Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, Pawel napisał:

@korzen603 za comfort+ też płaciłeś wcześniej 22,50 ?Bo wydawało mi się, że 2 lata temu na porządku dziennym ceny za Comfort+ oscylowały w przedziale 14,99-19,99.

Wcześniej też 22,50. Może i były takie oferty, ale ja 2 lata temu schodziłem z wysokiego pakietu i maks. udało się zejść na 22,50. Już o te pare groszy nie chciałem się szarpać. Czasami chytry 2 razy traci..

3 godziny temu, rewolF napisał:

Po złożonym wypowiedzeniu, kilku rozmowach udało mi się wynegocjować to na czym mi zależało, czyli Comfort+, Pakiet C+(10), Pakiet Eleven, dekoder PVR za 59,4zł.

 

Wybrane usługi Nowy Comfort+, CANAL+, Dopełnienie do Extra+, Eleven Sports, Najem WiFi Premiumbox+ 20 zł
Wybrane promocje Nowy Comfort+ 22,50 zł 24 m, a po tym okresie 26,50 zł/m dla Abonentów (09/19) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), Najem WiFi PremiumBox+ ADB 0 zł/m dla Abonen tów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 59,4  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

Dopełnienie do extra też dostałeś w tych pieniądzach?

Edytowane przez korzen603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko proszę bez hejtu... że mi się nie chce szukać na forum itp... tu każdy ma inną opcję... a ja za tym nie nadążam... bo to nie jest kwintesencją mojego życia...

 

pytanie brzmi... czy to ma sens?

 

nie potrzebuje żadnych kanałów sportowych... zależy mi na C+ i HBO z VODami... bo nie mam czasu pilnować godzin emisji...  a  przy okazji chciałem wymienić dekoder PEACE czy jak mu tam... z 500GB... na coś lepszego (bo nudzi mnie ciągłe resetowanie) wiec Pani zaproponowała mi ten 4k... niby całość w dobrej cenie... tylko +10PLN do tego ci miałem... a miałem 6x C+ bez VOD C+... czy jak mu tam...

 

Netflixa wykupuję oddzielnie... bo Pani sama stwierdziła, że nie ma u nich sensu...

 

dostałem:

 

Wybrane usługi

 

Pakiet Extra+, CANAL+, HBO, FOX Play, HBO GO, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, NAJEM PVR

Wybrane promocje

 

Extra+ 54,99 zł 24 m, a po tym okresie 58,99 zł/m dla Abonentów (10/19) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0 zł dla Abonentów

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)

 

od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 99,99  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

 

   
   

 

poproszę o opinie konkretne... dobra cena czy walczyć dalej... póki co nie wysłałem wypowiedzenia...

Edytowane przez aqua7x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie szybkie 3 pytania dot. wymiany dekodera na 4k.

1. Po zatwierdzeniu oferty przedłużenia mam 7 czy 30 dni na wymianę? Jeśli 7 dni to czy da się wydłużyć ten termin w rozmowie z konsultantem do np. 14 czy 21 dni? 

2. Mam wifiboxa i sagemcoma dsi83. Mogę wymienić ten stary dsi83 czy będą się upierać na wymianę główny za główny (mimo, że przy cameleonach nie ma takiego sztywnego podziału na dekoder główny i dodatkowy)?

3. Udało mi się na razie wytargować maxa jeśli chodzi o pakiety (extra canal+ (6) + MP + HBO (5 mies.) +Canal+4K za 69,90 zł ale upierają się na 5 zł/msc za dekoder 4k. Czy może być tak, że rzeczywiście nie są w stanie zejść do 0 zł bo nie miałem dotychczas żadnego dekodera z tej powiedzmy "wyższej" półki tzn. wifipremiumbox albo pace?Czy to zwykła ściema i przy wifiboxie też wymiana za 0 zł jest możliwa do uzyskania? A może można to zamienić na np. 49 zł aktywacji?

Z góry dziękuję jeżeli komuś się będzie chciało odpisać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, marlonlo napisał:

Ale wówczas będzie bez HBO Go na którym mu zależy. Chyba że wywalczy. Jedynie taniej o dyche można to wywalczyc

Powinieneś wywalczyć, bo operator chętnie zwiększa pakiety. Nie miałbyś E+, tylko Superpremium. 

Jeśli nie chcesz to zostań przy tym co Ci proponują, ale nie bierz w zobowiązaniu HBO z Go, niech dadzą Ci to w prezencie na 6 m. Potem możesz sobie dobrać w jakiejś promocji. Zawsze to 120 do przodu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Do tej pory EXTRA + za 44.99. Umowa do końca 2019, wypowiedzenie niezłożone.

Propozycja z biura obsługi po kilku nieodebranych telefonach:

Extra+ 49,99 zł 24 m, a po tym okresie 53,99 zł/m dla Abonentów (09/19) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m, Eleven Sports 0 zł/m dla Abonentów, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 z ł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów 

 

Do tego dekoder 4K za 0 PLN ( obecnie jeszcze stary TurboBox

 

I to za 74.99 pln. 

Czy warto, czy to dobra propozycja?

 

Edytowane przez Kosmyk
Blad ortograficzny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, piotr77sat napisał:

Może być ciężko. Zależy jaki pakiet obecnie posiadasz. Comfort 22.50 CANAL+ 25.00 C+ 4k 0-10zł. Do tego opłata za dekoder 4k.

 

Posiadam dokładnie taki pakiet, ale bez 4K, czyli Comfort 22.50 i CANAL+ 25.00. Proponują 4K (kanał i dekoder) za dodatkowe 10 złotych.

Edytowane przez przemm82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, ircios napisał:

Raczej ciężko w to uwierzyć przy takim składaku zwłaszcza. Jeśli to prawda to chyba pierwszy przypadek.

Dostałem na maila coś takiego:

Wybrane usługi Pakiet Extra+, CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, Nat Geo Play
Wybrane promocje Extra+ 49,99 zł 24 m, a po tym okresie 53,99 zł/m dla Abonentów (09/19) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m, Eleven Sports 0 zł/m dla Abonentów, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 z ł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 74,99  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

 

jeszcze coś takiego mam na STREFIE CANAL +

 
  • Pakiet Extra+
  • CANAL+
  • HBO
  • CANAL+4K ULTRA HD
  • Eleven Sports
  • FOX Play
  • Filmbox Pack
  • HBO GO
  • Nat Geo Play
  • Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów
  • Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów
  • Extra+ 49,99 zł 24 m, a po tym okresie 53,99 zł/m dla Abonentów (09/19) L
  • HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów
  • Eleven Sports 0 zł/m dla Abonentów
  • CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m
  • CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów

 

 

 

45 minut temu, ircios napisał:

Lepiej się upewnij. Bo coś tu nie gra.

 

Sprawdzone teraz na infolinii - 74,99 pln  - ELEVEN za 0 pln na calą umowę + wymiana dekodera na 4k + opłata miesięczna 0 pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...