Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczęły się telefony w sprawie przedłużenia. Pierwszy z Krakowa, miła konsultantka proponowała mi to samo za tyle samo. Ja jednak chciałbym zejść do Superpremium i HBO GO + Multiroom i czynsz za 119,99 zł więc konsultantka radziła zaczekać bo mam jeszcze 5 msc czasu do końca umowy. Drugi telefon z Warszawy dość nie miły konsultant wciskał mi VIP za 154 zł miesięcznie gdy przedstawiłem swoje warunki stwierdził że do pakietu Superpremium nie da się wziąć HBO GO bo tam nie ma podstawowych kanałów HBO a te są potrzebne by wziąć opcję GO, w tym momencie zacząłem się zastanawiać z kim ja rozmawiam. Wyjaśniłem grzecznie że kanały HBO są jak najbardziej w Superpremium i że można go dostać za 99,99 zł itd on stwierdził że opowiadam herezje i to nie jest koncert życzeń to co ja sobie zażyczę. Więc gdy powiedziałem o przejściu do Polsatu to się rozłączył :) zobaczymy co dalej :)

Edytowane przez Ozzy666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kudłaty napisał:

Panowie i Panie, podpowiedzcie co da się jeszcze ugrać:

 

W tej chwili pełna podstawa, paczka C+, HBO i HBO GO za 84,99

 

Propozycja z Krakowa: to samo za 89,99 plus Mistrzowska Piłka do końca sezonu za free.Z jednej strony konkretny konsultant, z drugiej w pewnych momentach zaczął walić w ch... Po propozycja Elevenów za 7,95/12 i mojej kontrze, że to średnia opcja jak w wyłącz/włącz mam to samo i do tego jeszcze nie płacę za czerwiec/lipiec kiedy nic nie ma odpowiada, że dla tych co tak kombinują nie będzie tak dobrych ofert :D

 

W sumie pewnie bym to wziął i się z nimi nie użerał, ale gość trochę mnie zagotował stwierdzeniem, że jak odrzucam Mistrzowską Piłkę za free to już jej nie dostanę. Niby kilka złotych różnicy, ale dla zasady poużeramy się jeszcze przez 2 tygodnie. Co ciekawe rozmawiałem z gościem po 11 a po 14 już widzę, że znowu dzwonili :D

 

Ostatnio pisali, że Extra+, C+ i HBO z GO dostawali za 79,99 zł. Mistrzowska piłka za 0 zł, Eleven za 7,95 zł i ja bym klepał jak Najman matę ;)

 

30 minut temu, Ozzy666 napisał:

Zaczęły się telefony w sprawie przedłużenia. Pierwszy z Krakowa, miła konsultantka proponowała mi to samo za tyle samo. Ja jednak chciałbym zejść do Superpremium i HBO GO + Multiroom i czynsz za 119,99 zł więc konsultantka radziła zaczekać bo mam jeszcze 5 msc czasu do końca umowy. Drugi telefon z Warszawy dość nie miły konsultant wciskał mi VIP za 154 zł miesięcznie gdy przedstawiłem swoje warunki stwierdził że do pakietu Superpremium nie da się wziąć HBO GO bo tam nie ma podstawowych kanałów HBO a te są potrzebne by wziąć opcję GO, w tym momencie zacząłem się zastanawiać z kim ja rozmawiam. Wyjaśniłem grzecznie że kanały HBO są jak najbardziej w Superpremium i że można go dostać za 99,99 zł itd on stwierdził że opowiadam herezje i to nie jest koncert życzeń to co ja sobie zażyczę. Więc gdy powiedziałem o przejściu do Polsatu to się rozłączył :) zobaczymy co dalej :)

 

No to grubo jeśli chodzi o tego drugiego cwaniaka ;) Trzeba było go odesłać do oferty i niech wróci jak się wyedukuje. Koncert życzeń? Ehh... Niezły dowcip mu się udał. Z takim betonem nie ma co rozmawiać tylko jak najszybciej uciąć taką pustą rozmowę w zarodku, bo tylko traci się nerwy i zdrowie.

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja aktualna umowa do końca lutego 2018:

Pakiet Extra+ z 8xCANAL+ 79,99zł

HBO 0zł

opcje dodatkowe:

nc+go TV 0zł

Cinemax 15zł

Filmbox Pack 5zł

Multi Man Pack 20zł

Multiroom Premium-Opł.mani. 20zł

 

W zeszłym tygodniu dzwonili z Warszawy proponując to co mam za 15zł drożej. Oczywiście się nie zgodziłem. Wczoraj złożyłem w punkcie rezygnację i mam nadzieję na poprawę warunków.

Jednak chciałbym ograniczyć swój pakiet. Mianowicie interesuje mnie Pakiet Extra+ i Cinemax oraz Multiroom. Reszta do wycięcia.

Przeglądając to Forum liczę na taką ofertę:

 

Comfort+ 22,50

dopełnienie do do Extra+ 10zł

Cinemax 10zł

Multiroom Premium 20zł.

 

Jest to wykonalne przy mojej obecnej umowie?

Czy dopełnienie do Extra+ również zawiera 100 godzin NC+ Go?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie jestem pewien czy to chcę...

Mam już go kilka miesięcy i może z jeden film obejrzałem na Filmboxie. W sumie z kanałów Premium to Cinemax mi najbardziej odpowiada. 

A gdybym pozostał przy pakiecie Extra+ 8C+ za 79,99zł, HBO 0zł, to jest szansa na Cinemaxa z jakimś rabatem?

 

A i jeszcze  jedno pytanie.

Czy ten zestaw co podałem wyżej jest osiągalny w umowie na czas nieokreślony?

Edytowane przez mlesniew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, widząc że jednak nikt nie sprawdzał tej promocji z DUK zadzwoniłem z ciekawości.

Tak jak jest napisane w treści SMS'a abonent dostaje do umowy 2 miesiące gratis.

W moim przypadku byłaby to umowa dwuletnia (22 miesiące płatne + 2 gratis).

 

Co do oferty otrzymanej od DUK (obecna umowa wygasa z końcem września)

Obecnie posiadam:

- Comfort + 6 C+ (59,9zł)

- Eleven  (11,90)

- Pace PVR ( najem 0zł)

Mogę pozostać przy obecnym pakiecie zwiększając go o Polsat Sport Premium - kwota będzie bez zmian, tj. 71,8 zł

Chciałbym zamienić dekoder, np na WiFi Premium Box ale wtedy dochodzi najem w wysokości 5zł (do tego dekodera dochodzi HBO I HBO GO do lutego bez opłat)

Na obecną chwilę podziękowałem
Ps. Te dwa miesiące gratis to wcale nie tak dużo.
Przedłużając umowę po jej wygaśnięciu, miesiąc w którym jest aneksowana nowa mamy gratis;) 

Edytowane przez Bibo999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może oferowano Ci to za 0 zł również w przypadku, gdyby LM po czerwcu 2019 pozostała w nc+.

Jeżeli konsul użył sformułowania, że gwarantuje obecność LM na 24 miesiące licząc od października 2018 - po prostu kłamał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecna oferta:
Superpremium+ - 99 zł
HBO go - 5 zł
dekoder 4K ULTRABOX+ - 15 zł

Umowa do końca grudnia. 


Po wyłączeniu dostępu do C+ 4K uważam ten dekoder za zbędny - nie zamierzam płacić łącznie 25 zł za 1 kanał z powielaną treścią.

I teraz rozważam dwa warianty: 
 - pierwszy: zostawić obecną ofertę - czy jest szansa przejść na Extra+ z CANAL+ 79,99, HBO za 0 zł i zmiana dekodera (najtańsza opcja).
 - drugi: zejście do samego Extra + i zmiana dekodera (najtańsza opcja) - czy jest to realne i za ile mogę ten pakiet wynegocjować?


Zawsze zostaje jeszcze ostateczna opcja - pożegnanie się z NC+.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ponownym kontakcie z DUK wyjaśniłem sprawę z dostępem do PSP.

Faktycznie NC+ ma podpisane porozumienie z Polsatem na jeden sezon LM.

W mojej umowie widniałaby po prostu gwarancja niezmiennej ceny, po przedłużeniu subskrypcji przez NC+ cena pozostaje bez zmian.

PS. czy ktoś otrzymał dekoder Wifipremiux Box bez opłaty najmu.

Edytowane przez Bibo999
uzupełnienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bibo999 no to teraz zastanów się, czy warto podpisywać umowę do końca października 2020, kiedy gwarancję na LM masz tylko do końca czerwca 2019. ;) Oczywiście, jeżeli zależy Ci na LM

 

14 minut temu, guzik123 napisał:

Obecna oferta:
Superpremium+ - 99 zł
HBO go - 5 zł
dekoder 4K ULTRABOX+ - 15 zł

Umowa do końca grudnia. 


Po wyłączeniu dostępu do C+ 4K uważam ten dekoder za zbędny - nie zamierzam płacić łącznie 25 zł za 1 kanał z powielaną treścią.

I teraz rozważam dwa warianty: 
 - pierwszy: zostawić obecną ofertę - czy jest szansa przejść na Extra+ z CANAL+ 79,99, HBO za 0 zł i zmiana dekodera (najtańsza opcja).
 - drugi: zejście do samego Extra + i zmiana dekodera (najtańsza opcja) - czy jest to realne i za ile mogę ten pakiet wynegocjować?


Zawsze zostaje jeszcze ostateczna opcja - pożegnanie się z NC+.
 

Wymiana dekodera na gorszy (downgrade) nie jest możliwa. Chyba, że zakończyłbyś umowę i podpisał następną.

Spróbuj teraz dzwonić do nich i wywalczyć samą opcję CANAL+ 4K ULTRA HD za 0 zł, a nad przedłużeniem zastanowisz się bliżej końca umowy.

Edytowane przez Vsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, umowa do końca października, dziś wysłane wypowiedzenie. 

Obecnie : Extra+, 8 Canal+ 79.99zł

 multiroom (2 dodatkowe delodery) 20zł 

Eleven (Bez zobowiązania 15.90zł).

 

Dziś dzwonili z Warszawy z propozycją tego samego. Mówię im, że jak dostanę HBO na cały okres umowy za darmo to przedluże. Konsultant stwierdził, że w tej cenie HBO to kilka lat temu dawali i zakończył rozmowę. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Ozzy666 napisał:

 

Jaki masz teraz pakiet i czy składałeś wypowiedzenie? Pytam bo sam staram się o pozostanie przy takiej jak pisałeś ofercie a wciskają mi VIP ;)

Jeszcze się z nimi nie kontaktowałem odnośnie przedłużenia umowy. Moim zdaniem warto jeszcze poczekać - do grudnia jest trochę czasu. Dostali pozwolenie na stworzenie dwóch kolejnych kanałów sportowych i żeby nie zrobili z nimi tak samo jął z c+ 4k. Najlepiej negocjuje się z nimi w ostatnim miesiącu z wysłanym wypowiedzeniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zakładając, że przy przedłużaniu umowy wybiorę pakiet Comfort+, to jest możliwe wzięcie w trakcie trwania umowy dopełnienia do Extra+ za 10zł i ewentualnie 8xC+ za 25zł i 3xHBO za 20zł?

 

Przed chwilą telefon z DUK

Upierają się, że HBO za darmo teraz już nie dostanę bo miałem przez 2 lata. Więc realna podwyżka w moim przypadki jest uzasadniona i nieunikniona.

Zejść do Comfort+ w obecnym momencie też nie mogę.

Edytowane przez mlesniew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...