Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

obecna oferta:

superpremium+ (tylko karta, bez sprzętu)
dodatkowo:
fox play, nat geo play, MP i filmbox pack
całość za 105,-zł

wypowiedzenie wysłane

PROPONOWANE USŁUGI: 

Nowy Start+
CANAL+
HBO
DOP. DO PAKIETU Z NETFLIX
HBO GO

PROPONOWANE PROMOCJE: 

Nowy Start+ 14,99 zł 24 m, a po tym okresie 18,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L
CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21)
Dopełnienie do Pakietu z Netflix 38 zł/m dla Abonentów (03/21)
HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów

92,89 ZŁ/MIES  Cena po rabacie 5 zł/mies. za zgody marketingowe

 

nie do końca mnie to przekonuje. przydałby sie jeszcze MP i Eleveny

rozwazałem utrzymanie obecnej oferty, ale bez filmbox i bez cinemax, w zamian eleveny i netflix. za ile by to mogło zostać wynegocjowane?

co sądzicie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, czerstwy napisał:

Nie wyłączą przez całą umowę.Tylko jutro może wejść oferta na ten pakiet bez MP.

A to, to zawsze mogą zmienić. Ale już kiedyś jak patrzałem-kilka miesięcy temu- to MP była już w Superpremium 4K. Więc tak szybko tych ofert nie zmieniają. Być może zostanie na stałe już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mlk napisał:

obecna oferta:

superpremium+ (tylko karta, bez sprzętu)
dodatkowo:
fox play, nat geo play, MP i filmbox pack
całość za 105,-zł

wypowiedzenie wysłane

PROPONOWANE USŁUGI: 

Nowy Start+
CANAL+
HBO
DOP. DO PAKIETU Z NETFLIX
HBO GO

PROPONOWANE PROMOCJE: 

Nowy Start+ 14,99 zł 24 m, a po tym okresie 18,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L
CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21)
Dopełnienie do Pakietu z Netflix 38 zł/m dla Abonentów (03/21)
HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów

92,89 ZŁ/MIES  Cena po rabacie 5 zł/mies. za zgody marketingowe

 

nie do końca mnie to przekonuje. przydałby sie jeszcze MP i Eleveny

rozwazałem utrzymanie obecnej oferty, ale bez filmbox i bez cinemax, w zamian eleveny i netflix. za ile by to mogło zostać wynegocjowane?

co sądzicie?

 

mam identyczną ofertę,

Sam Nowy Start+ jest bardzo słaby zmień na lepszy potem z SC+ jest drożej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.11.2021 o 09:47, trzciona napisał:

Witam,

Mam pytanie czy jest ktoś w podobnej sytuacji jak moja.

Umowa do końca lutego. Obecny pakiet to:

pakiet extra+, canal+ (wszystkie),  eleven sports,  multiroom standard (po cyfrze)

najem PVR ( UltraBox+/PVR PACE › i WiFi Box+ / SAGEMCOM DSIW74 (MR) ) - karty cameleon

cena 81,89 zł

Wypowiedzenie złożone

 

Czy jest ktoś w podobnej sytuacji i przedłużał ostatnio umowę oraz dobierał to tego Mistrzowską Piłkę?

Pytanie nr 2 - czy jest możliwość wymiany dekoderów (lub przynajmniej tego PACE), ale żeby działały w taki sposób jak do tej pory - czyli niezależnie (bez spinania kablem lub wspólna się wifi) - bez kontroli dostępu.

Witam

 

Ja mam coś podobnego. Na razie zero odzewu także czekam na negocjację bliżej końca umowy. Poniżej cytat mojego postu.

 

Witam

U mnie umowa do końca roku. Wypowiedzenie wysłane. Jestem abonentem o czasu WizjaTV.

Jedna karta CAYMAN i druga CAMELEON

Obecnie Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE

FOX Play                                    - 0 zł

MISTRZOWSKA PIŁKA              - 0 zł

Nat Geo Play                             - 0 zł

MULTIROOM STANDARD          - 0 zł

Najem HD Multiroom                 - 0 zł

Najem 4K UltraBox+                  - 5zł

Za całość dotychczas 75 zł

Sam zadzwoniłem na Kraków i propozycja na dwie umowy i za to co mam 90zł

Po negocjacjach dokładają dodatkowe kanały  c+ i hbo na 5m 0zł oraz wymiana sagema na wifibox

W tym druga umowa za 25zł

Mieliście lepsze oferty za coś podobnego?  Nie zapytałem konsultanta ale interesowało by mnie też PSP

Z góry dzięki za pomoc w negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wwmarcus napisał:

.....oraz wymiana sagema na wifibox...

 

Mieliście lepsze oferty za coś podobnego?  

Ci chwile podawane są tu podobne przypadki. Nie zgadzaj się na żadnego WiFiboxa. Conajmiej  Wifipremiumbox za 0.

 

@czerstwy nic nie poradzisz. Czytanie boli i grozi utratą wzroku.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.11.2021 o 20:18, booaa_ napisał:

Umowa do końca listopada. Wypowiedziałam 27.10. Dostałam kilka e-maili z informacją, że przyjęli do wiadomości i żeby się zastanowić i:

W przypadku zmiany decyzji, serdecznie zachęcam do przedłużenia umowy za pośrednictwem Strefy CANAL+ dostępnej pod adresem https://strefa.pl.canalplus.com/ i skorzystania z preferencyjnych warunków kontynuowania umowy. Informacje na ten temat dostępne są również pod numerem 12 294 79 09.

Nikt na razie nie dzwonił z propozycją.

Czekać czy dzwonić pod numer  12 294 79 09?

Dzis do mnie zadzwonili pierwszy raz z propozycją. Krakowski numer, wypowiedzenie dość dawno wysłane. Za niecałe 55 zł zaproponowano mi pakiet comfort, canal+ (wszystkie ) oraz hbo na 5  mies i z dekoderem 4K za 10 zł . Dośc skromnie prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam wielką prośbę o informację co obecnie można wywalczyć w Canal+.

 

Tacie kończy się abonament 31.01.2021r. Wypowiedzenie jeszcze nie wysłane.

 

Zadzwoniła jakaś babeczka z warszawskiego numeru w sprawie niby przedłużenia ale z rozmowy wynikało, że chodzi głównie o wymianę kart - obecnie 2x cameleon - MR w domu rodziców (piętro i parter).

 

Oczywiście nic konkretnego nie zaproponowała. Zresztą nie maiłem za bardzo czasu na rozmowę i ma zadzwonić w piątek.

 

Obecnie rodzice mają:

- Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE - 69,99 zł

- Eleven Sports - 11,90 zł

- Mistrzowska piłka - 0,00 zł

- Fox Play i Neo Geo Play - 0,00 zł

- najem WiFi Premiumbox - 0,00 zł

- multiroom standard - 0,00

 

Drugi dekoder do MR - WiFiBOX+

 

Zależy im na tym, żeby został MR nie był po sieci - mama jak nie korzysta z netu to wyłącza router ( :D ), czyli jak czytam wchodzi w grę podwójna umowa.

Na jednym dekoderze najlepiej Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE + Eleven + Mistrzowska ew. +, na drugim wystarczy Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE.

 

Za ile można coś takiego obecnie dostać (i jak to się teraz nazywa) i czy po wysłaniu wypowiedzenia jest szansa na lepszą ofertę?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wwmarcus i @coglin Możecie negocjować o takie poniższe rozwiązanie, ale tylko po złożonej rezygnacji skutkującej z końcem okresu oznaczonego:

Przedłużenie głównej umowy z pakietem Extra+ za 44,99 zł/m + opcje dodatkowe pełna paczka kanałów CANAL+ za 19,90 zł/m + CANAL+ 4K Ultra HD za 0 zł/m(Przy posiadaniu dekodera 4K UltraBox+) + Mistrzowska Piłka 0 zł/m + kolekcje FOX Play, Nat Geo Play za 0 zł/m. To by było w łącznej kwocie abonamentu 64,89 zł/m + ewentualny najem za główny dekoder jeśli teraz płacicie, a jeśli nie to nadal za free by został. Ty @coglin jak chcesz Eleven Sports to sobie dolicz jeszcze kwotę 11,90 zł/m. Do głównej umowy możecie dostać za free Multiroom na nowych zasadach z dekoderem uzupełniającym WiFi Box+ lub możecie przedłużyć z rezygnacją z usługi Multiroom.

Poza główną umową możecie zawrzeć na specjalnych warunkach dodatkową niezależną umowę na pakiet Extra+ z kolekcjami FOX Play i Nat Geo Play w cenie 10 zł/m lub pakiet Extra+ z CANAL+ i Mistrzowską Piłką oraz kolekcjami FOX Play, Nat Geo Play i Movies Fun w cenie 25 zł/m. Sprzęt jaki możecie dostać do tej specjalnej dodatkowej umowy, to dekoder WiFi PremiumBox+ z dyskiem 500 GB lub moduł CAM CI+ ECP całkowicie za free bez opłat najmu. Oczywiście zawarcie i późniejsze posiadanie tej specjalnej dodatkowej mocno zrabatowanej umowy jest związane z obowiązkowym posiadaniem umowy głównej.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...