Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam  Mam pakiet ekstra i jutro dobieram sobie netfix by mieć październik za 0 zł.

Jestem po wstępnej rozmowie by przedłużyć umowę. Czy jeśli dobiorę netfix to będzie ciężko dostać co mi proponowano. Mam mieć pakiet optimum do tego canal + z netfix wszystko za 73 zł na 15 miesięcy.  Netfix chciałem wziąć na próbę czy jest coś wart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Tsv napisał:

Witam.Mam obecnie pakiet Extra z Canal plus bez 4 k za 79,99pln.Wypowiedzenie złożone ,koniec umowy za 2 miesiące.Chciałbym to samo plus Eleven i PSP.Jaka cena za ten zestaw jest optymalna?

Ja dostałem taki pakiet:

Extra+ 49,99 zł 12 m i dla Abonentów (09/21) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), Eleven Sports 0 zł 12 m dla Abonentów (07/17), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 5 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20) 

 

Umowa na 12 miesięcy ~80 zł, HBO do końca marca za darmo.

Takie ceny na drugi dzień po złożeniu wypowiedzenia, dodam tylko, że konsultant był bardzo konkretny(obiecał, że zrobi coś ekstra, jeśli przedłuże umowę).

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@_Artek_ty chcesz superpremium czy składaka?

Punktem wyjścia podczas rozmowy listopad/ grudzień będzie pełna  paczka C+ a ..reszta dodatki z których chętnie rezygnuję.

Więcej niż 60zł jak przedluże nie zamierzam płacić.

Najkorzystniejszą  ofertę na C+ można zdobyć przez Canal+.

 

Na plus, że z apki Canal+ można  dodatkowo  korzystać w cenie pakietu. 😉

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, smett napisał:

Ja dostałem taki pakiet:

Extra+ 49,99 zł 12 m i dla Abonentów (09/21) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), Eleven Sports 0 zł 12 m dla Abonentów (07/17), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 5 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20) 

 

Umowa na 12 miesięcy ~80 zł, HBO do końca marca za darmo.

Takie ceny na drugi dzień po złożeniu wypowiedzenia, dodam tylko, że konsultant był bardzo konkretny(obiecał, że zrobi coś ekstra, jeśli przedłuże umowę).

 

 

 

Kolego dzwoniles do DUK czy sami do Ciebie zadzwonili po złożeniu wypowiedzenia?

Edytowane przez goabroad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.10.2021 o 09:59, lakiman napisał:

@_Artek_ty chcesz superpremium czy składaka?

Punktem wyjścia podczas rozmowy listopad/ grudzień będzie pełna  paczka C+ a ..reszta dodatki z których chętnie rezygnuję.

Więcej niż 60zł jak przedluże nie zamierzam płacić.

Najkorzystniejszą  ofertę na C+ można zdobyć przez Canal+.

 

Na plus, że z apki Canal+ można  dodatkowo  korzystać w cenie pakietu. 😉

 

Najbardziej chciałbym taką ofertę jak dostał kolega

 

W dniu 3.10.2021 o 01:28, smett napisał:

Ja dostałem taki pakiet:

Extra+ 49,99 zł 12 m i dla Abonentów (09/21) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), Eleven Sports 0 zł 12 m dla Abonentów (07/17), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 5 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20) 

 

Umowa na 12 miesięcy ~80 zł, HBO do końca marca za darmo.

Takie ceny na drugi dzień po złożeniu wypowiedzenia, dodam tylko, że konsultant był bardzo konkretny(obiecał, że zrobi coś ekstra, jeśli przedłuże umowę).

 

 

 

Tylko z ultrabox-em w multiroom @Mikizncplus pomocy bo co telefon to gorsza oferta. 

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I cyk, z Superpremium 4K zaproponowali jak niżej:

 

OPTIMUM+ - 39,99 PLN

CANAL+ - 19,99 PLN

ELEVEN SPORTS - 11,99 PLN

C+ 4K - 0 PLN

 

Łącznie - 71,79 PLN

 

Przez strefę abonenta proponowałem podobny pakiet z założeniem OPTIMUM+ za 24,99..

 

zasadniczo z zejścia ze 139,99 na 71,79 oferta wygląda ok, ale żeby jelenia nie robić z siebie warto poczekać jeszcze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dostałem dziś taka ofertę przedłużenia:

 

Superpremium+ 4K za 109,99 zł/m oraz za 124,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L

Cinemax 8 zł/m dla Abonentów (04/20)

History, H2, Adventure i Sportklub za 5zł/m dla Abonentów

Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21)

Multiroom Standard 49 0zł/m 10złm dla Abonentów

Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

za kwotę 134,99, do tej pory miałem za 139,99 to samo tylko z pełnym multi man packiem, jak myślicie dobra opcja przedłużenia , zastanawiam sie jeszcze nad pakietem vip+ max tylko w jakiej kwocie można wyrwać ten pakiet ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...