Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A nie 89,99 zł?

 

Bo wtedy by to wyglądało nawet logicznie:

 

1) Extra+ - 44,99 zł

2) Canal+ x8 - 25,00 zł (tutaj pytanie do Ciebie, czy dostałeś w zobowiązaniu na cały okres umowy czy 25 zł / 6 m-cy i później negocjacje lub wyłączenie?)

3) HBO - 20,00 zł

4) MR - 0,00 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki zestaw kosztuje 80 dych bez HBO. Może było 6C+ do tego HBO za 20 i się zgadza.

 

 

Witam posiadam pakiet Extra+ z CANAL+ (6) za 69.99 i Eleven za 14.99 za daje mi łącznie 84.99,dekoder PVR za 0 zł ,nc+goo 100h za 0 zł, wypowiedzenie złożone umowa do 30.04.2018.\

Czy można ugrać coś taniej za ten zestaw?

Tylko Eleven. nc+go 100g. jest przypisane do pakietu z automatu w cenie,i nie jest żadną kartą przetargową. Poprostu Ci się naležy i tyle. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Extra+ z CANAL+ Opcje dodatkowe: HBO Sprzęt: MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR

 

88,90 to cena po okresie oznaczonym i taką zagwarantował mi konsul za wszystko co mam obecnie, wypowiedzenie zarejestrowane, umowa do 30.04.18

 

żadnego kombinowania typu 47zł + 25zł + 20zł itd CENA za całość

Edytowane przez arminvanpiekarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez dostałem taki sms wczoraj, miało być extra, 8c+, hbo + go od 89,99zł, a po rozmowie z konsultantem okazało się że dla mnie to będzie 109,99 zł (taniej nie będzie wiosenne okazje w nc+ - taką cenę za obecny pakiet proponowano mi już w listopadzie 2017 - żenada) dobrze, że kończę umowę 31 marca br

owszem otrzymałem dziś taką ofertę telefonicznie, umowa na 24mce w tym pvr i mr.

 

Ja mam aktualnie Extra+ 8xC+ HBO, Filmbox Pack, MR standard, PVR Pace, za to płacę 79,99zł.

 

 

Również potwierdziłem u konsula, że wszystko pozostaje bez zmian (poza kwotą abo). Zastanowię się jeszcze czy jest w ogóle sens przedłużać bo tak rzadko tv oglądam, że nawet nie wiem po co płacę :P

Pytałem również o comfort za 22,5 niestety nie ma opcji, była za 34zł czy jakoś tak.

 

aha. a extra z 6c+ i hbo na 6mcy było za 69,99 o ile dobrze pamiętam.

Edytowane przez jackq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i doliczają ;)

Umowa na 15 miesięcy -> 69,99zł jest przez pierwsze 6 miesięcy (44,99 za pakiet Extra+ i 25zł za 8C+) kolejne 9 miesięcy 84,99 zł (44,99 za pakiet Extra+ i 40zł za 8C+)

Choć to włączenie paczki 8C+ działa pewnie podobnie jak teraz, z tym, że nie mogą mi obiecać, że po pół roku będzie dalej 25zł czy już 40zł. Czy jest sens ryzykować? Płacić 85zł później nie chcę, ale stracić C+ też szkoda....

 

To standardowa oferta bo wychodzi średnio 79zł. To jaka to niby promocja......

Mnie za Chiny nie chcą dac Extra z C+(6) za 69,99. Upieraja się że to podrożało i kosztuje 89,99. 

 

Tak nie ma jasne jakieś dwa tygodnie temu taką ofertę dostałem

do mnie dzwonią cały czas z 122947879 (DUK Kraków).

powiedziałem im żeby dzwonili jak będą mieć Extra+6xC+ za max. 60zł. Jeśli nie to żegnam.

 

No to się pożegnacie bo takiej ceny nie dostaniesz

Mam telefon bez limitu

 

A są teraz inne abonamenty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą SMS "prosimy o pilny kontakt w sprawie umowy" i podają krakowski numer. Już nawet tak chcą aby się klient skontaktował. No zadzwonię z domu bo może faktycznie coś jest na rzeczy. Wypowiedzenie złożone 2 dni temu w punkcie.

Miałem to samo. Z ciekawości zadzwoniłem. Zapytali mnie dlaczego złożyłem wypowiedzenie. Powiedziałem że chce zejść na niższy pakiet a oni mi nie pozwalają. Na to usłyszałem ok i rzucili mi słuchawkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo. Z ciekawości zadzwoniłem. Zapytali mnie dlaczego złożyłem wypowiedzenie. Powiedziałem że chce zejść na niższy pakiet a oni mi nie pozwalają. Na to usłyszałem ok i rzucili mi słuchawkę

Ja zadzwoniłem to gość proponował mi:

 

Extra+ wraz z 8xCanal+ za ~88 zł;

Extra+ wraz z 6xCanal+ za ~78 zł;

To co mam obecnie czyli Extra+ wraz z 8xCanal+, Cinemax i Multiroom Standard za 96 zł czyli o ~złotówkę drożej niż mam obecnie bo teraz płacę 94 z groszami. 

 

Na moje już żegnanie się dorzucał HBO na 6 miesięcy. 

 

Pytanie tylko które nasunęło mi się po zakończeniu rozmowy to takie czy te kwoty były razem z Multiroomem, który dostałem za free przy poprzednim przedłużeniu i czy brana była opłata za najem Mediaboxa 5 zł. Gość mówił też że nie warto brać umowy na 24 miesiące bo w porównaniu z umową 15. miesięczną jest to 2,50 zł różnicy przy każdej ofercie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko które nasunęło mi się po zakończeniu rozmowy to takie czy te kwoty były razem z Multiroomem, który dostałem za free przy poprzednim przedłużeniu i czy brana była opłata za najem Mediaboxa 5 zł. 

Najprawdopodobniej nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już parę razy z nimi rozmawiałem i podobnie jak u Ciebie ani słowa o opłacie za MR. Na końcu zapytałem o opłatę za MR i oczywiście odpowiedź trzeba doliczyć tą opłatę bo np "się nie da" zrabatować (mimo, że teraz mam zrabatowane do zera - MR premium czyli 2 dyszki).

Edytowane przez Adam-T
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Extra+ z CANAL+ Opcje dodatkowe: HBO Sprzęt: MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR

 

88,90 to cena po okresie oznaczonym i taką zagwarantował mi konsul za wszystko co mam obecnie, wypowiedzenie zarejestrowane, umowa do 30.04.18

 

żadnego kombinowania typu 47zł + 25zł + 20zł itd CENA za całość

Potwierdzam, do tej pory 79,99 za Extra+ z CANAL+ Opcje dodatkowe: HBO Sprzęt: MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR. Po złożeniu wypowiedzenia brak oferty na tym samym poziomie cenowym. Po długiej rozmowie z konsultantem wykalkulowałem z nim, że najtaniej w moim przypadku będzie wycofać wypowiedzenie i płacić na umowie bezterminowej 88,99 zł za powyższe. Nie ma się zatem co bawić w wypowiadanie umowy i po skończeniu obecnej zostawić to co było. Jak to ma wyglądać można sprawdzić na mojenc+ w zakładce moje płatności - prognoza opłat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, do tej pory 79,99 za Extra+ z CANAL+ Opcje dodatkowe: HBO Sprzęt: MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR. Po złożeniu wypowiedzenia brak oferty na tym samym poziomie cenowym. Po długiej rozmowie z konsultantem wykalkulowałem z nim, że najtaniej w moim przypadku będzie wycofać wypowiedzenie i płacić na umowie bezterminowej 88,99 zł za powyższe. Nie ma się zatem co bawić w wypowiadanie umowy i po skończeniu obecnej zostawić to co było. Jak to ma wyglądać można sprawdzić na mojenc+ w zakładce moje płatności - prognoza opłat.

Witam potwierdzam mam taką samą ofertę od Sierpnia bezterminowo tylko nie mam multi a Wifi Premium Box Extra 8C+ 3X HBO. Zrobię tak samo nie składam wypowiedzenia i przechodzę na okres nieoznaczony, chyba że oferty polecą w dół do Lipca.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja chciałam podpytać o dekoder - mam teraz taki zwykły biały chyba box+ proponuja wymianę za 2zł/mc tylko nie wiem na który nie ogarmiam ich. wiem ze nie potrzebuje z nagrywarką. czy wifi jest potrzebne? w telewizorze nie mam opcji internetu (mam jakis starszy model) jaki dekoder proponujecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na wypowiedzeniu mam extra z  6 c+ za 69,90. I na pewno nie będę żebrał o przedłużenie w tej samej cenie.   U Solorza maksymalny pakiet średnio kosztuje 78 zł. za miesiąc przy dwuletniej umowie. I Liga Mistrzów będzie. Tak naprawdę to trzyma mnie bezproblemowa technologia multiroomu - 2 karty po cyfrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na wypowiedzeniu mam extra z  6 c+ za 69,90. I na pewno nie będę żebrał o przedłużenie w tej samej cenie.   U Solorza maksymalny pakiet średnio kosztuje 78 zł. za miesiąc przy dwuletniej umowie. I Liga Mistrzów będzie. Tak naprawdę to trzyma mnie bezproblemowa technologia multiroomu - 2 karty po cyfrze.

A nawet 75zł. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

miałem obecnie Extra+, C+ 8, cena 79,90 zł, umowa do końca marca br. wypowiedzenie złożone.

Zadzwoniłem wczoraj pod numer 12 294 78 50 i bez niczego dostałem Comfort+ za 22,50 zł na 24 miesiące, C+ 8 25 zł 6 miesięcy/później 40 zł lub negocjacje albo wyłączenie, dopełnienie do Extra+ na 1 miesiąc gratis (czyli kwiecień).

Miałem jeszcze propozycję Comfort+ za 27,50 zł na 15 miesięcy, ale mnie interesowała bardziej powyższa opcja.

Chciałem jeszcze dostać dekoder WiFi Premium BOX, ale okazało się, że obecnie nie mają ich wiele na stanie i nie ma takiej możliwości, mogę dzwonić i pytać w późniejszym terminie.

Może komuś tu z obecnych na forum i walczących jeszcze o przedłużenie umowy przyda się ta informacja. Dodam, że jeszcze 3 dni temu nie było takiej oferty dla mnie (dzwoniono z numeru 12 294 78 79), a konsultantka, która proponowała mi ofertę wręcz na koniec rozmowy mnie okrzyczała i powiedziała, że już więcej nie będą dzwonić… więc zadzwoniłem sam i… dostałem to co powyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcinex72-idąc Twoim tropem zadzwoniłem i ja...Wg Warszawki nie ma oferty Comfort+ dla mnie ...A tu proszę - jest...Co prawda stanęło na 34,90 ale zauważmy, że póki co nie na wypowiedzeniu no i umowa do końca czerwca...Pakiet Superpremium, Man Pack. Filmbox Pack, Pace MR....Do 22,50 co prawda daleko ale mam jeszcze 3 miesiące :)

Edytowane przez markar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

miałem obecnie Extra+, C+ 8, cena 79,90 zł, umowa do końca marca br. wypowiedzenie złożone.

Zadzwoniłem wczoraj pod numer 12 294 78 50 i bez niczego dostałem Comfort+ za 22,50 zł na 24 miesiące, C+ 8 25 zł 6 miesięcy/później 40 zł lub negocjacje albo wyłączenie, dopełnienie do Extra+ na 1 miesiąc gratis (czyli kwiecień).

Miałem jeszcze propozycję Comfort+ za 27,50 zł na 15 miesięcy, ale mnie interesowała bardziej powyższa opcja.

Chciałem jeszcze dostać dekoder WiFi Premium BOX, ale okazało się, że obecnie nie mają ich wiele na stanie i nie ma takiej możliwości, mogę dzwonić i pytać w późniejszym terminie.

Może komuś tu z obecnych na forum i walczących jeszcze o przedłużenie umowy przyda się ta informacja. Dodam, że jeszcze 3 dni temu nie było takiej oferty dla mnie (dzwoniono z numeru 12 294 78 79), a konsultantka, która proponowała mi ofertę wręcz na koniec rozmowy mnie okrzyczała i powiedziała, że już więcej nie będą dzwonić… więc zadzwoniłem sam i… dostałem to co powyżej.

A później ile będziesz płacił za dopełnienie do Extra? Jak zadzwoniłeś to od razu waliłeś że chcesz Comfort czy zacząłeś w stylu co mi możecie zaproponować?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A później ile będziesz płacił za dopełnienie do Extra? Jak zadzwoniłeś to od razu waliłeś że chcesz Comfort czy zacząłeś w stylu co mi możecie zaproponować?

 

Powiedziałem, że interesuje mnie zejście do pakietu Comfort+, pierwsze zaproponował za 27,50 na 15 m-cy, później spytałem czy jak będzie na 24 m-ce to czy będzie taniej i było 22,50 zł. Potem pan chciał włączyć pakiet od razu czyli od 22.03, zgodziłem się ale pod warunkiem, że nadal w marcu będę miał kanały z Extra+ i paczkę C+, wówczas zaproponował C+ za 25 zł na 6 m-cy i dopełnienie do Extra+ do końca marca i dodatkowo jeszcze na kwiecień. Nie pytałem się ile będzie potem kosztować dopełnienie. Pytałem tylko o dekoder czy mogę wymienić WiFi Boxa, który leży w szafie nieużywany (mam go za 0 zł) na WiFi Premium Boxa. Obecnie używam kartę Cameleon i swój własny dekoder.

Myślę, że później uda się za 10 lub 15 zł zdobyć dopełnienie do Extra+, na razie o tym nie myślę. Zobaczymy pod koniec kwietnia lub w maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...