Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, malyszadam napisał:

Czy jest to jeszcze możliwe czy na dzień dzisiejszy

Odpiąłem ci wyżej. 

 

46 minut temu, malyszadam napisał:

czy jest szansa wyrwać do tej umowy moduł

Odpiąłem ci wyżej. 

 

46 minut temu, malyszadam napisał:

interesowało mnie dobranie do końca umowy viaplay za free ale chyba nie ma sensu się o to pytać.

Odpisałem ci wyżej. 

47 minut temu, malyszadam napisał:

suprepremium 4k z netflix 4K w łamańcu jako pakiet bazowy to extra z c+ i netflix

Albo masz pakiet extra albo superpremium 4k. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, PawelTSW napisał:

Albo masz pakiet extra albo superpremium 4k. 

Mam łamańca, w którego skład wchodzą kanały z pakietu superpremium 4K z netflix 4K czyli pakiet e z c+ i netflix a do tego opcje dodatkowe: netflix 4K, C+4K, HBO, HBOMax, filmbox pack, mistrzowska połka, nat geo play, series fun, movies fun, eleven. Wcześniej przed zmianami w ica widniały serwisy os Foxa i Paramouta. Wcześniej miłem superpremium 4K z netflix 4K ale na koniec umowy proponowali go za dużo większe pieniądze więc odmówiłem i dostałem tego oto łamańca. Teraz jak patrzę w ica to jest do wyboru viaplay, ale tylko na rozruch za free a później za 19zł więc na chwilę obecną nie mogę za free.

Skoro nadal jest optimum za 24.50 to co z dopełnieniem do e. Jeśli nie ma to czy da się jakoś ugrać extra w podobnych pieniądzach jak wcześniej optimum z dopełnieniem czy już tylko powyżej 40zł.

Edytowane przez malyszadam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, malyszadam napisał:

Skoro nadal jest optimum za 24.50 to co z dopełnieniem do e. Jeśli nie ma to czy da się jakoś ugrać extra w podobnych pieniądzach jak wcześniej optimum z dopełnieniem czy już tylko powyżej 40zł.

@malyszadam Jak nie masz teraz Dopełnienia do Extra+, to do przedłużenia umowy raczej marne szanse go dostać. W przypadku gdybyś miał tę opcję aktywną na umowie, to wtedy masz dużo większe szanse na odtworzenie tej opcji na kolejny okres umowy. Możesz negocjować o Optimum+ za 24,99 zł lub 29,99 zł i potem w trakcie umowy na infolinii wynegocjować Dopełnienie do Extra+ za 10 zł. Jak nie chcesz bawić się w takie coś to możesz negocjować od razu o pakiet Extra+ za 44,99 zł.

Edytowane przez django
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, django napisał:

@malyszadam Możesz negocjować o Optimum+ za 24,99 zł lub 29,99 zł i potem w trakcie umowy na infolinii wynegocjować Dopełnienie do Extra+ za 10 zł. Jak nie chcesz bawić się w takie coś to możesz negocjować od razu o pakiet Extra+ za 44,99 zł.

Wcześniej było tak, że można było wziąć optimum za 24.50 z dopełnieniem na miesiąc czy 2 za free. Po tym okresie można było negocjować na infolinii albo włączyć przez ICA za 10 zł do końca umowy. Jeśli teraz tak jest to super. 2 lata temu nie chcieli nie przejść z prepaid na taniej jak nowy comfort za 29.99 i nie chcieli dać dopełnienia do e za 10 zł tylko mówili, że najtaniej e to tylko za niecałe 45zł więc trzeba się będzie mocno targować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z dziś.

 

Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L,

Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21),

Multi Man Pack i Eleven Sports za 25zł/m dla Abonentów,

Viaplay 5 zł/m dla Abonentów (10/22)

109,99

 

teraz mam e+ 45, c+ 25, mp,0 zł via 19 zł, eleven 11,90

składak jest nie do odtworzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, LorDx napisał:

Oferta z dziś.

 

Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L,

Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21),

Multi Man Pack i Eleven Sports za 25zł/m dla Abonentów,

Viaplay 5 zł/m dla Abonentów (10/22)

109,99

 

teraz mam e+ 45, c+ 25, mp,0 zł via 19 zł, eleven 11,90

składak jest nie do odtworzenia.


Podobną ofertę do Twojej z dziś dostałem jeszcze przed podwyżką. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam: Extra z Canal+ za 49,99 zł 6 m, 109,99 zł 18m, HBO z HBO Max 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka 0zł/m,  Filmbox 0 zł/m dla Abonentów, Eleven Sports 11,90 zł/m, 2 x Multiroom 10 zł/m dla Abonentów, History, H2, Adventure i Sportklub 5zł/m dla Abonentów. 

Interesuje mnie głównie sport oraz HBO. Otrzymałem ofertę Entry+ Sport + HBO + 1 x Multiroom + Dekoder 4K = 95 zł (czyli tak jak dla nowych abonentów).

Chciałem zapytać czy można wywalczyć taki pakiet w niższej cenie (np. 75-85 zł, szczególnie że HBO mam obecnie za 0 zł/m) czy może lepiej walczyć o Extra z Canal+ za 79,99 zł i do tego starać się o HBO i Filmbox za 0 zł tak jak obecnie? Jestem świadomy że w pakiecie Entry są wyłącznie podstawowe kanały, nie stanowi to dla mnie problemu.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie obecna oferta którą posiadam

Superpremium 4K

Mistrzowska Piłka

Nat Geo Play

Series Fun

Dekoder 4K (N9) + Dysk

2x MR

Obecnie płacę 129,99 zł

 

Wypowiedzenie złożone , dzwonili i proponują to samo co mam plus Viaplay , umowa 24 MC

Cena 129,99 zł przez cały okres umowy

Coś jeszcze można ugrać czy brać to co proponują ?

Z góry dziękuję za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.10.2022 o 20:05, Woocash napisał:

kakalaka@ Bardzo fajna oferta mam podobną tylko zamiast Viaplay mam HBO i Ty masz WiFi PremiumBox a ja mam 4K UltraBox+ i płacę 97,- Rozbijając na osobne pakiety to :

 

Entry+ 10,-

- Canal+ 20,-

- Netflix 30,-

- Netflix 4K 17,-

- Viaplay 10,- 

- Canal+ 4K 0,-

- Mistrz. Piłka 0,-

- WiFi PremiumBox 0,-

 

Dla mnie opcja bardzo fajna jak nie chce się płacić za treści przerywane reklamami. Cenowo wręcz wygląda jak by podwyżki jeszcze nie było, brał bym. 

U mnie opcja Entry+ z CANAL+ i Netflix kosztuje 60,- ale u Ciebie za +10,- masz Viaplay który jest rozpisany za 0,-

Dzięki Woocash!

 

Umowa klepnięta. Zobaczymy jak to będzie z tym entry :D na szczęście mam dostęp do Vectry do Smart tv i jest tam sporo programów. (jakby mi zabrakło)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, thorn21kr napisał:

Panowie i Panie obecna oferta którą posiadam

Superpremium 4K

Mistrzowska Piłka

Nat Geo Play

Series Fun

Dekoder 4K (N9) + Dysk

2x MR

Obecnie płacę 129,99 zł

 

Wypowiedzenie złożone , dzwonili i proponują to samo co mam plus Viaplay , umowa 24 MC

Cena 129,99 zł przez cały okres umowy

Coś jeszcze można ugrać czy brać to co proponują ?

Z góry dziękuję za odpowiedź

Bierz, to maximum cenowe. Taniej nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...