Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa przedłużona, oddzwonił konsultant z którym rozmawiałem przed świętami

 

Comfort 22,50zł+ 8C+ 25/40zł po 6 miesiącach możliwość wyłączenia, zostawienia za 40zł lub telefon i może jakaś promocja będzie, do tego ManPack za 5zł, styczeń luty gratis, dopełnienie do extra na styczeń, MR po cyfrze 0zł, Pace oraz wifibox 0zł, umowa na 24m, ja jestem w miarę zadowolony, zobaczymy za ile będzie dostępne dopełnienie w lutym....Wytrwałości

Edytowane przez Marcin80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem extra 6c za 69.90 i 11 w opcji włącz/wyłącz.  Umowa do 31.12. Po złożeniu wypowiedzenia tylko jeden telefon, od 3 tygodni cisza. Postanowiłem sam zadzwonić bo się mogłem do soboty nie doczekać. Trafiłem na miła Panią, być może wpływ miała też godzina rozmowy - 20.50 gdy myślami była już pewnie w domu. Nowa umowa 24 miesiące za 69.90, dwa miesiące gratis, 11 na 5 msc gratis,hbo 6 mies. gratis -  obie opcje można potem wyłączyć. Do tego MR po cyfrze dalej za 0 zł. Nic więcej chyba się nie da (chciałem jeszcze anulować płatność za grudzień bo specjalnie tego nie płaciłem Ale nie - odpuściłem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra,wszelkie ostatnie strony przeczytałem. Znam wszystkie chyba możliwości propozycji poza jedną. Z 4 lata temu wkręcili mnie z mediabox albo aktywacja 200 albo 5zl co miesiąc. Nie pomyślałem wtedy,nie znałem tego wątku, wziąłem 5 zł na miesiąc i od 4 lat ciągle to mam. Ponoć zrabatowac się nie da, ale faktycznie tak jest? Można zejść niżej lub do 0 zł czy nie ma opcji? Polsat cyfrowy ze swoją ofertą jest teraz na tyle dobry,że nawet 5 zł robi różnicę. Tylko nagrania na dekoderze w jakimś małym stopniu mnie to wstrzymują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Do tej pory korzystałem z Superpremium + elementy + HBO go + opłata za WiFi Premiumbox. W sumie 136,80.

 

Po wysłaniu wypowiedzenia jakiś czas temu (koniec umowy 31 grudnia) kilka telefonów i brak zgody na moje warunki.

 

Dziś telefon i... jest zgoda.

Zatem Superpremium za 99,90 WiFi Premiumbox za 5 pln Multiroom po cyfrze za 0 pln i Eleveny gratis na 5 miesięcy.

104,90 na 24 miesiące.

 

Pozdrawiam.

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Witam. Do tej pory korzystałem z Superpremium + elementy + HBO go + opłata za WiFi Premiumbox. W sumie 136,80.

 

Po wysłaniu wypowiedzenia jakiś czas temu (koniec umowy 31 grudnia) kilka telefonów i brak zgody na moje warunki.

 

Dziś telefon i... jest zgoda.

Zatem Superpremium za 99,90 WiFi Premiumbox za 5 pln Multiroom po cyfrze za 0 pln i Eleveny gratis na 5 miesięcy.

104,90 na 24 miesiące.

 

Pozdrawiam.

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Nie elementy a Eleveny :)

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona, oddzwonił konsultant z którym rozmawiałem przed świętami

 

Comfort 22,50zł+ 8C+ 25/40zł po 6 miesiącach możliwość wyłączenia, zostawienia za 40zł lub telefon i może jakaś promocja będzie, do tego ManPack za 5zł, styczeń luty gratis, dopełnienie do extra na styczeń, MR po cyfrze 0zł, Pace oraz wifibox 0zł, umowa na 24m, ja jestem w miarę zadowolony, zobaczymy za ile będzie dostępne dopełnienie w lutym....Wytrwałości

Nie mogę dostać tej oferty konsul twierdził, że przy moim pakiecie jest ona niedostępna. Mam:

 

Extra+

6xC+

Multiroom 10 zł

Najem dekodera 5 zł

Wszystko razem: 84,99

Wypowiedzenie złożone.

 

Chcę to co zacytowałem bez Man Packa płatny mulitroom i dzierżawa i twierdzą, że to niemożliwe. Czy jak odłączą w styczniu sygnał to jeszcze można negocjować czy trzeba zdać dekodery i udać się do CP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamacja (i ewentualne wypowiedzenie) rozpatrzone pozytywnie. Wracam na stary program do maja 2018. Niech dzwonią i się martwią później bo chyba im podziękuję.

Zrozumiał ktos co ten użytkownik ma na myśli ? Ja niestety nie

Chyba napisałeś sam do siebie i skrótami znanymi samemu sobie

Edytowane przez dyzioo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że zaczynasz rozmowę ze interesuje cię zejście do samego comfortu a później dopiero wspominasz o c+?spokojnie po wyłączeniu sygnału możesz negocjować.Do kiedy masz umowę i kiedy wypowiedziana, normalnym tokiem czy uch?

Interesuje mnie oferta Comfort+ za 22,50 i 8C+ za 25 zł na 6 m-cy potem za 40 zł lub rezygnacja, styczen luty gratis i Eleveny na 5 m-cy gratis. Umowa wypowiedziana ze względu na UCH. Koniec 31.12. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...