Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, to jak , podpowie ktoś? ;)

 

ponad miesiąc temu wysłałem wypowiedzenie umowy, która obowiązuje do końca sierpnia czyli jeszcze przez tydzień. 

 

Aktualnie posiadam pakiet "nowy comfort+" , dekoder 4K ultrabox + i płacę ok. 50zł miesięcznie. 

 

Propozycja z wczoraj to pakiet podstawowy za 14,99zł, opcjonalnie można dokupić Canal+ aby można było dodać to na czym mi zależy czyli MP z ligą mistrzów. Wtedy cena to 40zł. Umowa nie wiem na ile ale pewnie na 24 miesiące.. 

 

Myślicie, że jest szansa jeszcze coś ugrać czy to jest dobra oferta?  Po utracie Premier League i tak będę musiał dokupić jeszcze Viaplay bo liga angielska to, drugie na czym mi zależy.. 

 

Proszę o podpowiedzi doświadczonych użytkowników 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.08.2022 o 20:06, cieslakmonik30 napisał:

a jaki pakiet wcześniej?

 

do końca miesiąca mam:

 

- nowy comfort + za 39,99zł

- Sportklub za 1,99zł

- Canal+ za 25zł

- moduł cam za 0zł

razem za wszystko płacę niecałe 67zł/m-c

 

ale to chyba nie ma znaczenia jaki pakiet mam do tej pory?

 

pisali mi tu koledzy, że spokojnie mogę dostać to:

 

optimum + za 24,99 alternatywnie nowy komfort + za 22,5

C+ x8 + 4K za 19,99

eleveny za 11,90

mistrzowska piłka za 5

i moduł za 0zł, skoro już go mam.

 

razem 62/59,5

 

nie wiem, czy to kwestia konsultanta, czy faktycznie coś im się pozmieniało znów...

podpowie ktoś?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma jak jest. Ja mam.

 

 

2 godziny temu, k05 napisał:

@piracik a masz umowę z niezależnym Multiroomem?

A co to ma do rzeczy? Nic

 

 

3 godziny temu, szmatt napisał:

czy w tych ofertach jest limit oglądania online?

Przecież nigdy nie było limitu w C+ Online 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, asasas199090 napisał:

witam.niedlugo konczy mi sie umowa a mam wifiboxa podpowiedzcie mi jaki dekoder teraz warto dobrac zależy mi tylko żeby można było coś obejrzeć w dekoderze na życzenie i żeby się nie zacinał 

Koniec umowy za kilka dni -  mam multiroom na Ultrabox i dsb18....przy ewentualnym przedłużeniu umowy jakiego dekodera się domagać (i za ile)  zamiast Dsb18...? Mam Extra+ z Canal, Hbo, MP... za 85zł obecnie . Drugi dekoder nie będzie po sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że nie dzwonią,  nic nie ma do tego czy ma się multiroom niezależny, zależny czy się go w ogóle nie ma. 

A jak ma nikt tu głosu nie zabierać,  to pisz na priv.

Edytowane przez Sentence
Usunięto fragment postu prowokujący do kłótni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.08.2022 o 14:46, ircios napisał:

Będzie, albo wcale nie będzie  multiroom 

To zapytam się inaczej: Mam starą umowę po Cyfrze muliroom z jednym cameleonem, .przy ewentualnym przedłużeniu umowy i obowiązkowym rozbiciu na dwie umowy jakiego dekodera się domagać do tej drugiej (i za ile)  zamiast Dsb18...? Mam Extra+ z Canal, Hbo, MP... za 85zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Jestem abonentem C+ od 2 lat, umowa kończy mi się 31.10 tego roku, także już niedługo. Umowę mam po kimś (cesja od Szwagra także ma już ponad 10 lat). Obecnie posiadam:
Extra + z C+ za 79,99 zł

C+4k za 0,00 zł

Fox Play 0,00 zł

HBO + HBO Max za 25,00 zł

Mistrzowska Piłka za 0,00 zł

Eleven Sports za 11,90 zł

Nat Geo Play za 0,00 zł

Movies Fun za 0,00 zł

Najem 4K Ultrabox za 5,00 zł

Najem dysku za 0,00 zł

Multiroom standard za 0,00 zł (mam dekoder BOX+ DSI83 z Cameleonem)

 

Wszystka daje łączną kwotę 121,89 zł co jak dla mnie jest całkiem ok, wiem, że być może za coś tu mega przepłacam, bo widzę oferty niektórych osób tutaj. 

Co bym chciał w nowej umowie to generalnie to samo czyli C+ 4k, dekoder 4k z nagrywarką, Mistrzowską Piłkę, Eleven'y oraz multiroom (od razu piszę, że mam Cameleona i mi na nim nie zależy, gdyż dekoder stoi na stałe w drugim pokoju podłączony zarówno do internetu jak i sat  wolałbym jednak pozostać na jednej umowie). Nie chcę żadnych Filmboxów, History i innych dodatków Man Packów itp.

 

W sobotę dzwoniła do mnie Pani konsultantka z C+, powiedziałem jej, że jeszcze o tym nie myślałem i że prawdopodobnie wypowiem umowę i zobaczę co dalej, jednak z tak niemiłą i wręcz agresywną osobą dawno nie rozmawiałem.

Pani się upierała, że umowę muszę podpisać od razu, gdyż super, hiper promocja specjalnie dla mnie, kończy się wraz z końcem miesiąca. Oczywiście muszę wziąść dwie umowy i będę płacił zdecydowanie więcej, po czym jak podziękowałem i powiedziałem, że się zastanowię, Pani na mnie wręcz nakrzyczała, że w takim razie zostanę bez telewizji z końcem umowy i rzuciła mi słuchawką.

 

Podpowiedzcie proszę co mogę ewentualnie ugrać i czy najlepiej próbować z konsultantem na infolinii, czy może w punkcie C+.

 

Ps. Czy wypowiedzenie można zanieść do punktu C+, czy trzeba wysłać?

 

Z góry dzięki za pomoc, społeczność SATKuriera już nie raz okazała się pomocna, zarówno w założeniu nowej instalacji dla żółtodzioba, jak i w wybraniu oferty, jednak ja jako "świeżak" w technologii sat muszę prosić o poradę, gdyż ponad 20 lat miałem kablówkę ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt,  jedna z tych Pań od przedłużeń jest bardzo nieprzyjemna, gdyby słuchali tych rozmów już dawno by ją zwolnili....... 
Wypowiedzenie możesz wysłać przez internetowe centrum abonenta, natomiast jeśli chodzi o oferty to najlepsze dostaniesz po złożeniu wypowiedzenia, telefonicznie na. miesiąc albo nawet 2 tygodnie przed końcem obecnej umowy. 
Do negocjacji warto się przygotować przeglądając kilka stron wstecz tego tematu, czasem jest tak że zadzwoni do Ciebie miły konsultant i wtedy wystarczy mu powiedzieć co i w jakiej cenie Cie interesuje  jeśli oferta będzie realna do wyklikania przez konsultanta to taką dostaniesz jeśli nie to  dziękujesz i tak do skutku ;D
Zestawienie ofert jakie są do wyciągnięcia znajdziesz na forum ale uprzedzam że od września może to ulec zmianie. 
Może to ta sama dzwoni,? Oni się przedstawiają ale nie robiłem notatek ;D trzeba przemyśleć czy np nie zapisywać tu chociażby imion osób z którymi można coś wynegocjować i z którymi w ogóle nie warto rozmawiać?:D pomysł szalony ale oszczędziłby nam i im trochę czasu...:) 

Edytowane przez _Artek_
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.08.2022 o 11:59, Martinos napisał:

Rodzice aktualnie mają

Start - 19,99

dopełnienie do comfort - 10zł

dekoder 4K - 5zł

Razem: 34,99zł

 

Są w stanie bez wypowiedzenie wyciągnąć Comfort za 22,50zł lub ewentualnie comfort z dopełnieniem do Extra za 22,50+10=32,50zł ?

Rozumiem, że opłata za dekoder nie do ruszeni i zostaje 5zł.

Myślałem, że dogadam się bez wypowiedzenia. Umowa dla rodziców. Prosta bez dodatków.

Chcialem Comfort w dobrej cenie i tyle. Niestety. 2 telefony. Za każdym razem info, że nie ma już takiego pakietu jak Comfort i jedynie mogę dostać Optimum za 49zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca września i standardowo nie obyło się bez wypowiedzenia. Dopiero po dzisiejszym telefonie na wskazany przez nich numer w smsie potwierdzającym wypowiedzenie wygląda to w miarę sensownie. Do tej pory Comfort, pełna paczka C+, mistrzowska piłka oraz Eurosport 2 za 75 PLN miesięcznie + Eleveny w opcji włącz/wyłącz - łącznie ok. 85 PLN

 

Zależy mi tylko i wyłącznie na sporcie. Dajcie proszę znać czy da się jeszcze coś ugrać względem poniższej, dzisiejszej propozycji:

- Comfort

- Pełna paczka C+

- Mistrzowska Piłka

- Eurosport 2

 

Całość za 6 dyszek na 15 lub 24 miesięcy, oczywiście będę sobie dobierał Eleveny w opcji włącz/wyłącz i trzeba doliczyć te 8 PLN - zamykam się więc miesięcznie w 7 dyszkach. Bardzo kompetentny i ogarnięty konsultant, proponował jeszcze paczkę Extra na wrzesień za friko oraz HBO na 2 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...