Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, oferta jak najbardziej okej. Praktycznie taka sama jak niedawno proponowali Extra+ 6x C+ za 72,50 zł/mies. i Eleven za 7,95zł /mies., umowa na 15 miesięcy i 2 miechy gratis. :) Tylko nie wiem, czy tam Eleven na 12 miesięcy nie było w takiej cenie. Jeżeli tu proponowaliby na cały okres umowy to ta Twoja propozycja byłaby jeszcze korzystniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez chcieli oszukać, ale w porę się zorientowałem. Zastanawiam się teraz, co z tym zrobić. Pisać skargę? Czy może dzięki temu udało by się wywalczyć lepszą cenę? Zależało by mi na HBO, HBO GO z Extra +. Dziś dzwoniłem, 65 PLN na dwa lata. Gdyby mógłby to być rok to bym się zgodził.

Edytowane przez Barti
Zbędne nadużywanie znaku przecinka. Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę do końca stycznia, wypowiedzenie wysłane rok temu. ;)

 

Zadzwonili dziś z 12 294 78 79, za drugim razem odebrałem. Usłyszałem pytanie co mogą zrobić żebym został z nimi, chciałem się potargować i uzyskać to co mam za podobne pieniądze, więc zacząłem od tekstu:

- Straciliście Ligę Mistrzów, zaraz pewnie stracicie Ligę Polską .....

tu liczyłem na jakąś ripostę, że jest za to golf itp., ale usłyszałem:

- Mhm, no tak, no to dziękuję panu ...

i cisza w słuchawce. Na tym rozmowa się skończyła.

Aż mi kopara opadła, nie spodziewałem się takiej strategii i tak szybkiej rezygnacji z chęci utrzymania klienta. 

Nawet się nie dowiedziałem co by mi chcieli zaoferować. ;)

Edytowane przez Cipciaqu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj i wczoraj dzwonili do mnie z numeru 12 294 78 79. Dzwonili to może za duże słowo, raczej puszczali pinga, bo dzwonek w obu przypadkach trwał niecały 1 sygnał (brak możliwości zdążenia z odebraniem połączenia - w pracy telefon cały czas leży przede mną na biurku, także widzę od razu jak ktoś dzwoni). To jakaś ich nowa taktyka żeby klient sam oddzwonił? :) Ktoś może też miał takie połączenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj otrzymałem ofertę:

Umowa na 15 m-cy;

Pakiet Extra+ z 6 C+ (bez seriale i discovery);

HBO + HBO Go na cały okres trwania umowy;

Multiroom z dwoma kartami Cameleon.

 

Cena: 92,50 zł z 2 miesiącami gratis - czyli ok. 80 zł miesięcznie.

 

Idzie coś z tego zbić? Raczej wezmę ten pakiet, ale chciałbym wiedzieć czy jest sens granie w grę "eee....nie wiem....może..."?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dizero chyba to max :) bo extra+ 6xC+ na 15 miesiecy najtaniej jest za 72,5zł/mies. Czyli HBO+HBO GO za 20zł/mies. to chyba opcja "sztywna", że taniej się nie da. Dobrze wiedzieć, że coraz chętniej dają łamaki na 15miesięcy 13 + 2 darmowe :)

Edytowane przez sieko_94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. 

czy takie coś jest OK?

 

Comfort+ 39,99 zł 15 m

CANAL+ 25 zł 6 m (potem rezygnacja lub i 40 zł/m)

HBO 0 zł 6m dla Abonentów + HBO GO 5 zł 6 m 

nc+go TV 

 

Pytam o cenę. Canal+ i HBO wystarczą mi na 6 miesięcy. Umowa tylko na 15 mies.

Zależało mi by potem mniej płacić za sam Comfort+, ale podobno tylko przy kwocie 39,99 mogę mieć HBO 6m free i umowę na 15 mies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wypowiedzeniu przy pierwszym telefonie z Krakowa przedłużyłem Extra+ na 2 lata za 44,99 (do tego do 2 m-ce gratis + HBO chyba na miesiąc).

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj otrzymałem ofertę:

Umowa na 15 m-cy;

Pakiet Extra+ z 6 C+ (bez seriale i discovery);

HBO + HBO Go na cały okres trwania umowy;

Multiroom z dwoma kartami Cameleon.

 

Cena: 92,50 zł z 2 miesiącami gratis - czyli ok. 80 zł miesięcznie.

 

Idzie coś z tego zbić? Raczej wezmę ten pakiet, ale chciałbym wiedzieć czy jest sens granie w grę "eee....nie wiem....może..."?

Pod koniec października przedłużyłem umowę na takich właśnie warunkach, z tym tylko, że dostałem jeszcze do tego kanały Eleven na 5 miesięcy za 0 zł, z możliwością wyłączenia po tym okresie.

Edytowane przez michal007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj otrzymałem ofertę:

Umowa na 15 m-cy;

Pakiet Extra+ z 6 C+ (bez seriale i discovery);

HBO + HBO Go na cały okres trwania umowy;

Multiroom z dwoma kartami Cameleon.

 

Cena: 92,50 zł z 2 miesiącami gratis - czyli ok. 80 zł miesięcznie.

 

Idzie coś z tego zbić? Raczej wezmę ten pakiet, ale chciałbym wiedzieć czy jest sens granie w grę "eee....nie wiem....może..."?

Jak dla mnie to gdyby było to z 8C+ w tej cenie to mógłbym przedłużyć nawet na kolejne 24msc.

Edytowane przez mateuszj14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużenie z dzisiaj, umowa na 15 miesięcy:

Pakiet Extra+ z 6 C+ - 72.5 zł

Pakiet Eleven na 12 miesięcy - 7.95 zł

Pakiet HBO - do końca roku za darmo - później automatyczne wyłączenie.

Multiroom za 0 zł na cały okres umowy (dekodery Wifi Premiumbox+ i Sagemcom - karty Cameleon).

 

Darmowych miesięcy brak. :)

Wypowiedzenia nawet nie składałem, bo z tego co czytam, to i tak więcej nie idzie ugrać na chwilę obecną.

 

Powodzenia w negocjacjach. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj telefon z DUK z propozycją (umowa do końca listopada):

-extra + 6xC+ 72,5/mies. na 15 miesięcy

-eleven 11,9zł/mies.

-HBO do końca grudnia za free

-wifipremiumbox 5zł/mies.

Wszystko łącznie 89,4zł/mies. i dwa miesiące rabatu, czyli średnia 77,48zł/mies. Oczywiście odrzucone, w poniedziałek ma dzwonić. Eleven można wyrwać za 7,95zł/mies. na 12 miesięcy jak wynika z powyższych postów i tego oczekuje, mimo że konsul sztywno się nie zgadzał. Teraz tylko mam pytanie, czy da rade zbić z dekodera te 5zł jeżeli płaciłem przez 2 lata umowy 5zł/mies? Bo tylko co do tego mam wątpliwości. Jeżeli nie ma takiej możliwości, to w nieskończoność nie będę się o to wykłócał :)

Edytowane przez sieko_94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzwonili, zaproponowali:

Extra+ 8C+

HBO za 0zł na 5msc(z możliwością odłączenia)

Multiroom tak jak obecnie za 0zł

za 79,99zł na 24msc

 

By dyli jeszcze 2 miechy za free to bym się zgodził.

 

A jak w nc+ jest z długością umowy?

Bo mamy do końca lutego 2018. Przy przedłużeniu mielibyśmy do końca lutego 2018.

Konsultant twierdził że do końca umowy cena będzie taka sam. Czy to prawda?

 

Czy może będzie tak, że przez 24msc będę płacił 79,99zł a później cena wzrośnie?

Orange tak jest że po 24msc znikają rabaty i się płaci 100% więcej.

Edytowane przez mateuszj14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...