Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa była do 31.12.2021.

 

Dostałem propozycję skrócenia poprzedniej umowy i od dziś umowa na 15 miesięcy do 30.11.2022

EXTRA+

Canal+ wszystkie 

Canal+ 4k UHD

MP przez cały okres

Multiroom Premium

HBO 5 miesięcy 

Cinemax 5 miesięcy 

Filmbox 1 miesiąc 

Multi man pack 1 miesiąc 

Fox Play 

Nat Geo Play 

Paramount Play

 

Razem 82,50 zł. 

 

Na emialu i w ICA zmieniła mi sie umowa i faktycznie mam anulowany stary okres umowy i mam na 15 miesięcy od dziś nowa umowę. Myślałem, że sumują się okresy a tu fajna niespodzianka :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.08.2021 o 11:23, Mikizncplus napisał:

Wszystkim nie. Natomiast jest grupa osób oznaczonych którym przedłużeniem zajmuje się specjalny dział, póki co CC, niebawem zostanie to rozszerzone również na salony. Wtedy zamiast usługi MR dostajesz drugą umowę, najczęściej na pakiet Extra za 20zł z G5 lub Extra z C+ za 35zł z G5. Docelowo grupa objęta będzie się zwiększać. Jeśli już jesteś "oznaczony" to nie ma wyjątku. 

Potwierdzam. Telefon z numeru 22 270 43 00. Oddzwoniłem i okazało się, że nie mogę przedłużyć umowy ze starym MR. Obecnie pakiet Extra za 44,90 zł, Wifipremiumbox plus Wifibox. Oferta na dwie oddzielne umowy — pakiet Extra za 44,90 zł na starej, a na nowej ten sam pakiet za 10 zł. Dodatkowo wymiana Wifiboxa na Wifipremiumbox gratis. Nie jest źle. Dwie oddzielne umowy, dwa dekodery z dyskiem, cena 54,90 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. 

Posiadam canal + extra, hbo, mistrzowska piłka, kanały eleven, multiroom po cyfrze i płace za to 101.89. Wczoraj telefon o przedłużenie umowy i albo przejście na nowy multiroom w tej samej cenie albo zostawienie na starych zasadach, rozbicie na 2 umowy i do zapłaty 125 zł ale chyba na drugim dekoderze nie będzie pełnej oferty. 

Coś taniej można ugrać czy takie oferty teraz dają? 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam  2 pytania, wysłałem wypowiedzenie umowy na której miałem C+ oraz Eleven (59 zł)- w tym pakiecie miałem takie kanały jak TVN24, TVN Turbo czy TVP SPORT , czy jest szansa że jeśli zadzwonią to zaoferują mi mniej niż 50 zł miesięcznie(umowa na rok a nie na dwa jak do tej pory miałem) za ten sam pakiet? dodam że zależy mi głównie na piłce za jak najniższą cene.

 

PS: jeśli bym zmienił zdanie i nie zaoferują mi nic  co mnie usatysfakcjonuje to mogę anulować to wypowiedzenie żeby to co teraz mam przeszło na czas nie określony ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Aktualnie posiadam pakiety:

Nowy Comfort+ - 32.50pln

Canal+ - 25pln

Eurosport 2 - 4.99pln

Multiroom - 10pln

Dekoder 4k ultrabox - 0pln

Razem za całość 72.49pln - Umowa do 31-10-21

 

Dostałem już ofertę przedłużenia na kolejne 24msc i do obecnej ceny abo dorzucili by mi Mistrzowska piłkę.

Pytanie do was czy jest opcja ugrać coś dodatkowo w tej cenie czy nie za bardzo?

Z góry dzięki za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...