Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Dawno mnie nie było tutaj :D

 

Umowę mam do 31.03.2022 więc na razie cisza rezygnacja standardowo złożona.

Obecnie mam ofertę:

Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE

FOX Play

Nat Geo Play

MULTIROOM STANDARD ( stary multi na dwie karty )

WiFi Premiumbox+

WIFi Box

Wszystko jest łącznie za 69,00 zł miesięcznie

 

Pytanie co mogę obecnie ugrać, interesuje mnie Mistrzowska Piłka i Eleven.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Extra+/ NatGeoPlay 0zł/ FOXplay 0zł / najem 4k ultrabox+ 0zł. Za 49,99/msc. Jest szansa coś do tego dorzucić w podobnej cenie? Może multirooma albo coś. A może można do tego pakietu dorzucić netflixa? 

Oczywiście bez tych natgeo i Fox, nawet nie wiem co to jest.

Z góry dzięki za pomoc, to moje pierwsze przedłużenie po 2 latach.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

umowa do końca roku. W sobotę złożone wypowiedzenie, bo za każdym razem było "nie da się taniej" - a nawet oferowali drożej.

Obecny układ:

Pakiet Extra+: 49,99zł

HBO + HBO GO: 25zł

Dekoder 4K: 0zł

Multirum Standard: 10zł

Po zalogowaniu jeszcze widzę, że mam:

FOX Play, Nat Geo Play: 0zł

===

Suma: 84,99zł

 

Obecna propozycja - zostawiamy powyższy układ z nową ceną 74,99zł (na 15 miesięcy)

Dodatkowo kanały Canal+ na 3 miesiące za darmo.

 

Czy da się jeszcze dodatkowo coś ugrać? Czekać jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Czyli pewnie zeszli z ceną za Extra+ do 44.99 zł/m i HBO HBO GO do 20 zł/m. Taniej nie będzie.

 

Chyba, że zejdziesz do Optimum+ za 24.99 zł i włączysz dopełnienie do Extra+ za 10 zł, to byłoby jeszcze dychę mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sądzicie o takiej ofercie? Tutaj są dwa MR

Wybrane usługiNowy Start+, CANAL+, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, MISTRZOWSKA PIŁKA, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+


Wybrane promocjeNowy

Start+ 14,99 zł 24 m,

CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20),

CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21),

Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18),

Mistrzowska Piłka za 10 zł/m dla Abonentów (07/21),

Multiroom Standard aktywacja 0 zł/49 zł i opłata 10 zł/m dla Abonentów,

Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20),

Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 
24 mies.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sądzicie o takiej ofercie? Tutaj są dwa MR
Wybrane usługiNowy Start+, CANAL+, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, MISTRZOWSKA PIŁKA, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocjeNowy
Start+ 14,99 zł 24 m,
CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20),
CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21),
Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18),
Mistrzowska Piłka za 10 zł/m dla Abonentów (07/21),
Multiroom Standard aktywacja 0 zł/49 zł i opłata 10 zł/m dla Abonentów,
Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20),
Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 
24 mies.
 
Multiroom już miałeś czy dobierasz?
Myślę, że z MistrzowskąMiłką możesz zejść przynajmniej o 5zł w dół.

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam umowę do końca listopada (wypowiedzenie wysłane ) dziś telefon z DUK z ofertą:

Za 48.89 pakiet optimum z canal + oraz 2 umowa za 25 zł pakiet extra z canal +. Dodatkowo za 0 zł HBO do końca stycznia. Oferta puki co odrzucona ( nie wiem czy zadzwonią ponownie bo dekodery kazał oddać na początku grudnia). Czy opisana powyżej oferta była spoko czy można było coś lepszego jeszcze ugrywac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ircios napisał:

To napewno to ugrasz  ;-)

Witam, mam podobną ofertę tylko bez mulitroomu ale z mistrzowską piłką obecnie 69zl umowa od końca 2021 wypowiedzenie złożone telefonów brak.

Chciałbym utrzymać tą ofertę, może dekoder 4k z c+ 4k bo kupuje taki telewizor jakie możliwości jak sądzisz?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Marlomarlo napisał:

Witam mam umowę do końca listopada (wypowiedzenie wysłane ) dziś telefon z DUK z ofertą:

Za 48.89 pakiet optimum z canal + oraz 2 umowa za 25 zł pakiet extra z canal +. Dodatkowo za 0 zł HBO do końca stycznia. Oferta puki co odrzucona ( nie wiem czy zadzwonią ponownie bo dekodery kazał oddać na początku grudnia). Czy opisana powyżej oferta była spoko czy można było coś lepszego jeszcze ugrywac ?

@Marlomarlo Możesz sam do nich zadzwonić i ponegocjować pod numerem, z którego dzwonili lub jak nie masz numeru, to podaję do DUK 12 294 79 97. Wnioskuje, że masz obecnie stary niezależny Multiroom z dawnej Cyfry+. Odnośnie oferty, to chcesz mieć na obecnej umowie po przedłużeniu pakiet Optimum+ z kanałami CANAL+, czy coś innego? Jeśli chcesz taką właśnie propozycję, to możesz negocjować o pakiet Optimum+ w najniższej możliwej cenie 24,99 zł/m + do tego kanały CANAL+ w cenie 19,90 zł/m i da Ci to miesięczną kwotę abonamentu 44,89 zł/m. Możesz ewentualnie poprosić tutaj o konsultacje z kierownikiem, czy by Ci dołożyli Mistrzowską Piłkę za free. Do tego jak masz stary dekoder jakiś, to przysługuje Ci wymiana bez opłat miesięcznych najmu na dekoder WiFi PremiumBox+ z dyskiem 500 GB lub możesz ponegocjować o dekoder 4K UltraBox+ z dyskiem 1 TB za 5 zł/m. Oczywiście jak masz teraz kartę Cameleon, to do nowego dekodera będzie musiała zostać wymieniona na parowaną kartę Cayman, która będzie tylko działała w wydanym dekoderze i żadnym innym. Do obecnej umowy możesz utrzymać, ale nie musisz usługę Multiroom bez opłat miesięcznych, tylko że z przejściem na nowe zasady, że dekodery główny i dodatkowy będą się musiały widzieć ze sobą i wystarczy w tym celu połączyć główny i dodatkowy dekoder z domową siecią WiFi. Do Multiroomu jak chcesz go utrzymać za free na nowych zasadach, to dostaniesz dekoder podstawowy WiFiBox+.

Poza przedłużeniem obecnej głównej umowy, to możesz także zawrzeć dodatkową osobną niezależną umowę na specjalnych mocno zrabatowanych warunkach. Ta dodatkowa specjalna umowa jest przygotowana tylko dla Abonentów starego Multiroomu post Cyfra+, który jest teraz likwidowany. Także, jak ktoś potrzebuje też niezależnego odbioru nadal na drugim dekoderze np. w innej lokalizacji, to jest to fajna propozycja. Druga specjalna umowa jest możliwa w takich wariantach pakiet Extra+ z kanałem CANAL+ Family i kolekcjami FOX Play i Nat Geo Play w cenie miesięcznej 10 zł/m lub pakiet Extra+ z pełną paczką CANAL+(bez C+4K) + Mistrzowska Piłka i kolekcje FOX Play, Nat Geo Play i Movies FUN w cenie miesięcznej 25 zł/m. Do tej dodatkowej umowy możesz dostać bez opłat miesięcznych dekoder WiFi PremiumBox+ z dyskiem 500 GB lub moduł CAM CI+ ECP bez dodatkowych opłat, albo ewentualnie dekoder 4K UltraBox+ z dyskiem 1 TB za 10 zł/m.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie po dwóch latach.

Czytam wątek od dłuższego czasu i mam prawie klarowną sytuację ale mimo wszystko prosiłbym o podpowiedź.

Wypowiedzone napisane przez strefę abonenta pod koniec października. Potwierdzenie otrzymałem na maila oraz smsem z informacją, żeby się z nimi skontaktować ale póki co tego nie robiłem ani też do dzisiaj nikt do mnie nie dzwonił. Umowę mam do 31.12.2021r.

Obecnie posiadam ofertę:

Nowy Comfort+ 22,50 zł 24 m, a po tym okresie 26,50 zł/m dla Abonentów (05/19) L,

CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów z 4K,

do tego dekoder 4k Ultrabox+ z dyskiem 1TB (5zł) oraz nieszczęsny Sagemcom DSI83(S) za free jeszcze na starej umowie po cyfrze z kartą CAMELEON.

Za wszystko łącznie płacę 52,50zł.

Chciałbym obecnie przejść na: Optiumum+ 24,99zł oraz C+4K  19,99zł i pewnie będę zmuszony dalej płacić za dekoder 4K z dyskiem 5zł oraz multiroom na nowych zasadach i tu pytanie jest szansa wyrwać go za 0zł z wymianą dekodera? Faktem jest, że sporadycznie oglądam TV na tym drugim dekoderze ale ten Sagemcom mnie trochę irytuje. Wiem, że ponoć dają WIFI BOX+ do multi i moje pytanie czy mogę do niego podłączyć swój dysk i coś nagrywać czy to nie zadziała? Czy lepiej wziąć drugą umowę za 10zł i ten dekoder WiFi PremiumBox+ z dyskiem 500 GB. Przyznam, że zależy mi na tym bo jak najmniej płacić bo na drugim dekoderze sporadycznie oglądam.

Czy mam szansę wyrwać do tego kolekcje FOX Play, Nat Geo Play za 0zł oraz MMP na dobrych warunkch? 
Dodatkowe pytanie jak to jest z tym dopełnieniem do Extra+ za 10zł to od razu trzeba negocjoować przy zawieraniu nowej umowy czy później samemu się to robi w strefie abonenta i czy można np włączyć sobie kiedy się chce a powiedzmy po miesiącu czy dwóch wyłączyć i później za jakiś czas znowu włączyć? Czy to można tylko raz włączyć a później już znika taka możliwość?

Czy MP to ten Polsat Sport Premium 1 i 2 to jest ten sam Polsat Sport co bez dopisuku Premium ktoś się może orientuje?

Z góry dzięki za pomoc :-)

Ostatnio też dzięki Wam udało mi się przedłużyć umowę na dobrych warunkach :-D

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jordan napisał:

Chciałbym obecnie przejść na: Optiumum+ 24,99zł oraz C+4K  19,99zł i pewnie będę zmuszony dalej płacić za dekoder 4K z dyskiem 5zł oraz multiroom na nowych zasadach i tu pytanie jest szansa wyrwać go za 0zł z wymianą dekodera? Faktem jest, że sporadycznie oglądam TV na tym drugim dekoderze ale ten Sagemcom mnie trochę irytuje. Wiem, że ponoć dają WIFI BOX+ do multi i moje pytanie czy mogę do niego podłączyć swój dysk i coś nagrywać czy to nie zadziała? Czy lepiej wziąć drugą umowę za 10zł i ten dekoder WiFi PremiumBox+ z dyskiem 500 GB. Przyznam, że zależy mi na tym bo jak najmniej płacić bo na drugim dekoderze sporadycznie oglądam.

Czy mam szansę wyrwać do tego kolekcje FOX Play, Nat Geo Play za 0zł oraz MMP na dobrych warunkch? 
Dodatkowe pytanie jak to jest z tym dopełnieniem do Extra+ za 10zł to od razu trzeba negocjoować przy zawieraniu nowej umowy czy później samemu się to robi w strefie abonenta i czy można np włączyć sobie kiedy się chce a powiedzmy po miesiącu czy dwóch wyłączyć i później za jakiś czas znowu włączyć? Czy to można tylko raz włączyć a później już znika taka możliwość?

Czy MP to ten Polsat Sport Premium 1 i 2 to jest ten sam Polsat Sport co bez dopisuku Premium ktoś się może orientuje?

Z góry dzięki za pomoc :-)

Ostatnio też dzięki Wam udało mi się przedłużyć umowę na dobrych warunkach :-D

Pozdrawiam serdecznie.

 

Kolekcję FOX Play, Nat Geo Play powinieneś dostać za 0 zł, jak i podstawowy Optimum za 24.99. Mnie się udało zejść z Superpremium 99.99 PLN, do tej kwoty.

Druga umowa z pakietem Extra+ za 10 PLN jest z tego co wiem, tylko dla obecnych abonentów, co mają MR post Cyfra, czyli dwa niespięte ze sobą dekodery. Skoro ty używasz MR na wifibox, to raczej nie dla Ciebie jest ta opcja. Jeśli chodzi o dopełnienie do pakietu Ekstra, to przy przedłużaniu dostaniesz na miesiąc na zachętę ten pakiet za 0 zł, a od kolejnego będziesz mógł włączyć z panelu abonenta, bez dzwonienia na infolinię. Tak jak napisałeś, możesz bawić się we włączanie / wyłącznie tej opcji, w trakcie trwania kontraktu.

MP to skrót od Mistrzowska Piłka i tak jak napisał kolega powyżej, są to kanały Polsat Sport Premium.

Edytowane przez igal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca listopada (wypowiedzenie złożone), jest :

Extra+

Multiroom (wifibox) 10zł

Ultrabox najem 0zł

 

Jest szansa na :

Optimum 25zł

Multiroom 10zł

Najem Utrabox 0zł

Mistrzowska Pilka 0zł

HBO na 2m lub 5m gratis z opcją wyłączenia?

 

lub :

Optimum 25zł

Paczka c+ 20zł

Multiroom 10zł

C+4k 0zł

Najem Utrabox 0zł

Mistrzowska Pilka 0zł

HBO na 2m lub 5m gratis z opcją wyłączenia?

 

Próbował ktoś do ich pisać przez ICA z propozycją od siebie? jakie były efekty? czy tylko infolinia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...