Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@kik83 Możesz i być abonentem 100 lat, to jest bez znaczenia. Na gratisy inne niż te co Ci zaproponowano czyli NG i FP, przy tak niskim abonamencie to raczej nie masz co liczyć. 

Paczka 8C+ za 20 zł to b.dobra cena. Nie ma co się zastanawiać. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam:

 

Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE

Koniec obecnego okresu minimalnego: 31-12-2020

Liczba kanałów: 224

 

 

Opcje dodatkowe

Nazwa opcji Cena cennikowa Aktualna cena Koniec okresu gwarantowanego Akcja
MISTRZOWSKA PIŁKA 30,00 zł/mies. 0,00 zł/mies.   Jeżeli chcesz wyłączyć opcję Napisz do nas
Nat Geo Play 10,00 zł/mies. 0,00 zł/mies. 01-01-2021 Wyłączenie nie jest możliwe w Strefie CANAL+.
FOX Play 20,00 zł/mies. 0,00 zł/mies. 01-01-2021 Wyłączenie nie jest możliwe w Strefie CANAL+.
CANAL+4K ULTRA HD 20,00 zł/mies. 0,00 zł/mies. 01-01-2021 Wyłączenie nie jest możliwe w Strefie CANAL+.

Sprzęt

Nazwa sprzętu Cena cennikowa Aktualna cena Koniec okresu gwarantowanego
Opłata najem 4K UltraBox+ 30,00 zł/mies. 10,00 zł/mies.  
MULTIROOM STANDARD 20,00 zł/mies. 10,00 zł/mies.

 

 

 

 

Obecnie płacę za wszystko 89 PLN

Dzwonią non stop i mówią że będzie podwyżka cen i oferują przedłużenie w tej samej cenie  

Przedłużać czy coś można wywalczyć więcej?

Fajnie by było dostać C+ 3 i 4. 

 

Dzięki za pomoc i pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

dwa lata temu dzięki Wam udało mi się wynegocjować obecną ofertę:

 

-Pakiet Extra+ CANAL+(6)LIVE

-Eleven Sports za 7.95zł

-Mistrzowska piłka za free.

-Wifi PremiumBox za 5zł/miesiecznie

oraz dorzucili Nat Geo play i Fox play

Razem płacę za to 82,94.

 

Umowa kończy się 30.11.2020 - już męczą o przedłużenie. Na razie zaoferowali to samo z HBO do końca stycznia i Cinemaxy do końca lutego za droższe 86,89. Więcej niż teraz płacić nie mam zamiaru.

Da radę jeszcze obniżyć obecne 82,94zł miesięcznie?  Lub wymienić PremiumBoxa na 4K w tej cenie, bo może przy okazji zainwestuję w nowy telewizor?  Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Martinos napisał:

Kolejny telefon:

Extra

C+

MP

HBO

Eleven

110,89zł

+ 5zł za utrzymanie Mediabox lub 10zł za Ultrabox.

I co dziwne to dziś konsultantka rzuciła słuchawką. ?

Jeśli masz HBO za 0 PLN obecnie to ma być:

 

E z C+ i HBO GO za 79,99;

MP i C+ 4K za 0 PLN;

Eleven 11,90;

Ultrabox 5 PLN. 

 

~97 PLN z Ultraboxem.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.09.2020 o 12:33, ircios napisał:

Lepiej wziąć E+ z 6C+ za 69,99 i HBO na 5 m za free. Potem sobie włączyć w promo.

 

No cóż - ciężkie rozmowy wciąż trwają, za free na 5 miechów HBO mi nie dadzą przy przedłużeniu bo go już mam - taka opcja niby tylko dla tych, co w ogóle HBO nie mieli i dostają go na 5 miechów na "zaznajomienie się" z pakietem.

 

Obecnie negocjacje są na tym etapie: Extra+, C+(6), MP, C+4k, HBO+HBO go + wymiana Turboboksa na Ultra4k z dyskiem (5 zeta dzierżawa, aktywacja free) = abonament 94,40 zeta, z czego 2 miesiące HBO za free, czyli 74,40 zeta, a to wszystko przy umowie na 2 lata. Nie wiem, czy coś się jeszcze wyszarpie w tym zestawieniu.... ? Oczywiście w tym uwzględnione są też te ich rabaty 2x 5zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie udało mi się zejść z pakietu Extra na Comfort z wymianą starego pace'a na ultrabox 4k. Wczesniej udalo mi się wymienić gołego camela na moduł ECP. Umowa na 15 miesięcy:
Comfort 29.99
c+ 25zł
hbo i hbo go 20zł
c+ 4k 0zł
najem dekodera 4k z dyskiem 5zł
Multiroom 0zł
Moduł ECP 0zł
Hustler 6miesiecy gratis
RAZEM: 79.99zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem taką propozycję:

Extra+ z Canal+ (6) + HBO [24 miesiące] + HBO GO + 2 x multiroom - 89,99 zł

To jest dokładnie taka jaką mam obecnie a dołożyli mi HBO GO za darmo na cały okres.

Wydaje mi się że więcej nie uzyskam, ale proszę o poradę.

Chciałbym natomiast zmienić dekoder, bo mój już jest stosunkowo stary, na 4K z dyskiem, ale to dodatkowe 10 zł na miesiąc.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie dwa pytania. 

Mam dekoder Pace ale proponują mi zmianę. Czy w każdym przypadku będę dodatkowo płacił co miesiąc za dekoder czy może ma ktoś go(inny niż Pace) za darmo.

Drugie pytanie dotyczy długości umowy. Czy myślicie, że jeśli chciałbym umowę na 15 zamiast na 24 miesiące to uda się wynegocjować taką samą cenę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...