Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Tobik33 napisał:

Witam wypowiedzenie złożone obecnie płacę 89 zł wypowiedzenie do końca sierpnia.

 

Obecnie proponują

Extra + 10 x Canal+

Mistrzostwa Piłka

Eleven

Multiroom (po wifi) (obecnie mamy cameleony)

Dekoder z dyskiem

Dekoder sagecom (chciałbym inny bo ten mi się sam wyłącza)

HBO na 6 miesięcy

 

w cenie 87 zł czy mogę coś jeszcze wynegocjować ?

Mozesz powalczyc o HBO jednak chyba cena wzrosnie do 101zl

Gratis mozesz wywalczyc C+ 4K

 

I gratisy po miesiacu w zaleznosci co obecnie rozdaja 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam obecnie Pakiet Extra+ z CANAL+, Eleveny, Mistrzowską piłkę, Dekoder 4K z dyskiem i drugi PVR Pace za 96,89zł

Koniec umowy za pół roku ale chcę jak najszybciej zejść do Entry + Sport z dwoma dekoderami w MR (mogę przejść na MR po sieci)

Ile realnie mogę negocjować za ten pakiet z multi roomem i jednym dekoderem 4K i drugim jakim kolwiek. 

W sumie zamiast dekodera 4K może być moduł cam 4K jeśli jest taka opcja 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z tego co widzę to trochę się pozmieniało w tej "naszej" Platformie C+.

Do sedna. 30 września koniec umowy. Dziś dzwonił konsultant i twierdzi, że już nie można przedłużyć multiroomu po byłej Cyrze+ (karty Cameleon).

Interesuje mnie już tylko umowa na jeden dekoder przy zobowiązaniu tylko na 12 miesięcy, pakiet Extra+. Jaką cenę można wynegocjować (bez pisania wypowiedzenia)? Konsultant walnął cenę bodajże 70 zł za jeden dekoder na 12 miesięcy. To jakiś kosmos, bo umowa, która mi się kończy była z pakietem Extra+/multiroom/12 miesięcy.

Drugie pytanie. Co, jeżeli do 30 września nie zdecyduję się na przedłużenie umowy? Tak jak w przypadku telekomów, umowa przejdzie na czas nieokreślony czy po prostu wygaśnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mk77 Jak masz dekoder dodatkowy do Multiroom model Pace PVR, to posiadasz niezależny Multiroom z dawnej Cyfry+, który jest teraz wycofywany. Teraz Multiroom musi być tylko na dekoderach, które muszą się ze sobą widzieć w jednym domu w ramach domowej sieci WiFi lub poprzez aktywowanie co kilka dni dekodera dodatkowego kartą z dekodera głównego.

Na przedłużenie umowy masz takie możliwości:

--> Przedłużenie obecnej umowy z przejściem na nowe zasady Multiroom na dekoderze dodatkowym wifiBox+. Multiroom jest utrzymany wtedy nadal bez opłat miesięcznych. W przypadku wyboru dekodera 4K UltraBox+ jako dodatkowego w Multiroom, to koszt będzie 15 zł/m bez dysku lub 20 zł/m z dyskiem 1 TB.

--> Przedłużenie obecnej umowy z rezygnacją całkowitą z Multiroom

Do powyższych dwóch opcji nie ważne, czy bierzesz Multiroom, czy nie to przysługuje Ci wzięcie też specjalnie przygotowanej dodatkowej niezależnej umowy specjalnej w ramach promocji MultiHouse. Do wyboru na taką dodatkową niezależną umowę masz ofertę na pakiet Extra+ w cenie 15 zł/m lub pakiet Extra+ z CANAL+ i Mistrzowską Piłką w cenie 35 zł/m. Do tej dodatkowej umowy specjalnej możesz otrzymać dekoder wifiBox+ lub wifi PremiumBox+ z dyskiem 500 GB, bądź moduł CAM 4K za free bez opłat miesięcznych. Ewentualnie do tej dodatkowej specjalnej umowy dekoder 4K UltraBox+ bez dysku jest za 5 zł/m, a z dyskiem 1 TB za 10 zł/m.

Nie wiem, czy Ci się uda tak wcześnie przedłużyć umowę ze zejściem na niższy pakiet. Tak w ogóle radziłbym Ci się wstrzymać jak na razie z przedłużaniem umowy i wymianą na dekoder 4K UltraBox+. Wrzesień zaskoczy ofertą sprzętową CANAL+. :D

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mk77 Tak przedłużając umowę z przejściem na nowy typ Multiroomu, to dekoder główny 4K UltraBox+ Ci zostaje i masz wymianę wtedy zestawu Multiroom na dekoderze Pace PVR na zestaw Multiroom na dekoderze wifiBox+ i wtedy Multiroom zostaje za free bez opłat miesięcznych o czym dowiesz się od konsultanta, z którym będziesz przedłużał umowę.

Odnośnie zejścia na tej obecnej umowie do pakietu Entry+ Sport za 50 zł/m, to nie wiem czy Ci się to uda zrealizować tak wcześnie przed końcem umowy, bo niechętnie będą schodzili tak wcześnie z kwoty 96,89 zł/m do kwoty 50 zł/m.

Edytowane przez lukx95
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cosik_ktosik bez wypowiedzenia możesz nie dostać Extra za 50-55-60zł. Na E+ w cenie 44,99, to chyba nawet nie ma co liczyć na taką krótką umowę. W takiej cenie to na 24m.

Umowa przechodzi na czas nieokreślony i płacisz więcej po wygaśnięciu kontraktu. Ile więcej? Sprawdż w SC+

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ula napisał:

Zadzwoniłam do canał plus i okazało się że mogę przedłużyć umowę zależy mi na netflix i kanały canal plus dostałam ofertę optimum + oraz netflix i canał + za 98 zł +hbo na pół roku czy to jest dobra oferta ?

Strasznie drogo,  biorąc pod uwagę, że Optimum dają za 24,99, a Netflix można mieć za 38 na 2 urządzenia z dopełnieniem do 4k za 0.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

No to jak wspomniał kolega wyżej słaba oferta. 

Optimum+ 24,99 zł/m, CANAL+ 19,90 zł/m, Netflix Standard 38 zł/m (można próbować wywalczyć w tej cenie 4 ekrany) - łącznie 82,89 zł/m.

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, ula napisał:

Za netflix na 2 urzadzenia + pakiet kanałów canal plus 48 zl

 

Optiumum 24,99, C+ z C+4k 19,99+Netflix 48.

Postaraj się za 38 Netflixa z dopełnieniem do 4k za 0, czytaj...na 4 urządzenia.

 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ircios napisał:

Optiumum 24,99, C+ z C+4k 19,99+Netflix 48.

Dzięki łącznie za netflix i c+chcą 48 zł więc będę walczyć o Optimum za 25zł

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, czy wypowiedzenie zmienia cokolwiek jeśli chodzi o cenę pakietu SuperPremium+ 4K? Obecnie płacę 119,99. 

110 za pakiet, 5 za dysk i 5zł "kary" (jakaś zniżka przepada) bo nie robię wpłat kiedy im pasuje tylko kiedy mi pasuje czyli końcem miesiąca jak płace inne rachunki a nie do 18 dnia każdego miesiąca. Kiedyś nie robili z tego problemu, inni dostawcy i operatorzy są bardziej elastyczni w tej kwestii i albo doliczą jakieś grosze odsetek albo przesuną termin np. przy aneksowaniu umowy tak jak mi jest wygodnie. Z nimi dogadać się nie idzie ale mniejsza o to.

Domyślam się, że jedyne co mogę ugrać to 5zł za ten dysk i mam nadzieję, że można to zrobić bez wysyłania rezygnacji.

Dzięki i pozdrawiam :)  

Edytowane przez lamparcicho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lamparcicho napisał:

inni dostawcy i operatorzy są bardziej elastyczni w tej kwestii i albo doliczą jakieś grosze odsetek albo przesuną termin np. przy aneksowaniu umowy tak jak mi jest wygodnie. Z nimi dogadać się nie idzie ale mniejsza o to.

Tak? Spróbował byś się spóźnić z płatnością w PB to byś oglądał czarny ekran ;) 

 

Wracając do Twojego pakietu to masz rację, jedynie możesz powalczyć o te 5 zł za dysk. Bez wypowiedzenia raczej się nie da, próbować zawsze możesz.

Edytowane przez Ozzy666
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...