Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Z N`ką jestem od samego jej początku (naście lat będzie). Umowę mam do końca marca 2024r. ale już wydzwaniają z ofertą na przedłużenie. Obecnie mam:

- Extra + z Canal+ - 79,99pln

- Adventure TV HD - 0.51pln

- H2 TV HD - 1,99pln

- History HD - 1,99pln

- HBO - 0,00pln

- Sportklub - 0,51pln

- HBO Max - 0,00pln

- Series Fun - 0,00pln

- Movies Fun 0,00pln

- Dekoder Mediabox+ - 0,00pln (dawniej 5pln ale wciągnęli mi to widzę w abonament)

- 2x Multiroom Standard Box+/HD ABD (te stare, srebrne mydelniczki) - 20pln

----------------

RAZEM 104,99pln

 

Dzwonią i proponują to samo co mam + viaplay za 128pln - mówię im, że będzie wypowiedzenie i dziękuję za rozmowę. Oglądam coraz mniej, więc na pewno nie chcę płacić więcej niż teraz. Na pewno zrezygnować mogę z jednego multiroomu a więc -12pln, to nadal 116pln. Chciałbym wymienić dekoder(y) od multiroomu bo są stare i wolne ale mówią mi że nie mogę tego zrobić bez wymiany głównego (na który nie narzekam). Nowy dekoder 4k to +15pln i żeby tego było mało to dawniej płaciłem za Mediaboxa +5pln, więc wymianę powinienem mieć +10pln ale oni przy ostatnim przedłużeniu zgodnie z zasadą "to co mam za tyle ile teraz płacę" wciągnęli mi te 5pln w abonament i dekoder teraz jest za 0pln a więc przy wymianie na 4k zaś muszę płacić +15pln. Śmiało mógłbym zrezygnować z tych wszystkich śmieciowych pakietów Adventure, H2, History, Sportklub itd bo je dostałem jakoś za 5pln w pakiecie przy ostatnim przedłużeniu i możliwe że one teraz pompują cenę - a może i nie...

 

Pytanie ile z tego da się wyciągnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

Pisze informacyjnie, może komuś się przyda:

Umowa do 31.10.2023, wypowiedzenie wysłane.

Było dotychczas:

- Optimum+ 34,99 zł

- Canal+ 19,90 zł

- Canal+ 4K 0,00 zł

- Eleven 11,90 zł

- Viaplay 19,00 zł

- Cinema 0,00 zł

- Mistrzowska piłka 0,00 zł

- Multiroom standard x 2 20,00 zł

- Dekoder 4k 0,00 zł

- Dysk 1tb 0,00 zł

Łącznie 105,79 zł

 

Będzie od 01.11:

- Optimum+ 29,99 zł

- Canal+ 19,90 zł

- Canal+ 4K 0,00 zł

- Eleven 11,90 zł

- Netflix 38,00 zł

- Cinema 0,00 zł

- Mistrzowska piłka 0,00 zł

- Multiroom standard x 1 12,00 zł

- Dekoder 4k 0,00 zł

- Dysk 1tb 0,00 zł

Łącznie 111,79 zł

 

Jestem zadowolony, wiem, że można było jeszcze się targować o 5zł ale już mi się nie chciało, dzisiaj zaakceptowałem ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Aga58 napisał(a):

Nowa Oferta na 24 m (jeszcze nie zatwierdzona) to:

1. umowa:

Pakiet Superpremium+ (mają być te same kanały co były)  za 99,99 + BBC Player za 0 + HBO Max za 5 zł/m Razem 104,99 zł/m

 

2. umowa:

pakiet Extra+ Canal+ Mistrzowska piłka + Moduł Cam za 40 zł/m

 

Oferta dobra, ale...

1) pakiet Superpremium+ nie zawiera kanałów Cinemax,

2) dziwne, że za HBO max ma być naliczana dodatkowa opłata bo akurat opcja HBO jest częścią pakietu Superpremium+.

 

Najlepiej podaj nazwy oferowanych promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Jak co roku proszę o poradę. Pakiet który posiadam:


Optimum+ -24,99zl
Canal+ ( wszystkie) - 19,90
Viaplay - 19zl
Mistrzowska Piłka - 0
Canal + 4k Ultra HD ( ale nie działa bo dekoder nie obsługuje )- 0zl
Najem dekodera (wifi premium box)- 0zl
Opłata manipulacyjna MRS - 10zl
Łącznie dawało to kwotę 73,89zl

Wypowiedzenie złożone kilka dni temu. Umowa do końca listopada.


1) Najważniejsze pytanie czy taki sam pakiet jest możliwy jeśli tak to w jakiej kwocie?
2) Mniej ważne czy można poszerzyć o Netflixa ale w niższej cenie niż za 38zl?  Albo o HBO MAX ale też w jakiejś niższej cenie. Z góry  bardzo dziękuję za wszelkie informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, slavi77 napisał(a):

Oferta dobra, ale...

1) pakiet Superpremium+ nie zawiera kanałów Cinemax,

2) dziwne, że za HBO max ma być naliczana dodatkowa opłata bo akurat opcja HBO jest częścią pakietu Superpremium+.

 

Najlepiej podaj nazwy oferowanych promocji.

Dziękuję za odpowiedz, sprawdziłam:

Warunki Promocji:
Superpremium+ 99,99 zł 24 m, a po tym okresie 114,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), HBO GO 5 zł/m dla Abonentów

 

1) Cinemax i Cinemax2 są w nowej ofercie na liście.

 

2) Do tej pory miałam 3 kanały HBO i  NC+GO ale bez HBO Max i podobno dlatego doliczono mi teraz 5 zł/m.

 

Zastanawiam się co zrobić, zatwierdzić ofertę czy jeszcze dalej pertraktować.

Mam szanse coś taniej lub więcej otrzymać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Aga58

Oferta jak napisałem jest dobra. Dwa tygodnie temu przedłużyłem umowę na pakiet Superpremium+ z opcjami Mistrzowska Piłka, BBC Player oraz Viaplay Medium w cenie 114,99 zł. Też miałem wcześniej same kanały HBO bez dostępu do HBO Max.

 

Swoją drogą to dziwna ta polityka Canal+ jeśli w jednym czasie oferują w różnych cenach te same oferty programowe.

Nikt tutaj chyba jeszcze nie napisał o propozycji pakietu Superpremium+ za 99,99 zł.

 

Tak jak pisałem wcześniej kanałów Cinemax nie ma w pakiecie Superpremium+. 

 

Pakiet Superpremium+ 4K składa się z:
1) Pakietu: Pakiet Extra+,
2) Opcji dodatkowej CANAL+,
3) Opcji dodatkowej HBO,
4) Opcji dodatkowej Eleven Sports,
5) Opcji dodatkowej Filmbox Pack,
6) Opcji dodatkowej CANAL+ 4K ULTRA HD,
7) Kolekcji nc+go TV HBO GO.

 

Skoro nie masz oferowanych kanałów Cinemax w opcji dodatkowej to ich nie będzie.

To dodatkowo naliczane HBO Max też wygląda dziwnie (patrz zawartość pakietu Superpremium+ pkt.7).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@slavi77 Pakiet Superpremium+ bez dopisku 4K w nazwie zawiera kanały Cinemax w ramach tego pakietu. Także użytkownik @Aga58 posiada te kanały w ramach tego pakietu.

 

"Zgodnie z zapisami szczegółowych warunków świadczenia pakietu, to pakiet pod nazwą Superpremium+ składa się z:
1) Pakietu Pakiet Extra+, którego warunki świadczenia określone są w Regulaminie, Cenniku, Szczegółowych Warunkach
świadczenia Pakietu Pakiet Extra+ z dnia 11 maja 2015 r.,
2) Opcji dodatkowej CANAL+, której warunki świadczenia określone są w Szczegółowych Warunkach świadczenia Opcji
dodatkowej CANAL+ z dnia 11 maja 2015 r.,
3) Opcji dodatkowej HBO, której warunki świadczenia określone są w Szczegółowych Warunkach świadczenia Opcji
dodatkowej HBO z dnia 22 grudnia 2014 r.,
4) Opcji dodatkowej Cinemax, której warunki świadczenia określone są w Szczegółowych Warunkach świadczenia Opcji
dodatkowej Cinemax z dnia 22 grudnia 2014 r."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lukx95 napisał(a):

@slavi77 Pakiet Superpremium+ bez dopisku 4K w nazwie zawiera kanały Cinemax w ramach tego pakietu. Także użytkownik @Aga58 posiada te kanały w ramach tego pakietu.

Tak, zgadza się,  mam pakiet Superpremium+ (bez 4K) z HBO (3 kanały) i 2 kanały Cinemax

 

Jak myślicie, zatwierdzić ofertę czy jeszcze dalej pertraktować?

Mam szanse coś taniej lub więcej otrzymać?

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lukx95 napisał(a):

@slavi77 Pakiet Superpremium+ bez dopisku 4K w nazwie zawiera kanały Cinemax w ramach tego pakietu. Także użytkownik @Aga58 posiada te kanały w ramach tego pakietu.

 

"Zgodnie z zapisami szczegółowych warunków świadczenia pakietu, to pakiet pod nazwą Superpremium+ składa się z:
1) Pakietu Pakiet Extra+, którego warunki świadczenia określone są w Regulaminie, Cenniku, Szczegółowych Warunkach
świadczenia Pakietu Pakiet Extra+ z dnia 11 maja 2015 r.,
2) Opcji dodatkowej CANAL+, której warunki świadczenia określone są w Szczegółowych Warunkach świadczenia Opcji
dodatkowej CANAL+ z dnia 11 maja 2015 r.,
3) Opcji dodatkowej HBO, której warunki świadczenia określone są w Szczegółowych Warunkach świadczenia Opcji
dodatkowej HBO z dnia 22 grudnia 2014 r.,
4) Opcji dodatkowej Cinemax, której warunki świadczenia określone są w Szczegółowych Warunkach świadczenia Opcji
dodatkowej Cinemax z dnia 22 grudnia 2014 r."

Czyli już wszystko jasne :-) Dzięki za uświadomienie.

Trochę dziwne te różnice w zawartości kanałów pakietów Superpremium/Superpremium 4k.

Do tej pory wydawało mi się, że w pakiecie Superpremium 4k doszły tylko kanały UHD, a wychodzi, że różnic jest więcej (Eleven Sports, Filmbox i Cinemax) .

Gdzie można na stronie Canal+ znaleźć opisane zawartości każdego z tych pakietów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

szybkie zapytanie, czy brać poniższe, czy składać wypowiedzenie i liczyć na kilka groszy taniej?

Extra+ 44,99 zł 24 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L,

BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22),

CANAL+ 15 zł/m dla Abonentów (01/23),

Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20),

Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20)

Filmbox pack 0 zł

 

Razem 64,99zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, slavi77 napisał(a):

Czyli już wszystko jasne :-) Dzięki za uświadomienie.

Trochę dziwne te różnice w zawartości kanałów pakietów Superpremium/Superpremium 4k.

 

A co w tym dziwnego różne pakiety i zawartość nie będzie taka sama to chyba oczywiste. Mało tego swojego czasu były z tego co pamiętam wersje z 6C+ i 8C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, slavi77 napisał(a):

Czyli już wszystko jasne :-) Dzięki za uświadomienie.

Trochę dziwne te różnice w zawartości kanałów pakietów Superpremium/Superpremium 4k.

Do tej pory wydawało mi się, że w pakiecie Superpremium 4k doszły tylko kanały UHD, a wychodzi, że różnic jest więcej (Eleven Sports, Filmbox i Cinemax) .

Gdzie można na stronie Canal+ znaleźć opisane zawartości każdego z tych pakietów?

PC-channel-20221018.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, bohus napisał(a):

PC-channel-20221018.png

 

Dziękuję za to zestawienie, jest bardzo pomocne.

Teraz widzę ze moja oferta na Superpremium+ nie jest w ogóle korzystna.

Mogę równie dobrze zrezygnować z tej oferty i wziąć ofertę dla nowych klientów Extra+ Seriale+ dobrać HBO i HBO MAX przez 3 miesiące w prezencie i Cinemax Pack przez 11 miesięcy za 0 zł/m

 

Podsumowując to w obecnej ofercie Superpremium+ miałabym płacić 24 x 104,99 zł/m

a w ofercie dla nowych klientów są takie opląty:

 

Abonament 24 Mies. Łącznie

W pierwszym miesiącu             0,00 zł

od 1 do 3 mies.                        65,00 zł

od 3 do 12 mies.                      94,99 zł

Po okresie promocyjnym       104,99 zł

 

pytanie, jeżeli zrezygnuje z oferty Superpremium i wybiorę ofertę Extra dla nowych klientów to jednocześnie zachowam tą drugą umowę (za MR po Cyfrze+) Extra+ Canal+ Mistrzowska piłka + Moduł Cam za 40 zł/m

 

 

Edytowane przez Aga58
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób, które 2 lata temu korzystałay z dodatkowej umowy za rezygnację z multiroomu po cyfrze.

 

W tej dodatkowej umowie za 25zł jest super opcja, canal+, MP, extra+. Według umowy po okresie oznaczonym przechodzi na nieoznaczony z kwotą 34zł. (oczywiście pod warunkiem utrzymania pierwotnej umowy)

Ciężko znaleźć coś lepszego niż przejście na czas nieoznaczony.

 

Czy zdażało się, że canal+ wypowiadał takie umowy przez inflację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, lukas88 napisał(a):

Nie możesz zrezygnować z głównej umowy a zostawić tylko dodatkowej.

ok, wszystko jasne to muszę z nimi jeszcze pertraktować, telefonicznie są teraz nieosiągalni  (brak wolnych konsultantów)

Jest może ktoś z Canal+ tutaj na forum i mógłby pomoc?

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.10.2023 o 00:29, Aga58 napisał(a):

Czy przy dodatkowej umowie na pakiety Extra+ Canal+ MP oferowanej w miejsce niezależnego Multiroom można dostać zamiast Mistrzowskiej piłki Cinemax?

Można ugrać coś taniej lub więcej?

 

Nie można 

W dniu 25.10.2023 o 19:55, slavi77 napisał(a):

pakiet Superpremium+ nie zawiera kanałów Cinemax

Jak najbardziej zawiera. Pakiet Superpremium 4K  nie zawiera Cinemax . 

W dniu 25.10.2023 o 19:55, slavi77 napisał(a):

dziwne, że za HBO max ma być naliczana dodatkowa opłata bo akurat opcja HBO jest częścią pakietu Superpremium+.

Nic dziwnego nie ma w naliczaniu dodatkowej opłaty za HBO Max do pakietu Superpremium+. Od zawsze była opłata.  HBO Max nie jest częścią składową Superpremium+. Oczywiście dużo abonentów dostało za free ten dodatek. 

Częścią składową i bez dodatkowych opłat,  HBO Max jest w Superpremium 4k.

W dniu 26.10.2023 o 11:10, slavi77 napisał(a):

....Nie zmienia to jednak faktu, że opcji Cinemax nie ma w żadnym z nich.

Nie znam się, ale się wypowiem 🤣

1 godzinę temu, Aga58 napisał(a):

pytanie, jeżeli zrezygnuje z oferty Superpremium i wybiorę ofertę Extra dla nowych klientów to jednocześnie zachowam tą drugą umowę (za MR po Cyfrze+) Extra+ Canal+ Mistrzowska piłka + Moduł Cam za 40 zł/m

 

Zawsze pakiet główny, czytaj główna umowa, możesz obniżyć i płacić mniejsze pieniądze. Oczywiście jak pozwolą zejść niżej. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ircios napisał(a):

Nie znam się, ale się wypowiem 🤣

Gdybyś uważnie przeczytał kilka postów wstecz to byś sobie darował tego typu uwagi bo wszystko już zostało wyjaśnione i nic nowego nie wniosłeś do tematu.

Dużo cenniejsza byłaby informacja gdzie na oficjalnej stronie Canal+ można znaleźć różnice programowe danych pakietów bo trochę dziwne byłoby jeśli takiego zestawienia nigdzie nie ma.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...