Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam umowę do końca grudnia, wypowiedzenie złożone, mój obecny pakiet to Extra+ 6C+, Canal+VOD za 69,90.

 

Dzisiejszy telefon od konsultanta z krakowskiego numeru - oferta:

Extra+ 6C+, bez C+VOD, pakiet 4 Eleven, do tego HBO z HBO GO na cały okres umowy (24 mce) za 101,85zł...

 

Dałem sobie czas na przemyślenie... :)  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

umowa kończy się 28.02.2018r. Aktualnie posiadam Comfort+pakiet Cinemax całość za 39,99zł. Wypowiedzenie wysłane. Chciałbym pakiet Start za 20zł lub 10zł, tak jak użytkownicy dostawali kilka stron wcześniej. Jest szansa uzyskać to do końca umowy czy dopiero w APS po zakończeniu okresu oznaczonego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

moja umowa kończy się 31.12.2017, wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane. Obecnie mam Comfort+ z 6xC i do tego Eleven. Wszystko za 75 PLN. Miałem już kilkanaście telefonów z NC+ ale zależy mi na umowie na 15 miesięcy przy obecnym pakiecie. Czy dostał ktoś Comfort+ 6xC na taki okres, czy jest w ogóle taka opcja czy pozostaje tylko 24 miesiące?

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dostawali,ale drożej. Krótsze umowy są droższe.

 

Witam,

umowa kończy się 28.02.2018r. Aktualnie posiadam Comfort+pakiet Cinemax całość za 39,99zł. Wypowiedzenie wysłane. Chciałbym pakiet Start za 20zł lub 10zł, tak jak użytkownicy dostawali kilka stron wcześniej. Jest szansa uzyskać to do końca umowy czy dopiero w APS po zakończeniu okresu oznaczonego?

Skoro czytałeś, to wiesz, że moze być z tym różnie.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oszukujmy się, pakietów tańszych nie będzie.

 

Jedynie co można wyciągnąć to:

 

- abonament gratis do 3 miesięcy

- pakiet eleven gratis do 6 miesięcy

- pakiet eleven 12x 7,95 zł

- rabat na dekodery

- HBO gratis do 6 miesięcy

 

Chyba najlepsze opcje o które można się starać.

 

Ja będę walczył na pewno o darmowy abonament (3x0)  i darmowy eleven (6x) lub stała cena 7,95 zł.

Dekoder 4k muszą mi zrabatować do 10zł. 15 na pewno nie dam.

 

Jak tego nie osiągnę, to przechodzę do konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oszukujmy się, pakietów tańszych nie będzie.

 

Jedynie co można wyciągnąć to:

 

- abonament gratis do 3 miesięcy

- pakiet eleven gratis do 6 miesięcy

- pakiet eleven 12x 7,95 zł

- rabat na dekodery

- HBO gratis do 6 miesięcy

 

Chyba najlepsze opcje o które można się starać.

 

Ja będę walczył na pewno o darmowy abonament (3x0)  i darmowy eleven (6x) lub stała cena 7,95 zł.

Dekoder 4k muszą mi zrabatować do 10zł. 15 na pewno nie dam.

 

Jak tego nie osiągnę, to przechodzę do konkurencji.

ja powiedziałem konsultantowi, że chce to co mam + eleven na całą umowę w tej samej cenie albo się żegnamy. Miałem Extra + 6C+ za 69.90.  marudził poszedł do szefa  ( rzekomo ) i zaproponował to co chciałem średnio za 71,66 zł na 24m. Czyli eleven  wyszedł za ok. 1.7 zł na 24m Wychodzi na to że warto się targować. Dzwonili z Krakowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oszukujmy się....

 

Ja będę walczył na pewno o darmowy abonament (3x0) i darmowy eleven (6x) lub stała cena 7,95 zł.

Dekoder 4k muszą mi zrabatować do 10zł. 15 na pewno nie dam.

 

Jak tego nie osiągnę, to przechodzę do konkurencji.

Pewnie w konkurencji dostaniesz dekoder 4K :-D . Chyba, że masz na myśli pomarańczę ;-) . Na dzień dzisiejszy i zapewne przez kolejne 2 miesiące możesz zapomnieć o pudełku 4K za 10 zł przy tak niskim pakiecie. Poza tym ten dekoder jak i inne nie są warte złamanego grosza. Lepiej zainwestować we własny sprzęt, a od nc wyrwać moduł CI+.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panowie nie wiem co się stało, ale NC+ zaczęła mówić ludzkim głosem. Przed momentem telefon i z mojej perspektywy chyba pozytywna oferta. Praktycznie Full czyli taki Vip+Max tylko w wersji dobieranej od Superpremium+ za 154 zł z tym, że umowa na 24 miesiące co mnie mniej cieszy. Podobno od 1 grudnia mają mieć nowe promocje i to takie, które wreszcie zadowolą stałych abonentów.

Edytowane przez najman12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Umowa przedłużona.

Do tej pory miałem Extra 6C+, multiroom, moduł CAM - całość 69,9

 

Teraz Extra 6C+

multiroom dwie karty cameleon

moduł CAM,

4 x eleven do końca umowy

HBO do końca grudnia

Soundance TV przez sześć miesięcy gratis później trzeba wyłączyć.

 

Umowa na 15m średnia cena 73,1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja powiedziałem konsultantowi, że chce to co mam + eleven na całą umowę w tej samej cenie albo się żegnamy. Miałem Extra + 6C+ za 69.90.  marudził poszedł do szefa  ( rzekomo ) i zaproponował to co chciałem średnio za 71,66 zł na 24m. Czyli eleven  wyszedł za ok. 1.7 zł na 24m Wychodzi na to że warto się targować. Dzwonili z Krakowa.

 

Czyli zapewne dostałeś 3 miesiące za 0zł i 21 miesięcy za 81,80zł, także standard (69,90 + 11,9 za Eleven).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Podobno od 1 grudnia mają mieć nowe promocje i to takie, które wreszcie zadowolą stałych abonentów.

Kolego jak długo jesteś w NC+, że wierzysz w takie banialuki?

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...