Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W chwili obecnej Optimum+ do 31.01.2023 za 29,99 zł. Wypowiedzenie jeszcze nie złożone i brak telefonów z Obsługi Klienta. Oferta przedłużenia a w strefie klienta za 34,99 zł, przejście na czasie nieokreślonym za 33,99 zł, więc rozwiązanie raczej proste. Pytanie czy da się ewentualnie wymienić starego Turboboxa na coś lepszego? 

Edytowane przez Art83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór, co sądzicie o takiej ofercie:

Superpremium+ 4k    109,99
Netflix 4k                     55,00
Mistrzowska Piłka          0,00
Viaplay                           0,00

 

Ultrabox z dyskiem      0,00 

Multiroom                    10,00

 

Umowa na 24 miesiące   174,99

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś i tak z tego serwisu korzysta cały czas to co to za różnica? 

 

11 minut temu, Wajcha napisał:

Dobry wieczór, co sądzicie o takiej ofercie:

Superpremium+ 4k    109,99
Netflix 4k                     55,00
Mistrzowska Piłka          0,00
Viaplay                           0,00

 

Ultrabox z dyskiem      0,00 

Multiroom                    10,00

 

Umowa na 24 miesiące   174,99

 

Jeżeli z Netflixa korzystasz na stałe i z niego nie rezygnujesz to można brać tę ofertę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Art83 napisał:

W chwili obecnej Optimum+ do 31.01.2023 za 29,99 zł. Wypowiedzenie jeszcze nie złożone i brak telefonów z Obsługi Klienta. Oferta przedłużenia a w strefie klienta za 34,99 zł, przejście na czasie nieokreślonym za 33,99 zł, więc rozwiązanie raczej proste. Pytanie czy da się ewentualnie wymienić starego Turboboxa na coś lepszego? 

Jedyne na co mógłbyś wymienić to Duslbox 4k z dzierżawą 10 zł/m+ aktywacja. Następną sprawa jest taka,  że na czasie nieokreślonym prawdopodobnie nie wymienisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Wajcha napisał:

Dobry wieczór, co sądzicie o takiej ofercie:

Superpremium+ 4k    109,99
Netflix 4k                     55,00
Mistrzowska Piłka          0,00
Viaplay                           0,00

 

Ultrabox z dyskiem      0,00 

Multiroom                    10,00

 

Umowa na 24 miesiące   174,99

 

Jest mozliwosc wyciagniecia takigo zestawu bez Netflixa za 120zl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

W dniu 20.10.2022 o 21:02, PawelTSW napisał:

 @CiekawskiC to jak to ma się do tego co mówisz? 

 

W dniu 20.10.2022 o 21:36, ircios napisał:

Właśnie miałem szukać tego posta. Może @Sqr3byko wrzuciłby zrzut z ofertą. Wątpliwości byłyby rozwiane 

problem jest taki ze nie dostałem tego na maila tylko telefonicznie. a w tej chwili po kolejnej rozmownie mam "Optimum+ z CANAL+" ale moge dopytać przy kolejnej rozmowie.

 

Co powiecie na:

 

Wybrane usługiOptimum+ z CANAL+, HBO, BBC Player, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, HBO Max, MISTRZOWSKA PIŁKA, MOVIES Fun, Viaplay, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocjeOptimum+ z CANAL+ 75 zł 24 m i 82 zł/m dla Abonentów (10/22) - L, HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Viaplay 5 zł/m dla Abonentów (10/22), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

za 111.9 pln?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dzisiaj taką pozycję 

 Optimum+ z CANAL+, BBC Player, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, MISTRZOWSKA PIŁKA, MOVIES Fun, Viaplay, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox

 

Optimum+ z CANAL+ 70 zł 24 m i 77 zł/m dla Abonentów (10/22) - L, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Viaplay 0 zł/m dla Abonentów (09/22), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 86,9 zł

Dostałem to co chciałem czyli to co było i Viaplay za 0zł 

Co sądzicie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sylwekdm nie przedluzysz już umowy na comfort.Jeśli chcesz zostawić pakiet comforty to zostań na czasie nieokreślonym (+ 4zł). Przy przedłużeniu umowy musisz przejść na optimum jeśli chcesz podobna zawartość.po wypowiedzeniu umowy nie powinieneś mieć problemu z otrzymaniem optimum za 24.99

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Umowa kończy się w grudniu. Mam superpremium 4K i jeden multiroom, płacę 149 zł. Chciałbym trochę zjechać z ceny - nie chcę m.in. HBO. Czyli extra, kanały Canal+, eleven i mistrzowska piłka, dekoder 4K plus multiroom. Za ilę mogę to wyciągnąć miesięcznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez HBO 87\92zł, zależy czy multiroom zwykły czy high standard.
Jedyny „problem” przy takim pakiecie to dość duże obniżenie rachunku ale może się ułuda.

U mnie negocjacje skończyły się na :
 

Ekstra+ 44,99

Canal+ 19,90

Canal+4K 0

Mistrzowska piłka 0

Viaplay 5

Multiroom high standard 15

 

Do tego dodatki do wyłączenia

 

Widzę, że niektórzy na forum nadal próbują bawić się w dopełnienia optimum do ekstra ale jak ktoś chce Viaplay to cena przy optimum rośnie o 5-10zł i nie wiem co z pozostałymi dodatkami (być może daliby mi c+ za 25 albo mistrzowską za 5)  cenowo wyszłoby to samo.  

 

Uważam że oferta nie jest jakaś genialna ale jest ok szczególnie biorąc pod uwagę rzekome podwyżki w c+ i podwyżkę Viaplay ( od stycznia 55zł(.

Zastanawiam się jeszcze czy eleven brać w zobowiązaniu do końca umowy/ na 6 miesięcy czy bawić się w opcje włącz/wyłącz.   

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Entry i do tego komplet C+, dekoder Mediabox.   Prywatnie też Netflix

Bardzo mało oglądam właściwie TVN, TVP czasem.  Odkąd Wisła spadła to praktycznie C+ nie oglądam (liczę gorąco, że wróci chociaż się nie zanosi).  Myślałem, też nad naziemną ale nagrywarka w dekoderze się przydaje.

Płaciłem 29,99 Chcą 5 zł więcej. Da radę coś ugrać? Np. zostać przy starej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.10.2022 o 14:56, jakub3522@poczta.onet.pl napisał:

Co o tym myślicie?

<cut>

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 147,99 zł

 

Po napisaniu wypowiedzenia - zaczęło się nękanie - od soboty dziennie wydzwaniają.

Za prawie to samo co dostał Jakub (brakuje u mnie tylko BBC) płacę o 27 zł więcej.

Podałem, że chcę to samo - jak nie dostanę - to po 25 latach współpracy, kończę zabawę z C+.

Zobaczymy jak się sprawa potoczy dalej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Marcin w napisał:

Mam Entry i do tego komplet C+, dekoder Mediabox.   Prywatnie też Netflix

Bardzo mało oglądam właściwie TVN, TVP czasem.  Odkąd Wisła spadła to praktycznie C+ nie oglądam (liczę gorąco, że wróci chociaż się nie zanosi).  Myślałem, też nad naziemną ale nagrywarka w dekoderze się przydaje.

Płaciłem 29,99 Chcą 5 zł więcej. Da radę coś ugrać? Np. zostać przy starej cenie?

Nie da się, najtaniej ten pakiet z C+ to aktualnie 34,99 zł/m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba o ocenę, bo nie bardzo ogarniam tę przesłaną rozpiskę...

 

Extra+ z CANAL+ 82,50 zł 15 m, a po tym okresie 91,50 zł/m dla Abonentów (05/20) L
Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21)
Multiroom Standard/High Standard + dysk dla Abonentów (09/22) - L
Viaplay 0 zł/m dla Abonentów (09/22)
Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)
Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

CZAS TRWANIA UMOWY: Do 29 lutego 2024

OPŁATA ZA PIERWSZY MIESIĄC USŁUG:   102,50     ZŁ MIES
 

Mam: Dekoder głowny ultra 4k z hdd, i  2 wifiboxy.  Ta powyższa oferta zafiera niby ultra 4k hdd, 1 wifi i 1 dualbox 4k. 

Wypowiedzenie złożone. umowa do końca listopada. 

 

Widziałem post _Artek_, wygląda korzystniej.

Ile płaci się za dekodery, bo to dla mnie niejasne - ile ja tu płacę za poszczególne? Za główny 4kUltara hdd 0zł, za dual 15? za wifi 5?

Edytowane przez KSX1
nowe informacje i pytanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...