Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam klubowiczów canal plus czy ktoś może mi doradzić jak cenowo wyglądają teraz propozycje dla przedłużających?  Obecnie mam :  Ekstra + 44.99zł,  canal + 4k ultra HD 0zł, HBO 15zł, HBO Max 5zł,  canal plus 25zł,, series fun 0zł,  Najem 4k ultra box+ N9 5zł razem płacę 94.99zł. Teraz proponują dołożenie Viaplay i umowa na 24m za 109.99. Pytam z ciekawości ile  można z tego coś ugrać i czy np tvn player mistrzowska piłka elewny czy warto podwyższyć abonament by coś lepszego dostać?  Jak to wygląda na dzień dzisiejszy bo dzwonią ale pewnie nie z centrum utrzymania klienta tylko z infolinię bo umowa jeszcze 3ms ważna ale nie wypowiedziałem ktoś może mi coś doradzić? Z góry dziękuję za informację. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co o tym myślicie?

 

 

Extra+ 54,99 zł 24 m, a po tym okresie 58,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L

CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20)

CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21)

Filmbox Pack 5 zł/m dla Abonentów

HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów

Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21)

Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów

Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

razem - 109,89

umowa na 24m-ce

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam do tej pory miałem pakiet za 66,79

optimum+ 24,99

MP 10

Canal+ 19,90

Eleven 11,90

dekoder TVBOX+ za 0

umowa do konca marca, wypowiedzenie złożone

 

Narazie najlepsza propozycja jaką dostalem to

optimum 29,99

MP 10

Canal+ 19,90

Eleven 11,90

Viaplay pełny 15

bez zmiany dekodera

HBO i HBO max za 0 przez 3 miesiące

umowa na 24 m

wychodzi ok 86-88 zl bo nie pamietam dokładnie ceny eleven

 

Chyba sie zdecyduje, pytalem w salonie i przy okazji rozmowy z konsultantem czy da może radę wziąć MP za 0 ale twierdzili że nie. Co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, aktualnie posiadam: - Optimum+ 29,99 zł - Cinemax 0 zł - Wifi PremiumBox+ (G5) 3,00zł (+ 0zł za najem dysku) - Multiroom Standard 10 zł Razem 42,99zł. Interesował mnie pakiet Canal+. Na początku proponowali Optimum+ za 10zł więcej, ale zgodnie z radą udzieloną tutaj uparłem się, żeby cena za pakiet była utrzymana (Dzięki za informację!). Zaproponowali mi wszystko po tej samej cenie, wyłączenie cinemax i włączenie Canal+ Filmy i Seriale za 5zł.

Jest jeszcze opcja zostawienia wszystkiego tak jak jest na obecnych warunkach.

Myślicie, że jest to okay oferta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mikizncplus Widzę ze masz możliwość sprawdzenia oferty przedłużeniowej.

Mógłbyś prosze zerknąć na moją propozycję czy jest mozliwa do osiagniecia?

 

EXTRA+ - 44,99
CANAL+ (pełny pakiet) - 19,90
Eleven - 11,90
Viaplay medium - 5zl
MP - 0zl
Wymiana aktualnego dekodera (Ultrabox4k z dyskiem) na DualBox z dyskiem - 5zl
Dodanie Multiroom z DualBox+ bez dysku - 10zl

(plus jakieś tam dodatkowe gratisowe kolekcje)

 

 

Wypowiedzenie wysłane koniec umowy 30.04

 

aktualnie mam za ok 97 zł:

Extra+ 44,99 zł 15 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł/m dla Abonentów + najem 4k Ultrabox z dyskiem za 5zl

 

Dzieki sedeczne za informacje

 

Edytowane przez gary
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Nie jest możliwa taka cena viaplay Medium przy pozostaniu na takim samym poziomie cenowym na głównym pakiecie, Mistrzowska Pilka za 0 nierealna, 4K Dualbox z dyskiem za 5 zł nie ma takiej oferty, Multiroom z 4K dualbox+ bez dysku za 15 zł minimum. 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co w takim razie jest realne @Krzysiek11:) patrzac na pakiet jaki mam teraz?

Najbardziej zalezy mi na:

EXTRA+ - 44,99 - tyle już mi proponowali podczas rozmowy za pakiet główny
CANAL+ (pełny pakiet) -19,90 tez jest aktualnie proponowana

ile ponizsze dodatki moga kosztowac?
Eleven 
Viaplay medium 
Wymiana aktualnego dekodera (Ultrabox4k z dyskiem) na DualBox z dyskiem 
Dodanie Multiroom z DualBox+ bez dysku

 

ewentualnie dodanie Filmboxa lub HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, harry972 napisał(a):

Hej, aktualnie posiadam: - Optimum+ 29,99 zł - Cinemax 0 zł - Wifi PremiumBox+ (G5) 3,00zł (+ 0zł za najem dysku) - Multiroom Standard 10 zł Razem 42,99zł. Interesował mnie pakiet Canal+. Na początku proponowali Optimum+ za 10zł więcej, ale zgodnie z radą udzieloną tutaj uparłem się, żeby cena za pakiet była utrzymana (Dzięki za informację!). Zaproponowali mi wszystko po tej samej cenie, wyłączenie cinemax i włączenie Canal+ Filmy i Seriale za 5zł.

Jest jeszcze opcja zostawienia wszystkiego tak jak jest na obecnych warunkach.

Myślicie, że jest to okay oferta?

@harry972 Do kiedy masz umowę i masz złożone wypowiedzenie? Na pewno masz kanały Cinemax za 0 zł/m, a nie kanały FilmBox za 0 zł/m? Może być trudno z odtworzeniem opcji za 0 zł/m, ale jak ją za tyle masz, to powinno Ci się udać odtworzyć całość oferty i dobrać do tego paczkę CANAL+ Seriale i Filmy za 5 zł/m. Proś konsultanta, aby skonsultował z kimś wyżej odtworzenie Ci darmowej opcji kanałów na kolejny okres umowy i mów twardo, że jak będzie odtworzona ta opcja to wtedy przedłużysz umowę. Jak to nie pomoże to złóż wypowiedzenie umowy i powinno pomóc, że za którąś rozmową się uda wszystko pomyślnie załatwić. :)

 

 

1 godzinę temu, gary napisał(a):

Wymiana aktualnego dekodera (Ultrabox4k z dyskiem) na DualBox z dyskiem

@gary Nie jest możliwa wymiana dekodera 4K UltraBox+ z dyskiem 1 TB na dekoder 4K DualBox+ z dyskiem 500 GB. Po co tak w ogóle chcesz wymieniać dobry model dekodera, na nowszy ale za to uboższy model, który ma do tego mniejszy dysk i mniej funkcji? Dekoder 4K UltraBox+ jest lepszym dekoderem niż 4K DualBox+. Oba sprzęty mają to samo oprogramowanie i w modelu 4K UltraBox+ przy konfiguracji anteny z konwerterem Unicable masz takie funkcje jak nagrywanie do 3 kanałów jednocześnie i oglądanie w tym czasie innego 4 kanału, funkcję szybkiego przełączania kanałów Fast Zapping. Dekoder 4K DualBox+ już tych możliwości nie ma. Dlatego CANAL+ nie realizuje wymian na model dekodera, który ma mniej możliwości.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukx95 Szczerze to moja mama jest użytkownikiem tego tunera i ciągle narzeka jak on tragicznie działa. Może już dysk zaczyna szwankować bo często zalicza zwiechy przy nagrywaniu/programowaniu nagrań (nie wiem).

Napewno wezme DualBoxa + do multiroomu.

 

Przejrzałem ostatnie 10 stron i: 

EXTRA + za 44,99

Canal+ (pelny) za 19,90

Eleven za 11,90 lub w normalnej cenie (15,90) z mozliwoscia wylaczenia

Ultrabox4k za 5zl tak jak mam teraz pozostanie

Multiroom z dualboxem+ za 15

 

wydaje sie byc realne ...

Ciekawe czy dadza jakies ciekawe oferty na ViaPlay lub HBO lub inne opcje dodatkowe

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

mam już trochę leciwy dekoder (Pace PVR sprzed chyba 10 lat lub więcej) i reanimowałbym trochę to co mam w nc+.

 

Obecna oferta (przeszła już jakiś czas temu na czas nieokreślony)

 

Nowy Comfort+ - 26,50zł

Canal+ - 25zł

Najem PVR - 0zł

 

razem 51,50zł

 

nie mam jakichś szczególnych wymagań - zależy mi głównie na nowym dekoderze lub module CI. Ewentualnie jeżeli jakieś rozszerzenie oferty to Viaplay i/lub MP. Może ostatecznie HBO - ale tylko w wariancie z HBO Max

 

podpowiecie, proszę, co można złapać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, nevy7 napisał(a):

Nowy Comfort+ - 26,50zł

Canal+ - 25zł

Najem PVR - 0zł

 

Comfort 22,50 lub optimum za 24,99 

C+ 19,99

Viaplay od 5 do 15 zł 

MP za 5-10 zł

Hbo 20 zł 

Dekoder 5 zł lub moduł 0

To powinieneś dostać :)

 

Być może hbo dostaniesz na 3 miesiące za 0 zł :) potem możesz sobie włączyć sam za 20 zł na stałe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, PawelTSW napisał(a):

Comfort 22,50 lub optimum za 24,99 

C+ 19,99

Viaplay od 5 do 15 zł 

MP za 5-10 zł

Hbo 20 zł 

Dekoder 5 zł lub moduł 0

To powinieneś dostać :)

 

Być może hbo dostaniesz na 3 miesiące za 0 zł :) potem możesz sobie włączyć sam za 20 zł na stałe 

 

Super, wielkie dzięki :)

 

ostatnie pytanie - jest tak jak kiedyś, tj. najlepiej złożyć wypowiedzenie, by odblokowały się oferty? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, PawelTSW said:

Comfort 22,50 lub optimum za 24,99 

C+ 19,99

Viaplay od 5 do 15 zł 

MP za 5-10 zł

Hbo 20 zł 

Dekoder 5 zł lub moduł 0

To powinieneś dostać :)

 

Być może hbo dostaniesz na 3 miesiące za 0 zł :) potem możesz sobie włączyć sam za 20 zł na stałe 

do jakich pakietów obecnie MP dają za free? Bo u mnie 3 telefony i za każdym razem MP za zero proponowali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, nevy7 napisał(a):

Cześć,

 

mam już trochę leciwy dekoder (Pace PVR sprzed chyba 10 lat lub więcej) i reanimowałbym trochę to co mam w nc+.

 

Obecna oferta (przeszła już jakiś czas temu na czas nieokreślony)

 

Nowy Comfort+ - 26,50zł

Canal+ - 25zł

Najem PVR - 0zł

 

razem 51,50zł

 

nie mam jakichś szczególnych wymagań - zależy mi głównie na nowym dekoderze lub module CI. Ewentualnie jeżeli jakieś rozszerzenie oferty to Viaplay i/lub MP. Może ostatecznie HBO - ale tylko w wariancie z HBO Max

 

podpowiecie, proszę, co można złapać?

Nie dostaniesz Comfort wcale. Ten pakiet został wycofany. Mam jeszcze Comfort za 19,99 na jednej umowie. Propozycja tylko i wyłącznie Optimum za 24,99. 

Ty też dostaniesz Otimum, ale raczej za 29,99. Za 24,99 nikłe szanse. Możesz wziąć moduł za 0 lub Dekoder Dualbox za 5 miesiecznie bez dysku, a z dyskiem kolejne 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...