Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie podwyżek i viaplay.

Świeżo po rozmowie:

- Viaplay za 19 PLN,

- mistrzowska piłka: 5 PLN - nie ma już za 0 - przynajmniej przy pakiecie extra z canal+ - w zeszłym tygodniu była mistrzowska piłka za free - czyli całość 64,89 - teraz 69,89.

- optimum za 29,99 

- od jutra podwyżki - taką uzyskałem informację, bądź chcą bym zawarł umowę już dziś 😉 - aż strach mnie ogarnął 🤣

 

Edytowane przez kakalaka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko ryzyko polega na tym że

1. dopełnienie z optimum do exstra 20zł
2 nie wiadomo za ile dostanę canal+ i netflix 
3 mistrzowska piłka pewnie 30zł
4 c+4k 20zł 
5 te ceny w ica są jakoś tak dziwnie podawane i nie wiem czy jak nie dojdę do podsumowania to nie akceptuje odrazu........ 
Dobierał ktoś kiedyś w ten sposób? ryzyko jest chyba spore. 

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

mój obecny pakiet to Extra+ i dekoder 4k z dyskiem 1TB za 49,99 zł/mies.

Umowa do końca października 2022.

Póki co nie dostałem od konsultantów żadnej ciekawej oferty.

Złożę więc chyba wypowiedzenie, może to pomoże.

Z drugiej strony słyszałem od podwyżkach, więc nie wiem, czy dostanę coś bardziej korzystnego w tej cenie.

W prognozie rachunków zauważyłem, że po przekroczeniu okresu umownego zacznę płacić 53,99 zł i będę miał umowę na czas nieoznaczony.

Może korzystanie więc z takiej opcji ma większy sens...

Dzięki za Wasze komentarze i opinie.

Pozdrawiam

Franki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie muszą być korzystne bo potem mogę np dostać c++ netflix za. 45 i dopełnienie z infolinii do exstra  za 10. 

Powiem wam tak, operacja mega ryzykowna ale jak ktoś już naprawdę nie ma cierpliwości to why not

Optimum+ za 24,99 (do kliknięcia w ica i po zaakceptowaniu umowy c++ netflix za 47 i dalsze negocjowanie dodatków już ze zwykłą infolinią c+

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kakalaka napisał:

Odnośnie podwyżek i viaplay.

Świeżo po rozmowie:

- Viaplay za 19 PLN,

- mistrzowska piłka: 5 PLN - nie ma już za 0 - przynajmniej przy pakiecie extra z canal+ - w zeszłym tygodniu była mistrzowska piłka za free - czyli całość 64,89 - teraz 69,89.

- optimum za 29,99 

- od jutra podwyżki - taką uzyskałem informację, bądź chcą bym zawarł umowę już dziś 😉 - aż strach mnie ogarnął 🤣

 

Ktoś coś wie czy Viaplay będzie w opcji włącz/wyłącz jak MP,Eleveny, czy tylko zobowiązanie za 19zł na całą umowę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca lutego. Obecnie posiadam Extra+ z Canal+ do tego Eleven i MP Dekoder 4K i jako drugi PVR PACE. Płacę za to okołó 96zł 

Z informacji na stronie Canal+ wyczytałem że pakiet Entry+ Sport jest za 60zł a w nim Paczka Canal+, Eleven, MP oraz Viaplay.

Zadzwoniłem spytać się o ofertę i usłyszałem że nie ma takiej oferty i mogę dostać taki pakiet jak wyżej napisałem za 105zł jak wymienię dekodery na nowy multiroom.

Konsultantka nie ogarnięta ? czy ja nie zrozumiałem oferty? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

do końca listopada 2022 mam taką umowę:

 

Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE
Eleveny 11,90zł
Mistrzowska piłka za free
Dekoder 4K Ultrabox+ i najem za free

 

Razem 81,89zł miesięcznie

 

Dzwonili parę razy i chcieli przedłużyć na tych samych warunkach. Czy da się to obecnie zrobić dorzucając w cenie Viaplay? A jeśli nie, to za ile najlepiej wynegocjować Viaplay?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Umowe mam do końca listopada , jeszcze wypowiedzenia nie zlozylem.Dzisiaj pierwszy telefon z propozycja przedluzenia.W tej chwili posiadam:Extra z C+ 79,99,C+4k 0zł, Mistrzowska piłka 0zł, Eleven 11,90zł, MR Standard 0zł, Najem dysku 5zł, Nat geo, fox play. Za wszystko płace 96,89.Konsul proponował to samo ale dodatkowo C+4k płatny 10zł albo dołożenie Viaplay za 19zł i wtedy c+4k jest za 0zł. Oczywiscie mam wymienic jeszcze drugi dekoder do MR zeby polaczyc w siec jak nie chce placic drugiej umowy.Czy za 115zł ten zestaw z viaplay do dobra oferta?? Czy może jescze probować zejsc z najmu dysku 5zł??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ducati napisał:

Witajcie,

do końca listopada 2022 mam taką umowę:

 

Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE
Eleveny 11,90zł
Mistrzowska piłka za free
Dekoder 4K Ultrabox+ i najem za free

 

Razem 81,89zł miesięcznie

 

Dzwonili parę razy i chcieli przedłużyć na tych samych warunkach. Czy da się to obecnie zrobić dorzucając w cenie Viaplay? A jeśli nie, to za ile najlepiej wynegocjować Viaplay?

W cenie tylko przy pakietach Entry+ Sport, Relax+ Sport, Extra+ Sport, przy pozostałych 19 zł w zobowiązaniu lub 34 zł w opcji wł/wył.

 

@misiek1985 Możesz powalczyć o obniżenie czynszu za dysk, ale po dzisiejszych podwyżkach nie wiadomo czy jest to jeszcze możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.09.2022 o 18:08, Martinos napisał:

Przed chwilą oferta z DUK (sam dzwoniłem). Oferta dla rodziców. Aktualnie: Start + dopełnienie do Comfort + dekoder 4K - za 34,99. Jest wypowiedzenie.

Oferta:

Optimum 29,99zł

Opłata za dekoder 5zł

Razem 34,99zł

Dziś telefon

Comfort - 24,99zł

Eurosport 2 gratis.

Opłata za dekoder - 5zł

 

Z opłaty za dekoder nie chcą zejść. A o optimum w dobrej cenie ponoć nie mam szans startuja z pakietu Start+ z dopełnieniem com comfort.

 

Chyba wezmę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...