Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Gweden napisał:
  • Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)
  • Cinemax 0 zł 5 m i 10 zł/m dla Abonentów (06/20)
  • Superpremium+ 4K za 49,99 zł 6m/ 139,99 zł/m oraz za 154,99 zł/m dla Abonentów (12/20) L
  • Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)
  • Multiroom Standard aktywacja 0 zł/49 zł i opłata 10 zł/m dla Abonentów

Brać czy można coś negocjować 

Nie. Łamańców nie brać,  bo za 2 lata będzie płacz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ircios napisał:

 

 

Kto dostał takiego smsa z wypasionym pakietem i dekoderem 4k z dyskiem za free? Pewnie Superpremium 4k za 140 zaproponują,  aby dekoder dać z cenie :-D

20201209-163737.jpg

Mi też przysłali dziś takiego smsa, ale nie dzwonię niech sami zadzwonią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Gweden napisał:

Dziękuje za pomoc jeszcze tylko pytanie wycofałem złożone wypowiedzenie muszę je składać jeszcze raz ?

pozdrawiam 

Wygląda na to, że tak. Spróbuj zadzwonić na Krakowski DUK może uda się coś przegadać. W moim przypadku nie było problemów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Aktualnie posiadam taki pakiet:

Pakiet Extra+ z CANAL+

 
FOX Play   0,00 zł/mies.    
Eleven Sports   11,90 zł/mies.    
Nat Geo Play   0,00 zł/mies.    
CINEMAX   0,00 zł/mies.    
MISTRZOWSKA PIŁKA   0,00 zł/mies.    
Filmbox Pack   0,00 zł/mies.    
HBO GO   0,00 zł/mies.    
HBO   0,00 zł/mies.    
 
       
NAJEM HD   0,00 zł/mies.  
MULTIROOM STANDARD   0,00 zł/mies.  
Wszystko za 111,89
Tradycyjne pytanie czy da się jeszcze coś wynegocjować? Mam wysłaną i zarejestrowaną rezygnację, umowa do kończ roku.
Bardzo bardzo dziękuje za wszelkie odpowiedzi.
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.12.2020 o 11:43, metrix napisał:

Moja aktualna oferta to:

  • Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE
  • HBO
  • Eleven Sports
  • FOX Play
  • HBO GO
  • MISTRZOWSKA PIŁKA
  • Nat Geo Play

Płacę 106 zł, umowa do końca marca 2021r. W jakiej cenie mogę mieć w/w paczkę, dodając podstawowy pakiet netflix i dekoder 4k ? Z góry wielkie dzięki za wyrozumiałość i pomoc.

Umowa  wypowiedziana i zarejestrowana. Co mogę ugrać za w/w zestaw ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było Extra+ z Canal+ I Hbo za 79.99, Hbo Go - 5 zł, ultrabox 4k - 10 zł, Multiroom standard x 2 -20 zł. Mistrzowska piłka -0 zł Płaciłem 114.99859257f53ba2.jpg 07993d5533d3.jpg Zaakceptowałem i spokój do 30.04.2023 :D Wszystkie kanały Canal+ Z Canal+ 4k  Hbo z Hbo Go, 2x Multiroom+ ultrabox 4K, Mistrzowska Piłka, vodotryski za 89.99 do końca umowy.

Edytowane przez blade1230
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, blade1230 napisał:

Było Extra+ z Canal+ I Hbo za 79.99, Hbo Go - 5 zł, ultrabox 4k - 10 zł, Multiroom standard x 2 -20 zł. Mistrzowska piłka -0 zł Płaciłem 114.99859257f53ba2.jpg 07993d5533d3.jpg Zaakceptowałem i spokój do 30.04.2023 :D Wszystkie kanały Canal+ Z Canal+ 4k  Hbo z Hbo Go, 2x Multiroom+ ultrabox 4K, Mistrzowska Piłka, vodotryski za 89.99 do końca umowy.

Chyba 89,99 to za pierwszy miesiąc. MMP tylko przez miesiąc za 0 zł, a Cinemax 5 zł po 5 msc. Co i tak wydaje mi się bardzo dobrą ofertą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Poniżej moja aktualna oferta za którą płacę 114,99 zł. Umowę mam do końca roku. Wypowiedzenie zostało zarejestrowane w systemie operatora. Jedyna propozycja jaką usłyszałem do tej pory to wymiana dekodera na 4k (koszt najmu bez zmian) oraz skasowanie kanałów Cinemax ponieważ aktualnie już nie mogą być darmowe. Co mogę jeszcze otrzymać w obecnej sytuacji? Będę wdzięczny za feedback :) 

 

Pakiet Extra+ z Canal+

 
HBO GO 0,00 zł/mies.
Nat Geo Play 0,00 zł/mies.
Filmbox Pack 0,00 zł/mies.
CINEMAX 0,00 zł/mies.
FOX Play 0,00 zł/mies.
MISTRZOWSKA PIŁKA 0,00 zł/mies.
HBO 0,00 zł/mies.
Najem dekodera   5,00 zł/mies.
Multiroom 10,00 zł/mies.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.12.2020 o 00:10, connor07 napisał:

Możesz przejść na MR Standard, zawsze to 10 zł mniej, wtedy bierzesz WifiPremiumBox+ lub UltraBox+ 4K, gorzej z drugim dekoderem bo prawdopodobnie dostaniesz WifiBox+, chyba że bardzo Ci zależy na oglądaniu nagrań na dekoderze dodatkowym.

Nie mogę przejść na MR Standard. Nie mam doprowadzonego sygnału do drugiego dekodera (tylko LAN) i nie ma na to szans, dlatego pozostaje mi tylko MR Premium.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...