Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, lukx95 napisał:

@wwmarcus i @coglin 

Przedłużenie głównej umowy z pakietem Extra+ za 44,99 zł/m + opcje dodatkowe pełna paczka kanałów CANAL+ za 19,90 zł/m + CANAL+ 4K Ultra HD za 0 zł/m(Przy posiadaniu dekodera 4K UltraBox+) + Mistrzowska Piłka 0 zł/m + kolekcje FOX Play, Nat Geo Play i Movies Fun za 0 zł/m. To by było w łącznej kwocie abonamentu 64,89 zł/m + ewentualny najem za główny dekoder jeśli teraz płacicie, a jeśli nie to nadal za free by został.

A jest ta sama opcja dostępna tylko, że z pakietem bazowym Optimum+ za 24,99zł? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamil2505 Tak można próbować negocjować, aby pakietem bazowym na głównej umowie był pakiet Optimum+ w cenie 24,99 zł/m + ewentualnie opcje dodatkowe, ale płacąc obecnie dużo może być ciężko takie rozwiązanie uzyskać. Nie wiem, czy kolekcje internetowe dadzą za free przy pakiecie Optimum+.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 100zł?

Optimum+24,99+10zł za dopełnienie do exstra. 
+multiroom z ultraboxsem pewnie 15zł
+19,90 c+
+ mistrzowska piłka za 0
+ hbo 5mc za 0 z możliwością rezygnacji albo. 25zł

z dopełnieniem do exstra wychodzi niecałe 95zł i to by była dla mnie idealna oferta "D @Mikizncplus masz dla mnie taką ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.11.2021 o 22:45, ppyrek napisał:

Przejrzałem ostatnie 10 stron wątku i poprawcie mnie jeśli się mylę.

 

Mam:

pakiet extra+ 6C+

Mistrzowska Piłka,

Eleven,

Multiroom standard (po cyfrze) - karty cameleon, Najem PVR

płacę 81,89.

 

Chcę wybrać:

 

Optimum+(ewentualne dopełenienie do Extra+ za 10zł)

wszystkie c+, C+4K,

MP, Eleven,

nowy multiroom (2 dekodery)

Umowa na 12 miesięcy

 

Z tego co wyczytałem mogę to mieć za ok 57zł

 

 

Czy w tej cenie będę miał też najem nowych dekoderów (4k z dyskiem +Wifi Premiumbox) ?

Na stronie nie mogę znaleźć, czy mają w ofercie moduł CI?

 

Przedłużone.

 

Optimum+ 24,99 (dopełnienie do Extra do końca roku)

CANAL+ 19,90

Eleven Sports 11,90

MISTRZOWSKA PIŁKA 5zł

MULTIROOM STANDARD NAJEM PVR (wymiana starych dekoderów i kart na WifiPremiumBox i WifiBox) 0zł

 

Łącznie 61,79

Umowa na 12 miesięcy.

 

Mogłem dobrać za 10zł C+4K i dekoder 4K.

 

Dzięki i do "usłyszenia" za rok.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, ppyrek napisał:

Przedłużone.

 

Optimum+ 24,99 (dopełnienie do Extra do końca roku)

CANAL+ 19,90

Eleven Sports 11,90

MISTRZOWSKA PIŁKA 5zł

MULTIROOM STANDARD NAJEM PVR (wymiana starych dekoderów i kart na WifiPremiumBox i WifiBox) 0zł

 

Łącznie 61,79

Umowa na 12 miesięcy.

 

Mogłem dobrać za 10zł C+4K i dekoder 4K.

 

Dzięki i do "usłyszenia" za rok.

 

 

Bardzo fajna oferta ja bede walczył o coś takiego:

 

 

Relax+

CANAL+ 19,90

Eleven Sports 11,90

MISTRZOWSKA PIŁKA 5zł

 

Za ile moge to ugrać?

Edytowane przez Banan79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Superpremium+ 4K, FOX Play, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM
STANDARD, Nat Geo Play,2x NAJEM PVR, Najem HD Multiroom

Za to wszystko płaciłem 134,99 zł

Dzwonili kilka razy i proponują wszystko to samo za tą samą cene i że nic więcej nie mogę dostać

więc złożyłem wypowiedzenie i narazie cisza

Ma ktoś taki pakiet za lepszą cenę??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, SPIDERBITE54 napisał:

Pakiet Superpremium+ 4K, FOX Play, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM
STANDARD, Nat Geo Play,2x NAJEM PVR, Najem HD Multiroom

Za to wszystko płaciłem 134,99 zł

Dzwonili kilka razy i proponują wszystko to samo za tą samą cene i że nic więcej nie mogę dostać

więc złożyłem wypowiedzenie i narazie cisza

Ma ktoś taki pakiet za lepszą cenę??

Musisz ostro negocjować. Panowie z forum ostro negocjują nawet cenę bułki w piekarni :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że to swojego rodzaju sport. Od wielu lat jestem klientem C+ i zawsze czekam na czas negocjacji jak hazardzista tak jakby te 20 czy 30zł więcej czy mniej miały jakiekolwiek znaczenie dla mnie. Co gorsza cała rodzina jest w C+ i temat na spotkaniach rodzinnych w okresie zmian opłat abonamentowych jest gorący. Sami się z tego śmiejemy ale nikt nie odpuszcza. To kwalifikuje się do leczenia?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie interesuje was czy wydacie 20 czy 30zł wiecej to po co tu wchodzicie? Nie wchodzić nie pisać bzdurnych nic wnoszacych do wątku postów  bo to jest wątek dla tych co interesują ich atrakcyjne  oferty. Ale co jakiś czas pojawi się jakiś mądry który klepnął kilka postów nic nie wnoszacych i prawi morały.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się przejść z Superpremium za 99.99 2x Pace500GB, na dwie umowy w takiej konfiguracji:

1. Optimum+ 24.99/HBOGO 20/C+ 19,00/C+4K 0zł/m/Kolekcje: FOX Play, Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, MP za 0zł/m dla Abonentów (07/21)/ Najem  4K UltraBox+ 5zł/MR WifiBox 0zł/m, dopełnienie do Extra za 0 zł do 31.12.2021.

2. Extra+ / Canal Plus /  MP / z dekoderem ultraBox 4K - 35 zł/m.

 

Mam co chciałem, dzięki za pomoc i przydatną lekturę.

 

Edytowane przez igal
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ppyrek Druga specjalna umowa co kolega @igal dostał, to na pewno pakiet Extra+ z pełną paczką CANAL+ i Mistrzowską Piłką w cenie 25 zł/m + do tego opłata za najem dekodera 4K UltraBox+ z dyskiem 1 TB w najmie 10 zł/m, co daje łącznie ten abonament 35 zł miesięcznie.
No to wtedy by się zgadzało

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, django napisał:

@ppyrek Druga specjalna umowa co kolega @igal dostał, to na pewno pakiet Extra+ z pełną paczką CANAL+ i Mistrzowską Piłką w cenie 25 zł/m + do tego opłata za najem dekodera 4K UltraBox+ z dyskiem 1 TB w najmie 10 zł/m, co daje łącznie ten abonament 35 zł miesięcznie.

 

Dokładnie, tak jak piszesz.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie do tej pory: Extra+, 6 CANAL+, Hustler HD, MULTIROOM STANDARD (po cyfrze), Najem Dysk,  UltraBox+ za 85zł

 

Wczoraj przedłużono na: Extra+, CANAL+, HBO (5miesięcy gratis), CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, FOX Play, HBO GO, Hustler HD, MULTIROOM STANDARD (na nowych zasadach po wifi), Nat Geo Play, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+ za 81,87.

 

Dobra to oferta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 To była pierwsza rozmowa i umowa przedluzona:

 

Pakiet Extra+, CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, FOX Play, HBO GO, Hustler HD, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

 

Wybrane promocjeExtra+ 44,99 zł 24 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Jedyny myk to jak nie oddam starego Multiroom do końca miesiąca to dolicza mi 20zł a i tak go wylacza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...