Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie Extra+ wraz z 8×Canal, Cinemax, Multiroom Standard z kartą Cameleon i WiFi Boxem, Mediabox jako główny. Koszt 94.95 zł Umowa do końca kwietnia. Jak podejrzewam nie ugram tego co mam za mniej, zgadza się? Dlatego chcę pozbyć się Cinemax i 2 Canal+ czyli Seriale i Discovery. Reszta bez zmian. Na jakie abo mógłbym liczyć ewentualnie też jakiś bonus na określony czas w postaci HBO czy czegoś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
 
Zadzwoniłem do biura obsługi klienta z pytaniem, czy mogę przedłużyć umowę, która kończy sie 31.03. br tylko na pakiet Comfort+. Konsultant odpowiedział, że nie ma dla mnie takiej opcji.
 
Następnie w ICA sprawdziłem jaka jest faktycznie moja aktualna oferta i wychodzi, że jest to Comfort+ (39,99) oraz dobrane Canal+ (29,90), Eleven (15,90), kanał Adventure (1,99) - razem 87,78 zł a w okresie nieoznaczony 4 zł więcej, czyli 91,78 zł. Poniżej screen oferty.
ncplus1.png
Czy po okresie oznaczonym będę mógł bez problemów wyłączyć Canal+ oraz Eleven?

Czy mogę "dostać" pakiet Comfort+ z niższą opłatą?

Co sądzicie o mojej aktualnej ofercie pod względem cenowym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@brumq

Rozumiem, że nie masz złożonego wypowiedzenia umowy? Możesz nawet teraz na infolinii zwykłej abonenckiej zgłosić do wyłączenia opcję CANAL+ i Eleven Sports z końcem tego miesiąca i wtedy jak nie masz złożonego wypowiedzenia, to umowa przejdzie na czas nieokreślonym z kwotą 4 zł wyższą na pakiet Comfort+. :)

Spróbuj może jeszcze zadzwonić pod numer DUK 12 295 39 20 i pytać o ofertę na przedłużenie umowy na pakiet Comfort+ w cenie 22,50 zł.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, nie wysłałem jeszcze wypowiedzenia.

Załóżmy, że uda mi się przedłużyć pakiet Comfort+ za 22,50 zł. Ile wtedy ewentualnie będzie mniej kosztował Canal+ jako dodatek?

 

Mam jeszcze jedno pytanie:

Rozumiem, że aktualnie mam pakiet Comfort+, czy gdybym miał pakiet Comfort+ z Canal+ to nie mógłbym wyłączyć pakietu Canal+? Chyba, że zawsze jest opcja, aby go wyłączyć?

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@brumq

Taniej Cię wyjdzie przedłużyć umowę na pakiet Comfort+ za 22,50 zł + do tego paczka CANAL+ za 25 zł na 6 miesięcy i potem 40 zł albo rezygnacja lub na cały okres umowy w cenie 25 zł. Paczkę CANAL+ do tego pakietu możesz wziąć przy przedłużeniu umowy lub potem dobrać w trakcie.

Zadzwoń sobie pod numer 12 295 39 20 nawet dzisiaj, bo jeszcze pracują i pytaj koniecznie o pakiet Comfort+ za 22,50 zł z opcją dodatkową CANAL+ za 25 zł na całą umowę lub 6 miesięcy. :)

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@brumq

Taniej Cię wyjdzie przedłużyć umowę na pakiet Comfort+ za 22,50 zł + do tego paczka CANAL+ za 25 zł na 6 miesięcy i potem 40 zł albo rezygnacja lub na cały okres umowy w cenie 25 zł. Paczkę CANAL+ do tego pakietu możesz wziąć przy przedłużeniu umowy lub potem dobrać w trakcie.

Zadzwoń sobie pod numer 12 295 39 20 nawet dzisiaj, bo jeszcze pracują i pytaj koniecznie o pakiet Comfort+ za 22,50 zł z opcją dodatkową CANAL+ za 25 zł na całą umowę lub 6 miesięcy. :)

Ja bym na Waszym miejscu starał się o zejście do Comfort+ za 22,50zł i dobranie Canal+ za 25zł na 6 miesięcy. To chyba najkorzystniejsza opcja na chwilę obecną.

Dzwoniłem i oferują Comfort+ najmniej za 34,99 zł.

Edytowane przez brumq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej nie zdecyduję się na przedłużenie umowy z Comfort+ za 34,99 zł. Raczej pójdę w ofertę na czas nieokreślony i zapłacę za całość 9zł więcej z możliwością ewentualnej rezygnacji w każdym momencie.

 

Ciekaw jestem dlaczego NC+ nie chce "usztywnić" swojej oferty pod względem cenowym, tak aby była bardziej cenowo przejrzysta?

Teraz mogę dostać Comfort+ za 39,99 zł, lub 34,99 zł, albo ewentualnie za 22,5 zł a właściwie nie wiem, co wpływa na daną cenę? Tylko to, że postraszę wypowiedzeniem?

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuję czy opcje dodatkowe wchodzą w prognozę płatności? Są różne głosy, więc chcę się upewnić jak Wam to konsultanci przedstawiają.

 

 

Mam Extra z Canal+ 8x HBO MR za 79.90 (za tyle mógłbym zostawić)

 

HBO jako opcja dodatkowa za 0zł zamiast 25zł

MR Standard za 0zł zamiast 20zł

Najem PVR za 0zł zamiast 20zł

 

Prognoza płatności - 88.90 na czas nieoznaczony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież taka sytuacja ma miejsce w większości jak nie u wszystkich operatorów kablowych,komórkowych,bankach itd.Chcesz mieć kartę kredytową bez opłat musisz złożyć wypowiedzenie,tańszy internet w kablówce podobnie.W Polsacie bez składania wypowiedzenie też niewiele się ugra.A to, że większość zgadza się na standardowe oferty to inna kwestia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuję czy opcje dodatkowe wchodzą w prognozę płatności? Są różne głosy, więc chcę się upewnić jak Wam to konsultanci przedstawiają.

 

 

Mam Extra z Canal+ 8x HBO MR za 79.90 (za tyle mógłbym zostawić)

 

HBO jako opcja dodatkowa za 0zł zamiast 25zł

MR Standard za 0zł zamiast 20zł

Najem PVR za 0zł zamiast 20zł

 

Prognoza płatności - 88.90 na czas nieoznaczony

 

Tak, wchodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież taka sytuacja ma miejsce w większości jak nie u wszystkich operatorów kablowych,komórkowych,bankach itd.Chcesz mieć kartę kredytową bez opłat musisz złożyć wypowiedzenie,tańszy internet w kablówce podobnie.W Polsacie bez składania wypowiedzenie też niewiele się ugra.A to, że większość zgadza się na standardowe oferty to inna kwestia.

 

A ile można ugrać w Polsacie, składając wypowiedzenie przy umowie za 89,99 zł - stara oferta (Pakiet Familijny Max HD) bez VOD, Eleven i Rozrywki HD?

Chyba można tylko dostać 3mc za free przy umowie na 24mc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego że powtarzają się te same pytania postanowiłem zebrać do kupy częste i w miarę korzystne oferty konsuli:
1. Extra 6xcanal - 70 zł Hbo 6 mscy gratis potem 25zł
2. Extra 8xcanal - 80 zł Hbo 6 mscy gratis potem 25zł
3. Superpremium (HBO,Cinemax,8Xcanal,Extra+) - 100zł
4. Do pozycji 1-3 dorzucić 10zł za multiroom standard i 11,90zł za eleven na rok lub 7,95zł włącz/wyłącz
5. Comfort 22,50zł + Extra 10zł + 8xcanal 25zł przez 6 miesięcy potem 40zł = 57,50zł/72,50 zł - oferta dla najbardziej wytrwałych i twardych negocjatorów i telefonistów :-)
Proszę o ewentualne poprawki do tego co napisałem.​

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi że obecnie jest to najlepsza oferta jeśli chce się zachować Extra+ wraz z całą paczką Canal+? Na HBO na powiedzmy 6 miesięcy nie ma co liczyć w tej sytuacji? Muszę więc za każdym razem gdy zadzwonią domagać się tej promocji tak to rozumiem? Cena za dopełnienie do Extra+ pozostaje bez zmian w trakcie umowy jak i również opłata za Canal+? Co z Multiroom standard obecnie mam go za free wraz z WiFi Boxem i co z nc+ go?

Edytowane przez emarti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5. Comfort 22,50zł + Extra 10zł + 8xcanal 25zł przez 6 miesięcy potem 40zł = 57,50zł/72,50 zł - oferta dla najbardziej wytrwałych i twardych negocjatorów i telefonistów :-)

Proszę o ewentualne poprawki do tego co napisałem.​

Nie ma już dopełnienia do Extra+ za 10 zł. Po wprowadzeniu nowej "elastycznej oferty" cena za ten dodatek to 30 zł. Żaden konsul nie chce dać dopełnienia do Extra+ za 10 zl. Próbowałem sam dwóm osobom z mojego kręgu przyjaciół za nich negocjować tą opcję z konsulem i cały czas odp. że cena 10 zł już jest nie możliwa ponieważ oferta dopełnienia do Extra+ przy pakiecie Comfort+ za cenę 10-15 zł została zakończona. Aktualnie cena za ten pakiet to 30 zł i nic nie można urwać. :sad: Za to można zbić cenę na pakiecie podstawowym do którego dobieramy dopełnienie Extra+ czyli Comfort+. :-)

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...