Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Umowe przedluzono mi na Start+ za 14.99. W Strefie C+ moge przejsc na Relax za 19.99. Czy jezeli przejde na Relax to bede mial szanse potem otrzymac Optimum za 29.99 badz Nowy Comfort w podobnej cenie ? Teraz mam widoczny Nowy Comfort za 29.99 i dopelnienie do Optimum za 25 (czyli 39.99)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kolejny telefon z krakowskiego DUK,

negocjacje trwają. Do MR standard po Cyfrze+ w podmianie proponują już, ultrabox 4k za 0 zł w najem, upierali się, że się nie da, że maks 5 zł, że nie może, bo ma przełożonych, że kierownik, bo inne powody. MR oczywiście za 0 zł. Dodatkowy do MR wifiSzrotbox za 0 zł i najważniejsze dla mnie lub ultra 4k nadal za 15 zł bez hdd (czy jednak w Waszej opinii jest już to nienegocjowalne?). Tu są nieubłagani. Mam nadzieję, że jednak im rura zmięknie. Póki co dali się przekonać, że można główny dek ultra 4k za 0 zł. 

 

P.s. faktycznie w rozmowie nawiązałem do pakietu superpremium 4k a 79.99 w punktach ASP. Pani potwierdziła, że jest coś takiego, ale dla pracowników punktów ASP i jeśli to "rozdają" zwykłym śmiertelnikom to trochę na nielegalu ;-)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sorek21 napisał:

Przedłużał już ktoś umowę zawartą na Entry+Sport za 50 zł ? 

 

Można dostać jakiś lepszy pskiet bez podnoszenia ceny ?

Mi proponowano Entry + c+ + hbo za 50zl przy jednej z umow ktora mam tylko na pakiet entry

Edytowane przez maciekmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, aro napisał:

@lukx95 a jeśli chciałbym zostawić tylko moduł CAM i zrezygnować z dekodera?Czyli nie brałbym multiroom i główna umowa zostałaby na moduł CAM czy istnieje taka możliwość?

Tak naprawdę to chyba sami w canal+ nie widzą, Mam dwie same karty od nich i jedna umowę. Miałem już trzy rozmowy z konsultantami. Pierwsza tak że mam oddać karty i dostanę nowe karty z dekoderami i innej opcji nie ma koniec i kropka, podziękowałem. Druga rozmowa, przechodzę na dwie umowy, jedna karta zostaje jak do tej pory a drugą muszę zdać i w zamian dostanę moduł, głupi podziękowałem. Trzecia rozmowa, dwie umowy, żadnej karty nie mogę zostawić, w zamian dostanę nowy sprzęt, podziękowałem. Przy trzecim razie dopytałem się co się stanie z końcem umowy, jedną kartę będę musiał oddać, ta co zostanie będzie działać, jaka będzie cena nie potrafił mi powiedzieć konsultant. Multiroom nie jest mi niezbędny i mogę go sobie darować także czekam do końca i zobaczymy co się stanie. Na bez terminowej to tylko miesiąc i można rozwiązać gdyby cena mnie zwaliła z nóg.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Sorek21 napisał:

Przedłużał już ktoś umowę zawartą na Entry+Sport za 50 zł ? 

 

Można dostać jakiś lepszy pskiet bez podnoszenia ceny ?

Można spróbować z składakiem Relax+ za 14,99zł + C+ za 19,99zł + Eleven za 11,90zł. Wychodzi niecałe 47zł, a kanałów trochę więcej niż w Entry. Ale nie wiem czy do takiego składaka Mistrzowską Piłkę uda się ugrac za 0zł, bo ona chyba była elementem Entry+Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, moons napisał:

Tak naprawdę to chyba sami w canal+ nie widzą, Mam dwie same karty od nich i jedna umowę. Miałem już trzy rozmowy z konsultantami. Pierwsza tak że mam oddać karty i dostanę nowe karty z dekoderami i innej opcji nie ma koniec i kropka, podziękowałem. Druga rozmowa, przechodzę na dwie umowy, jedna karta zostaje jak do tej pory a drugą muszę zdać i w zamian dostanę moduł, głupi podziękowałem. Trzecia rozmowa, dwie umowy, żadnej karty nie mogę zostawić, w zamian dostanę nowy sprzęt, podziękowałem. Przy trzecim razie dopytałem się co się stanie z końcem umowy, jedną kartę będę musiał oddać, ta co zostanie będzie działać, jaka będzie cena nie potrafił mi powiedzieć konsultant. Multiroom nie jest mi niezbędny i mogę go sobie darować także czekam do końca i zobaczymy co się stanie. Na bez terminowej to tylko miesiąc i można rozwiązać gdyby cena mnie zwaliła z nóg.

 

Ostatniego dnia umowy zadzwoniłam i zapytałam jaka będzie cena abonamentu od kolejnego miesiąca i dostałam odpowiedź, przy okazji wyłączyłam MP która mocno podnosiła cenę abonamentu. 

Edytowane przez gaja2112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

wypowiedzenie złożone, umowa do końca marca.

Obecna oferta:

Ekstra+, C+ MR dekoder 4K jest płacę 79,99

Wczoraj był pierwszy telefon nowa propozycja 65 zł za to samo, tylko zalecają wymianę dekodera dodatkowego na MR po wifi.

Czy tutaj nie ma czasem jakiegoś kruczka, w związku z wymianą?

Da się coś jeszcze ugrać czy już nic nie urwę?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, informacja dla reszty użytkowników. Umowa do końca lutego, wypowiedzenie złożone na początku stycznia, w czwartek dopiero pierwszy telefon z nr 503 200 070.

 

Było - Superpremium 4K, niezależny multiroom (dekoder 4K i Wifibox, kolekcje Nat Geo i Fox, Mistrzowska Piłka - 114,99 zł (109,99 abonament i 5 zł za dekoder 4K)

 

Jest - to samo, ale z multiroomem po sieci - 109,99 zł (dekoder 4K zrabatowany do 0 zł) na 2 lata.

 

Niby obniżka, pomimo zmiany HBO GO na HBO Max cena za abonament ta sama, ale w związku z utratą Premier League łaski nie robią. Ofertę przyjąłem, nie próbowałem nic negocjować, bo z tego co widziałem w temacie zbiorczych ofert, to co zaproponowała konsultantka to maks co dają.

 

Konsultantka spytała, czy z MR korzystam w jednym domu, czy np. drugi dekoder jest w innym miejscu. Jeśli w innym, to może zaproponować drugą umowę. Korzystam w 1 domu, więc to że będzie po sieci raczej nie robi mi różnicy. A może mi się wydaje i się wkopałem, bo dekoder 4K połączony jest przez Ethernet, a Wifibox nie i będą problemy.

 

W mailu mam niby 129,99 zł, ale konsultantka powiedziała, że to dlatego, że nie ma kuponu na niezależny MR. Powiedziała, abym przed 28 lutego zabrał dekoder do MR z kartą do punktu i tam wymienił obie rzeczy, a MR zrobi się darmowy. Prawda to? Trochę kiepsko ją słyszałem, a będąc w pracy średnio miałem czas dopytywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Majki napisał:

Witajcie,

wypowiedzenie złożone, umowa do końca marca.

Obecna oferta:

Ekstra+, C+ MR dekoder 4K jest płacę 79,99

Wczoraj był pierwszy telefon nowa propozycja 65 zł za to samo, tylko zalecają wymianę dekodera dodatkowego na MR po wifi.

Czy tutaj nie ma czasem jakiegoś kruczka, w związku z wymianą?

Da się coś jeszcze ugrać czy już nic nie urwę?

 

Moim zdaniem oferta dobra. Sam mam taką samą obecnie z tym że zamiast dekodera 4K to mam mediaboxa. Czy Ty masz w ofercie wszystkie C+? Czy atakowałeś ich o obniżkę abonamentu z zachowaniem posiadanej oferty czy sami z siebie zaproponowali te 65 zł? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, emarti napisał:

Moim zdaniem oferta dobra. Sam mam taką samą obecnie z tym że zamiast dekodera 4K to mam mediaboxa. Czy Ty masz w ofercie wszystkie C+? Czy atakowałeś ich o obniżkę abonamentu z zachowaniem posiadanej oferty czy sami z siebie zaproponowali te 65 zł? 

Mam wszystkie C+, prosiłem o obniżkę z racji braku Premier Ligue

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maclos1981 napisał:

Przedłużone 2 dni temu

Movies fun

 

To kolekcja pc+ go? Warto to mieć, masz to z automatu. Ew. w jakiej cenie i czy warto o to walczyć. Szkoda, że nie ma już kolekcji paramount pictures (choć też chyba tam nie było wielkiego wyboru filmów). Bodajże z rok temu można było to jeszcze włączyć.

Edytowane przez ironman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.  Za jakiś czas będę przedłużał umowę z Canal+ i chce zejść z obecnego pakietu na coś niższego (brak ligi angielskiej w Canal+, oraz brak F1 w Eleven) obecnie posiadam:

 

- Superpremium+ 4K – 109,99zł

-Cinemax – 8zł

- Mistrzowska piłka – 0zł

- Adventure TV, History, H2, Sportklub – 5zł

- Mezzo – 3,99zł

- Sundance – 2,99zł

- Fightbox – 2zł

- Ultrabox 4K – 0zł

- 2x multiroom (wifibox) – 0zł

 

Czyli łącznie 131.97zł. Chciałbym zejść do pakietu:

 

- nowy Comfort+

- HBO + HBO GO

- cała paczka Canal+ razem z Canal+ 4K

- Ultrabox 4K

- 2x multiroom (wifibox)

 

Czy jest szansa utrzymać opłatę za dekoder i multiroom za 0zł?  Jak kształtowałaby się cena za taką konfigurację. Z tego co czytałem to HBO i Canal+ po 20 zł a reszta? Ewentualnie ile drozszy w tym układzie byłby pakiet Optimum.

 

P.S.

Uprzedzając wpisy abym przejrzał forum, przeglądałem (i codziennie przeglądam) ale nie znalazłem konkretnej informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.  Już niedługo kończy mi się umowa z Canal+ i chce zejść z obecnego pakietu na coś niższego  obecnie posiadam:

 

Wybrane usługiSuperpremium+ 4K z Netflix, Hustler HD, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Netflix 4K

Wybrane promocjeSuperpremium+ 4K z Netflix za 109,99 zł 12 m, 152,99 zł/m, 182,99 zł/m dla Abonentów (12/19) L, Multiroom Standard 49 0zł/m 10złm dla Abonentów

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 114,98  zł

Zainteresowała mnie oferta 

ENTRY+ Z CANAL+, NETFLIX, HBO 

50zł przez 3 miesiące potem 70zł. Tylko chciałbym mieć Netfix premium - dopłata chyba 17 zł.

 

Czy ktoś próbował takiej zmiany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mgaw89 napisał:

Witam.  Za jakiś czas będę przedłużał umowę z Canal+ i chce zejść z obecnego pakietu na coś niższego (brak ligi angielskiej w Canal+, oraz brak F1 w Eleven) obecnie posiadam:

 

- Superpremium+ 4K – 109,99zł

-Cinemax – 8zł

- Mistrzowska piłka – 0zł

- Adventure TV, History, H2, Sportklub – 5zł

- Mezzo – 3,99zł

- Sundance – 2,99zł

- Fightbox – 2zł

- Ultrabox 4K – 0zł

- 2x multiroom (wifibox) – 0zł

 

Czyli łącznie 131.97zł. Chciałbym zejść do pakietu:

 

- nowy Comfort+

- HBO + HBO GO

- cała paczka Canal+ razem z Canal+ 4K

- Ultrabox 4K

- 2x multiroom (wifibox)

Ja schodzilem z Extra, HBO, C+(2live), za 69.99. Chcialem Comfort albo Optimum za 29.99 + HBO zeby zamknac sie w kwocie 49.99. Nie chcieli dac Comfortu a tym bardziej Optimum za mniej niz 34.99.

Zszedlem do Start+ z HBO (calosc za 34.99) i teraz moge wybrac Comfort za 29.99 w Strefie C+. Nie wiem gdzie tu logika... Zastanawiam sie rowniez czy nie sprobowac najpierw przejsc na Relax za 19.99 i czy potem nie pojawi mi sie dopelnienie do Optimum za 10zl. Zawsze moge w ciagu 14 dni wrocic do poprzedniej oferty i wziac Comfort za 29.99

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...