Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, gadi napisał:

Powiedziałem że łudzi ciągle dostają ofertę Optimum za 24,99

Odpowiedział mi, że łudzi różne żeczy piszą w internecie i brak takiej oferty obecnie. 

 

Czytałem tu na forum że niektórzy dostają za 0 zł dodatkowy dekoder WiFi Box

Czy to jest jako MR ? 

Ja, tez dostałem optimum+ za 24,99zł krótko przed wigilią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, damiano007 napisał:

Dzisiaj telefon z numeru prywatnego i taka oferta, bez złożonego jeszcze wypowiedzenia:

Wybrane usługiOptimum+, CANAL+, CANAL+ Family, MISTRZOWSKA PIŁKA, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocjeOptimum+ 24,99 zł 12 m i 28,99 zł/m dla Abonentów (09/21) L, CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
12 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 44,89  zł

 

Co ważne umowa na 12 miesięcy... Zakceptowałbym to ale w rozmowie wynegocjowałem jeszcze 

HBO i HBO go na dwa miesiące za 0 złotych, a tu tego brakuje

Wg mnie to dobra oferta. Mi takiej jak na razie ani razu nie przedstawili mimo kilku rozmow. Zaakceptowałbym bym taką propozycję. Umowa do jutra, a z każdym dniem chyba coraz gorsze warunki proponują.  Kiedys z nich już zrezygnowałem jak była fuzja Cyfry z N i dawali fatalne warunki przedłużenia umowy. Teraz też jestem blisko rezygnacji. Dzisiaj wieczorem jak zadzwoniłem to konsul mi mówi, że mialem już kilka propozycji przedstawionych i ze on już nic więcej mi nie może zaproponować. Hehe. Nie to nie.

Edytowane przez wepses
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce Optium+ za 24,99 ( z myślą o rozszerzeniu do Extra za 10 zł odrazu lub później przez ICA) , c+za 19,90 zł , HBO z Go za 20 zł ( ewentualnie jakieś miesiące darmowe z  możliwością wyłączenia ) MP za 0, kolekcje Nat Go, Fox Play, dekoder który już mam Ulltrabox+4 k z dyskiem aktualnie place 5zl jak się da to za zero, Eleveny za dobrą cenę albo np. na 6m w free ewentualnie z możliwością wyłączenia. W starej umowie był multirum standard i przysługuje mi po wymianie karty druga umowa na preferencyjnych warunkach. Druga umowa dla syna który mieszka w innej lokalizacji a w jego LG nie da się wygrać C+ online tylko ogląda z komputera po kablu. Druga umowa musi być na pakiet Extra + do tego wszystkie c+z 4k i MP z modułem ECP z tym tv współpracuje całość 35zl to cena standardowa. Umowa najlepiej na 12 m-cy 

Czy moje oczekiwania są aż tak wygórowane ?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...