Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, czerstwy napisał:

Aż musiałeś sprawdzić w strefie ile obecnie płacisz za ten pakiet?😃Trzeba celować w ten pakiet za 22.50 taniej nie dostaniesz raczej.

Obecnie nie mam tego pakietu, tylko rozważam zmianę na ten właśnie + dopełnienie do Extra+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, lukx95 napisał:

@srolu Do kiedy masz umowę i jaki masz obecnie pakiet i w jakiej cenie? Sugeruję miesiąc przed końcem umowy złożyć rezygnację i jak będą dzwonić, to negocjować o zejście do pakietu Optimum+ w cenie 24,99 zł/m.

W tej chwili mam Start+ za 14,99 zł + Ultrabox 4K za 0 zł, umowa do 12.2022.

Docelowo chciałbym mieć Extra+. Dostałem ofertę na Extra+ za 44,99 zł i wiem że w grę wchodzi jedynie składak Nowy Comfort+ lub Optimum+ oraz dopełnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam umowę do 30 września i z końcem sierpnia będę składał wypowiedzenie. Obecnie mam pakiet Superpremium+4K, natomiast przy przedłużeniu zależy mi na tym, żeby przy jak najniższej cenie:

  • pozostać przy dzierżawie dekodera za 0 zł
  • mieć dostęp do wszystkich CANAL+ (w tym 4K)
  • HBO
  • Polsat Sport Premium
  • przedłużyć umowę, ale tylko o 12 miesięcy ze względu na (jeszcze) niejasną sytuację z dostępem do Premier League w przyszłym sezonie

W jaki pakiet powinienem celować po przedłużeniu i do jakiego abonamentu udałoby mi się go maksymalnie obniżyć?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, czerstwy napisał:

Jak schodzisz z wysokiego pakietu może być problem na zejście w atrakcyjnej cenie.Choć teraz po utracie PL troche pozmieniali oferty i są bardziej ugodowi.

Właśnie idę w drugą stronę: mam Start+ a chciałbym mieć Extra+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, lukx95 napisał:

@srolu Umowa do 12.2022 roku? To jak chcesz przedłużać umowę jak umowa kończy Ci się dopiero za półtora roku?

Nie chcę jej przedłużać, chcę zmienić pakiet w trakcie trwania umowy na wyższy 😃 Konsultanci dzwonią po wysłaniu wiadomości z panelu klienta w sprawie zmiany pakietu / opcji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do 31.10.2021.
Obecnie Extra+ 6xC+, Mistrzowska Piłka (0 zł), Eleven (11,90 zł), Fox Play (0 zl), Nato Geo Play (0zł), MR Standard (0 zł), Najem wifi premiumbox (5zł).
Łącznie 86,89zł.

Miałem dwa telefony. Pierwszy nie odebrałem, bo byłem na urlopie, a przy drugim konsultantka się rozłączyła po przedstawieniu się i już nie oddzwoniła.

Generalnie to teraz chciałbym atakować sam sport, nawet kosztem kanałów filmowych. Propozycje na koncie gorsze niż dla nowych abonentów.

Z tego co serwują nowym na stronie to interesujące są:
CANAL+, ELEVEN, ENTRY+ SPORT za 50 zł. Tutaj niestety brak Nsport oraz TVP Sport(to drugie akurat z naziemnej można mieć).

CANAL+, ELVEN, RELAX+ SPORT za 69.99, gdzie jest 12C+, 3 Eleven, 2 Polsat Sport Premium, Nsport oraz TVP Sport. Takie coś by mnie satysfakcjonowało choć brakuje 2x Eurosport.
Jaką cenę można wyrwać za powyższy lub podobny pakiet z Eurosport? Mogę nawet zrezygnować z MR, bo przy canal plus online nie jest mi drugi dekoder niezbędny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Ramzesthemaster napisał:

Umowa do 31.10.2021.
Obecnie Extra+ 6xC+, Mistrzowska Piłka (0 zł), Eleven (11,90 zł), Fox Play (0 zl), Nato Geo Play (0zł), MR Standard (0 zł), Najem wifi premiumbox (5zł).
Łącznie 86,89zł.

Miałem dwa telefony. Pierwszy nie odebrałem, bo byłem na urlopie, a przy drugim konsultantka się rozłączyła po przedstawieniu się i już nie oddzwoniła.

Generalnie to teraz chciałbym atakować sam sport, nawet kosztem kanałów filmowych. Propozycje na koncie gorsze niż dla nowych abonentów.

Z tego co serwują nowym na stronie to interesujące są:
CANAL+, ELEVEN, ENTRY+ SPORT za 50 zł. Tutaj niestety brak Nsport oraz TVP Sport(to drugie akurat z naziemnej można mieć).

CANAL+, ELVEN, RELAX+ SPORT za 69.99, gdzie jest 12C+, 3 Eleven, 2 Polsat Sport Premium, Nsport oraz TVP Sport. Takie coś by mnie satysfakcjonowało choć brakuje 2x Eurosport.
Jaką cenę można wyrwać za powyższy lub podobny pakiet z Eurosport? Mogę nawet zrezygnować z MR, bo przy canal plus online nie jest mi drugi dekoder niezbędny.

 

Przy pakiecie Relax+ można w ICA podnieść abonament do Optiuimum+ za 10zł miesięcznie więcej i tam są już Eurosporty. Więc chyba płaciłbyś 79,99

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Vaniliovsky napisał:

Przy pakiecie Relax+ można w ICA podnieść abonament do Optiuimum+ za 10zł miesięcznie więcej i tam są już Eurosporty. Więc chyba płaciłbyś 79,99


Dzięki za odpowiedź.

W mojej opinii niezbyt atrakcyjna oferta. Zszedłbym z kilkudziesięciu programów (jakiekolwiek by były) oraz MR, a cenę obniżyłbym zaledwie o 7 zł.

Szukałbym bardziej czegoś w stylu  mojej aktualnej oferty (kanały sportowe) z odstąpieniem MR i kanałów filmowych czego efektem byłbym abonament w okolicach 60 zł.
Pytanie czy ktoś coś podobnego dostał? Przewertowałem ostatnich 30 stron i niewiele odpowiedzi dotyczyło stricte paczki sportowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ramzesthemaster spróbuj zejść do pakietu podstawowego - Optimum+ za 24,99zł do tego dobierasz Canal+ za 19,90zł i Eleven za 11,90zł. 

Całość niecałe 57zł. 

Jedyne z czym może być problem to Mistrzowska Piłka. 

 

Aczkolwiek były osoby, które powyższy pakiet wynegocjowały za 5zł więcej i wtedy dostały Mistrzowską Piłkę za 0zł (po prostu C+ był za 25zł, a nie za 19,90zł).

Opcją i tak godna rozpatrzenia, bo zamyka się całość w 62zł. To i tak ponad 20zł taniej niż masz teraz. 

 

No i oczywiście jeżeli masz Multiroom po cyfrze+ to nadal masz go za 0zł, więc nie musisz się go pozbywać. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim nie. Natomiast jest grupa osób oznaczonych którym przedłużeniem zajmuje się specjalny dział, póki co CC, niebawem zostanie to rozszerzone również na salony. Wtedy zamiast usługi MR dostajesz drugą umowę, najczęściej na pakiet Extra za 20zł z G5 lub Extra z C+ za 35zł z G5. Docelowo grupa objęta będzie się zwiększać. Jeśli już jesteś "oznaczony" to nie ma wyjątku. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...