Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za kopniaka w tyłek. Faktycznie umowy na 12/15 miesięcy są około 20 PLN droższe...niestety coś za coś. Zauważyłem, że nową strategią jest tzw. łamaniec czyli pół roku 99 PLN druga część umowy za 117 kończysz umowę z taką kwotą i negocjujesz ze straconej pozycji [beep]a... odrzucam ofertę i walczę na 24 m-ce.

pozdr

 

Cóż za bzdury. Ja kończyłem łamańcem z kwotą ok. 94 PLN. Nie było problemu wynegocjować oferty takiej samej, lecz bez HBO + 2 C+ za 72 PLN. Co najważniejsze, umowa na 15 miesięcy. Da się.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam: Extra, C+, HBO 2xPace (multiroom na cameleonach). Kwota: 69,90

Umowa do stycznia 2017, na 24 m-ce. Bez wypowiedzenia.

 

Dwa dni temu dzwoni Pani i po wielu minutach grzebania proponuje:

 

1. Comfort. 6xC+ za 59,90, Eleven za 11,90. Umowa na 24 m-ce, Eleven na 12 mcy

2. Comfort, 6xC+ za 59,90,HBO 6x0, potem zostawiam lub nie

3. Extra, 6xC+ za 69,90, Eleven za 11,90. Umowa na 24 m-ce, Eleven na 12 mcy

4. Extra, 6xC+ za 69,90,HBO 6x0, potem zostawiam lub nie

 

Wysunąłem swoją kontrpropozycję (Extra, 8xC+, HBO, Eleven za 79,90, która zapewne by się nie spotkała z aprobatą), ale zanim pani (bardzo miła swoją drogą) zdążyła odpowiedzieć, musiałem się rozłączyć (na początku rozmowy się z nią umówiłem kiedy mogę rozmawiać jeśli będę musiał się rozłączyć). Potem nie mogłem odebrać, więc nie wiem co by ewentualnie z tego wynikło.

 

Dzisiaj znowu dzwonili, więc oddzwoniłem, ale inna pani dawała jeszcze gorsze, więc niespecjalnie słuchałem, np Extra, 6xC+ za 79,90, HBO 6x0, także koszmar.

 

Dzwonili z nr 503 228 877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic lepszego nie proponują, jak 8x C+ + HBO + PVR za 79,99 zł.

 

Dziś dzwonili zapytać, czy wiem, gdzie zdać dekoder. :) Wiem, tępy nie jestem. :)

 

Nie to nie - po 16 latach przejdę na TV naziemną, a 80 dych za TV płacił nie będę. :(

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Barti
Post napisany bardzo niechlujnie! Wyjątkowo poprawiono tragiczną wręcz pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co w ogóle przedłużasz? Od razu montuj antenę naziemna, ustawiaj i oglądaj za free.

Te forum nie służy wyżalaniu się publicznie, jakie to nc+ jest złe, bo nie daje już pakietów za pół darmo, tylko przedstawianiu i dzieleniu się informacjami, kto jakimi pakietami dysponuje i propozycje otrzymuje. ;)

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca roku (dekodery wifibox i mediabox):

 

Extra+, Multi+, Premium Sport@Film, HBO, Filmox, multiroom std - 59,90 (przez pierwszy rok płaciłem 49.90 bo multiroom był 1 rok free)

 

Obecnie cały czas proponują "w promocji" superpremium z multiroomem za 109 zeta.

Dzwoniła wczoraj jakaś nawiedzona babka i cały czas nawijała o ich superinternecie mobilnym, nawet nie mogłem jej przerwać mówiąc że mnie to nie interesuje. Dopiero jak wyrecytowała całą regułkę dotarło do niej że tego nie chce.

Na pytanie o Extra+C8+HBO stwierdziła że wyjdzie dokładnie tyle samo co superpremium... nie chciało mi się już jej słuchać i dyskutować nawet.

Może to i promocja dla nich ale dla mnie to dwa razy tyle. Jednak jak ktoś płacił mniej to wcale nie jest w lepszej sytuacji wyrwać taniej jak widać u mnie. No ale mam jeszcze czas, wyśle wypowiedzenie i poczekam.

Edytowane przez bari4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic lepszego nie proponują, jak 8x C+ + HBO + PVR za 79,99 zł.

 

Dziś dzwonili zapytać, czy wiem, gdzie zdać dekoder. :) Wiem, tępy nie jestem. :)

 

Nie to nie - po 16 latach przejdę na TV naziemną, a 80 dych za TV płacił nie będę. :(

 

Pozdrawiam.

 

A czy ktoś dostał lepszą ofertę tutaj?

Poczytaj trochę stron nawet kilkanaście, że to jest jedna z najlepszych ofert dla tych, co Elevenami się interesują. Jak przedłużycie umowę to nie trzeba od razu za 11,90 zł, bo w zakładce ICA masz możliwość włączenia lub wyłączenia tego kanału, więc łaski nie robią. Nie trzeba podczas aneksowania umowy wiązać się z Elevenami.

 

Do tych, co płacili 69.90 zł, a mieli Extra C+ i HBO na 6 miesięcy: Przy przedłużeniu umowy NIC nie ugrasz taniej, tylko to samo, a oferty za 80 zł z HBO na 24m NIE dostaniecie, bo płaciliście 70 zł. Gdyby był tańszy pakiet za 60 zł to wtedy ludzie dostawaliby za 80 zł Extra 6 lub 8 C+ i HBO na 24 miesiące nawet z Cameleonami.

Edytowane przez Barti
Post napisany dość niechlujnie. Poprawiono fatalną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się przedłużyć umowę bez wysyłania rezygnacji:
Dekor UltraBOX+/PVR Pace, Dwie karty Cameleon, 0 zł - 24 m
Superpremium+ 99,99 zł - 24 miesiące
Eleven Sports 9,95 zł - 12 miesięcy
Kolekcja nc+go TV Kino Swiat 0 zł 24 m (nawet nie wiem co to jest)
Co mi nie pasowało to, że zmiana umowy jest już teraz, od listopada płacić będę nowy abo., ale czas 24 będzie naliczany od końca obecnej czyli od stycznia przyszłego roku.
 

Edytowane przez snape
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam: Extra+, mediabox+, umowa do końca roku (była na 12 m-cy) - 64,90 zł. Wypowiedzenia jeszcze nie wysłałem.

 

Propozycja:

Extra+, HBO, mediabox+, telefon bez limitu z 5GB internetu, umowa na 24 m-ce (na tel 12 m-cy) - 109 zł (35 zł + 74)

Extra+. 8 (albo 6, niedosłyszałem) x C+, mediabox+, telefon j.w., umowa j.w. - 119 zł (35 +84)

Extra+, HBO, mediabox+, telefon j.w. , umowa na tel 12 m-cy, na telewizję 15 m-cy - 89 zł (35+54 zł) przez 6 m-cy, kolejne 9 m-cy - 114 zł (35+79 zł), średnio 104 zł, za sam pakiet TV - 69 zł.

 

Ta oferta ostatnia zdecydowanie najlepsza i chyba z niej skorzystam. Nie wiem czy uda mi się coś lepszego wyrwać. Zwłaszcza przekonuje mnie ta krótka umowa. Co prawda do pełni szczęścia brakuje średniej ceny 59 zł, ale to chyba obecnie niemożliwe.

Edytowane przez Brooklyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chyba troche przelicytowalem :) Umowe mam do konca roku wyslalem rezygnacje i dzisiaj dzwonili i powiedzieli ze doszla rezygnacja itd i oczywiscie pytanie czemu...?:) To mówie ze nie chca panstwo   na tych samych warunkach  ze mna wspolpracowac a ja nie chce placic wiecej .. :) a on ze mam za "dobra "oferte i nie moze mi tych samych warunków zaproponowac to powiedzialem ze w takim razie dziekuje i dowidzenia... :) Myslicie ze jeszcze zadzwonia jak skruszeja ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez chce przedluzyc umowe. :) Nie moja wina, ze mi kiedys zaproponowali korzystne warunki, a ja sie zgodzilem. Ale nic na sile. Nie to nie.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Poprawiono też niechlujną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

69zl za sam pakiet TV tj. Extra+ i HBO czy samo Extra+ ?? Umowa na 24 miesiące ?? Sam aktualnie mam Extra+, pakiet HBO i płace 39,90zl i czekam własnie na telefon ile będą żądać za ten zestaw. Jeśli 69zł to całkiem sporo.

 

Zapomnij o cenie 39zł :D Extra samo kosztuje najtaniej 44,9 do 59,9 + HBO 15/20zl. Moze sie uda Ci w lamancu zejsc do sredniej ceny jakies 59zl. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu jakiś konkretny konsultant i konkretna oferta, którą byłem w stanie zaakceptować. Dostałem Extra +, do tego Canal+ x 8  HBO za 79,90, do tego Eleven x 3 za 11,90, bonus w postaci Kino Świat za 0 zł i jakieś tam inne pomniejsze bonusiki w postaci Filmboxów na 1 miesiąc za darmo, dekoder za 0 zł przez cały okres umowy (24 miesiące). Całość abonamentu: 91,89. Myślę, że całkiem nieźle, warto było czekać, zwlekać i negocjować.

 

 

ql2Tduz.png

Edytowane przez cybi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się przedłużyć umowę bez wysyłania rezygnacji:

Dekor UltraBOX+/PVR Pace, Dwie karty Cameleon, 0 zł - 24 m

Superpremium+ 99,99 zł - 24 miesiące

Eleven Sports 9,95 zł - 12 miesięcy

Kolekcja nc+go TV Kino Swiat 0 zł 24 m (nawet nie wiem co to jest)

Co mi nie pasowało to, że zmiana umowy jest już teraz, od listopada płacić będę nowy abo., ale czas 24 będzie naliczany od końca obecnej czyli od stycznia przyszłego roku.

 

 

 

Kiedy przedłużałeś i na jaki nr dzwoniłeś?

 

Mi proponują Superpremium+ za 109,90 zł i Eleven - 11,90 zł.

Nie dzwoniłem. Sami dzwonili. Jedynie co robiłem to zaczynałem rozmowę, że chce superpremium+ za 99,99 i nic więcej. Jak było więcej kończyłem rozmowę. Aż kolejnego razu (dnia) Pani przystała na moją propozycję.

Przedłużyłem na koniec poprzedniego tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile płaciłeś dotychczas i za co?

Dla mnie nie wciąż najniższa opcja to Extra+ z 6C+ za 89,90 :D

 

Comfort+

Aktywacja turboBox+

EXTRA+

Eleven Sports

VOD+ Prapremiery.TVP

CANAL+ VOD

VOD+ Seriale+

Premium Sport &Film

Multi+

 

Za to wszystko płaciłem 87,50

 

Teraz mam to samo bez Prapremier TVP i VOD Seriale + ale z HBO za 91,89

Edytowane przez cybi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

69zl za sam pakiet TV tj. Extra+ i HBO czy samo Extra+ ?? Umowa na 24 miesiące ?? Sam aktualnie mam Extra+, pakiet HBO i płace 39,90zl i czekam własnie na telefon ile będą żądać za ten zestaw. Jeśli 69zł to całkiem sporo.

Dokładnie to 64,90 zł za Extra+, HBO i dodatkowo mediabox+ za 5 zł, czyli łączna, średnia cena 69,90 zł, bo to w łamańcu. Umowa na 15 miesięcy, ale to tylko dlatego, że brałbym usługi telefoniczne z nc+. Gdybym nie brał byłoby na 24 m-ce.

 

Ale jeśli masz obecnie Extra+ i HBO to pewnie uda Ci się zejść do 59,90 zł. Jeśli masz dobrać HBO, tak jak ja, to będzie ciężko zejść poniżej 64,90 zł.

 

Za 39,90 zł to chyba teraz nawet samego Comfort+ nie dają :) Przynajmniej ja takiej ofert nie dostałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dziś myślę ciekawa oferta, umówiłem się na przemyślenie.

 

- VIP+

- ACTION

- KINO ŚWIAT

- HBO GO

- REDLIGHT

- AXN NOW

- PRAPREMIERY TVP

- SERIALE +

- 2X MR STD

 

179,99

 

Proszę o opinię

 

Pozdrawiam

Chyba

żartujesz sobie, że chcesz opinie. Czy naprawdę w tv nie lecą pozycje, które dają Ci w drogim VOD jak AXN Now itd? Godne uwagi jest tylko HBO Go.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona o kolejne 24msc,początkiem pażdziernika,obecna do konca tego roku,wypowiedzenie nie zlożone, zreszta odkąd jestem z nimi 9 lat,nigdy tego nie robiłem,oferta głównie dla sportu,bo tylko to mnie u nich trzyma,ze znajomym wiec rachunek po 35 zł.na łebka,pózniej po roku pewnie 40zł.podziękował :wink: Eleveny trza bedzie włączyć w opcji włącz wyłacz początkiem listopada na 1msc.ostatnia płatnosc za grudzień.pozdrawiam  :mrgreen:

dekodery mam swoje fergusony.

obecnie placiłem 64.90 + 7.90 za eleveny (MR Standard,8C+Premium Film i Sport,Comfort+Extra+,Multi+ )

 

 

Kwota do zapłaty za miesiąc, w którym nastąpi aktywacja promocji za wymienione oferty/usługi 69,99

 

Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy 24 mies.

 

Początek okresu oznaczonego 01-01-2017

Koniec okresu oznaczonego 31-12-2018

 

Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE,, Eleven Sports, Filmbox Pack, MULTIROOM STANDARD, nc+go TV  KINO ŚWIAT.

 

Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m dla Abonentów, Eleven Sports 0 zł 12 m dla Abonentów, Kolekcja nc+go TV Kino Swiat 0 zł 24 m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł dla Abonentów.

Edytowane przez lukinio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...