Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przy Superpremium 4K na dzien dzisiejszy akywacje sa jeszcze za 0zl. Przy tym pakiecie 

1. wydaje mi sie ze taniej nie wycisniesz

2. spokojnie 4K ultrabox+ za 0zl, znajdz sobie dobry punkt to ci dadza juz nowy fajniejszy od adb, bo infolinia nie ma wplywu jaki model ultrabox+, jedynie zeby ci wystawila wymiane na 4K ultrabox w systemie

Edytowane przez g0nz0s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Kornelix napisał:

 

 

 

 

Spoko, sęk w tym, że MR za 0zł też można wyrwać o czym świadczą wpisy użytkowników i też o tym pisałeś, ale nie do końca tak jest, bo jak zwykle diabeł tkwi w szczegółach, bo nie nadmieniłeś, że chodzi o karty z cyfry, a te późniejsze karty można max do 10zł zrabatować, no nie każdy o tym wie.....

No tak. Nie zapytałeś o MR, tylko o dekoder 4k czy można mieć za free. Więc to cały czas Ci pisze.

39 minut temu, Kornelix napisał:

 

....A jak wygląda sprawa z dekoderem 4k i aktywacją? To już można rabatować do 0zł czy też są jakieś zależności?

Mowa o MR była potem i dostałeś odpowiedź . ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki Panowie. Wątpie, żebym ten dekoder dograł, ale zobaczymy. Szkoda, że z tymi z Orange nie da rady negocjować, na moją odmowę przyjęcia przedłużenia umowy na Orange Love pytają co mi się w ich usługach nie podoba, to mówie, że poprostu nie zamierzam płacić więcej niż dotychczas po czym się rozłączają ;/ 

Edytowane przez Kornelix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Orange nie oplaca sie przedluzac umow, nie maja ofert dla dotychczasowych - wszyscy sa traktowani z obowiazujacymi cenami ze strony (jedynie na komorki dodaj GB internetu). Nawet gdy wprowadzili nowy IWU200 nie oferuja wymiany.

 

Ja sam przechodze z Orange do nc+, w Orange zostawiam sam net.

 

Bez watpienia masz dobra oferte a dekoder 4K powinnienes moc uzyskac chyba ze klepnales oferte bez dekodera 4K.

Edytowane przez g0nz0s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem przyzwolenie na klepnięcie jej z automatu, ale na mailu mam oferte z możliwością akceptacji/rezygnacji. Konsul do mnie ma dzwonić generalnie w sprawie internetu mobilnego, bo chciałem na próbę wziąć na moją wiochę jak to będzie śmigać i będzie okazja odrazu załatwić temat dekodera.

 

Co do Orange, no ja chcę tu zostać, tzn. MUSZĘ niestety, mieszkam na za[beep]iu, gdzie dopływa tylko Orange, a o 4G/LTE można zapomnieć, no i stacjonarny mi potrzebny, bo z zasięgiem kiepsko. Generalnie zaproponowano 99.99zł za to co nowi za 109.99zł, ewentualnie z telefonem za 107zł miesięcznie. Chciałem dograć telefon i Orange Love  za 99.99zł ale tego nie dopne raczej, bo już 2 razy rezygnowałem, na co oni, że już lepszej oferty nie dostanę i co mi się w ich usługach nie podoba, a na moją odpowiedź, że chciałem to co mi proponują + telefon za 99.99zł miesięcznie, to powiedzieli, że nie ma szans, to podziękowałem za rozmowę i się rozłączałem i chyba zgodzę się na te 99.99zł bez telefonu, aczkolwiek, zapytam co to za telefon i najwyżej pogonie na allegro. Rozbicie tego wszystkiego wyjdzie dużo drożej, bo chyba tel + internet w orange kosztuje 60-70zł miesięcznie, więc nie opłacalne jest rezygnowanie z tego pakietu w moim przypadku.

 

 

Edytowane przez Kornelix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z przed chwili:

 

Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE umowa na 24 miesięcy 

HBO, HBO GO do lutego 2020r.

Filmbox Pack na 2 miesiące 

MISTRZOWSKA PIŁKA

2x Multiroom Standard 

4K UltraBOX+  

 

Cena to 94 zł Warto ?? 

 

Umowę mam do końca listopada 2019r. wypowiedzenie złożone 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką ofertę otrzymałem: 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi

 

Pakiet Superpremium+, FOX Play, HBO GO, Nat Geo Play, Multiroom Standard

Wybrane promocje

 

Superpremium+ 109,99 zł 12 m, a po tym okresie 124,99 zł/m dla Abonentów, HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard aktywacja 0 zł/49 zł i opłata 10 zł/m dla Abonentów

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)

 

od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
12 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 109,99  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

 

Do tego ma być dekoder 4k za 5 PLN / msc

Pracownik nie chciał zejść z ceny dekodera nawet przy umowie na 24 msc

Łącznie 125 Pln. Mogło być mniej o 10 pln przy umowie na 24 msc 

Edytowane przez Giw12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, dopiero się zorientowałam że nc się zmieniło. Kończy mi się umowa w grudniu, mam pakiet Superpremium +, multiroom, 2 karty cameleon, dekoder UltraBox+/PVR PACE i WiFi Box+ / SAGEMCOM DSIW74 (MR). 

Nie chce nic więcej, poza nizszym abo i lepszym dekoderem, bo na tym nie mogę nagrywać podczas oglądania innego kanału (nie mam też dwóch kabli i dwóch konwerterow, ale kiedyś jakiś monter mi powiedział że bez dwóch kabli mogę wziąć jakiś inny dekoder i będę mogła nagrywać podczas oglądania innego kanalu). 

Będę wdzięczna za wszelką pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie:)

wypowiedzenie umowy złożone umowa do listopada

Sam wykonałem telefon do duk przy umowie na 24mc. i dostałem takie oferty.

1)

pakiet super premium 4k + multiroom 3 dodatkowe dekodery za 154,90

 

2)

Pakiet Extra+ canal+

HBO, HBO GO do lutego 2020r.

MISTRZOWSKA PIŁKA

eleven

4x Multiroom tzn. dekoder 4k + 3 dodatkowe

4K UltraBOX+

kanał 4k 

za 136,89

Bardziej interesuje mnie opcja druga.

czy jest to dobra oferta??

czy można coś jeszcze wyciągnąć??

Prosze o wasze opinie:)

Edytowane przez SPIDERBITE54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz

Extra+ 10x Canal+

Eleven

Pace pvr i place za wszystko 91.89

 

Oferta z dzis

Extra+ 10x Canal+ 79.99

Eleven 11.90

Filmbox za 0zl na 24 mies

Mistrzowska Pilka + wymiana na Mediabox i Multiroom za 15 zl

Czyli w sumie 106.89

Umowa do 31.12.2019 bez wypowiedzenia

Powiedzcie mi brac to czy czekac na lepsze warunki? Co byscie radzili?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SPIDERBITE54 porażka. Superpremium 4k dla Ciebie to minimum 139 z MR i dekoderem 4k za free, ewentualnie dekoder za 5 zeta. Do tego Fox Play i NG Play za free. Max 144 plny.

Swojego czasu jak ktoś miał minimum MRx2 lub więcej, to jeden można było ugrać w gratisie.  Co do drugiej oferty to też beznadzieja. Aby nie być dojonym, to zapoznaj się ofertami tu podanymi. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ircios napisał:

@SPIDERBITE54 porażka. Superpremium 4k dla Ciebie to minimum 139 z MR i dekoderem 4k za free, ewentualnie dekoder za 5 zeta. Do tego Fox Play i NG Play za free. Max 144 plny.

Swojego czasu jak ktoś miał minimum MRx2 lub więcej, to jeden można było ugrać w gratisie.  Co do drugiej oferty to też beznadzieja. Aby nie być dojonym, to zapoznaj się ofertami tu podanymi. 

dzięki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

tata do tej pory mial za 94zl/m

-extra + z canal+ (komplet)

-Wifi premium box

-Eleven

 

Teraz chciał by max do 99zl dostac to samo plus dekoder 4k i canal+4k, jest to mozliwe? A może coś więcej można ynegocjowa, moze Liga mistrzow? twierdza ze za tani pakiet zeby dac za free (umowa do konca roku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...