli nie zgodzą się na zmianę na paczkę C+ SiF. Następnie dobranie w trakcie trwania umowy paczki CANAL+ Seriale i Filmy za 10 zł/m, bo to najniższa cena gdy dobiera się w trakcie umowy. Opcję Dopełnienie do Extra+ negocjuje się i dobiera najwcześniej w kolejnym miesiącu po przedłużeniu umowy na infolinii Biura Obsługi Klienta.

Edytowane przez lukx95
  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, lukx95 napisał(a):

@mxv1 Do przedłużenia umowy można dostać paczkę CANAL+ Seriale i Filmy za 5 zł/m, ale pod warunkiem, że nie masz teraz na umowie aktywnej pełnej paczki CANAL+. Aktywna paczka CANAL+ na umowie w większości przypadków uniemożliwia zmianę na paczkę CANAL+ bez sportu. Jeśli masz pełną paczkę CANAL+ na umowie, to jedyna możliwość to przedłużenie umowy bez kanałów CANAL+, jeśli nie zgodzą się na zmianę na paczkę C+ SiF. 

 A jak bym odłączył canal + paczkę za 19,90zl bo jestem na czas nie określonym czy wtedy dało by radę za 5zl canal+ filmi seriale? 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Pewnie by przeszło, ale taka cena promocyjna za opcje Seriale i filmy będzie wiązała się z podniesieniem zobowiązania na głównym pakiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Krzysiek11:) napisał(a):

cena promocyjna za opcje Seriale i filmy będzie wiązała się z podniesieniem zobowiązania na głównym pakiecie.

Czyli już nie dostanę optimum+ za 24,99zł?

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...