Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

 

Jestem po dość ,,ciekawej" rozmowie z infolinią Canal+, powiedzcie mi taką rzecz: Do końca grudnia mam Superpremium4K z Netflixtem4K - od stycznia będę mieć E + Canal+ + HBO bez Netflixa w cenie 67,50 i 92,50zł. Dziś podczas rozmowy z konsultantem, dostałem propozycje pozostawienia Netflixa w cenie 38zł za uwaga plan 4k! Mówiłem, że chyba STANDARD, babka tłumaczyła mi za 4K! Bo to niby "świąteczna" promocja - na pytanie: czemu tak tanio? Odpowiedziała: bo u Nas wiążę się Pan 2-letnią lojalką. Jesteśmy niby umówieni na kontakt 2 stycznia - ktoś coś/lub miał podobnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, przemm82 napisał:

Udało mi się przedłużyć umowę na 15 miesięcy. Nie walczyłem o składaka i myślę, że warunki OK - co powiecie?

 

Extra+

Canal+ z 4K

Cinemax

History i History 2

HBO + HBO GO

Eleven Sports

Mistrzowska Piłka

Fox Play + Nat Geo Play

SunDance HD + Hustler HD na 6 miesięcy za 0

Multiroom

 

Rachunek: 122,78 PLN (w tym jest 5 złotych za dekoder 4K i 10 złotych za MR)

Super oferta. Mnie się takiej nie udało wyrwać. Za 12 miesięcy stoczę kolejny bój :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ustian napisał:

Optimum z c+ 4k, netfilx premium, eleven, multiroom, mistrzowska piłka za 138 pln. Można zejść jeszcze z ceny czy ewentualnie co jescze ugrac?

Można zejść na zawał najszybciej. Gdybyś śledzić temat, to byś ze śmiechem pożegnał się z konsulem.

82,99-87,99 zeta +11,90 Eleven I 10 MR i ani grosza więcej.  Przejrzyj oferty zanim znów coś napiszesz . Do tego jeszcze dekoder max 5 zeta.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Dwa lata minęły, zmów aneks czeka.

 

Umowa do końca roku, wypowiedzenie złożone.

 

Obecnie mam za 74.99

 

Extra z Canal Plus 6 i 4k Canal Plus

Mistrzowska Piłka

Dekoder 4k Najem

Multiroom na kartach niezależnych.

WIFI BOX Sagecom

 

Jeden kontakt miałem, 

 

Propozycja Optimum z tym wszystkim co mam podobno za 49.99zł

 

I informacja , że multiroom muszą mi zmienić.

 

Dobra oferta ten Optimum za 49.99zł w tym zestawie?

 

I proszę powiedzcie na czym ta zmiana multiroom wygląda teraz u nich i jak to uruchomić w domu? W systemie widzę, że mam karte Cameleon i Cayman na koncie na stronie Canal Plus.

 

Dziękuje za informację.

Edytowane przez east
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, east napisał:

na czym ta zmiana multiroom wygląda teraz u nich i jak to uruchomić w domu? 

Dekodery muszą być połączone z siecią wifi w domu i być w jednej sieci, tyle. 

Raz na tydzień trzeba włączyć router żeby dodatkowy dekoder się odblokował (znalazł w sieci dekoder matkę) lub przełożyć na chwilę kartę. 

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PawelTSW - i muszę się zgodzić na taką wymianę tych kart teraz? Dwa lata temu też mnie namawiali.

 

Jak wygląda wymiana, kiedy idę po tę nową kartę jedną czy dwie do wymiany? 

 

ircios odpowiesz w moim temacie?

 

Dwa lata temu dobrze mi doradziłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś druga rozmowa: 

Optimum + 25zł

Cyfra + 20zł

HBO 20zł

MP 0zł 

Eleven 12zł

Netflix Standard 38zł

Razem 77zł/m lub z Netflix standard 115zł/m

Umowa na 12m

 

Czytałem poprzednie wasze oferty i wydaje mi się, że oferta za 77zł/m jest do przyjęcia, później możliwość dopełnienia do Extra + za 10zł. Jeżeli się mylę, to mnie proszę poprawcie. 

 

Zastanawia mnie tylko to, co pisał wyżej kolega @Gursonek, czyli w cenie Netflix Standard za 38zł dostał "świąteczną promocję", czyli wersję Premium w tej samej cenie. Czy ktoś może coś więcej słyszał? Raczej przy umowie na rok ciężko będzie to wynegocjować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Gursonek napisał:

Cześć wszystkim,

 

Jestem po dość ,,ciekawej" rozmowie z infolinią Canal+, powiedzcie mi taką rzecz: Do końca grudnia mam Superpremium4K z Netflixtem4K - od stycznia będę mieć E + Canal+ + HBO bez Netflixa w cenie 67,50 i 92,50zł. Dziś podczas rozmowy z konsultantem, dostałem propozycje pozostawienia Netflixa w cenie 38zł za uwaga plan 4k! Mówiłem, że chyba STANDARD, babka tłumaczyła mi za 4K! Bo to niby "świąteczna" promocja - na pytanie: czemu tak tanio? Odpowiedziała: bo u Nas wiążę się Pan 2-letnią lojalką. Jesteśmy niby umówieni na kontakt 2 stycznia - ktoś coś/lub miał podobnie?

 

Godzinę temu, kuba1jakub napisał:

Dziś druga rozmowa: 

Optimum + 25zł

Cyfra + 20zł

HBO 20zł

MP 0zł 

Eleven 12zł

Netflix Standard 38zł

Razem 77zł/m lub z Netflix standard 115zł/m

Umowa na 12m

 

Czytałem poprzednie wasze oferty i wydaje mi się, że oferta za 77zł/m jest do przyjęcia, później możliwość dopełnienia do Extra + za 10zł. Jeżeli się mylę, to mnie proszę poprawcie. 

 

Zastanawia mnie tylko to, co pisał wyżej kolega @Gursonek, czyli w cenie Netflix Standard za 38zł dostał "świąteczną promocję", czyli wersję Premium w tej samej cenie. Czy ktoś może coś więcej słyszał? Raczej przy umowie na rok ciężko będzie to wynegocjować. 

Byli forumowicze, którzy chwalili się,  że dostali propozycje na przykład pakiet 4K za 38zł przez 6 miesięcy i potem 55zł albo przez 3 miesiące 17zł, a potem 60zł do końca umowy. Ale to wszystko w trakcie umowy.

Ja dzwoniłem i dla mnie tylko 38zł za plan na 2 urządzenia lub 55zł za plan na 4 urządzenia bez żadnych obniżonych opłat przez jakiś czas. O propozycji @Gursonek pierwszy razmaz słyszę. Może to jakiś pakiet z Netflix i temu taka dodatkowa kwota, a nie standardowa  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...