Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą dzwonił konsul

 

Propozycja 1:

Comfort+, 8x Canal+, HBO,na całą umowę za 79.99 PLN + MR Standard za 10 PLN

.........razem 89.99 PLN

 

Propozycja 2:

Comfort+, 6X Canal+, HBO na 6 miesięcy za 69.99 PLN + MR Standard 10 PLN

.........RAZEM 79.99 PLN

Konsul zapewniał że to już same ochy i achy i szczyt jego możliwości. Wstrzymałem się z decyzją, ma zadzwonić jutro.

Brać czy męczyć dalej?

Edytowane przez _QMAN_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ile można wyrwać najkorzystniej pakiet Extra + wraz z multiroomem (cameleon) i starym pace500 ? 

 

Aktualnie mam Extra+ oraz HBO za 69.99 (do tego oczywiscie MR i pace500).

 

Szczerze mówiąc raz w roku to HBO oglądam, głównie w święta, gdzie i tak okazuje się, że lepsze pozycje typowo świąteczne puszczają na kanałach typu puls - tak więc zastanawiam się czy jest sens za to płacić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dzwonił konsul

 

Propozycja 1:

Comfort+, 8x Canal+, HBO,na całą umowę za 79.99 PLN + MR Standard za 10 PLN

.........razem 89.99 PLN

Brać czy męczyć dalej?

 

Ja 3 dni temu (zobacz 2 strony wcześniej) dostałem w tej cenie Extra zamiast Comfort:

 

Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m dla Abonentów, HBO 0 zł dla Abonentów, Kolekcja nc+go TV Kino Swiat 0 zł 24 m dla Abonentów, Multiroom Standard 49 10zł dla Abonentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy ile masz do końca obecnej umowy. Ja miałem do końca roku i w taki pakiet celowałem, ale jeśli masz czas możesz czekać. Jeśli masz multiroom jeszcze po c+ na kameleonie możesz powalczyć za 0zł, a jeśli już z nc+ to tego już do zera nie zrabatują. Obecnie za te kanały to chyba najniższa cena tak mi się wydaje.

Edytowane przez bari4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EXTRA+, 8 C+ ,HBO MR po Cyfrze płacę 59,90 do dziś zero telefonów, na ICA oferta żeby podać nr telefonu co uczyniłem 3 razy -zero odzewu.Wypowiedzenie złożone, umowa do końca stycznia.Pytanie Ktoś miał ofertę  Comfort+ ,6 c+ ,HBO , MR (po cyfrze) + eleveny za 79,90 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi konsul powiedział że albo extra + 8c+ i HBO na całą umowę,albo extra + 6c+ i wtedy HBO tylko na 6 miesięcy free.

 

Nie można mieć 6 c+ i HBO na całą umowę.

Albo on Ściemniał, albo kolega się myli.

Edytowane przez _QMAN_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, myślę że już nic lepszego nie wycisnę wiec zostaje :

Kwota do zapłatyza miesiąc, w którym nastąpi aktywacja promocji za wymienione oferty/usługi 84,99 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy 24 mies. Początek okresu oznaczonego 01-01-2017 Koniec okresu oznaczonego 31-12-2018 Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO,, Eleven Sports, Filmbox Pack, HBO GO, MULTIROOM STANDARD, nc+go TV  KINO ŚWIAT, NAJEM PVR Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 84,99zł 24 m dla Abonentów, Eleven Sports 0 zł 1 m i 11,90 zł 11 m dla Abonentów, HBO 0 zł dla Abonentów, Kolekcja nc+go TV Kino Swiat 0 zł 24 m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł dla Abonentów, nc+go TV HBO GO 0 zł 6 m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W warunkach promocji "Comfort+ z CANAL+ (6) LIVE 59,99 zł 24 m dla Abonentów" (załącznik do e-maila, jaki otrzymałem o ofercie do zaakceptowania) jest tabela promocyjna 2, w której są wypisane kanały: Adventure TV HD, History HD, H2, Sundance HD, po okresie gwarantowanego korzystania są podane już kwoty. O co tu chodzi? Czy trzeba za nie płacić?, czy są gratis, czyli za 0,00 zł na cały czas umowy 24 m-ce? W rozmowie z konsultantem nie było o tym mowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotr77sat

Wczoraj przedłużyłem umowę która obowiązywała do 31 05 2017r. Pełny Superpremium 99.90 HBO Go 5 ManPack 5 Kino Świat 0 multirom 0 Wifiboxpremium 10 razem 119,90. Wczesnej 114,89. Odeszły Filmboxy i Sundance TV i tak wielkie g....... tam było. Mi cena odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pt otrzymałem następującą ofertę:

 

Kwota do zapłaty za miesiąc, w którym nastąpi aktywacja promocji za wymienione oferty/usługi 84,99 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy 24 mies. Początek okresu oznaczonego 01-01-2017 Koniec okresu oznaczonego 31-12-2018 Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO,, Filmbox Pack, HBO GO, NAJEM PVR Wybrane promocje

Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m dla Abonentów, HBO 0 zł dla Abonentów, nc+go TV HBO GO 5 zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

Pojawił się jednak chyba problem. Dziś miałem dopiero chwilę czasu, aby zapoznać się z pdf dołączonym do maila. Nie ma tam jednak żadnego załącznika dot. HBO i HBO Go. Natomiast są 2 załączniki dot. Extra + z Canal +. Jeden jest w cenie jaką uzgadniałem, czyli 79,99 a drugi w standardowej 170 zł. Dodatkowo, czy w powyższym zestawieniu nie powinno być zaznaczone że HBO na 24m ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zgodziłem się na nową umowę. Już nie chciało mi się z nimi użerać.

Najpierw nie dzwonią przez 3 tygodnie, a potem codziennie.

Szanowni Państwo,
 

dziękujemy za skorzystanie z oferty/usługi nc+. Poniżej znajdą Państwo wszelkie szczegóły:
 

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi  131,89 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies. Wybrane usługi Pakiet Superpremium+,, Eleven Sports, Filmbox Pack, Man Pack, NAJEM PVR Wybrane promocje Superpremium+ 119,99 zł 24 m dla Abonentów, Eleven Sports 11,90 zł 12 i 11,90 zł/m dla Abonentów, Man Pack 0 zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

Umowa po okresie oznaczonym przekształca się automatycznie, zgodnie z Regulaminem, w umowę na okres nieoznaczony. Szczegóły znajdą Państwo w Warunkach Promocji.


W załączeniu przesyłamy komplet dokumentów, opisujących szczegółowo wybraną ofertę/usługę. Prosimy o uważne zapoznanie się z ich treścią. 

Potwierdzamy, że uruchomienie zamówionej oferty/usługi nastąpi niezwłocznie po otrzymaniu Państwa zgody na aktywację.

Uprzejmie informujemy, że po zaakceptowaniu zamówionej oferty/usługi oraz po jej aktywacji przed upływem 14 dni zgodnie z Państwa wolą, nie będzie Państwu przysługiwało prawo do odstąpienia od złożonego zamówienia.

W celu aktywacji oferty/usługi, prosimy kliknąć w link poniżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwota do zapłaty za miesiąc, w którym nastąpi aktywacja promocji za wymienione oferty/usługi

79,99

Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji

Okres oznaczony umowy 24 mies.

Początek okresu oznaczonego 01-01-2017

Koniec okresu oznaczonego 31-12-2018

Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO,, Filmbox Pack, MULTIROOM STANDARD, nc+go TV KINO ŚWIAT

Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m dla Abonentów, HBO 0 zł 6m dla Abonentów, Kolekcja nc+go TV Kino Swiat 0 zł 24 m dla Abonentów, Multiroom Standard 49 10zł dla Abonentów

 

 

Umowa podpisana. Pozdrowienia dla Pana Cezarego, który śledzi nasze forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...