Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiele osób pisze tutaj że chciałoby zejść na niższy pakiet ale chyba nie zauważyłem zeby komuś sie to udało. Czy po złożeniu wypowiedzenia na umowie na czas nieokreslony jest jakiś skuteczny sposób na to żeby zejść z extra na comfort ?

Czy prz skladancu extra, paczka c+, hbo trzeba najpierw zrezygnować z c+ i hbo zeby zostać z gołym extra i dopiero negocjować zmianę na comfort czy też można zrobić to od razu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, mpmp napisał:

Może doprecyzuję. Chodzi o to żeby przejść na comfort w dobrej cenie (22.5 zł lub 25 zł) a nie za prawie taką samą jak za pakiet extra co oczywiscie jest nieoplacalne.

Dać sie da. Ale od strony ekonomicznej nie ma to sensu. Schodząc z Extra nie dostaniesz Comfortu za 22,50 + później dopełnienie za 10zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam teraz (do końca września br.) Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE + HBO GO, HBO, Mistrzowska Piłka - razem 89,99 zeta/miesiąc. Za to samo na 2 lata + Canal+ 4K + wymiana dekodera na 4K proponują 95 zeta. (dodają jeszcze do lutego za free cinemax) - czy jest to uczciwa oferta, czy targować się ;) pozdrawiam

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ircios napisał:

Nie jest uczciwa. Przy aneksowaniu jest taniej. Przeczytaj post z zestawieniem. 

Ajtywacja dekodera 0 i 5 najem.

 

U mnie też powiedziała, że aktywacja 0 + 5 najem. Więc do starego abonamentu dochodzi mi te 5 zeta + canal+ 4k. Do jakiej ceny można negocjować w moim przypadku? Dzięki za odzew :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam Extra + C+ i HBO moduł ecp i pace z camelem za 93.99zl na czas nieokreślony. Wypowiedzenie złożone. Dzis zadzwonilem i pierwszy raz dostałem ofertę na comfort za 29.99. Comfort z C+ i Hbo z modulem ecp, wymiana pace na dekoder 4k z dyskiem i C+4k gratis. Eazem abonament na 15 miesiecy 79.99.

Do tej Pory comfort oferowali prawie w cenie extra dlatego powaznie sie zastanawiam. Co sądzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam Extra+Canal+(6), Eleven, Mistrzowska piłka, FOX Play (nawet nie wiem co to jest) i do tego 2xPACE PVR za 0zł i MR na kameleonach za 0 zł. Za to wszystko płacę 91zł

Dziś zadzwoniła konsultantka i powiedziała że muszę wziąć pełną paczkę 10 canal+ bo nie dzielą już jak kiedyś i za to bym płacił 96zł

Dodatkowo mogę wymienić dekoder na WifPremium+ za 5zł miesięcznie i 0zł aktywacji.

 

Zależy mi na tym co mam chcę utrzymać taką samą ofertę programową i najchętniej wymienić oba dekodery PVR Pace najlepiej na jeden 4k i drugi może być bez dysku. Na jaką ofertę mogę liczyć i co mogę oczekiwać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj, wczoraj itd pisane było o podobnej ofercie. Nawet post z ofertami jest przypięty. Chcesz przepłacać to bierz za 91 tak jak masz. Za dekoder WiFipremium też płać 5 zeta, jak 4k dają za 5.

Jutro śnieg będzie padał, bo konsultant tak powiedział :-D

Lepiej zostaw sobie drugiego Pejsa do MR, bo zacznie się Twoja droga przez mękę z dekoderem WiFibox i MR prawdopodobnie w sieci, jak nie teraz, to już niebawem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...