Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Co sądzicie?

Wybrane usługiPakiet Superpremium+ 4K, CINEMAX, FOX Play, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Multi Man Pack, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocjeSuperpremium+ 4K za 109,99 zł/m oraz za 124,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, Cinemax 0 zł 5 m i 10 zł/m dla Abonentów (06/20), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów, Multi Man Pack 0 zł 1 m dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 119,99  zł

  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, robertq napisał:

Dostałem ofertę na przedluzenie:

- Comfort

- Canal + (pełna wersja- Pani stwierdziła, że nie da się bez C+Seriale, żeby było taniej)

- Eleven

- Multiroom (1 dekoder z dyskiem + 1 dekoder bez dysku)

Cena: 61 zł (na 24miesiace)

 

Brać ?

Brać 

 

10 minut temu, Lacky-luck napisał:

....Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów...

Powinno być 0 i 10zł. Aktywację zapłacisz za MR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam teraz Superpremium+ 4K, Cinemax-y, Mistrzowska piłka, History, H2, Sportklub, Sundance, Adventure, multiroom 2 niezależne karty, dekodery 4k ultrabox+ i wifibox+. Płacę 131zł. Kończy się umowa i proponują nowe warunki, 2 umowy, różniące się ofertą. Mogę utrzymać to co mam, w podobnej cenie i przejść na multiroom standard, by na obu dekoderach mieć identyczną ofertę? Jakie to są koszty? Proszę poradźcie, ze względu na wadę wzroku nie jestem wstanie przeszukiwać forum.

Edytowane przez aqq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, django napisał:

@pawel.skr Obecnie płacisz coś za usługę Multiroom, czy nie? Bo jak płacisz i rabatują Ci Multiroom do 0 zł miesięcznie, to według mnie całkiem ciekawa oferta. Multiroom za free na jakim dekoderze dodatkowym?

Miałem MR za 0 już wcześniej. Natomiast przy nowej umowie musiałem wymienić dekoder na DSIW74 i na kartę CAYMAN. Przekonali mnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...