Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, adaminho napisał:

W końcu zadzwoniła miła Konsultantka.

Umowa do końca grudnia.

Do tej pory Extra, 6C+, Eleven, Pace+Sagemcom, Multiroom 81,89 zł

Dostałem to co chciałem, chociaż Pani stwierdziła że w systemie nie ma dla mnie oferty, która mnie interesuje.

Ale widocznie dla chcącego nic trudnego. Pani stwierdziła, że skoro jestem abonentem już kilkanaście lat to się postara mi włączyć to co chcę.

I dostałem:

Comfort 22,50

10xC+ 25,00

eleven 7,95 na rok, potem mogę wyłączyć

dekodery 0,00

multiroom 0,00

Włączą mi też dopełnienie do Extra na miesiąc, ale na tym akurat mi nie zależało.

HBO itp nie chciałem, bo nie oglądam.

Dzięki za pomoc i powodzenia w negocjacjach.

 

Możesz napisać jakie konkretnie dekodery, czy 4k?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Nowy Comfort+, CANAL+, Dopełnienie do Extra+
Wybrane promocje Nowy Comfort+ 22,50 zł 24 m, a po tym okresie 26,50 zł/m dla Abonentów (05/19) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, Dopełnienie do Extra+ 10 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
U mnie taka oferta na następne 24 miesiące. Jak dla mnie zadowalająca. Pozostałym życzę powodzenia w negocjacjach. Pozdrawiam!!!
Edytowane przez korzen603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, lamers napisał:

Czy Nowy Comfort+ różni się czymś od Comfort+ ?

 

Czyli idąc tym tropem można by ugrać:

Comfort+ 22,50zł

Dopełnienie do Extra+ 10,00zł

Pakiet C+ 25,00zł

HBO+GO 20zł

Jest Extra+ to C+4k dekoder 4k za 0zł

Cena za całość: 77,50zł ... to by mnie urządzało ?

Ponoć już nie ma dopełnienia do Extra za 10zł czy 15zł lub jest masakrycznie ciężko dostać

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lamers napisał:

 

Możesz napisać jakie konkretnie dekodery, czy 4k?

On ma MR i dekodery post Cyfra+, tak więc to nic nie ma wspólnego z tym co Ty chcesz ugrać.

@mxv1 Czytałeś post wyżej o E+ za 10? Post @korzen603

Edytowane przez ircios
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, mxv1 napisał:

Ponoć już nie ma dopełnienia do Extra za 10zł czy 15zł lub jest masakrycznie ciężko dostać

 

Kolega korzen603 pochwalił się dzisiaj kilka postów wyżej że dostał dopełnienie za 10zł

6 minut temu, ircios napisał:

On ma MR i dekodery post Cyfra+, tak więc to nic nie ma wspólnego z tym co Ty chcesz ugrać.

Rozumiem, dzięki.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę dni temu ktoś napisał, że jeśli nie dostanie oferty zadowalającej to przejdzie na czas nieokreślony.
Czy to przypadkiem nie jest tak, że warunki na umowie na czas nieokreślony są, delikatnie mówiąc, nieopłacalne? Pamiętam że wypowiedzenie to zasze było must have, bo inaczej zamiast 22,50 będę płacił 59,90, jeśli nie wybiorę warunków promocyjnych, które oferują obecnie.

Jak to jest aktualnie, coś się zmieniło i można zostawić umowę na czas nieokreślony i pozostać na obecnych warunkach, często atrakcyjniejszych?

Ps. Nie było mnie dawno, cofnąłem się z czytaniem do 6/12, sory dalej nie dałem rady.
Dzięki.

Wysłane z mojego Redmi S2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz umowa na czas nieokreślony jest kilka złotych droższa, ale masz 1 miesiąc wypowiedzenia i nie musisz wiązać się kolejną umową, dodatkowo możesz wyłączyć sobie jakieś opcje i możesz płacić mniej za mniej więcej to samo. 

Chodzi o to, że niektórzy wolą płacić kilka złotych więcej bez zobowiązania na 24 miesiące, niż wiązać się na kolejne 2 lata z umową o kilkanaście złotych niższą. 

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod warunkiem, że się miało niską cenę za dany pakiet.Jak ktoś płaci za Comfort+ 40 zł lub za Extra niemal 60 to to już nie jest kilkanaście tylko kilkaset złotych taniej przy umowie na 2 lata. Wielokrotnie było tez wspominane, że na takiej umowie nie skorzystasz z promocji typu +miesiąca czy innych.

Zawsze trzeba podejść do tematu pragmatycznie.Jeśli nie zamierzam rezygnować z usług,zmieniać operatora itd. to kolejna umowa nie jest "uwiązaniem" tylko oznacza realne oszczędności.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Obecnie Pakiet Start 19,90 i jako opcja Canal+ 10 kanałów 25, czynsz za dekoder mediabox 5 zł.  Umowa do końca 2019. Wypowiedzenie złożone. Zależy mi tylko na pakiecie Start. Wczoraj propozycja 9,90 za Start i zniesienie czynszu za dekoder. Czy jest szansa wymiany deka na Wifibox i  np. HBO na jakiś czas lub inne opcje dodatkowe? Dziękuje za odpowiedź.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...