Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Już mięknięcie, można by do wyłączenia sygnału poczekać

 

Ktos pytał kilka stron wcześniej o 8c+ i cenę po 6 miesiącach promocji....dzwoniłem dziś i na tą chwilę jak i na przełomie kilku miesięcy pan poinformował że można pozostawić te kanały na kwotę 25zl do końca umowy.

Edytowane przez Marcin80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra koniec negocjacji.

Comfort + - 22.50

Canal+ - 25 / 40( z opcją wyłączenia )

Pakiet extra do końca stycznia

Multiroom z cyfry - 0

Pace pvr - 0

Eleven (na 5 m-cy) mógłby mi dorzucić, gdybym miał pakiet extra, do comfortu nie dorzuci ale mogę sobie włączać/ wyłączać przez ICA. Była oferta na Eleven za 11.90 bodajże na 12mcy do końca stycznia za free.

Dotychczas miałem Extra+ 6C+ za 69.99.

Edytowane przez prz3m3k1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Ja swoją rezygnację już wycofałem.

Od samego początku wiedziałem, żeby nie składać tego wypowiedzenia. Jak się niechce zmienić operatora oraz oferta jaką się ma jest zadowalająca, to po co się "wydurniać" ? :P:cool: Większość dała się ponieść tłumowi, ja to rozumiem ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zadzwoniłem na krakowski nr. Wypowiedzenie UCH, wcześniej Extra +6C za 69,99 (mediabox 0zł). Powiedziałem, że interesuje mnie niższy pakiet i ewentualnie C+. Konsul bez zbędnych negocjacji zaproponował Comfort za 22,50 + 8C 25 6m/40 później z możliwością wyłączenia/negocjacji, mediabox dalej za 0zł. Dopełnienie do extra do końca stycznia. Umowa na 24m będzie biegła od 1 stycznia. Zaakceptowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór, na tym forum jestem nowy.

Propozycja z dzisiaj:
extra+ za 44,99zł + 8C+ za 30zł + multiroom na bazie 2 wifibox + eleven 5msc + 2 msc abonament 0zł+ jednorazowa aktywacja dekodera 99zł przy umowie na 24 miesiące. Jest możliwość rabatowania aktywacji do 0zł? Ewentualnie jakiejś obniżki? Średnio przy umowie na 24 msc wyszło by 86,62.
Obecnie pakiet extra+ za 57zł

Edytowane przez soren lorenson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa była do końca roku, wypowiedzenie wysłane. Było kilka telefonów ale nawet nie było o czym rozmawiać, ostatnimi czasy tylko smsy. Na forum przeczytałem o opcji C+ które można wyłączyć po pół roku, która to opcja bardzo mi pasuje i dziś zadzwoniłem sam. Od razu trafiłem na rozsądną rozmówczynię i dała mi wszystko co chciałem. Powiedziała tylko, że nie da się połączyć promocji comfort i C+ 25zł/40zł z 6 miesiącami gratis HBO. W sumie nie wiele to zmieniło bo chciałem taki zestaw:

ekstra+ 44,95

8xC+ 25zł 6m / 40zł lub rezygnacja

HBO 6m - 0zł

Multiroom Standard + Pace + Sagemcom 0zł.

Akceptacja na maila. Przyszedł mail a mi się przypomniało, że do tego powinny być jeszcze 2 miesiące gratis i nigdzie nie widzę, żeby przy opcji HBO było +go, no to dzwonię ponownie. Tu już rozmówca nie jest tak otwarty na moje warunki, ale również potwierdził telefonicznie to co chciałem, czyli dodatkowo 2 m-ce w gratisie i HBO+GO, z wcześniejszej oferty zrezygnowałem.. Oczywiście oferta miała być jeszcze zaakceptowana przez kierownika i za 10 minut miał być mail. Mail nie przychodził, a mi przeszło przez myśl, że mogłem się sam zakiwać. Przed przysłaniem pierwszej oferty wycofałem swoje wypowiedzenie, póxniej zrezygnowałem z oferty i czekam na następną. W końcu przyszedł mail - HBo+Go jest miesiąców gratisowych nie ma. Jutro będę próbować jeszcze raz uzyskać te 2 miesiące na piśmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...