Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do mnie po rezygnacji wczoraj dzwonili z Duk. Generalnie usłyszałem że niżej niż miałem zejść się nie da ewentualnie jakieś gratisowy miesiąc czy dwa. Miałem 69.99 za 6 C i extra. Dekoder mógłbym wymienić ale za opłatą. Zapomniałem zapytać za ile. Muszę poszukać na forum ile proponują ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez spiny! Lepiej gdy DUK zadzwoni - lepsza pozycja negocjacyjna.A zadzwoni na 1000%

 

Tak sie zastanawiam czy w ogóle zadzwonią, wypowiedzenie złożyłem na początku listopada na 2 umowy, do dziś 0 telefonów. Zgody są, bo są wymagane do rabatu no i przed wypowiedzeniem potrafili dzwonić 3x dziennie. Do końca stycznia mam czas, jak się nie odezwą to cp czeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień bez info od nc+ dniem straconym. Właśnie przyszedł e-mail (pewnie taki sam jak dostał @czerstwy)  ;)

 

Szanowni Państwo,


przykro nam, że podjęli Państwo decyzję o rezygnacji z Umowy o Abonament.

Informujemy, że zgodnie z postanowieniami Regulaminu, Umowa zostanie rozwiązana w dniu 31/12/2017.

Serdecznie zachęcamy do pozostania w gronie naszych Abonentów.
Z przyjemnością informujemy, że specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy wyjątkową ofertę promocyjną, która jest dostępna w Telefonicznym Centrum Abonenta pod numerem 12 294 78 79*. 

Z poważaniem,
Zespół nc+ 
Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi pewno o zakładkę HBO, gdzie jest kilka pozycji do obejrzenia. Powinieneś mieć ją dostępną bo masz HBO. Gdy nie miałem HBO GO to normalnie z tej "zwykłej" kolekcji mogłem korzystać.

 

Powiem tak uruchamiam NC+ GO TV i tam są kolekcje FilmBox itp jest ta kolekcja 28 filmów darmowa, +18, Premiery Canal + one wiadomo płatne i jest własnie HBO GO wiadomo płatne i zwykłe HBO i jak wchodzę w film jest napisane zamów całą kolekcję opłata 10zł i czy to powinienem mieć za darmo jak mam HBO w pakiecie za darmo czy jednak płatne zanim zadzwonię do nich i zrobię awanturę wolę dopytać was :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachęcony pojawiającymi się tutaj ofertami zadzwoniłem dzisiaj do DUK w odpowiedzi na otrzymanego smsa. 

Na tę chwilę umowa do końca roku wypowiedziana normalnym trybem:

- Pakiet Pakiet Extra+ z CANAL+ (6) 69,90 zł 

- HBO i HBO GO 20 zł (uruchomiony w listopadzie 2017)

- Multiroom Standard na cameleonie 0,00 zł

- Najem WiFi premiumboxa 5,00 zł

- Najem Sagemcom DSI83 0,00 zł

RAZEM 74,90 zł, listopad - grudzień 94,90 zł

 

Pytanie konsultanta co mnie interesuje mówię od razu, że chce comfort za 22,50 na 24 miesiące. Pogadał z kierownikiem i mówi, że może mi to zaproponować, ale nie da się obejść opłaty za wifipremiumboxa 5 zł więc w sumie 27,50 zł/m-c.

Po czym dodaje, że jest jeden warunek: żebym miał taką opłatę od 1 stycznia to taką ofertę musi włączyć już teraz... Ja mu mówię no ale ja za ten miesiąc już zapłaciłem prawie 100 zł to z jakiej racji chce mi obniżyć pakiet stwierdził, że inaczej nie przepuści system. Póki co odmówiłem

1. Czy da radę zrabatować do 0 zł zarówno multiroom jak i oba dekodery?

2. Spotkał się ktoś wcześniej z takim podejściem? Ściemniał czy naprawdę nie da rady inaczej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak uruchamiam NC+ GO TV i tam są kolekcje FilmBox itp jest ta kolekcja 28 filmów darmowa, +18, Premiery Canal + one wiadomo płatne i jest własnie HBO GO wiadomo płatne i zwykłe HBO i jak wchodzę w film jest napisane zamów całą kolekcję opłata 10zł i czy to powinienem mieć za darmo jak mam HBO w pakiecie za darmo czy jednak płatne zanim zadzwonię do nich i zrobię awanturę wolę dopytać was :)

Na czym uruchamiasz nc+ go TV?? Na PACE'sie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu sukces!  :mrgreen:

 

Jestem właśnie po 5 rozmowie z DUK z Krakowa i w końcu się udało. Podobno Pani specjalnie prosiła kierownika ;)

 

Comfort+ - 27,50 zł / 15 m-cy + paczka C+ - 25 zł / 6 m-cy. 

 

Także wytrwałości w negocjacjach życzę  :curious:

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie po dwóch rozmowach, te same oferty co piszecie, myślałem o Extra+ z dopełnieniem C+ za 25zł na 15 mies., ale żeby to miało sens musiałbym dostać to Extra+ za nie więcej niż 30zł... także tak.

 

Odnośnie czegoś za samo wycofanie wypowiedzenia to Eleven do końca umowy, chciałem tez HBO, ale nie przeszło więc podziękowałem. O rabatach w abo nie ma mowy... narazie :)

 

 

W końcu sukces!  :mrgreen:

 

Jestem właśnie po 5 rozmowie z DUK z Krakowa i w końcu się udało. Podobno Pani specjalnie prosiła kierownika ;)

 

Comfort+ - 27,50 zł / 15 m-cy + paczka C+ - 25 zł / 6 m-cy. 

 

Także wytrwałości w negocjacjach życzę  :curious:

 

Do kiedy miałeś umowę i od kiedy Ci nową liczą?

Edytowane przez dziabolek7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem wypowiedzenie z uwagi na #UCH. Umowa nominalnie obowiązywała do 31.01.2018r. - 101,98 zł. Jest 7 dni na akceptację oferty, więc poczekam do końca, wtedy kliknę i włączy się od razu. Nie chce za styczeń płacić jeszcze starej stawki. 

 

Zapomniałem dodać, że dostałem jeszcze dopełnienie do Extra do końca stycznia :)

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem wypowiedzenie z uwagi na #UCH. Umowa nominalnie obowiązywała do 31.01.2018r. - 101,98 zł. Jest 7 dni na akceptację oferty, więc poczekam do końca, wtedy kliknę i włączy się od razu. Nie chce za styczeń płacić jeszcze starej stawki. 

 

Zapomniałem dodać, że dostałem jeszcze dopełnienie do Extra do końca stycznia :)

 

Jak do końca stycznia 2018 r. to spoko, 15 miesięcy zacznie się liczyć od lutego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zastanawiam czy w ogóle zadzwonią, wypowiedzenie złożyłem na początku listopada na 2 umowy, do dziś 0 telefonów. Zgody są, bo są wymagane do rabatu no i przed wypowiedzeniem potrafili dzwonić 3x dziennie. Do końca stycznia mam czas, jak się nie odezwą to cp czeka.

Ja mam podobną sytuacje, umowa do grudnia, wypowiedzenie zarejestrowane od 21 listopada i 0 telefonów, tylko 2 smsy. Zgody są, przed wypowiedzeniem telefon dzwonił co tydzień. Może zmienili strategię i chcą zrobić żeby to ludzie się do nich dobijali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów,

 

telefon z Krakowa Comfort+ za 22,50/ 24 m-ce dopełnienie do extra 1 m-c,

 

nowa umowa do 12/ 2019

 

zejście z Extra + 6 Canal + HBO z 69,99

 

to chyba maks co się dało wycisnąć na najniższy abonament, chyba zaakceptuje 7 dnia. Powodzenia w negocjacjach

 

 

 

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, rzadko tutaj się udzielam ale poczytałem wypowiedzi kolegów i chciałem bardzo podziękować bo udało mi się wynegocjować dzięki Waszym informacją to co chciałem i chyba taniej się nie da. Umowę miałem do 31 lipca 2018 roku, wypowiedzianą 4 grudnia ze względu na zakończenie nadawania Universal, obecnie miałem Extra+ z HBO i HBO GO, Canal+(8) oraz Canal+ Seriale Extra, a także Multi Men Pack wszystko za 114,99 zł miesięcznie. Po złożeniu wypowiedzenia miałem dwa telefony z DUK nc+ z Krakowa, zależało mi na zejściu do Comfort+ z pakietem HBO i HBO GO oraz opcjonalnie Canal+(8) ale bez nacisku, że muszę mieć koniecznie. Pierwsza propozycja DUK to Comfort+ za 34,99 zł oraz HBO i HBO GO za 25 zł i dekoder Wifi PremiumBox+ za 5 zł miesięcznie na takie warunki się nie zgodziłem. Po dwóch dniach kolejna propozycja DUK to Comfort+ za 34,99 zł, HBO i HBO GO za 20 zł oraz dekoder Wifi PremiumBox+ za 2 zł miesięcznie, dopytując o pełną paczkę Canal+ konsultant proponował mi ją za 30 zł na 12 miesięcy z możliwością wyłączenia po tym okresie, na takie warunki również nie wyraziłem zgody. Dziś otrzymałem sms z DUK taki jak większość z Was otrzymała o specjalnej promocji dla mnie itd. postanowiłem więc sam zadzwonić do nich. Byłem w małym szoku bo wcześniej nie dało rady nic zejść poniżej tego co proponowali, a dziś konsultant sam z siebie zaoferował chyba wszystko najtaniej jak się da wynegocjować, otrzymałem Comfort+ za 22,50 zł/24 miesiące, HBO i HBO GO za 20 zł/24 miesiące, dopełnienie do Extra+ za 0 zł do końca lutego 2018, Canal+ za 25 zł/6 miesięcy z opcją wyłączenia po tym okresie, Wifi PremiumBox+ za 2 zł miesięcznie razem 69,50 zł zamiast 114,99 zł, które płaciłem wcześniej. Proponował jeszcze Canal+ Seriale Extra za 8 zł na 12 miesięcy oraz Multi Men Pack za 0 zł do końca stycznia plus 20 zł miesięcznie ale ze zobowiązaniem do końca umowy, ale podziękowałem. Dzięki wielkie za wszystkie Wasze informacje tutaj bo dzięki temu, że je czytam to dostałem to co chciałem.

 

Powodzenia w negocjacjach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...