Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Paczke C+ można dostać bez zobowiazania za 40 zł. Na rok za 30, a na pół za 35. Na 100% od pakietu Comfort. Nie wuem jak ze Start.

 

 

Extra+, 8xC+, Eleven, Peace 500GB, 2x cameleon.

Umowa na 15 miesięcy:

- 2 miesiące 0 PLN

-13 miesięcy 94,40 PLN.

 

Średnio 81,81 PLN/miesiąc.

 

Dostał ktoś korzystniej w/w opcję?

Na 2 lata dostają za 79,99 bez Eleven. Więc jak sądzisz? Odpowiedź chyba jest prosta.

 

.....na Wifi PremiumBoxa+ za 149 zł.

I dałeś się naciągnąć? Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JM72. Co można? Dostałeś to? Nie. Zwróć uwagę na "JUŻ OD 89,99. Wcale nie jest powiedziane, że dostaniesz. :wink:

I tutaj racja-cena od...89,99-tłumaczenie konsula-ta kwota przez 12mies potem 105/mies

 

Dziś odebrałem telefon po raz pierwszy od kilku tygodni i rozmowa z miłym Panem:

 

co możemy zrobić aby pan pozostał z nc+?

nie widzę przeciwskazań aby mógł pan skorzystać z oferty extra 6c+(live) plus 3xhbo i trzy miesiące bez opłat,umowa na 24 miesiące od czwartego mies.89.99/mies

mozliwość wymiany turbo boxa na wifipremiumbox za opłatą 2zł miesięcznie-tutaj wstępnie zalecane przez konsula,coś tam ma się zmienić w nadawaniu i stary sprzęt może nie spełniac wymagań i nie odbierać części kanałów??? podpucha?? jestem zadowolony z turbo,nic mu nie jest,ale jak za rok każą płacić jakąś aktywację,lub co gorsza nie zechcą wymienić na nowy to może lepiej teraz?

 

umowa zatwierdzona,14 dni na odrzucenie warunków

czyli,gdyby tak zaczeli od początku to bym nie wnosił wypowiedzenia itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie posiadam pakiet extra za 69zl, koniec umowy z końcem lutego 2018.Widzę że już zaczynają dzwonić ale na razie nie odbieram. Pytanie do znawców jakbym chciał pakiet extra tylko z elementami i multirumem i wymiana dekodera na wi fi premium to ile by mnie to kosztowało?

Wszystko jest ładnie opisane co i za ile. Prawie na każdej stronie.

 

Gdzie taką ofertę Canal+ bez zobowiązania znaleźć?

ICA Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie posiadam pakiet extra za 69zl, koniec umowy z końcem lutego 2018.Widzę że już zaczynają dzwonić ale na razie nie odbieram. Pytanie do znawców jakbym chciał pakiet extra tylko z elementami i multirumem i wymiana dekodera na wi fi premium to ile by mnie to kosztowało?

To drogo to masz. Jam ma Extra+ razem z MR za 59,90 PLN i też mam koniec 2 lentniej umowy końcem lutego 2018. Teraz będzie Ci pewnie ciężko zejsc dużo niżej, bo nc+ niechętnie obniża ceny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich , właśnie przedłużyłam umowę na comfort  + 6x canal za 59 ,99 pln , dodatkowo 2 miesiące gratis grudzień i styczeń , co daje średnio miesiecznie 54,99 pln , dodatkowo promocja na hbo 0 pln na 6 miesięcy + 25pln na kolejne  6 miesięcy , czyli na rok hbo 12,50 pln . umowa na 24 miesiące , hbo promocja na 12 miesięcy potem można wyłączyć . oczywiście 2 ultra boxy za 0 pln , 2 kameleony 0 pln .

pozdrawiam wszystkich przedłużających :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ;)

Dzisiaj przedłużyłem ofertę na 24 miesiące

Opcja Superpremium za 99,99zł po "ciężkich negocjacjach z konsultantem i jego przełożonym":)

 

Witaj,

 

Jeśli to gołe Superpremium, bez HBO GO, Elevenów czy też darmowych miesięcy, to negocjacje chyba nie były zbyt owocne :wink:

Edytowane przez Donsego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Donsegi przeciez HBO jest w superpremium pozatym dostrzegles chyba ironie w tej wypowiedzi...

 

 

Racja, chodziło mi o HBO GO.

 

Owszem dostrzegłem, stąd ten mały uśmiech na końcu wypowiedzi. Obawiałem się nieco o osoby słabo zorientowane w temacie ofert, które również zaglądają na to forum.

Edytowane przez Donsego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna rozmowa i kolejny raz Ekstra z C+(8), Eleveny i MR za 92zł. Na pytanie czy zejście do 6 C+ obniżyło by cenę, miły człowiek na infolinii powiedział, że nie i jak chce taniej to nie u nich i mogę rozwiązać umowę z początkiem roku bo Universal znika z oferty. No [beep]two i walka o abonenta pełną gębą :evil: Ciężko będzie bez Ekstraklasy bo tylko dla niej mam nc+, ale czas się pożegnać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

mam na mejlu ofertę Start+ z 8C+ na 15 miesięcy. 6 x 34,99 + 9 x 49,99. Średnio 43,99 zł, czyli tyle ile płaciłem dotychczas.

Taka oferta by mi bardzo odpowiadała! Składałeś wypowiedzenie? Ja mam aktualnie Comfort + 6x C+ za 59,90 zł. Mam szansę na Start z C+? Edytowane przez tol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...