Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, czerstwy napisał:

No właśnie brak go w wybranych promocjach ale i brakuje kwoty za niego. Tylko że od dłuższego czasu nie ma tej opcja w takiej cenie . Ciekawe jak to wykombinowali że się dało tak zrobić.

@czerstwy Jest wymieniony Hustler HD u kolegi @lesdud tylko w tabeli w mailu w sekcji "Wybrane usługi", co jest widocznie w tym poście co kolega @lesdudzamieścił. Także cennikowa opłata za ten kanał na starych zasadach została mu udostępniona w jakiś sposób.

2 godziny temu, lesdud napisał:

 To była pierwsza rozmowa i umowa przedluzona:

 

Pakiet Extra+, CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, FOX Play, HBO GO, Hustler HD, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

 

Wybrane promocjeExtra+ 44,99 zł 24 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Jedyny myk to jak nie oddam starego Multiroom do końca miesiąca to dolicza mi 20zł a i tak go wylacza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie w jaki sposób? Bo u mnie ta opcja zniknęła przy przedłużeniu ok 3 lata temu i od tego czasu standardowa cena jak innych pojedyńczych kanałów xxx. To że jest wymieniona ta opcja w wybrane usługi to widziałem i pisałem już wcześniej. Tam są też często opcje które sa na wybrany okres a nie całe zobowiązanie. Pewnie jakoś zakombinowali tylko dlatego że do tej pory ta opcja była w takiej cenie. Tylko dlaczego tego nie chcieli robić u tych co mieli MP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą wszedłem w swoją ofertę i jakbym chciał dodać MMP to wychodzi u mnie 15zl ale być może dlatego że już place 4,99 za hustler, bo normalnie byłoby pewnie 19,99 za MMP.

Ale nic nie szkodzi możecie zadzwonić i zapytać o sam hustler. Z tego co mi mówił konsultant to normalna stawka za ten jeden kanał.

Edytowane przez lesdud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdury gada jaka normalna😂Wstawiłem regulamin i cene tej opcji. Dziwna ta cena za MMP nikt od dawien dawna nie wspominał o niższej cenie niz 20zeta. Ja u siebie nie sprawdze bo obecnie mam ta opcje. A może cos kombinuja bo u konkurencji kanały xxx kosztują 10zeta. Ale są i słabsze jakościowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, lesdud napisał:

Przed chwilą wszedłem w swoją ofertę i jakbym chciał dodać MMP to wychodzi u mnie 15zl ale być może dlatego że już place 4,99 za hustler, bo normalnie byłoby pewnie 19,99 za MMP.

Ale nic nie szkodzi możecie zadzwonić i zapytać o sam hustler. Z tego co mi mówił konsultant to normalna stawka za ten jeden kanał.

Normalnie jest 20 zł w ofercie ze zobowiązaniem i 30 bez zobowiązania. Tą drugą opcje załączasz co drugi miesiąc i masz za 15. Skoro u Ciebie podstawia się opcja za 15 zł możesz podglądnąć regulamin jaki się pod nią podpina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.11.2021 o 18:49, Tomek2213 napisał:

Dzis do mnie zadzwonili pierwszy raz z propozycją. Krakowski numer, wypowiedzenie dość dawno wysłane. Za niecałe 55 zł zaproponowano mi pakiet comfort, canal+ (wszystkie ) oraz hbo na 5  mies i z dekoderem 4K za 10 zł . Dośc skromnie prawda?

Do mnie w dalszym ciągu nikt nie dzwonił :(

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...