Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj właśnie przedłużyłem umowę czyli Extra+ za 44,99 i do tego HBO 6m Canal+ 3m Filmbox Pack 1m, nc+go TV  KINO ŚWIAT 24m tak wiec jestem zadowolony. Zależało mi głównie na pakiecie Extra+ i jak najmniejszej podwyżce. Z HBO niestety pożegnam się po 4latach ale to dopiero za 7 miesięcy. No cóż mówi się trudno. Nie opłaca mi się płacić dodatkowo 20zł miesięcznie tym bardziej że od zawsze miałem to gratis. Wcześniej płaciłem 39,90zł za Extra+ i HBO.

Możesz podać mi prywatnie nr abonenta / Bo cały czas nc+ twierdzi ,że Extra 44,99 zł już się skończył. dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie umowy. Złożone. Na jednej umowie chcą dać to czego oczekują czyli 69,99zł za Extra C6 z HBO ( stara umowa cyfry 2 karty z MR ) Na drugiej umowie upierają się na 72zł Extra z MR 3 dekodery ( umowa z N ). Choć dawali to podczas pierwszej rozmowy za 67zł a chciałem poniżej 60zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam czytam i oczom nie wierzę....

Czyli wszystkich stałych abonentów traktują jednakowo.

Ja po złożeniu rezygnacji również otrzymałem tel. , propozycją nie do odrzucenia :-)

Do tej pory miałem chyba Silver bądź Comfort+ z multi rumem prawie wszystko bez erotyki,płaciłem 88,88 ,po atrakcyjnej propozycji za to samo mam płacić prawi 150...i kopara mi opadła .

Chyba faktycznie oleje sprawę i zrezygnuje całkiem.

Ja wiem że wszystko drożeje ale bez przesady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ! Na wstępie jestem świeżakiem, co zresztą widać :) Do końca stycznia mam umowę z NC+

Obecnie w pakiecie posiadam:

Comfort+ 39,90

Konto podstawowe: 1,99

Premium Sport&Film 40,00

Eurosport 2HD 4,99

Nie zależy mi na podnoszenie abonamentu... wkurza mnie, że muszę piątaka płacić za eurosport 2 skoro posiadam pakiet sportowy. Co byście radzili żeby był wilk syty i owca cała...

Myślałem o podniesieniu w ostateczności do 90.00 zł ale w tym mieć kanały eleven sport. Co sądzicie? Co radzicie ?

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś dzwonił konsultant... ale w byłem w pracy i ciężko wszystko spamiętać gdzie nie ma jak za bardzo swobodnie rozmawiać. Wiem, że mowa była o 89.99 abonamencie. Miałem dostać coś ponad 20 kanałów więcej niż teraz. Ale dokładnie co i jak nie pamiętam. Wiem, że nie było tam eleven na bank :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

Na tą chwilę posiadam extra,8C+ multiroom + najem dekodera turbo z nagrywarka.

 

Place 65zl.

 

Za ile jestem w stanie dostac dokladnie to samo? Oferta od konsultanta extra, 8C+ w cenie 79,99, multiroom 10, najem 5, razem 95zl (50% drozej niz dotychczas;/) Da sie wynegocjowac taniej?

 

Z gory dzieki za odpowiedz

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

Na tą chwilę posiadam extra,8C+ multiroom + najem dekodera turbo z nagrywarka.

 

Place 65zl.

 

Za ile jestem w stanie dostac dokladnie to samo? Oferta od konsultanta extra, 8C+ w cenie 79,99, multiroom 10, najem 5, razem 95zl (50% drozej niz dotychczas;/) Da sie wynegocjowac taniej?

 

Z gory dzieki za odpowiedz

 

Pozdrawiam,

 

69,99 Extra z 6C+, MR 10, Najem 5

79,99 Extra z 8C+, MR 10. Najem 5 ( opcjonalnie jak się uda to może odstaniesz hbo na 24 msc za darmo)

Więcej nie wyciągniesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w koncu przedluzylem umowe, wzialem pakiet extra+ dodatkowo hbo do konca lipca i C+ do konca kwietnia, umowa na 15 m-cy za 47,50 zl, multiroom (2 karty cameleon) oraz dekodery w cenie abonamentu.

Z propozycji mialem jeszcze wspomniany extra+C+ +hbo za 79 zl na 24 m-ce, extra + za 44,99 zl na 24 m-ce, oraz extra+ HBO za 59,99 chyba na 24 m-ce. We wszystkich propozycjach darmowy multiroom (2 karty)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

wstępnie przyjąłem po rozmowie z Konsultantem ofertę przedłużeniową za 79,99 zł/miesięcznie z zobowiązaniem na 24 miesiące od 01.02.2017 r. do 31.01.2019 r. Zakres oferty to pełen pakiet C+, 3 x HBO, Filmbox Pack, nc+go TV i Kino Świat. Poprzednio miałem Extra+, 8x C+ i 3x HBO za 49,90 zł/miesiąc, więc pomimo otrzymania niezłej chyba jak na tę chwilę oferty, jest to podwyżka o ponad 60%.

 

Dodatkowo, jak pisałem wcześniej, w związku ze zmianą telewizora chciałbym pozbyć się dodatkowego klocka w postaci dekodera, jednak przy przedłużeniu nie ma póki co takiej możliwości technicznej, być może pojawi się w bliżej nieokreślonej przyszłości wraz z możliwością wymiany dekodera na moduł CAM w trakcie trwania zobowiązania. Stąd też cały czas kołacze mi z tyłu głowy myśl w postaci rezygnacji z abonamentu w NC+ i stosunkowo wysokiego abonamentu, bo jakby nie było kwota jest to 960 zł w ujęciu rocznym i przejście na ofertę na kartę, która w sumie także zaspokoi potrzeby mojej rodziny i moje, jeżeli chodzi o dostęp do telewizji i pozwoli mi na zakup modułu CAM.

 

I stąd moje pytanie do Was i prośba o poradę zarazem. Czy przyjmować ofertę przedłużeniową (mam czas do 10.01), czy decydować się na ofertę z modułem CAM, a jeśli tak to na jaką? Próbuję jakoś zebrać informacje znalezione na ten temat na stronie nc+, ale zapewne nieprzypadkowo, nie są one zbyt przejrzyste. Czy wybrać dostępne na allegro starsze oferty NC+MIX, TNK Smart HD NC+, czy wreszcie NC+ Start+? Dzwoniłem również do punktu sprzedaży i tam zaproponowano mi z tego co zrozumiałem dzierżawę modułu CAM za 1 zł miesięcznie + 20 zł/miesiąc za najniższy abonament (Start+) zapewniający jednak dostęp do najważniejszego obecnie w domu kanału, czyli Minimini.

 

Co radzicie? Z góry dzięki!

 

Pozdrawiam

Anisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w koncu przedluzylem umowe, wzialem pakiet extra+ dodatkowo hbo do konca lipca i C+ do konca kwietnia, umowa na 15 m-cy za 47,50 zl, multiroom (2 karty cameleon) oraz dekodery w cenie abonamentu.

Z propozycji mialem jeszcze wspomniany extra+C+ +hbo za 79 zl na 24 m-ce, extra + za 44,99 zl na 24 m-ce, oraz extra+ HBO za 59,99 chyba na 24 m-ce. We wszystkich propozycjach darmowy multiroom (2 karty)

 

A mógłbyś napisać co miałeś do tej pory i za ile?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro sport to Extra+6C+Eleven 69.99+11.90 zł.

Tej promocji już nie ma tzn taka opcja kosztowałaby niecałe 91zł :) Więc więcej niż teraz płaciłem :) Dostałem Pakiet ComfortCANAL+(6)LIVE130,, Dopełnienie do Extra+, Eleven Sports, Eurosport 2 HD w tym samym abonamencie co teraz czyli 86.88 wypadły te dwa kanały C+ co wspominałeś :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne zapewne usłyszałeś to od konsultanta.Comfort+6C+ to 59.99 zł+Eleven 11.90+ 5 zeta za Eurosport2. Trochę  przepłaciłeś.Tym bardziej że Eleven za 11.90 można mieć na dwa miesiące podobnie jak ten Eurosport za 5 zeta czyli wychodzi jeszcze taniej.

 

Tej promocji już nie ma tzn taka opcja kosztowałaby niecałe 91zł :) Więc więcej niż teraz płaciłem :) Dostałem Pakiet ComfortCANAL+(6)LIVE130,, Dopełnienie do Extra+, Eleven Sports, Eurosport 2 HD w tym samym abonamencie co teraz czyli 86.88 wypadły te dwa kanały C+ co wspominałeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja do tej pory mialem extra+ z multiroomem (2 karty) za 54,90 na 15 m-cy, umowa do stycznia, wypowiedzenie bylo wyslane.

 

Dzięki. Ja place tyle samo, tez 15m, ale nie mam MR, i za nic nie chcą mi dać takiej oferty, a wziąłbym od razu. I tez mam umowę do końca stycznia i wypowiedzenie wysłane. Hmm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory:

Extra- 8 canal Plus - Eleveny - multiroom standard 1 Pace, 1 sagemcoom w cenie 91 zł

Umowa ważna jeszcze kilka miesięcy ale dzis pierwszy telefon:

 

Extra, 6 Canal Plus, Eleveny, multiroom  i sprzet bez mian - 91 zł pierwszy rok, 95 zł drugi rok.

Nie zaakceptowałem - myślę że moge to dostać 10 zł taniej.

 

Myślicie ze dołożą do tego HBO? Pan proponował 6 mieś HBO gratis i drugie 6 za 25 zł.

 

Zapytałem o Superproemium z elevenami i tym samym sprzętemem - cena 120 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...