Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

Informacja dla tych co mają stary MR po cyfrze i mają tak jak ja 1 dekoder od operatora i gołą kartę do MR. Można wymienić sama kartę na moduł cam CI + ECP  z kartą cayman, mając tym samym niezależny MR. Konsultanci nie chcąc tego robić nie wiadomo dlaczego. Mi udała się ta wymiana z pomocą kolegi lukx95 z tego forum za co jestem wdzięczny.  Oferta jaka mam jest lipna ale z chodziłem z pakietu za 120 zł mając prawie fula, do comfort za 35 zł z MR.  Jeszcze raz dziękuję za pomoc lukx95. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Finito napisał:

W tej materii konsultant nie był skłonny do "współpracy":)

Przy przedłużeniu nie ma opcji dostania dopełnienia na cały okres umowy.Można dostać na miesiąc i potem negocjacje.Zawsze tak było. Moim zdaniem dostałeś bardzo dobre warunki przy tej wysokości abonamentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bastek6 napisał:

Cześć, 

Informacja dla tych co mają stary MR po cyfrze i mają tak jak ja 1 dekoder od operatora i gołą kartę do MR. Można wymienić sama kartę na moduł cam CI + ECP  z kartą cayman, mając tym samym niezależny MR. Konsultanci nie chcąc tego robić nie wiadomo dlaczego. Mi udała się ta wymiana z pomocą kolegi lukx95 z tego forum za co jestem wdzięczny.  Oferta jaka mam jest lipna ale z chodziłem z pakietu za 120 zł mając prawie fula, do comfort za 35 zł z MR.  Jeszcze raz dziękuję za pomoc lukx95. 

Potwierdzam,   kosultantanci twierdzą, że niemożliwe, w salonie  wymieniają bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie: Extra +, C+(6) (65zł), HBO, HBO GO(25 zł), 2 x MR za 10 zł i mediabox za 5 zł razem: 105/mies.

Propozycje:

Extra+, C+(8), MR x2, Mistrzowska Piła za 79,99 - nie jestem pewien czy mi wliczyli MR i mediabox w tą cenę czy dodatkowo 15 zł?

Comfort + C+(8) + MR x 2 za 65,00

 

Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

prosze o opinie czy taka oferta jest dobra:

extra + canal plusy + eleven + mistrzowska pilka + multiroom + wifi prem box (obecnie wifi box)

 

stala oplata 101,99 do konca umowy

 

dziekuje za pomoc

Edytowane przez Barti
Połączono ze sobą dwa wątki. Wątek o tej tematyce już istnieje w niniejszym dziale forum. Nie dublujemy wątków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy mi się umowa, wypowiedzenie złożone. Dzwonili ale nie miałem zbytnio czasu wiec ofertą się jeszcze nie pochwalę.

 

Obecnie mam WifiBoxa orientuje się ktoś czy jest możliwość zmiany na nowy moduł CI+?

Konsultanci twierdzą, że moduły tylko dla nowych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ircios napisał:

Nie ma takich ofert. Jak masz Comfort za 2 dychy czy E+ za 45 to w takiej cenie możesz przedłużyć ×24m. W zestawieniu, z którym pewnie się zapoznałeś masz podane oferty.

Mało wiesz...4 lata temu były takie oferty ,2 lata temu były i teraz nie będzie?Mam 2 umowy goły  comfort 17,49(3 x 0 ,21 x 19,99) i goły extra 39,36  (3 x 0 i 21 x 44,99)tzn tyle płacę.

 

Zapoznałeś? Jestem kobietą!

Edytowane przez Barti
Nie KRZYCZYMY na forum. Proszę nie używać Caps Lock podczas pisania postów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najbardziej realne to 22,50. Ja mam umowę na comfort do końca grudnia w cenie 19,90. W ICA już  jest oferta przedłużenia za 22,50 i obawiam się, ze będzie trudno zachować dotychczasową cenę.

Może jakiś bank znowu mnie wspomoże ;)

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8@MikaaaPika Tak. Mało wiem. A właściwie nic nie wiem, w sumie do teraz nic nie wiedziałem, ale tylko tego co masz w pakieciecie za ile.  Czy przez te 2 lata spotkałeś taką ofertę tutaj?

Skoro masz na fakturze za ostatnie 3 miesiące opłatę 19,99 na jednej umowie, a na drugiej 44,99 , to te kwoty to absolutne minimum jakie zapłacisz po przedłużeniu. Na dzień dzisiejszy nie ma takich ofert o których wspominasz, o czym się pewnie dowiedziałeś w tym  temacie śledząc go przez ostatnie 2 lata. Nie wspomnę o zestawoeniu ofert, które mówią jasno i klarownie co i za ile jest.

 

@Pawel Spokojnie. Do końca grudnia dużo czasu. Dobrze wiesz, że w Strefie Canal+ zawsze na tyle miesiecy przed końcem jest drożej. Złożysz wypowiedzenie, to ta oferta zniknie. Mi z końcem lutego się kończy Comfort za 19,99 I mam zamiar kontynuować w tej samej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych forumowiczów. Posiadam obecnie do połowy sierpnia pakiet extra +6xC+ za 79.99 do tego Multiroom za 10zł i najem dekodera 5 zł. Eleveny za 0 zł. Zaczynają już do mnie często wydzwaniaćale ich oferty są irracjonalne. Generalnie oglądam tylko piłkę ( canal+) do tego tvn turbo, discovery i w zasadzie nic więcej. Od filmów mam Netflixa. Co proponujecie? Bić się ostro o cenę pakietu extra czy może skonfigurować to jakoś inaczej. Wiadomo. Ma być taniej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Pawel napisał:

A najbardziej realne to 22,50. Ja mam umowę na comfort do końca grudnia w cenie 19,90. W ICA już  jest oferta przedłużenia za 22,50 i obawiam się, ze będzie trudno zachować dotychczasową cenę.

Może jakiś bank znowu mnie wspomoże ;)

Przecież ta oferta w ica jest taka sama od zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów.

Obecnie mam: Extra+ z CANAL+, HBO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Najem WiFi Premiumbox+ i płacę 104,99. Umowa do końca września. Wczoraj dostałem poniższą  ofertę bez składania wypowiedzenia. Akceptować czy czekać z zatwierdzeniem i wypowiadać umowę? Co o tym sadzicie?

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Eleven Sports, FOX Play, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, Paramount Play, Najem WiFi Premiumbox+ 20 zł
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 84,99 zł 24 m, a po tym okresie 93,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonent ów (01/19), Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów, Najem WiFiPremiumBox+5zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 111,89  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...