Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak obecnie kształtuje się pakiet:

-extra+ z 6C+

-multi man pack

-mistrzowska piłka

-eleven

-najem 4k

-multiroom

Ja obecnie płacę za to 99,99 zł. Jest szansa na coś taniej w obecnej sytuacji.

Multiroom na obecnych zasadach przestaje obowiazywać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, szymek1910 napisał:

witam,

kończy mi się umowa we wrześniu, dzisiaj zadzwoniła do mnie pani i sprzedała informację, że chce mi podnieść ceny.

 

mam od nich:

WiFi Box+ / SAGEMCOM DSIW74 (MR)

KARTA CAYMAN + moduł CI za który płaciłem aktywację 99zł

Pakiet Extra+ za 49,99zł

 

Pani twierdzi, że z racji faktu, iż nie są to urządzenia sparowane ze sobą poprzez WIFI czy kablem rj45 to oni ponoszą z tego tytułu dodatkowe opłaty do dostawców programów, tak jakby zapomniała o cameleonach. Proponuje mi rozbicie umowy na dwie z rabatem do 15zł za drugą umowę i 60zł za extra+.


Jeżeli nie przyjmę ich warunków to we wrześniu rozwiążą mi umowę. Choć w obecnej umowie jest zapisane, że umowa przechodzi na czas nieokreślony i cena wzrasta o 5zł na miesiąc.

 

Zakładam, że chce mnie naciągnąć i zamiast obniżyć na całości chcą wyciągnąć więcej.

Chyba, że faktycznie tak jest ? ale szczytem chamstwa było stwierdzenie, że drugie urządzenie może być używane u kogoś innego w innej lokalizacji.

 

 

ktoś spotkał  się z czymś takim ?

dziękuję za odp.

Umowa Ci przejdzie na czas nieokreślony,  ale MR przestanie działać. Masz w temacie wszystko opisane. Od kilku miesięcy piszemy cały czas o MR i 2 umowach przy aneksowaniu.

47 minut temu, Ozzy666 napisał:

Extra z paczką C+ to 79,99 zł a czy jest taki gotowiec ale z pakietem Optimum?

Optimum 24,99 + C+ 19,99

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

 

umowa do końca sierpnia, wypowiedzenie wysłane, telefon z DUK i taka propozycja:

 

PROPONOWANE USŁUGI: 

Pakiet Nowy Comfort+
CANAL+
CANAL+4K ULTRA HD
Eleven Sports
MISTRZOWSKA PIŁKA
Najem Moduł CAM ECP 10zł

 

PROPONOWANE PROMOCJE: 

Pakiet Nowy Comfort+ 34,99 zł 24 m, a po tym okresie 38,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L
CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20)
CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21)
Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18)
Mistrzowska Piłka za 10 zł/m dla Abonentów (07/21)
Najem moduł CAM w cenie 1 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

taki zestaw za niecałe 68zł, umowa na 2 lata. Potrzebuję rady w 2 kwestiach:

1. Co da się tu ugrać jeszcze w konfiguracji jw?

2. Czy z Optimum można skomponować taki zestaw w podobnej cenie (tu chodzi o Eurosport 2 głównie, bo w Nowym Comfort+ go nie ma)?

 

Dla porównania - obecnie mam:

 

- nowy comfort + za 39,99zł

- Sportklub za 1,99zł

- Canal+ za 25zł

- moduł cam za 0zł

razem za wszystko płacę niecałe 67zł/m-c

 

 

dzięki i pozdrawiam serdecznie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mad dog Moduł CAM jak za niego nie płacisz, to możesz go utrzymać za free, chyba że wymieniasz starszy typ na nowszy, to może być opłata. Negocjuj o pakiet Nowy Comfort+ w cenie 22,50 zł lub jak chcesz Eurosport 2, to negocjuj o pakiet Optimum+ w cenie 24,99 zł lub 29,99 zł i do tego dodatki:

- CANAL+ za 19,90 zł

- CANAL+ 4K Ultra HD za 0 zł

- Mistrzowska Piłka za 5 zł

- Eleven Sports za 11,90 zł

Edytowane przez django
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzisiaj dostałem ofertę na przedłużenie umowy.

Miałem: 2x Extra+ (stary multiroom), dekoder 4k oraz stary Pace. Cena 49,99zł

Nowa oferta na 24m: Dwie niezależne umowy, pierwsza Comfort+ oraz dekoder 4k, druga Extra+ oraz wymiana dekodera na WiFi box. Cena 49,99zł

 

Czy idzie wywalczyć w tej cenie na obu nowych umowach ten sam pakiet Extra+?

 

Pozdrawiam

 

Edytowane przez michal1689
Dodatkowe pytanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie pakiet Nowy Comfort+ z Canal+ MP i dekoder 4K Ultrabox za 59.99. Z ciekawości wszedłem na stronę Canal a tam jakieś nowe (dla mnie) pakiety jak Entry+ Sport za 50 PLN zawierające Canal+, Eleven i MP. Za ile jest do wyrwania taki pakiet dla przedłużających starych abonentów, oczywiście z wysłanym wypowiedzeniem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PawelTSW Ja jestem zadowolony z tej ceny bo faktycznie jest dobra.

 

Chodzi mi o to, że za kilka miesięcy będzie kończyć mi się umowa i dla mnie byłoby ok gdybym zamienił Comfort+ na to Entry+ Sport, którego wcześniej nie było. Stąd pytanie czy w przypadku kolejnego przedłużania umowy można też negocjować cenę takiego pakietu czy nie ma o tym mowy a ceny są sztywne takie jak na stronie Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś podpisałem umowę bo już mi się nie chciało męczyć i użerać.

Extra+ z CANAL+ i Netflix, HBO, Adventure TV HD, BBC Player, CANAL+4K
ULTRA HD, Filmbox Pack, H2, HBO Max, HISTORY HD, MISTRZOWSKA
PIŁKA, MOVIES Fun, Sportklub
Extra+ z CANAL+ i Netflix z HBO 70 zł 1 m, 119,99 23 m i 149,99 do końca

Do tego mam 2 multiroomy i dekoder z dyskiem 1TB

Dobra oferta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ,

temat jakich wiele , ale do rzeczy umowa do końca sierpnia , a od 3 miesięcy bombardują mnie telefony od tych natrętów . Obecnie :

extra+
canal + 

canal+ 4k

70zł
hbo + max 25zł

Dekoder 4k 0zl 

multi 10zł
place 104,99zl


Chciałbym zejść na extra+ , ale przez telefon usłyszałem , że jest możliwości , ale będę płacił 90zł bo nie ma takiej zniżki jak w łączonych pakietach oraz nagle chcą mnie naliczać za dekoder 4k bo 0zł było opcja z pakietami ! 
Czy naprawdę tam pracują takie [beep]e i znowu trzeba co przedłużenie robić szopkę z wypowiedzeniem umowy i wtedy się jednak da owy pakiet załatwić ?

Co wy na takie praktyki , uda się zmienić to na extra + za 45zł , dekoder zostaje za 0zł + 10 multi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, prymusc napisał:

 

Dobra oferta?

 

Mnie niemal to samo oferują za jakieś 155-156 zł. Z tym, że pierwszy miesiąc za 108 zł. Żeby mieć cenę poniżej 150 złotych muszę zrezygnować na przykład z Filmboxów i Sportklubu. A jakiego masz Netflixa? U mnie jest 4K. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas miałem Canal+ Extra, Mistrzowska Piłka, Eleven Sports, Multiroom Standard (po n-ce), dekoder główny Ultrabox 4K, dodatkowy (w multiroomie) "szrot" wifibox. Umowa była do 30 września 2022 r.

Po złożeniu wypowiedzenia, kilka różnych telefonów. Czasami z dziwacznymi ofertami obrażającymi percepcję umysłową "starego" klienta (ponad 16 lat stażu w n-ce i Canal+). Telefony z działu utrzymania klienta, w końcu ustaliliśmy warunki, które byłem w stanie przyjąć.

Oto warunki, które zaakceptowałem.

Cena finalna niższa o 5,- , tłumaczono to tym, że spadnie o tyle złotówek po wymianie dekodera w multiroomie. Rzeczywiście o tyle cena spadła, jest to widoczne w serwisie internetowym Canal+ dla abonenta. Ostateczna kwota do zapłaty za 24 miesiące: 124, 99 .

Cinemax pojawił się ponieważ podczas procesu decydowania o podpisaniu aneksu, nie zostałem poinformowany o opłacie aktywacyjnej podczas wymiany "szrotu" wifibox na ultrabox 4K w multiroomie. Jako rekompensatę otrzymałem na cały okres umowy dwa kanały Cinemax. Uznałem, że taką ofertę jak poniżej mogę zaakceptować. Spokój na 24 miesiące.

nowa-umowa-1.jpg

Edytowane przez waldi123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

wypowiedzenie wysłane, umowa do końca lipca br. Obecnie posiadam:

 

Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m

Mistrzowska Piłka za 0zł/m

HBO i HBO GO 0 zł/m

Multiroom Standard C+ 0zł

Najem 4K UltraBOX+ 5zł (cayman)

Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł

Najem WiFi Box+ / SAGEMCOM DSIW74 (MR) za 0 zł (cameleon)

Razem: 84,99 zł

 

1. Jaką aktualnie najniższą ofertę za taki sam zestaw mogę otrzymać?

2. Jeżeli chciałbym dołożyć do tego Eleveny to za ile miesięcznie?

3. Czy w jakiś sposób mogę wymienić wifi Box?

 

Z góry dzięki za pomoc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

1. Zestaw w tej samej cenie, to jest najniższa cena, ewentualnie możesz powalczyć o zniesieniu opłaty najmu 5 zł na 0 zł/m.

2. 11.90 zł/m

3. Tak, możesz wymienić na dekoder 4K. Ale wtedy opłata za MR wzrośnie z 0 zł do 15 zł (dekoder 4K bez dysku) lub 20 zł/m (z dyskiem). 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, adam93 napisał:

....Czy naprawdę tam pracują takie [beep]e i znowu trzeba co przedłużenie robić szopkę z wypowiedzeniem umowy i wtedy się jednak da owy pakiet załatwić ?

Co wy na takie praktyki , uda się zmienić to na extra + za 45zł , dekoder zostaje za 0zł + 10 multi ?

Takie reguly gry. Jak ciężko Ci wysłać wypowiedzenie online,  to próbuj bez. Pokaż siłę pokaż moc. Już nie jeden dostał dobra ofertę bez wypowiedzenia.

E+ za 44,99 jest jak najbardziej osiągalne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...