Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do Kolegów z Mr po Cyfra. Wiadomo, że camela od mr zablokują, kiedy umowa przejdzie na czas nieokreślony. A co z camelem na dekoderze głównym? Mam Sagecom 83 x 2 szt. Czy można zostawić tylko 1 a z mr zrezygnować? Niby ten sagecom jest wspierany przez C+ jako główny dekoder i mógłby zostać z camelem? Mi każą wymienić oba. Ktoś zostawiał sobie 1 Cameleona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do was, od kiedy wejdzie w „Strafa Canal+” promocyjne dopełnienie do EXTRA+ za 10zł w ofercie Optimum+ ?

Mam umowę od 1.01.2022r i miałem za darmo do 31.01.2022r dopełnienie do EXTRA+ teraz patrzę w Strefie Canal+ to tylko w ofercie cennikowej mam opcje za 20zł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis przedluzylem umowe ze start+ (14.99) i HBO (20zl). NIe jestem do konca przekonany czy otrzymam dopelnienie do Comfort za 10zł. Jak na razie w strefie Canal+ pojawilo sie dopelnienie do Optimum za 25zł...

Na drugiej umowie mam Entry+ i dopiero po 2 miesacach pojawilo sie dopelninie do Relax+ za 10zł

Edytowane przez maciekmm
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, maciekmm napisał:

Ja dzis przedluzylem umowe ze start+ (14.99) i HBO (20zl). NIe jestem do konca przekonany czy otrzymam dopelnienie do Comfort za 10zł. Jak na razie w strefie Canal+ pojawilo sie dopelnienie do Optimum za 25zł...

To chyba nawet lepiej ;)

Jednak Optimum+ jest bogatsze niż Comfort+. Zawiera chociażby Eurosport2 czy Eleven Sports 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

posiadam obecnie ekstra +, canal +, multiroom cameleon, MP, eleven za ok. 100 zł.

 

Interesuje mnie nadal multiroom (już nie cameleon), ekstra +, canal +, MP. Wypowiedzenie złożone umowa do końca lutego.

 

Dziś dzwonił konsultant i zaproponował mi to za 85 zł albo to samo z optimum za 65 zł. Moja sugestia że interesuje mnie cena ok. 50 zł nie spotkała się ze zrozumieniem. Usłyszałem że nie ma takiej opcji. W związku z tym uzgodniliśmy że umowa wygaśnie i po jej rozwiązaniu oddaję sprzęty.

 

Moje pytanie, czy będą się jeszcze ze mną kontaktować i czy na jaką korzystną ofertę mogę liczyć na to co ,mnie interesuje? 85 zł to dla mnie stanowczo za dużo, czy do 50-60 da się zejść?

 

Pozdrawiam

 

Litti

Edytowane przez Litti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, PawelTSW napisał:

Czyli taniej niż mi się wydawało :)

6 godzin temu, horny89 napisał:

Nie taniej, tylko było o tym wcześniej już dobrych kilka razy pisane, że w/w opcja pierwsza jest za 10 zł, a opcja druga za 25 zł. Ja to potwierdzam.

3 godziny temu, gaja2112 napisał:

Umowa przeszla na czas nieoznaczony. Zlożyłam wypowiedzenie. Dziś udało się w końcu porozmawiać z aroganckim konsulem który proponował mi 2 umowy z tym że ta z MR już za 35 zł a nie za 25 jak jeszcze tydzień temu

2 godziny temu, djarek napisał:

Mnie dzisiaj powiedziano, że 25 zł było do zeszłego piątku. Teraz jest 35 zł😕

2 godziny temu, Gustav napisał:

Witam, mam pytanie do @lukx95 odnośnie multiroomu post cyfra.

 

Mając obecnie niezależny multiroom przechodzimy na dwie umowy:
1) umowa główna: pakiet Start, Optimum itd. jak kto wynegocjuje.
2) umowa dodatkowa: pakiet Extra za 10 zł lub pakiet Extra z Canal+ oraz MP za 25 zł

 

Jak wygląda sprawa z dobraniem multiroomu przy przedłużeniu umowy do tych umów?

Wydaje mi się, ze gdzieś już o tym pisałeś ale nie mogę tego odnaleźć.

 

Czy możliwe jest aby:
1) do umowy głównej dobrać multiroom za 0 zł ?
2) umowa dodatkowa dobranie multiroom za 10 zł?

Z góry dziękuję Ci za pomoc.

 

@PawelTSW @horny89 @gaja2112 @djarek @Gustav

Mam niepocieszająca informację i niestety potwierdzam nastąpiła zmiana ceny na specjalną ofertę dodatkową dla Abonentów Multiroomu post Cyfra+. Od teraz oferta na pakiet Extra+ z CANAL+ i Mistrzowską Piłką kosztuje 35 zł/m, a nie jak do tej pory 25 zł/m. Nie wiem, czy jest to cena na stałe, czy chwilowa. Oferta na pakiet Extra+ na tę dodatkową umowę jak na razie bez zmian za 10 zł/m.

Odpowiadając na Twoje pytanie @Gustav, to jeśli masz obecnie stary niezależny Multiroom z dawnej Cyfry+, to przysługuje Ci do przedłużenia umowy na obecnej głównej umowie przejście na nowy Multiroom utrzymany za 0 zł/m na pierwszym sprzęcie uzupełniającym wifiBox+. W przypadku dodatkowej umowy specjalnej, to już dobierasz do tej dodatkowej umowy Multiroom płatny w przedziale cenowym od 10 zł/m do 20 zł/m w zależności jaki dekoder jako uzupełniający w Multiroom wybierzesz.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maciekmm czyli źle Cię zrozumiałem. Byłem przekonany, że masz dopełnienie do Optimum+ za 10zł i razem będziesz płacił niecałe 25zł. 

Jak dopełnienie jest za 25zł to faktycznie nieatrakcyjna opcja. 

 

Myślę, że przy Relax+ nie byłoby problemu z dopełnieniem za 10zł do Optimum+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mxv1 napisał:

Mam pytanie do was, od kiedy wejdzie w „Strafa Canal+” promocyjne dopełnienie do EXTRA+ za 10zł w ofercie Optimum+ ?

Mam umowę od 1.01.2022r i miałem za darmo do 31.01.2022r dopełnienie do EXTRA+ teraz patrzę w Strefie Canal+ to tylko w ofercie cennikowej mam opcje za 20zł 

@mxv1 Nie wyświetlają już się zawsze te Dopełnienia, bo nie są one na rękę firmie. Zadzwoń do Biura Obsługi Klienta pod numer 22 310 47 47 i powiedz, że jesteś zainteresowany aktywacją opcji dodatkowej Dopełnienie do Extra+ dla Optimum+ w cenie 10 zł/m w zobowiązaniu do końca okresu oznaczonego umowy i prosisz o włączenie Ci tej oferty.

 

40 minut temu, maciekmm napisał:

Ja dzis przedluzylem umowe ze start+ (14.99) i HBO (20zl). NIe jestem do konca przekonany czy otrzymam dopelnienie do Comfort za 10zł. Jak na razie w strefie Canal+ pojawilo sie dopelnienie do Optimum za 25zł...

Na drugiej umowie mam Entry+ i dopiero po 2 miesacach pojawilo sie dopelninie do Relax+ za 10zł

@maciekmm Wyświetla Ci się może w jakiejś cenie upgrade do pakietu bazowego Nowy Comfort+ w Strefie CANAL+, czy też nie? Tak w ogóle przy przedłużeniu umowy mogłeś wybrać też pakiet Entry+ za 10 zł/m?

Edytowane przez lukx95
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, k05 napisał:

@maciekmm czyli źle Cię zrozumiałem. Byłem przekonany, że masz dopełnienie do Optimum+ za 10zł i razem będziesz płacił niecałe 25zł. 

Jak dopełnienie jest za 25zł to faktycznie nieatrakcyjna opcja. 

 

Myślę, że przy Relax+ nie byłoby problemu z dopełnieniem za 10zł do Optimum+.

Relax przy przedluzeniu proponowali mi za 24.99 a Start+ za 14.99  Roznica to ponoc tylko dwa kanaly.

Mam nadzieje ze bede mogl wziac dopelnienie do Comfort za 10zl. Jak na razie mam dopelnienie do Comfort za 0zl do konca marca.

1 minutę temu, lukx95 napisał:

 

@maciekmm Wyświetla Ci się może w jakiejś cenie upgrade do pakietu bazowego Nowy Comfort+ w Strefie CANAL+, czy też nie? Tak w ogóle przy przedłużeniu umowy mogłeś wybrać też pakiet Entry+ za 10 zł/m?

 

Pakiet Entry moglem wziac ale tylko i wylacznie z HBO i C+ za 50zl a to mnie nie interesowalo. Na chwile obecna w strefie C+ widze tylko dopelnienie do Optimum za 25zl (czyli wyszedl by mnie 14.99+25) Moze to jeszcze zbyt wczesnie na pojawienie sie innych opcji dodatkowych zwlaszcza ze przedluzenie nastapilo kilka godzin temu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, maciekmm napisał:

Relax przy przedluzeniu proponowali mi za 24.99 a Start+ za 14.99  Roznica to ponoc tylko dwa kanaly.

Mam nadzieje ze bede mogl wziac dopelnienie do Comfort za 10zl. Jak na razie mam dopelnienie do Comfort za 0zl do konca marca.

Ktoś chwalił się w wątku, że dostał Relax+ za 14,99zł. Ale nie wiem czy ta opcja nadal jest dostępna. Ten pakiet za 24,99zł to jak oferta dla nowego klienta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maciekmm Sprawdź jutro w Strefie CANAL+, czy będziesz miał ofertę na upgrade na pakiet bazowy Nowy Comfort+. Na pewno jak coś w Strefie CANAL+ opcji dodatkowej Dopełnienia do Comfort+ nie będzie i ewentualnie można próbować o to na infolinii biura obsługi klienta negocjować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, k05 napisał:

Ktoś chwalił się w wątku, że dostał Relax+ za 14,99zł. Ale nie wiem czy ta opcja nadal jest dostępna. Ten pakiet za 24,99zł to jak oferta dla nowego klienta. 

Miedzy Relax a Start jest roznica dwoch kanalow Canal+ Family i nSport. Jutro zadzwonie na infolinie i zapytam o dopelnienie do Comfort za 10zl. Ciekawe co powiedza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, sateliciarz napisał:

Pytanie do Kolegów z Mr po Cyfra. Wiadomo, że camela od mr zablokują, kiedy umowa przejdzie na czas nieokreślony. A co z camelem na dekoderze głównym? Mam Sagecom 83 x 2 szt. Czy można zostawić tylko 1 a z mr zrezygnować? Niby ten sagecom jest wspierany przez C+ jako główny dekoder i mógłby zostać z camelem? Mi każą wymienić oba. Ktoś zostawiał sobie 1 Cameleona?

Z jedną kartą możesz zostać 

1 godzinę temu, Litti napisał:

Dzień dobry,

posiadam obecnie ekstra +, canal +, multiroom cameleon, MP, eleven za ok. 100 zł.

 

Interesuje mnie nadal multiroom (już nie cameleon), ekstra +, canal +, MP. Wypowiedzenie złożone umowa do końca lutego.

 

Dziś dzwonił konsultant i zaproponował mi to za 85 zł albo to samo z optimum za 65 zł. Moja sugestia że interesuje mnie cena ok. 50 zł nie spotkała się ze zrozumieniem. Usłyszałem że nie ma takiej opcji. W związku z tym uzgodniliśmy że umowa wygaśnie i po jej rozwiązaniu oddaję sprzęty.

 

Moje pytanie, czy będą się jeszcze ze mną kontaktować i czy na jaką korzystną ofertę mogę liczyć na to co ,mnie interesuje? 85 zł to dla mnie stanowczo za dużo, czy do 50-60 da się zejść?

 

Pozdrawiam

 

Litti

Będą dzwonić, ale za 50 nie dostaniesz tego co masz.

Edytowane przez ircios
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, gaja2112 napisał:

Dziś udało się w końcu porozmawiać z aroganckim konsulem

Ja też miałem dzisiaj nieprzyjemną rozmowę, z aroganckim konsultantem (z numeru 503 200 070). Typowy bezczel. 

Wmawiał mi, że wymiana dekodera głównego z wifirifi premium boxa na 4k za 0 zł jest możliwa li tylko wtedy gdy już masz taki dekoder w umowie, że przy przedłużaniu schodzą do z 0 zł za najem (że banialuki czytam w internecie o takich Waszych ofertach). Równolegle do końca wmawiał mi, że drugi dekoder do MR standard to tylko opcja na wifiSZROTbox. Powiedziałem mu, że nie chcę mi się z nim gadać, to się nawet nie pożegnał i się rozłączył. No typowa menda społeczna ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, lukx95 napisał:

@emarti Na dodatkową niezależną umowę na specjalnych warunkach w ramach tzw. oferty MultiHouse przysługującej tylko i wyłącznie dla Abonentów z likwidowanym MR post C+ masz do wyboru dwie poniższe oferty:

 

--> Pakiet Extra+ z kolekcjami FOX Play i Nat Geo Play wraz z jednym kanałem CANAL+ Family w cenie 10 zł/m

lub

--> Pakiet Extra+ z CANAL+ i Mistrzowską Piłką i kolekcjami FOX Play, Nat Geo Play i Movies Fun w cenie 35 zł/m. Cena 25 zł/m najprawdopodobniej już nieaktualna. :(

Sprzęt jaki możesz dostać do powyższych z dwóch ofert to moduł CAM CI+ ECP za 0 zł/m lub dekoder wifiBox+ za 0 zł/m lub dekoder WiFi PremiumBox+ z dyskiem 500 GB za 0 zł/m lub dekoder 4K UltraBox+ bez dysku za 5 zł/m lub z dyskiem 1 TB za 10 zł/m.

 

Posiadanie tej dodatkowej umowy na tych specjalnych mocno zrabatowanych warunkach wiąże się z koniecznością posiadania do tego cały czas umowy głównej. W przypadku jak zrezygnujesz z głównej umowy, to traci się automatycznie te duże zniżki na umowie specjalnej. Wynegocjowane warunki umowy głównej(obecnej) nie mają wpływu na warunki na umowie dodatkowej specjalnej.

Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź która w pełni jest wyczerpująca 🙂 Do końca umowy mam jeszcze 5 miesięcy i zastanowię się którą z opcji wybrać na dodatkowej umowie. W sumie ta za 10 zł wygląda całkiem spoko. Mam tylko nadzieję że konsultanci którzy będą dzwonić będą też wiedzieli że taka oferta jest dla mnie w przypadku gdy posiadam MR z Cameleonem. A jeszcze Cię zapytam czy ma to znaczenie że obecny Multiroom mam od kilku lat za 0 zł i bym chciał wziąć tą drugą umowę możliwie jak najtaniej a być może w tej drugiej opcji za 10 zł zbicie do zera? 🙄

Edytowane przez emarti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszym przedluzeniu umowy na pakiet Start+ z HBO (14.99 + 20zl) dzisiaj w strefie c+ pokazaly mi sie nastepujace opcje ktore by mnie interesowaly ; 1) Pakiet Relax+ za 19.99 2) Pakiet Comfort za 29.99 3) Dopelnienie do Optimum za 25zl (czyli bym placil 34.99 za sam Optimum) 4) Dopelnienied do Optimum za 40zl bez zobowiazania (czyli 54.99) . Nie wiem teraz jak mam sprawe rozegrac. Brac Relax i potem walczyc o dopelnienie albo Optimum bez dopelnienia za 29.99 ? Czy to jest do uzyskania ? Druga opcja to walka o dopelnienie do Comfort za 10zl. Trzecia opcja to wlacz/wylacz pakietu Optimum gdzie cena przy tym manewrowaniu wyszlaby za ten pakiet 27.5 miesiecznie. Czy ktos moze mi cos doradzic ?

Edytowane przez maciekmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja obecna oferta to Extra+ za 54,99 zł + Filmbox Pack za 10 zł + Multiroom Standard z dwoma dekoderami WifiBOX+ za 0 zł - razem 64,99 zł.

Kończy mi się umowa i chętnie zrezygnowałbym z Filmboxów, których i tak nikt nie ogląda.

Byłem z ciekawości zapytać się o ofertę przedłużeniową i powiedziano mi, że mam ofertę MKT1 (jeśli dobrze zrozumiałem) i absolutnie nie mogę już przedłużyć tej oferty na starych zasadach. Na początek muszą zostać wymienione dekodery - dostanę jeden z dyskiem twardym, a drugi jakiś gorszy. Niestety nie chciała mi powiedzieć dokładnych nazw tych dekoderów. Trochę nie podoba mi się fakt, że drugi dekoder, żeby działał, musi być podpięty w tej samej sieci WiFi. Jest opcja z innym dekoderem za dodatkowe 10 zł/miesiąc, gdzie tego ograniczenia nie ma.

Czy jestem w stanie wynegocjować lepszą/tańszą ofertę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis dzwonilem do BOK zapytac sie o dopelnienie do Comfort lub Optimum ze Start+. Mowia ze nie ma nic takiego jak dopelnienie za 10 zl. Proponuja COmfort za 29.99 lub Optimum za 39.99... Czy jesli zmienie start+ na Relax za 19.99 to moja pozycja wyjsciowa bedzie lepsza i bede mogl walczyc o Optimum za 29.99 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...